>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gural mistrz rapu !

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A tych królów to faktycznie tylu zagranicznych było że hoho, widać historyk z wykształcenia.
Królowie elekcyjni panujący w Polsce:
- Henryk Walezy 1574-1575
- Stefan Batory 1576-1586
- Zygmunt III Waza 1587-1632
- Władysław IV 1632-1648
- Jan II Kazimierz 1648-1668
- Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673
- Jan III Sobieski 1674-1696
- August II 1697-1706
- Stanisław Leszczyński 1704-1709
- August II 1709-1733
- Stanisław Leszczyński 1733-1736
- August III 1733-1763
- Stanisław August Poniatowski 1764-1795
200 lat
Jeżeli 200 lat to dla Ciebie mało to[*].
Już więcej nie odpowiadam na rozmowę z dupy.
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Gural to co najwyżej może być bananowym królem. Jego teksty typu: &quot;jestem fajny, bo moi koledzy też są fajni&quot;, może sobie w ..... wsadzić. W Polsce jest w cholerę dużo lepszych od niego raperów, gdyż przynajmniej nie śpiewają o &quot;dupie Maryny&quot;, a jego flow jest co najmniej męczące .
http://www.lastfm.pl/user/hanys006
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Gural to co najwyżej może być bananowym królem. Jego teksty typu: &quot;jestem fajny, bo moi koledzy też są fajni&quot;, może sobie w ..... wsadzić. W Polsce jest w cholerę dużo lepszych od niego raperów, gdyż przynajmniej nie śpiewają o &quot;dupie Maryny&quot;, a jego flow jest co najmniej męczące .

http://www.lastfm.pl/user/hanys006
Sprawdź definicję banan, zanim coś napiszesz.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To że król był elekcyjny, to nie znaczy że nie był Polakiem. Poza tym jakoś do reszty tego co napisałem nie raczyłeś się ustosunkować. Po prostu z prawdą się ciężko kłócić, co??
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Bo po prostu pieprzysz jakieś głupoty o których nie masz pojęcia, a potem jakoś nie potrafisz nawet tego uargumentować. Radzę zastanawiać się nad tym co piszesz, a nie pisać dla samego pisania.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Bo po prostu pieprzysz jakieś głupoty o których nie masz pojęcia, a potem jakoś nie potrafisz nawet tego uargumentować. Radzę zastanawiać się nad tym co piszesz, a nie pisać dla samego pisania.
A Ty nie masz pojęcia o Rapie, a o tym jest właśnie temat.
Jeśli Ci się nie podoba, że mówią do siebie &quot;czarnuchu&quot; to twój problem.
Jak ty powiesz do kolegi &quot;żydzie&quot; w żartach to będzie to coś złego.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mam w dupie czy oni będą do siebie wołali czarnuchu, cwelu czy pedale, czy jeszcze inaczej, tylko stwierdzam że to dziecinne. I jakoś nie mam w zwyczaju mówienia do nikogo &quot;Żydzie&quot; (z wielkiej litery się pisze).
A nie podoba mi się czepianie się mojego kraju i mówienie, że Polska nie ma się czym szczycić, jak mu się nie podoba to won do USA i tych jego czarnuchów.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chyba sfrustrowany gimnazjalista się uniósł.
Bo Polska na arenie międzynarodowej jest nikim.
Nie o tym jest temat Olo i nie mam zamiaru z Tobą tutaj dyskutować o historii.
A z tym czarnuchem to wyskoczyłeś jak z choinką w lipcu. Obejrzyj inne wywiady i wtedy oceń.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jak masz kompleksy z powodu wieku to już Twój problem. A jak temat nie o historii to na cholerę gadasz głupoty o historii Polski, co?? Już sam sobie zaprzeczasz

A Polska zdecydowanie nie jest nikim tak na marginesie, trochę wiedzy historycznej by nie zaszkodziło.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Gural się skończył na manewrach... jedyny dobry album to &quot;opowieści z betonowego lasu&quot; ... a reszta to kiła.. zero przesłania, i do tego śpiewa o jakiś groszkach ... żal... sprzedał się chłopak i z undergroundem na pewno nie ma już nic wspólnego. Jedyny raper który bije po uszach to Ry 23 ... w tym filmiku pezia 9:00 jest jego sylwetka.
suczysynu!
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Gural się skończył na manewrach... jedyny dobry album to &quot;opowieści z betonowego lasu&quot; ... a reszta to kiła.. zero przesłania, i do tego śpiewa o jakiś groszkach ... żal... sprzedał się chłopak i z undergroundem na pewno nie ma już nic wspólnego. Jedyny raper który bije po uszach to Ry 23 ... w tym filmiku pezia 9:00 jest jego sylwetka.

suczysynu!
A co ma mieć wspólnego z undergroundem jak wydaje legalne płyty ? :-?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
A co ma mieć wspólnego z undergroundem jak wydaje legalne płyty ? :-?
no właśnie już nic bo poleciał na siano. Tak poza tym walnąłem gafę odnośnie rapu. W Polsce na ma raperów są tylko hip-hopowcy a muzyka to nie rap tylko hip-hop.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Magiki widać ,że teksty Gurala są dla Ciebie zbyt ambitne ???? . Masz rację nie słuchaj go ,bo sobie szkodzisz ,a Twoja wypowiedź jest śmieszna.
Szukasz głębszego przekazu w tekstach,a nie rozumiesz najprostszych przenośni.
Nie ma co z Tobą dyskutować bo się skończyłeś na jednym poście.
Olo nie ja zacząłem o królach.
groszki=narkotyki
Poza tym Twój post wyżej nadaje się na bash.org. Twoim zdaniem każdy raper który wydaje płyty legalnie to poleciał na siano. :|
Pewnie myślisz ,że tekst &quot;Trenuj karkiem&quot; to dosłowne tłumaczenie ,żeby ćwiczyć na siłce i być tak zwanym &quot;karkiem&quot;.
Jeżeli Ci chodziło o taki groszek to mi ręce opadły.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
no właśnie już nic bo poleciał na siano. Tak poza tym walnąłem gafę odnośnie rapu. W Polsce na ma raperów są tylko hip-hopowcy a muzyka to nie rap tylko hip-hop.
A ty wiesz co to jest Rap, a co hip-hop ?

Rap - gatunek muzyki, pochodzący z kultury hip-hop.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Fabik nadeszła historyczna chwila kiedy się z Tobą zgodzę xD

tak a propo rapu i hip-hopu to kiedyś w jakimś filmie ładnie to ujęto, że między rapem a hip-hopem jest taka sama różnica jak między wyznaniem miłosnym a miłością - rap to tylko słowo. Hip-hop to coś zdecydowanie więcej. Więc tu faktycznie Magiki mylisz pojęcia.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Magiki widać ,że teksty Gurala są dla Ciebie zbyt ambitne ???? . Masz rację nie słuchaj go ,bo sobie szkodzisz ,a Twoja wypowiedź jest śmieszna.
Szukasz głębszego przekazu w tekstach,a nie rozumiesz najprostszych przenośni.
Nie ma co z Tobą dyskutować bo się skończyłeś na jednym poście.
Olo nie ja zacząłem o królach.

groszki=narkotyki

Poza tym Twój post wyżej nadaje się na bash.org. Twoim zdaniem każdy raper który wydaje płyty legalnie to poleciał na siano. :|
Pewnie myślisz ,że tekst &quot;Trenuj karkiem&quot; to dosłowne tłumaczenie ,żeby ćwiczyć na siłce i być tak zwanym &quot;karkiem&quot;.
Jeżeli Ci chodziło o taki groszek to mi ręce opadły.
AKA masz coś z głową?

ja tutaj porównuje jak &quot;kariera&quot; Gurala się rozwijała przez te lata. Posłuchaj sobie płyty &quot;OzBL&quot; a potem włącz El Polako... nie zauważasz różnicy? Jak dla mnie jest ogromna i teraz w rymach Gurala słychać same puste frazesy i jak dla mnie w tych &quot;nowych&quot; płytach nie ma nic konkretnego. Początek był zajebisty... akurat &quot;trenuj karkiem&quot; jest zajebiste... a tak a propo, posłuchaj sobie innych Poznańskich &quot;raperów&quot; ... słoń, sheller, Ry 23, Rafi i skumaj na czy teraz się ten owy rap opiera... Jeszcze trochę i Gural będzie prownuwany do Meza i tych innych ????

a z groszkami masz rację.. nie rozkminiłem aluzji :| być może dlatego że całe El Polako to dno :spokodfhgfh:



A ty wiesz co to jest Rap, a co hip-hop ?

Rap - gatunek muzyki, pochodzący z kultury hip-hop.
a tu kolejny inteligencik. To już Tobie tłumaczę, że wikipedia Tobie w życiu nie pomoże :spokodfhgfh: a co do postu to użyłem tylko sformowania jak w Polsce mówi się na tych grajków... raperzy? gdzie z prawdziwym rapem nie mają nic do czynienia. Tak samo co niektórzy w swoich tekstach używają że wychowali się w getcie, gdzie mają gówniane pojęcie o getcie. Skoro mam przyrównywać ich do raperów to Mezo też muszę do tego wliczyć.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Moja propozycja to zamkniecie tematu bo to nie jest forum o hiphopie i dzieciarni przekrzykujacej sie ile &quot;k****&quot; uzyc w zdaniu. A tym bardziej glowna nazwa tematu jest jak najbardziej nie na miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom