>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Haikou World Open 2014 (10-16.03.2014)

Status
Zamknięty.
marjol 102

marjol

Użytkownik
Witam wszystkich, mój debiut w dziale, w temacie coś tam podawałem, ostatnio nawet wchodziło więc spróbuje w dziale ????

Nie podejmuje się podania zwycięzców meczów bo pary wyrównane, skupie się na breakach+100

Pierwszy mecz Selby-Fu
Dziś Fu zrobił jednego century breaka, Selby żadnego. Za to wczoraj Fu 3(127,121,114), Selby 2(135,131).
Po jednym jak najbardziej ich stać jak widać, tym bardziej, że jutro grają do 6 wygranych frejmów więc szansa wzrasta.

Selby - Fu over1.5 centuries w meczu 2.0⛔1
B365

Drugi mecz podobnie liczę na co najmniej dwie 100. Murphy dziś jedna seta, Allen dwie. Wczoraj bez breaków stupunktowych. Pojedynek powinien być zacięty, 10-11 freamów czyli over1.5 do pokrycia

Murphy - Allen over1.5 centuries w meczu 2.37⛔1
Bet365

Fu over0.5 1.9✅1
B365
Opisane wyżej,Chinol najlepsza średnia w ostatnich dniach jeżeli chodzi o &quot;100&quot;, w 2 dni cztery sety, więc forma jak najbardziej jest!

ale debiut, nie ma co????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 128

jago1991

Użytkownik
Ja stawiam na Shauna w drugim półfinale. Mysle ze Allen nie powtórzy wczorajszeg swietnego meczu a Murphy po slabszej dyspozycji wczoraj (rozluznienie od stanu 3-0) na pewno dzisiaj sie zepnie i ppwalczy o wygraną. Stąd tez wybieram bardziej ryzykowne, ale w pelni mozliwe rozwiazanie:

Mark Allen - Shaun Murphy 2 (-1,5) 2,37
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Mark Allen - Shaun Murphy
Mark Allen @ 1.88
⛔ pajac
Kursy na Allena spadają. Wczoraj wieczorem było jeszcze 1.97 (ja taki zagrałem - szczegóły w moim temacie), ale piszę tutaj aktualny kurs, a ten też jest moim zdaniem zacny. Turniej World Open to po prostu terytorium Irlandczyka z Północy. Dwie poprzednie edycje tego turnieju wygrane przez Allena w sposób bezdyskusyjny. Ten sezon co prawda do tej pory był dość przeciętny, ale jak już trafiliśmy do Haikou to Pasiasty znowu gra wybitnego snookera. Pytanie tylko czy będzie w stanie utrzymać to do Mistrzostw ? Murphy ostatnio w dobrej formie, ale tak po prawdzie to jego w tym turnieju być nie powinno. Dramatyczny mecz z Dottem w ćwierćfinale gdzie Magik dał się dogonić z 3-0 na 3-4, a potem fuksem wygrał 5-4 po szczęśliwie wbitej czarnej. Allen gra tutaj w moim odczuciu po prostu lepiej i powinien zameldować się w finale z Selbym. Widać, że obrońca tytułu rozkręca się z meczu na mecz. Każde kolejne spotkanie to lepsza gra Irlandczyka z Północy. Genialny ćwierćfinał z Higginsem gdzie wbił dwie setki (119 i 111) plus sporo brejków wygrywających. Murphy z kolei z meczu na mecz coraz większe problemy zakończone fuksiarskim przejściem Dotta o którym wcześniej wspominałem. Sugeruję się w tym typie własną obserwacją obu zawodników w tym turnieju. Allen robi na mnie osobiście wrażenie mocniejszego niż Murphy i liczę na jego zwycięstwo.
Marathonbet
Do tego uderzam w typy na setki. Obaj zawodnicy w dobrej dyspozycji, mocni breakbuilderzy. Okazji do wysokiego punktowania z pewnością nie zabraknie.
Over 1.5 centuries @ 2.37 ⛔
Bet365
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Murphy S. - Selby M.
Selby M @ 1,73

Od 2009 obaj gracze spotkali się ze sobą 21 razy. Selby częściej wygrywał bo 12 razy a Murphy 9 razy ale jeżeli nie uwzględnimy spotkań w lidze mistrzów za którą to widać nie przapada Selby i traktuje ją bardziej treningowo to w ważnych turniejach bilans ten to 8:3 dla Selbiego. Oczywiście to tylko długa historia która teoretycznie nic nie znaczy wobec aktualnej formy ale pokazuje jak wymagającym przeciwnikiem jest Selby dla Murphygo. Wygrana fartem z Dott&#39;em pokazuje, że nie jest w najwyższej formie. Zdarzają mu się drobne błędy, a Selby prezentuje się bardzo dobrze. Jest faworytem bukmacherów i nie jest to przypadek. Jest pewny siebie, lubi podejmować ryzyko i wychodzi mu to bardzo dobrze. Nie będzie to spacerek ale wg mnie Murphy urwie max 6-7 frame&#39;ów.
 
J 128

jago1991

Użytkownik
Historia nie ma znaczenia, liczy sie aktualna forma a ta jest podobna u obydwu, choc wedlug mnie wieksza łatwość budowania wysokich breaków ma Murphy. Do tego dzisiaj Selby zagral przecietnie i gdyby Fu obudzol sie szybciej to Mareczek by przegrał. Ostatnio zdarza sie Shaunowi jednak popelniac proste bledy w dalszej czesci spotkania, wiec ja wybieram:
Shaun Murphy centuries over 0.5 1,57
Kto pierwszy zdobedzie 4 fraimy - Shaun Murphy 2.00
Najwyższy break w meczu - Shaun Murphy 2.00
Szkoda, że zdecydowałem się tylko na jeden typ z podanych, ale i tak duży + na tym turnieju ????
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Murphy S. - Selby M. -1,5 @ 1,90 Unibet ⛔ oj Marek Marek hehe ????
Oglądałem oba półfinały Haikou Open. Selby standardowo: zaczął świetnie, by potem zamulić i oddać kilka frame&#39;ów. Całe szczęście obyło się bez kolejnego decidera. Murphy mógł spokojnie wbić 3x+100. Podchodził z taką lekkością i wbijał bardzo łatwo, by potem spartolić break&#39;a i oddać frame&#39;a. Ostatni frame to już całkiem porażka. Allen chciał już wychodzić, a przegrał dopiero na czarnej. Selby będzie grać 3ci finał dużego turnieju w ostatnim czasie. Przegrał z Robertsonem, a także z Ronniem, więc może do 3 razy sztuka? Welsh Open mu nie wyszedł, więc myślę, że teraz będzie bardzo zmotywowany. Dodatkowo Selby ograł Murhpy&#39;iego 6-1 w niedawnym turnieju Masters. Format do 10 wygranych, więc łatwo nie będzie. Liczę na to, że Jester zacznie z grubej rury tak jak we wcześniejszych meczach. Oby tylko do wieczora podchodził ze spokojniejszą głową i nie oddawał nagle frame&#39;ów na niepotrzebną nerwówkę.
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
A ja podejdę do finałowego meczu inaczej... obaj finaliści mieli swoje momenty gdzie pokazywali dobrą formę oraz momenty przestojów. Spodziewam się wyrównanego meczu i choć w całym pojedynku kierowałbym się ku typowaniu na Marka tak over gemowy bardziej mi tu pasuje. Spodziewam się wyrównanego pojedynku i rozegrania min. 17 freamów, w związku z czym tupuję po fajnym kursie:
Selby-Murphy ---&gt; over 16,5 1.8 bet365 ⛔16
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Mam pytanko de kogoś bardziej zorientowanego, kto oglądał ostatnią partię dzisiejszego finału i kojarzy ten moment.
Czemu Selby nie zdecydował, że Murphy gra ponownie przy drugim jego błędzie, kiedy potrzebował jeszcze jednego ? Snooker był świetnie ustawiony, Murphy spudłował próbę i przecież Selby mógł nakazać ponowienie, a zdecydował się znów ustawiać snookera.

edit: dzięki, nie wiedziałem
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam pytanko de kogoś bardziej zorientowanego, kto oglądał ostatnią partię dzisiejszego finału i kojarzy ten moment.

Czemu Selby nie zdecydował, że Murphy gra ponownie przy drugim jego błędzie, kiedy potrzebował jeszcze jednego ? Snooker był świetnie ustawiony, Murphy spudłował próbę i przecież Selby mógł nakazać ponowienie, a zdecydował się znów ustawiać snookera.
Nie mógł nakazać ponowienia. Gdy zawodnik potrzebuje snookera/snookerów to nie może skorzystać z zasady faul &amp; miss. Z owej zasady można skorzystać tylko wtedy, gdy liczba punktów na stole jest większa niż różnica w punktach obu zawodników. Jeżeli jest równa bądź niższa nie ma takiej opcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
psotnick 872K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Murphy najlepszy w Haikou World Open

Shaun Murphy po 29 miesiącach posuchy w końcu wygrał swój piąty tytuł rankingowy. W niedzielnym finale nie dał wielkich szans Markowi Selby&#39;emu (10-6) dzieła zniszczenia dokonując zwłaszcza w pierwszej sesji, którą wygrał 7-2. W przekroju całego turnieju Anglik był najlepszym snookerzystą, co udowodnił ogrywając po drodze m. in. Dinga, Allena i Selby&#39;ego. Forma przyszła w najważniejszym momencie sezonu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom