>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gural mistrz rapu !

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
nie zauważasz różnicy?
tak widzę olbrzymi progres ,a nie tak jak u np. Ostrego 10 płyt prawie ,że identycznych.
słychać same puste frazesy i jak dla mnie w tych &quot;nowych&quot; płytach nie ma nic konkretnego.
jak nie rozumiesz jego tekstów to ci się nie dziwie
a z groszkami masz rację.. Nie rozkminiłem aluzji :| być może dlatego że całe el polako to dno :spokodfhgfh:
a może twoje proste myślenie to dno ?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
tak widzę olbrzymi progres ,a nie tak jak u np. Ostrego 10 płyt prawie ,że identycznych.
jak nie rozumiesz jego tekstów to ci się nie dziwie

a może twoje proste myślenie to dno ?
dobra AKA, postaw mu pomnik i będzie po robocie. Tak, Gural jest mistrzem rapu ... jest boski, niesamowity i w ogóle najlepszy. Szkoda tylko, że trafia do dzieci z podstawówki... może dlatego że ma &quot;zajebisty&quot; flow? :eek:
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Gural śpiewa o gównie i tyle w temacie. A utwór &quot;złote maski&quot; czy jakoś tak już w ogóle mnie poskładał .
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
AKA masz coś z głową?

a tu kolejny inteligencik. To już Tobie tłumaczę, że wikipedia Tobie w życiu nie pomoże :spokodfhgfh: a co do postu to użyłem tylko sformowania jak w Polsce mówi się na tych grajków... raperzy? gdzie z prawdziwym rapem nie mają nic do czynienia. Tak samo co niektórzy w swoich tekstach używają że wychowali się w getcie, gdzie mają gówniane pojęcie o getcie. Skoro mam przyrównywać ich do raperów to Mezo też muszę do tego wliczyć.
Tak się składa, że nie korzystałem z Wikipedii, ale proponuje Ci abyś Ty z niej skorzystał i przeczytał coś o Polskim Rapie.
Jeżeli uważasz, że w Polsce nie ma Rapu, to znaczy że ***** o nim wiesz.
Jeżeli według Ciebie mezo prezentuje podobny poziom doGurala to już możemy skończyć dyskusje.
A te &quot;getta&quot; to są podwórka, osiedla, często niebezpieczne, Oni wiedzą co to jest uliczne życie, brak pieniędzy, kiedyś tak żyli, sadzę że Ty nie masz o tym zielonego pojecia.
hanys - znawco hip-hop&#39;u, Gural rapuje, śpiewa to Kupicha w Sopocie.
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
hanys - znawco hip-hop&#39;u, Gural rapuje, śpiewa to Kupicha w Sopocie.
jak już to co najwyżej próbuje, bo jego nawijka nie wiele ma z rapem wspólnego !
A te &quot;getta&quot; to są podwórka, osiedla, często niebezpieczne, Oni wiedzą co to jest uliczne życie, brak pieniędzy, kiedyś tak żyli, sadzę że Ty nie masz o tym zielonego pojecia.
Ta o niebezpiecznych podwórkach to może nawijać The Game, a nie pseudo raperzy z Polski .
Fabik10 masz last.fm ? bo chętnie bym zobaczył czego jeszcze &quot;ambitnego&quot; słuchasz ( Peja ? ) . To moje jak coś: http://www.lastfm.pl/user/hanys006
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ok. Drugi raz ponawiam prośbę o KULTURALNĄ dyskusję w tym temacie. Jeżeli nic sie nie zmieni temat zostanie zamknięty.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
jak już to co najwyżej próbuje, bo jego nawijka nie wiele ma z rapem wspólnego !

Ta o niebezpiecznych podwórkach to może nawijać The Game, a nie pseudo raperzy z Polski .
Fabik10 masz last.fm ? bo chętnie bym zobaczył czego jeszcze &quot;ambitnego&quot; słuchasz ( Peja ? ) . To moje jak coś: http://www.lastfm.pl/user/hanys006
Co do pierwszej wypowiedzi - ośmieszasz się.
Nie mam last.fm, ale jeżeli chcesz się dowiedzieć czego słucham to mogę Ci powiedzieć.
Pezet,Onar,Eldo,Małolat,Hemp Gru,Chada,Hudy,Molesta,Sokół,Pono,Ten Typ Mes,Gural,Pih,Fabuła,Ero.
Teraz Ty mi powiedź dlaczego pseudo raperzy ?
Kogo i od ilu lat słuchasz Rapu ?
W USA nie ma podwórek tylko w miastach rządzą gangi, ale dziwne że nie napisałeś że The Game się sprzedał, bo przecież ma od ****a hajsu.
I co Ci się tak podoba w Amerykańskim Rapie &gt;? Bo podejrzewam ze nawet nie rozumiesz o czym rapują.
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Co do pierwszej wypowiedzi - ośmieszasz się.
Nie mam last.fm, ale jeżeli chcesz się dowiedzieć czego słucham to mogę Ci powiedzieć.
Pezet,Onar,Eldo,Małolat,Hemp Gru,Chada,Hudy,Molesta,Sokół,Pono,Ten Typ Mes,Gural.
Teraz Ty mi powiedź dlaczego pseudo raperzy ?
Kogo i od ilu lat słuchasz Rapu ?
W USA nie ma podwórek tylko w miastach rządzą gangi, ale dziwne że nie napisałeś że The Game się sprzedał, bo przecież ma od ****a hajsu.
I co Ci się tak podoba w Amerykańskim Rapie &gt;? Bo podejrzewam ze nawet nie rozumiesz o czym rapują.
Od 8 lat polskiego, zagraniczny, krótko bo rok, ale dużo bardziej mi się podoba. Od strony muzycznej biją polski HH na łeb, chociaż nie mówie że Ostry robi złe bity, bo robi zajebiste, ale i tak bardzo dużo przepaść istnieje. Co do tekstów, nie trzeba być anglistą, żeby je zrozumieć, a wystarczy tylko trochę chęci i czasu .
Dlaczego pseduo raperzy, bo nawijanie cały czas o tym jak to mają cięzko i przejebanie na osiedlu albo jaka to impreza z suczkami była w sobote mnie nie pociąga .
A kogo słucham ? Masz wszystko na last.fm + na samym początku dużo Paktofoniki .
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Od 8 lat polskiego, zagraniczny, krótko bo rok, ale dużo bardziej mi się podoba. Od strony muzycznej biją polski HH na łeb, chociaż nie mówie że Ostry robi złe bity, bo robi zajebiste, ale i tak bardzo dużo przepaść istnieje. Co do tekstów, nie trzeba być anglistą, żeby je zrozumieć, a wystarczy tylko trochę chęci i czasu .

Dlaczego pseduo raperzy, bo nawijanie cały czas o tym jak to mają cięzko i przejebanie na osiedlu albo jaka to impreza z suczkami była w sobote mnie nie pociąga .

A kogo słucham ? Masz wszystko na last.fm + na samym początku dużo Paktofoniki .
Większość Polskich Raperów ma po 30 lat, dorośli, i już nie nawijają tylko o osiedlach i dupach.

&quot;Nie obchodzi mnie słuchacz głuchy jak pień
Kiedy pytasz go czego słuchasz, mówi - czy ja wiem
Lubię pop, rap, techno i zależy od pogody
Słucham Verby, Starchurskiego, Eminema i Dody
Więc kiedy słyszę takie rzeczy, to szczerze mnie cieszy
Że Onara znają ludzie, którym szczerze zależy&quot;
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Tak się składa, że nie korzystałem z Wikipedii, ale proponuje Ci abyś Ty z niej skorzystał i przeczytał coś o Polskim Rapie.

Jeżeli uważasz, że w Polsce nie ma Rapu, to znaczy że ***** o nim wiesz.
Jeżeli według Ciebie mezo prezentuje podobny poziom doGurala to już
możemy skończyć dyskusje.

A te &quot;getta&quot; to są podwórka, osiedla, często niebezpieczne, Oni wiedzą co to jest uliczne życie, brak pieniędzy, kiedyś tak żyli, sadzę że Ty nie masz o tym zielonego pojecia.

hanys - znawco hip-hop&#39;u, Gural rapuje, śpiewa to Kupicha w Sopocie.

po raz ostatni Tobie powtarzam, że w Polsce nie ma raperów! Meza porównałem do Gurala bo prezentują tą samą dziedzinę jaką jest hip-hop. Razem w tym siedzą a popatrz jaki styl prezentują. Poszukaj mi takiego czegoś w prawdziwym rapie?.... i to getto ... weź fabik idź spać... porównujesz śmierdzące blokowiska z Polskich miast to prawdziwych Amerykańskich gett? Chyba coś Ci się pomyliło. Dzieciństwo to wielu ma trudne, ale tak jak mówiłem wyżej, że o getcie Ci pseudo raperzy nie mają nic wspólnego..... popatrz z drugiej strony. Np. miałem trudne dzieciństwo, albo Ty a w związku z tym masz prawo &quot;śpiewać&quot; że wychowałeś się w getcie?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
mezo robi Pop doczego się przyznał, tylko media wciąż uważają to za Rap.
W Polsce jest bardzo wielu dobrych Raperów.
Może nie zauważyłeś ale nie porównałem Polskich podwórek do Amerykańskich gett tylko napisałem, że te &quot;getta&quot; o których rapują to podwórka, osiedla, oczywiście w dobrych proporcjach.
Verba to też hip-hop ?
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
mezo robi Pop doczego się przyznał, tylko media wciąż uważają to za Rap.
W Polsce jest bardzo wielu dobrych Raperów.
Może nie zauważyłeś ale nie porównałem Polskich podwórek do Amerykańskich gett tylko napisałem, że te &quot;getta&quot; o których rapują to podwórka, osiedla, oczywiście w dobrych proporcjach.
Verba to też hip-hop ?
głowa boli ? :-?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
mezo robi Pop doczego się przyznał, tylko media wciąż uważają to za Rap.

W Polsce jest bardzo wielu dobrych Raperów.

Może nie zauważyłeś ale nie porównałem Polskich podwórek do Amerykańskich gett tylko napisałem, że te &quot;getta&quot; o których rapują to podwórka, osiedla, oczywiście w dobrych proporcjach.

Verba to też hip-hop ?
Verba i Mezo w ogóle grają jakiś shit ale afiszują się z polskim &quot;rapem&quot;. Peja rapuje, że wychował się w getcie, że miał ciężkie życie a do tego próbuje się upodabniać do 2paca... żal totalny :| ... Polscy pseudo raperzy porównują się z kolebką rapu bo sami nie umieją wymyślić czegoś oryginalnego.

niebezpieczne podwórko to nie getto. :spokodfhgfh:
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Przeczytalem caly temat od deski deski... usmialem sie na maksa... ale dziwie sie ze jeszcze nikt tego nie zamknal....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom