>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Haxball

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
rozmiar zwycięstwa Maćka mnie zszokował ????
22-0 ?
Pełen podziw.


prof też z grubej rury ruszył.
Jeden z faworytów, więc normalne że win, alę 17-1 ?
jakieś kody, ewidentnie ;)



do zobaczenia przy stole.



edit:

trzeba ustalić, co decyduje o wyższym miejscu w tabeli przy równej ilości pkt.
Jestem za bezpośrednim (wór bramek dwóch Panów nie ma znaczenia) z prostego względu.
Poziom jest zróżnicowany, więc &#39;góra&#39; powinna bić się o majstra między sobą. W tym wypadku bezpośredni to najlepsza opcja.

oczywiście &#39;dół&#39; może się ogarnać i nawet włączyć w walkę o podium, ale przyjmijmy scenariusz mnie pozytywny.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
@Bam14

Terminarz jest wystawiony tylko na 10 kolejek i my gdzies tam dalej bedziemy mieli mecz wiec jak chcesz to mozemy juz zagrac i kiedys wpisze sie wynik. Co ty na to?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
edit:

trzeba ustalić, co decyduje o wyższym miejscu w tabeli przy równej ilości pkt.
Jestem za bezpośrednim (wór bramek dwóch Panów nie ma znaczenia) z prostego względu.
Poziom jest zróżnicowany, więc &#39;góra&#39; powinna bić się o majstra między sobą. W tym wypadku bezpośredni to najlepsza opcja.

oczywiście &#39;dół&#39; może się ogarnać i nawet włączyć w walkę o podium, ale przyjmijmy scenariusz mnie pozytywny.
nie powinno być problemu żeby to dopisać do regulaminu, prawda Leon?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
@Bam14

Terminarz jest wystawiony tylko na 10 kolejek i my gdzies tam dalej bedziemy mieli mecz wiec jak chcesz to mozemy juz zagrac i kiedys wpisze sie wynik. Co ty na to?
nie, spokojnie.

Jestem zdania, że mecze powinno się grać w terminie ! Jest terminarz , więc powinniśmy się go trzymać. Rozumiem sytuacje, gdy gracz X nie może się stawić tego i tego dnia, wtedy nie ma problemu jak się dogada z przeciwnikiem i ustawi na inny termin. Nie może być takiej sytuacji, że liga ledwo wystartowała, a ktoś chce być do przodu i &#39;zaliczy&#39; cała rundę w 2-3 dni.

jaki sens grania takiej ligi ?



to jest pierwszy sezon, więc &#39;się uczymy&#39;.
Jak wszystko pójdzie dobrze, to zrobi się kolejną edycję z większą pompą. Może udałoby się zorganizowac kilka lig, jakiś puchar. Do tego można, a nawet trzeba pomyśleć o turnieju &#39;dwójek&#39;. ew &#39;trójek&#39;. Grając na stołach &#39;na luzie&#39; widać, że ludzie chcieliby rywalizowac w takiej formie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja mam nieco inny pomysł na poprawienie regulaminu... może teraz, może dopiero w kolejnej edycji.
Gospodarz według terminarza powinien również być założycielem serwera.
Każdy chyba wie, że HB to zaskakująco wymagająca gra jeśli chodzi o wykorzystanie łącza internetowego. Często przekłada się to na kłopoty z opanowaniem piłki czy nawet &quot;zawodnika&quot; u gracza goszczącego na serwerze.
Pozostawiam do przemyślenia ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
nie powinno być problemu żeby to dopisać do regulaminu, prawda Leon?
Si ????
1. Bezpośredni mecz
2. Bilans bramkowy pomiędzy zainteresowanymi (gdy jest ich więcej niż dwóch)
3. Bilans bramkowy ogólny
4. Więcej strzelonych
Ja mam nieco inny pomysł na poprawienie regulaminu... może teraz, może dopiero w kolejnej edycji. Gospodarz według terminarza powinien również być założycielem serwera. Każdy chyba wie, że HB to zaskakująco wymagająca gra jeśli chodzi o wykorzystanie łącza internetowego. Często przekłada się to na kłopoty z opanowaniem piłki czy nawet &quot;zawodnika&quot; u gracza goszczącego na serwerze. Pozostawiam do przemyślenia
Zgadzam się i od razu odpowiem w taki sposób:
W tej chwili liga ma 18 drużyn, więc gramy po jednym meczu, od następnego sezonu będzie podział na Ekstraklasę, 1. Ligę itd. w każdej będzie max 10 drużyn. Wtedy zrobimy po dwa mecze każdy z każdym czyli dodamy rundę rewanżową i każdy będzie raz gospodarzem. Dodamy do regulaminu, że gospodarz zakłada serwer i zaprasza do niego przeciwnika. ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zgadzam się i od razu odpowiem w taki sposób:
W tej chwili liga ma 18 drużyn, więc gramy po jednym meczu, od następnego sezonu będzie podział na Ekstraklasę, 1. Ligę itd. w każdej będzie max 10 drużyn. Wtedy zrobimy po dwa mecze każdy z każdym czyli dodamy rundę rewanżową i każdy będzie raz gospodarzem. Dodamy do regulaminu, że gospodarz zakłada serwer i zaprasza do niego przeciwnika. ????
No i piknie.
Teraz jeszcze trzeba się utrzymać w Ekstraklasie :cool:
 
Do góry Bottom