>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Haxball

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wrzucajcie linki tutaj i proponuję ustalić uniwersalne hasło bo tak jest łatwiej jakby ktoś chciał znienacka wpaść pograć.
Proponuję : forum
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
To jak to z tym turniejem?
Jakieś pomysły? W przyszłym tygodniu chętnie pogram jeśli zorganizujecie coś &quot;dużego&quot;
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Wiecie może co z tym HAX u mnie ?
Nick ok, hasło ok i później łączenie
&quot; Connecting to RTMFP server &quot;
i tak już zostaje
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Wiecie może co z tym HAX u mnie ?
Nick ok, hasło ok i później łączenie
&quot; Connecting to RTMFP server &quot;
i tak już zostaje
A próbowałeś się gdzie indziej podłączyć? Do innego serwera? Nieraz są takie błędy, ale to nie powinno się nagminnie zdarzać.
Przypominam cały czas tutaj wbijajcie i będziemy grać od przyszłego tygodnia regularnie:
http://haxballfb.pl.tl/
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
A po co w ogóle zakładać jakąś stronę, nie można tego wszystkiego na forum ogarnąć ?
Poza tym proponuję grę 3vs.3, samemu można by było sie dobierac i zgłaszać swoje drużyny, a osoby bez teamu skumają się z innymi bez drużyny (skomplikowane ???? ).
W week moglibyśmy zacząć ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Tez jestem za graniem 3vs.3. Nie umiem w to grac a tak bede mogl zwalic wine za porazke na partnerow z druzyny.
????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
A po co w ogóle zakładać jakąś stronę, nie można tego wszystkiego na forum ogarnąć ?
Poza tym proponuję grę 3vs.3, samemu można by było sie dobierac i zgłaszać swoje drużyny, a osoby bez teamu skumają się z innymi bez drużyny (skomplikowane ???? ).
W week moglibyśmy zacząć ;)
Wydaje mi się, że na takiej stronce byłoby to bardziej przejrzyste, tutaj trzeba stworzyć osobny dział, a nie widzę już takiej opcji jak &quot;Gry i turnieje dla zabawy&quot;. Jak nie wypali to trudno, ale można spróbować. Przecież to tylko jeden klik i po prostu tam znajdą się wyniki i tabele, ale koordynować tą ligę i tak będziemy przez FB - wiadomo.
e: A co do gry 3vs3 i 2vs2 to ja myślę, że po zakończeniu pierwszej kolejki już śmiało będzie można zagrać takie coś. W sumie jak dużo osób będzie chciało to można od razu zacząć.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
No jest dział gry w którym spokojnie możemy to ogarniać, chyba nikomu nie bedzie to przeszkadzać.
Jak ktos ma drużyne juz to niech tutaj wrzuca nicki i nazwe, jak się zbierze ze 4 druzyny co najmniej to można zaczac grać.
1.FB BANDA &#39;11 - Fabik10, Qozi, Bam14.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z Fabikiem. Zawsze można na forum ogarnąć jakieś podforum (myślę że to nie problem w HP) i ruszamy ????
Co do gry to jak najbardziej 3vs3. Przynajmniej będzie zabawa bo 1na1 to troszkę przypadku jest
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z Fabikiem. Zawsze można na forum ogarnąć jakieś podforum (myślę że to nie problem w HP) i ruszamy ????
Co do gry to jak najbardziej 3vs3. Przynajmniej będzie zabawa bo 1na1 to troszkę przypadku jest
No to dalej zagadaj z kim trzeba i zorganizuj to ????
Ja jestem jak najbardziej na tak ????
 
T 5

torunianin

Użytkownik
1vs1 to dobra opcja, ja np. grałem już na esl.eu z kolegami 3vs3. PORAŻKA. teleportujesz się Ty, piłka, nie da się grać. Tylko i wyłącznie 1vs1, ewentualnie 2x2.
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
A próbowałeś się gdzie indziej podłączyć? Do innego serwera? Nieraz są takie błędy, ale to nie powinno się nagminnie zdarzać.
Przypominam cały czas tutaj wbijajcie i będziemy grać od przyszłego tygodnia regularnie:
http://haxballfb.pl.tl/
Próbowałem... i nic. Za każdym razem to samo &#39;Conn...&#39;
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Fajnie jakbyś dał na więcej braci pokój bo generalnie nie idzie już wejść...
 
Do góry Bottom