>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

HATTRICK

flamaster 875

flamaster

Forum VIP
nawet, nawet ;)
legionista696 mogę przetestowac Twoją drużynę w sparingu ;)
z Profi&#39;m już nie gram - jego ekipa jest niebezpieczna :jezora:
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Kurde długo się teraz czeka na przydzielenie klubu :/ Ja już czekam jakieś 3dni ???? Moge jeszcze pare poczekać ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Taka rada dla początkujących. Na początku, kiedy budżet nie jest największy każda złotówka jest ważna. Sparingi to dobry sposób dorabiania i żeby optymalnie wykorzystać sparing, to najlepiej zaprosić na własny stadion, drużynę spoza Polski i to jak najwyższej ligi (jak ktoś sie zgodzi np 5 szwajcarskiej lub podobnie, to już jest wypas). No i wybierać trzeba sparing pucharowy bo wtedy też więcej kibiców przychodzi. ????
pozdrawiam ;-)
 
lks_radziszowianka 0

lks_radziszowianka

Użytkownik
witam właśnie awansowałem i mam kilku niezłych grajków do sprzedania wartych uwagi szczególnie dla początkujących którzy zapewne zaczynaja od IX ligi wieć piszcie na PW coś sie znajdzie na każdą pozycje
 
P 0

profi

Użytkownik
Miałem wygrane 12 meczy z rzędu, ale niestety zapomniałem ustawić skład na jeden mecz i passa została przerwana. Teraz mam 4 zwycięstwa pod rząd i pewny awans do VIII ligi.
512 fanów, którzy są &quot;w siódmym niebie&quot; i sponsorów &quot;szalejących z radości&quot; ????
Troche zaniedbałem hattricka w ostatnich kilku tygodniach.
Do ustawiania składu korzystałem z programu &quot;Hattrick forever&quot; ale teraz coś jest nie tak bo nie współpracuje juz program z hattrickiem.
Ma ktoś może jakiś podobny programik, oczywiście darmowy, bo na płatne szkoda mi kasy.
Jakby co to ja tez jestem chętny na sparing, ID mojej drużyny: 1303009
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Do ustawiania składu korzystałem z programu &quot;Hattrick forever&quot; ale teraz coś jest nie tak bo nie współpracuje juz program z hattrickiem.
Ma ktoś może jakiś podobny programik, oczywiście darmowy, bo na płatne szkoda mi kasy.
Jakby co to ja tez jestem chętny na sparing, ID mojej drużyny: 1303009
Hattrick Organizer ; kiedyś korzystałem ale teraz coś nie moge skonfigurować ;-); co nie znaczy, że Tobie też nie zadziała.;-)
 
T 0

tomanek

Użytkownik
Wszyscy tak piszą o hattricku, to może i ja coś napisze ;P

Obecnie III liga, na kolejke przed końcem zajmuje 4. miejsce w lidze ;) Sparingu nie zagram (przynajmniej na razie ;P) bo walcze w Michalax Cup (nie wiem czy komuś coś to mówi, ale imho to najlepszy turniej w HT ;P)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Michalax cup? ????
a nie czasem Hattrick Masters? ????
ale jak grasz w trzeciej lidze to już musisz mieć konkretny zespół. Pochwal się jak duży masz stadion... ????
pozdrawiam ;-)
 
T 0

tomanek

Użytkownik
A gdzie tam Hattrick Masters ;) Do wygrania polskiej ligi wiele mi jeszcze brakuje, a do PP też mi jeszcze daleko, moim zdaniem najłatwiej to zrobić z pozycji IV lub V ligi, bo wtedy gra się te trudne mecze u siebie... ???? Najlepszy rezultat (9. runda PP) miałem w V lidze, potem powtórzyłem to w III ;)
Michalax Cup, taa, najlepszy puchar. Sam zobacz o co chodzi, http://www.michalax.pl (taka mała reklama ;P). Stadion mam na 58 tys. miejsc i powiem szczerze, że po ostatnich zmianach HTków mi spokojnie wystarcza. Ciężko jest utrzymać wysoki KK w III lidze, musze to przyznać, bo ostatnio poleciał mi na łeb, na szyje i teraz liczba kibiców na meczach spadła... ????
Zresztą, sam sobie zobacz. Drużyna nosi nazwę Bananowy Cień ;)
Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom