>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konkurs High League 4: Natsu vs. Lexy [17.09.2022] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!

Status
Zamknięty.
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Slawomirex 49,9K

Slawomirex

Użytkownik
1) KARWAT przez KO/TKO/DQ
2) MACIAS przez KO/TKO/DQ
3) KRAWCZYK-HOLAK przez Decyzja sędziów
4) NOWACZKIEWICZ przez PODDANIE
5) STAŚKO przez Decyzja sędziów
6) BOMBA przez KO/TKO/DQ
7) KRZYŻANOWSKI przez Decyzja sędziów
8) SZPILKA przez Decyzja sędziów
9) CHAPLIN przez Decyzja sędziów
10) *Link do analizy zamieszczonej w temacie poświęconym gali High League 4: Natsu vs. Lexy (5 pkt.) -
12) *Screen kuponu zagrany w Fortunie zawierający przynajmniej jeden typ z gali High League 4: Natsu vs. Lexy za min. 10PLN (7 pkt.) - https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjYwNjQzMjQwMzocsy-b8tJtNRnAbVk=&fbclid=IwAR2yD7UKT9emDjZ8iqRkIxOYIYzYCV7G9Sfj4EmcpVOEg7qK-lb_gf2BhfA
liczba punktów: 25
 

Załączniki

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
psotnick psotnick według mnie poddanie byłoby gdyby udusił rywala lub założył dźwignie jakąś kończącą a kontuzja kolana to raczej tak jak napisałeś to raczej TKO.
nie koniecznie mogło byc poddanie werbalne samego zawodnika
Dokładnie tak, było "poddanie werbalne" przez Załęckiego (czyli po prostu powiedział że nie chce już walczyć) i tak było to ogłoszone przez anonsera jako wynik walki: Szpilka wygrywa w którejś tam sekundzie przez "poddanie werbalne". Więc tak to będzie też rozliczane w konkursie.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wyniki końcowe i tabela konkursu High League 4: Natsu vs. Lexy [17.09.2022] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!

ScreenShot01344 High League 4 Natsu vs. Lexy [17.09.2022] w puli nagród 250zł od Fortuny + pun...jpg

Przypominam że zgodnie z regulaminem konkursu w przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje pierwszeństwo podania typów.

Zwycięzców proszę o podanie mi (w wiadomości zwrotnej na moją wiadomość o wygranej w konkursie) swoich loginów do Fortuny żeby można było dodać nagrody do waszych kont.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE i GRATULUJĘ ZWYCIĘZCOM !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom