>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H - Hiszpania, Szwajcaria, Honduras, Chile

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W meczu Chile na pewno poszły jakieś pieniądze w kopertach. ???? Szkoda ,że jakoś nie przeanalizowałem tego wcześniej.
Proszę Cie nie ośmieszaj się już. Jakby Szwajcarzy wygrali 2:0 to tak samo byś mówił ?
Chile zagrało bardzo dobry mecz, mimo iż grali w 10 od pewnego momentu. W ogóle niesłuszna ta czerwona kartka w tym moemncie. Torres sam zahaczył o nogę Estrady po czym potknął się o swoją nogę i udawał wielce poszkodowanego. Kartka niesłuszna. Bielsa świetnie ustawił swoich piłkarzy. Widząc bezradnych Hiszpanów w ostatnich latach to rzecz bezcenna. Można było odnieśc wrażenie do 30min mniej więcej, że zespoły zamieniły się koszulkami i to Hiszpania gra w takich strojach jak dotychczas. To Chile pressingiem nie dawało im pograc. W ataku równiez ciekawie konstruolwai, ale błąd bramkarza i ładny gol Villi nieco pokrzyżował szyki, no a potem błąd sędziego i już było bardzo trudno. Ale i tak brawa dla Chile że od poczatku 2połowy zaczeli również atakowac i strzelili bramke. Awans zasłużony Chilijczyków. Tylko przed kolejnym meczem z Brazylią będą problemy bowiem wypadł Estrada i Ponce. Wrócą natomiast Carmona i Fernandez. Ja jestem dobrej myśli po tym co prezentują Chilijczycy. Tylko czasem obawiam się, że ich pressing spowoduje osłabienie i cz.kartki...
Szwajcarów nie widziałem, ale podejrzewam że walenie głową w mur było przez 90min. Jak ktoś mądrze napisał w tym temacie powyżej( bodaj Kapszti albo Jacques) to dzisiaj Helweci musieli atakowac, a to nie w ich stylu bowiem oni słyną z defensywy.
Awanse zespołów które grają w piłkę jak najbardziej zasłużone.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Niestety moje obawy wobec Szwajcarów się spełniły. Piszę niestety, bo mimo że przed meczem grałem na Honduras to na live skusiłem się na Helwetów i teraz żałuje. Szwajcaria bicie głową w mur - dokładnie Robson. Honduras dał im grać piłką ale w sumie realnego zagrożenia bramki Latynosów nie było. Szwajcarzy w końcówce grali już tak na dobrą sprawę ustawieniem 1-2-4-4. Sporo zamieszania w polu karnym, a to zabrakło metra a to pół a to ostatniego podania ale nie było raczej stuprocentowych okazji. Więcej sytuacji stworzyli sobie Suazo i spółka. I też zagadką pozostanie jak oni nie strzelili przynajmniej jednego gola. Sytuacji w kontrze 4 na 2, 5 na 3, 6 na 3 było mnóstwo. Drużyna średniej klasy wykorzystała by przynajmniej kilka. I tak z typowego meczu overowego mieliśmy 0-0. Nie widziałem jeszcze takiego bezbramkowego remisu ...
W sumie dobrze się stało, że Szwajcarzy nie awansowali. O ile w obronie to świetnie zorganizowana drużyna o tyle w ataku są bezbarwni. 4 lata temu właśnie tego im brakowało by osiągnąć znacznie więcej, podobnie na Euro 2008. Chile to znacznie ciekawsza drużyna i dobrze że ona powalczy z Brazylią.
 
moraw88 0

moraw88

Użytkownik
No, tak Hiszpanie zapłacili niezłą kasę, żeby wyjść z grupy, bez tej podkładki Chile nie miałoby szans… a nie… źle zrozumiałem… to Chile zapłaciło Hiszpanii, bo tak na pewno by nie wygrali… no już sami nie wiem kto zapłacił? ;( a tak serio to piłkarze Chilijscy walczyli na początku jak równy z równym, tyle, że Hiszpania strzeliła gola i ustawiło to mecz, co dało taki wynik a nie inny. Zobaczymy, co taka gra Hiszpanii da w dalszej części rozgrywek ????
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
jak zwykle się Hiszpanie wykładają... zaczynają mnie irytować jak niegdyś włosi ze swoim &#39;mamma mia!&#39;.
Chile zagrało agresywnie, ale sędzia chyba za bardzo troszczył się o zdrowie Hiszpanów, a czerwo niezasłużone, torres chyba się o własne buty, ale sędzia nie brał tego raczej pod uwagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom