>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

HATTRICK

B 0

barnez

Użytkownik
Gra ktoś w hattricka , moze jakis pucharek albo sparing.
Dla zainteresowanych link http://www.hattrick.org , naprawde super zabawa.

Witamy!

Hattrick to internetowa gra piłkarska, w której możesz zarządzać własną drużyną, trenować, sprzedawać i kupować piłkarzy; rywalizując z setkami tysięcy przeciwników z całego świata.


Tak to działa
Hattrick jest wolny od opłat. Swoją drużynę prowadzisz używając przeglądarki internetowej. Kilka razy w tygodniu rozgrywane są mecze. Możesz zalogować się w każdej chwili, by sprawdzić stan swojej drużyny, wydać rozkazy dotyczące treningu, wymieniać się piłkarzami na liście transferowej - lub po prostu pogawędzić z innymi użytkownikami Hattricka.

Hattrick nie kończy się nigdy. Jeśli wygrasz swoją ligę, możesz awansować do wyższej ligi w następnym sezonie (16 tygodni). Jesteś gotowy? Gotów by ubiegać się o krajową i międzynarodową sławę?
 
B 0

barnez

Użytkownik
Pt 09/09/05
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2
19:55 U20 USA - U20 Eesti
U20 World Cup Semifinal Hattrick 2.50 5.80 1.75
19:55 U20 Espańa - U20 Deutschland
U20 World Cup Semifinal Hattrick 2.80 6.25 1.60

to typy z expekta.

Musielibyscie zobaczec co sie dzieje kiedy gra Polska reprezentacja(oczywiscie wirtualna).
 
B 0

barnez

Użytkownik
tutaj komentarz meczowy z ostatnio rozegranego meczu naszej repry z aktualnymi mistrzami swiata Szwecja








Polska - Sverige 3 - 1





Zobacz mecz: HT Live
Data: 02.09.2005 o 20:00
MatchID: 48740766
Stadion: im. Jana Pawła II
Widzów: 34263


34263 widzów przybyło na im. Jana Pawła II, warunki atmosferyczne sprzyjały grze w piłkę. Taktyka zespołu Polska opierała się na ciekawym ustawieniu 3-4-3. W wyjściowej jedenastce znaleźli się następujący zawodnicy: Kopczyk - Baader, Majka, Ludwikowski - Gonera, Lipinski, Kopczyk, Skolmowski - Madej, Ryszka, Kozbial.

Drużyna Sverige wybiegła na boisko w strategicznej formacji 3-5-2. W wyjściowej jedenastce znaleźli się następujący zawodnicy: Adolfsson - Jansson, Skogby, Rolnik - Olofsson, Andersson, Sandander, Ahlman, Gillén - Risbrant, Ranblad.

W 3 minucie Grzegorz Ludwikowski (Polska) wywalczył piłkę bardzo walecznie w środku pola, minął obrońcę... ale potknął się na nierównej murawie i bramkarz spokojnie złapał piłkę. Po widowiskowej akcji środkiem boiska w 13 minucie Andrzej Gonera był bliski zdobycia gola dla drużyny gospodarzy. Po jego strzale piłka minęła jednak bramkę. Fabian Kozbial doznał lekkiej kontuzji i musiał być opatrzony przy linii. Mam nadzieję, że po zamrożeniu piłkarz nadal będzie nadawał się do gry... Tak, na szczęście zmiana nie jest konieczna. Zawodnik drużyny Polska, Fabian Kozbial, wyprowadził swój zespół na prowadzenie 1-0 w 19 minucie, po świetnej akcji prawym skrzydłem. Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 1-0. Zespół Polska dominował w spotkaniu, osiągając 64 procent posiadania piłki.

Boguslaw Ryszka powiększył prowadzenie dla Polska na 2-0 silnym uderzeniem po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Zawodnik drużyny Sverige, Mikael Risbrant, zobaczył żółtą kartkę po złośliwym faulu. Trener zespołu Polska był zmuszony dokonać zmiany, gdyż w wyniku faulu Andrzej Lipinski nie mógł kontynuować gry. W jego miejsce wbiegł na murawę Alfred Stokowiec. Seria szybkich podań w środku pola w 63 minucie, którą mocnym strzałem na bramkę zakończył Fabian Kozbial, powinna była zaowocować kolejnym golem dla Polska. Jednak Per Adolfsson wybił piłkę - co za fenomenalna parada!!! W 69 minucie zespół Polska na wszelki wypadek podwyższył na 3-0. Mariusz Madej zmylił bramkarza i umieścił piłkę w siatce, po szybkim ataku lewym skrzydłem. Zespół Polska cofnął się na swoją połowę, decydując się na obronę korzystnego wyniku. Ja do mnie, ty do ciebie, bawią sie zawodnicy... Andrzej Gonera posłał potężną bombę z lewej strony, jednak Per Adolfsson popisał się wyśmienitą robinsonadą w 73 minucie, podtrzymując szanse gości w tym meczu. W 79 minucie spotkania determinacja drużyny Sverige została nagrodzona. Daniel Ranblad zakończył pięknym wolejem dośrodkowanie z lewej flanki, zmniejszając straty na 3-1. Czterdzieści pięć minut spotkania było zdominowane przez Polska, z imponującymi 63 procentami posiadania piłki.

Lubomir Kopczyk był najlepszym zawodnikiem drużyny Polska. Andrzej Majka był jednak dużym rozczarowaniem. Per Adolfsson był niewątpliwie najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem zespołu Sverige. Z drugiej strony, Tomas Gillén miał fatalny dzień. Końcowy wynik meczu: 3-1.

 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
podaj link do tego hattrika ostanio cos sie interesowalem ale jak znajomy mi powiedzial ze jest w siodmej lidze w 64 grupie to troche mnie zrazilo ????
 
B 0

barnez

Użytkownik
http://www.hattrick.org

Ja zaczynalem od VII ligi, awansowalem w tamtym sezonie i jestem teraz w VI. To nie ma znaczenia bo to osobna liga i dostosowana zazwyczaj do twego poziomu jesli bedziesz lepszy awansujesz wyzej . Naprawde super zabawa no i Expekt daje kursy na mecze, mozna sie poemocjowac bo mozesz kazdy mecz ogladac na zywo a jak wychowasz jakiegos wybitnego zawodnika to trener kadry (ktorego wybierasz w wyborach) moze powolac go do repry, wtedy to juz naprawde emocje siegaja zenitu ????
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
wow ????
wchodze w to.
poczytam jeszcz o tym, zeby wiedzieć o co chodzi i nie ma bata, ale w to wchodze.
dzieki barnez za informacje o tym hattrick&#39;u ????
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
Tak sobie czytam o tym hattricku i coraz bardziej mi sie podoba.
Z tego co wyczytałem to będzie przednia zabawa ????
Nadal czekam na moją drurzynę. Mam nadzieje ze dzisiaj albo juz jutro z ranca bede mial ją dostępna.

Barnez, może jak bede juz miał druzyne to jakiś sparing pykniemy sobie ????

P.S

Barnez dzięki za linka ????
 
B 0

barnez

Użytkownik
Fajnie Yoshi jak dostaniecie ekipe to sprzedam wam rewelacyjnego gracza po strasznie niskiej cenie ;)

ps. zmieniles avik, lepszy niz ten kotek :mrgreen:
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
jeszczae czekam na druzyne, cos sie ociagaja ????
a ty barnez przygotoj dobrze druzyne na sparing, zebys nie miał niespodzianki ????
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
można by zwerbować więcej osób z tego forum
i zrobić puchar o tytuł mistrza forum, albo coś takiego.
trzeba nad tym pomyślec ????
 
Do góry Bottom