>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Haxball

leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Można zarówno 1vs1 jak i 11vs11 ???? Dowolność wyboru ????
Dokładnie, my póki co zagramy turniej 1 vs 1, potem ewentualnie podobieramy się w pary i zagramy 2 vs 2
3 vs 3 i więcej to już nie ma sensu za bardzo, bo bardzo ciężko się gra i więcej zależy od szczęścia niż umiejętności, choć zabawa jest niezła ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
3 vs 3 i więcej to już nie ma sensu za bardzo, bo bardzo ciężko się gra i więcej zależy od szczęścia niż umiejętności, choć zabawa jest niezła
Raczej 1vs1 to jest to co opisałeś bo ja gram w lidze 3vs3 i nie ma ani przypadku, ani szczęścia, jest zawsze bramkarz i ciężko strzelić.
Widzę, że chcecie grać 1-1 także ja się nie piszę bo to takie granie gdzie się raz dobrze odbije, raz źle i tak wyglądają mecze.
Udanej zabawy ;).
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Raczej 1vs1 to jest to co opisałeś bo ja gram w lidze 3vs3 i nie ma ani przypadku, ani szczęścia, jest zawsze bramkarz i ciężko strzelić.
Widzę, że chcecie grać 1-1 także ja się nie piszę bo to takie granie gdzie się raz dobrze odbije, raz źle i tak wyglądają mecze.
Udanej zabawy ;).
No każdy ma inne zdanie.
Ja osobiście uważam, że najpierw powinien się odbyć turniej 1 na 1 żeby w ogóle ogarnąć kto jak gra.
A czy potem się zrobi ligi 2-2 oraz 3-3 to wyjdzie w praniu. ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Takie coś udało mi się zrobić na szybko. Na darmowym serwerze oczywiście, także wiadomo, że nie ma co cudów oczekiwać. Zapoznajcie się z regulaminem, jak macie jakieś pytania lub propozycje piszcie tutaj lub na shoutboxie tam. Ja nie mam doświadczenia w tego typu imprezach więc krytyka wskazana, ale grzecznie ???? Czekamy na zgłoszenia i od poniedziałku ruszamy z grubej rury z rozgrywkami
Adres:
http://haxballfb.pl.tl/
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Tez proponowalbym odrazu 2 vs 2 lub 3 vs 3 , tam niema zbyt wielu rzeczy do ogarniecia. Ja juz 1 dnia mojej gry w ta gre ostro pykalem 3 vs 3 pokonujac kilka druzyn z rzedu ????

Trzeba ustalic czy bedziemy grac na limit bramek czy limit czasowy. Wydaje mi sie ze lepszym rozwiazaniem jest limit czasowy np 5 min na mecz (2 vs 2, 3 vs 3). W przypadku 1 na 1 to oczywiscie 10 min to bardzo dobre rozwiazanie.
 
Do góry Bottom