>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa F - Włochy, Paragwaj, Nowa Zelandia, Słowacja

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kuźwa. To co się dzieje, przekracza jakiekolwiek ramy. Tyle niespodzianek. Najgorsze jest to, że każda z tych drużyn najprawdopodobniej wyjdzie z grupy, a Włosi przy dobrym układzie to mogą wyjść nie wygrywając ze Słowacją. Przyznam, że umoczyłem kasę, którą ładnie wyrwałem w tamtym miesiącu. Masakra !!!
ja np się cieszę z tego co się dzieje na mundialu. Dużo niespodzianek i przed każdym meczem trzeba się zastanowić czy np taka NZ nie wygra z Włochami a nie jak by to było przed 4 latami kto strzeli Hat-Tricka albo stawiać zakłady na liczbę goli under/ over 5.5 ???? jak dla mnie GIT ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wlosi jakby musieli to by wygrali ale wiedza ze jak wygraja z najslabsza druzyna turnieju Slowacja wychodza z grupy
mylisz się. Włosi musieli wygrać ten mecz. Remis sprawił że przed ostatnim meczem mogą czuć się nie pewni , bo po remisie z NZ na pewno pewności nie nabrali. Po za tym Słowacy mają takie same szanse na awans jak Włosi i wcale nie muszą przegrać tego meczu. Ten turniej już nie raz owocował w niespodzianki.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
no buki se natrzepią ładnie kasy na tych mistrzostwach ???? jeszcze jak nie wygra ktoś z trójki Brazylia-Argentyna-Hiszpania to będą mieli jeszcze więcej, bo pewnie większość stawiała na kogoś z tego trio - czysty zysk ????
Wcale sobie nie natrzepią tej kasy tak jak myślicie. Chyba nie wiecie, że kursy wystawiane przez bukmacherów to nie odzwierciedlenie rzeczywistych szans danych zespołów/zawodników, ale są tak dobrane aby stawki graczy rozłożyły się w taki sposób, że niezależnie kto wygra ich zysk był taki sam. Czyli dla nich nie ma większego znaczenia czy Mistrzostawa wygra Brazylia, Hiszpania czy Nowa Zelandia ???? Zawsze zarobią +/- tyle samo.
 
robertone 0

robertone

Użytkownik
Mnie to co zrobili dzisiaj Włosi szczególnie zabolało($), myślałem, ze taka drużyna jak oni bez problemów poradzi sobie z NZ i się pomyliłem. Ledwie remis wyszedł. Ciężko w te mistrzostwa dobrze typować, kiedy potencjalni faworyci przegrywają bądź remisują :/
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wcale sobie nie natrzepią tej kasy tak jak myślicie. Chyba nie wiecie, że kursy wystawiane przez bukmacherów to nie odzwierciedlenie rzeczywistych szans danych zespołów/zawodników, ale są tak dobrane aby stawki graczy rozłożyły się w taki sposób, że niezależnie kto wygra ich zysk był taki sam. Czyli dla nich nie ma większego znaczenia czy Mistrzostawa wygra Brazylia, Hiszpania czy Nowa Zelandia ???? Zawsze zarobią +/- tyle samo.


Chyba nie wiesz sam o czym piszesz, i mylisz pojęcia bukmacher z giełdą sportową, różnica jest spora.....
Oczywiście przez takie wyniki jak dotąd buki zaraobiły dużą kase, napewno mniej by zarobili gdyby wyniki tego najsłabszego w historii jak narazie mundialu były normalna, a nie ta parodia która ma miejsce, i ten żenujący poziom sportowy, Liga Angielska jest sto razy ciekawsza i poziom znacznie wyższy niż na tym co ludzie nazwają mistrzostwami świata, dobre sobie, jeśli tak mają wyglądać MŚ, i nie chodzi mi tu tylko o wyniki ale o sam niski piłkarski poziom niemal we wszystkich meczach, to ja dziękuje.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Paragwaj - Nowa Zelandia: piłkarze z Ameryki Południowej pokazali w tym turnieju, że są naprawdę silni i potwierdzają tezę o ważnej roli, jaką mogą odegrać na Mundialu ekipy z tego kontynentu. Na koncie mają już 4 punkty i przed nimi na zakończenie rywalizacja z Nowozelandczykami, którzy niespodziewanie zgromadzili już 2 punkty, mimo że większość przed rozgrywkami nie dawała im większych szans na urwanie chociażby jednego oczka w konfrontacji z silniejszymi przeciwnikami. Zabezpieczam się na wypadek kolejnej niespodzianki i typuję, że Paragwaj wygra, ale z zastrzeżeniem, że w przypadku remisu następuje zwrot.
Włochy - Słowacja: niemalże analogiczna sytuacja do meczu Anglików. Italia jest bardzo nieskuteczna, nękają ją słupki i poprzeczki i nie najlepsza skuteczność napastników, lecz Słowacja pokazała, że Mundial zdecydowanie ją przerósł i nie sądzę, aby obrońcy tytułu mieli jakieś problemy ze sforsowaniem ich defensywy. Włochy muszą to wygrać i w końcu się przełamać. Nie grają wcale najgorzej, w odróżnieniu od Słowaków i myślę, że jutro zapewnią sobie awans do fazy pucharowej.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Słowacja to kompletnie żenada. Nie wiem w ogóle co oni robią na tym mundialu. W meczu z paragwajem pokazali zupełnie nic. Gra bez jakiegokolwiek pomysłu ,ciągle bronienie bramki ,niedokładne piłki w obronie. Częste podawanie piłki do bramkarza. Dla mnie zwycięstwo Włochów powinno być formalnością.
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Słowacja to kompletnie żenada. Nie wiem w ogóle co oni robią na tym mundialu. W meczu z paragwajem pokazali zupełnie nic. Gra bez jakiegokolwiek pomysłu ,ciągle bronienie bramki ,niedokładne piłki w obronie. Częste podawanie piłki do bramkarza. Dla mnie zwycięstwo Włochów powinno być formalnością.
No właśnie. Więc gdzie jest polska reprezentacja, skoro tacy beznadziejni ( co nawet ślepy widział) Słowacy wykopsali nas z mistrzostw? ????
Słowenia o wiele lepiej się zaprezentowała.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
No właśnie. Więc gdzie jest polska reprezentacja, skoro tacy beznadziejni ( co nawet ślepy widział) Słowacy wykopsali nas z mistrzostw? ????
Słowenia o wiele lepiej się zaprezentowała.
Widocznie byliśmy jeszcze gorsi od nich skoro nas tam nie ma. Na mundialu pewnie zaprezentowalibyśmy tak żenujący poziom jak Słowacja. Gra bez pomysłu. Dobrze ,że Polaczków tam nie ma i nikt nie robi z tego hałasu jaką żenadę byśmy tam odwalili.
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Widocznie byliśmy jeszcze gorsi od nich skoro nas tam nie ma. Na mundialu pewnie zaprezentowalibyśmy tak żenujący poziom jak Słowacja. Gra bez pomysłu. Dobrze ,że Polaczków tam nie ma i nikt nie robi z tego hałasu jaką żenadę byśmy tam odwalili.
Tak naprawdę to my (nasza Reprezentacja) podarowaliśmy Słowakom awans do MŚ. Konkretnie działo się to w 2008 roku w meczu w Bratysławie. Polacy mieli ciężki &quot; gatunkowo&quot; mecz, który musieli wygrać i na to się zanosiło. Co było w ostatnich minutach każdy dobrze pamięta. Śmiem twierdzić, a nawet jestem pewien, że gdyby do końca było 0:1 to juz wtedy byłby koniec Słowaków w eliminacjach. Akt drugi dopełnił się na pustym stadionie w Chorzowie. Nie dość, że strzeliliśmy dla nich bramkę, bo sami za żadne skarby nie daliby rady strzelić, to potem mieliśmy festiwal nieskuteczności naszych orłów (problem ciągnie się do dziś). Wiemy, że remis w tym meczu dałby Słowakom 2 miejsce i baraże z Rosją, która by ich rozniosła w pył. Jedyne mecze, które wyszły Słowacji to wyjazdowe z Czechami i Irlandią Płn.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja myśle ze Włochy i Paragwaj dzisiejsze mecze powinny wygrać patrząc na tych pierwszych to mam wątpliwosci czy żeczywiscie dadzą rade ja nie to trudno i tak nic nie strace tylko typując ani zyskam :razz:
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Słowacja zagrała taką kiepściznę z Paragwajem, że nie wierzę, iż mogliby cokolwiek zrobić Włochom. Jedna Mucha wiosny nie czyni.
Może wysoko nie będzie, ale Włosi raczej wygrają.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Typ: Włochy @ 1.55 Unibet
Daniele de Rossi strzeli bramkę @ 5.85 Tobet Już dziś na stadionie Ellis Park w Johannesburgu, Mistrzowie Świata Włosi rozegrają przedwczesny finał swojego Mundialu, nie zagrają z żadnym tuzem światowego futbolu, a jedynie ze słabo spisującym się na tym turnieju zespołem ze Słowacji.
Oba zespoły wciąż mają jeszcze szanse na awans, oba zespoły premiuje wygrana, Włochom może wystarczyć bramkowy remis, przy remisie 0:0 w meczu Nowej Zelandii z Paragwajem, lub każdy inny remis, jeśli w meczu Paragwaju z Nową Zelandią nie padnie remis. Słowacy przejdą do następnej fazy, wygrywając, jeżeli Nowa Zelandia nie pokona Paragwaju. Do godziny 16:00 obowiązuje następująca tabela:

W tym meczu jako faworyta widzę ekipę Italii, która podążyła podobnym tropem, jak Anglicy, którzy również zremisowali pierwsze dwa mecze, by w trzecim pokonać europejskiego średniaka. Włosi nie zachwycają (czy kiedykolwiek tak było?), ale to wciąż Włosi, to wciąż Mistrzowie, Słowacy to debiutanci na Mundialu, nie widzę w ich grze wielu pozytywów. W moim odczuciu dziś zwycięży triumfator niemieckiego Mundialu.
Dlaczego bramkę ma zdobyć Daniele de Rossi? Ponieważ udowodnił on, że jest graczem kluczowym dla zespołu Italii, dla wicemistrza Włoch z Rzymu. Ponieważ całe Włochy właśnie w nim widzą tego zawodnika, który wygra dla nich mecz, i który przedłuży nadzieję na zdobycie Mistrzostwa. Corriere della Sport i inne włoskie media temu zawodnikowi poświęcają swoje strony różnymi artykułami na temat de Rossiego. Udowodnił on w meczu z Paragwajem, że potrafi strzelać ważne bramki.
Forza Daniele, Forza Italia!

Czy dziś de Rossi ucałuję niebieską koszulkę Squadre Azzura po zwycięskiej bramce?​
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


TYP: Drużyna gości wygra bez utraty bramki (1=Tak)
Kurs: 2,30
BUK: Unibet

Bardzo spokojny typ. Słowacja strzeliła tylko jedną bramkę na tych mistrzostwach. Graja piłkę bardzo mało przekonującą. Jeśli reprezentacja Włoch chce awansować do 1/8 finału, to musi pokonać Słowację.Należy jednak brać pod uwagę różne możliwości. Jeśli w meczu Paragwaju z Nową Zelandią zwycięstwo odniesie ekipa z Ameryki Południowej, wówczas Niebieskim do pełni szczęścia wystarczy remis, a Słowację zadowoli nawet jednobramkowa wygrana. No własnie i tu jest haczyk. Bo Słowacja moim zdaniem nie strzeli bramki Włochom. Czemu? Bo nie mają z przodu atutów do strzelania goli. Atak Słowacji Stanislav Sestak, Robert Vittek. naprzeciw Gianluca Zambrotta, Fabio Cannavaro, Giorgio Chiellini... jakoś nie widzę ich ofensywnych akcji ze strony Słowaków. To są małe Komary, natomiast Italia ma w ataku prawdziwe Szerszenie. Vincenzo Iaquinta, Alberto Gilardino, Antonio Di Natale. Zagra trójka napastników od początku meczu! Ulala trener włoski kładzie wszystko na jedna karte. Musi byc gorąco pod bramką Słowacji. Mało tego jest inna dobra informacja: Italia w zbliżającym się meczu zostanie wzmocniona powracającym do zdrowia Andreą Pirlo, ale nie wiadomo, czy pomocnik AC Milanu wystąpi od pierwszej minuty. Koniec niespodzianek w wykonaniu Włochów na mundialu. Trudno przypuszczać, aby broniący tytułu Mistrza Świata Włosi mogli odpaść z turnieju już na etapie fazy grupowej. Wygraja pewnie 0:2, lub 0:3 bez utraty bramki.

Słowacy są podłamani: - Nasze morale są bardzo niskie. Przez bramkę straconą w doliczonym czasie gry w meczu z Nową Zelandią nasze szanse na awans są nikłe. Jesteśmy jednak dobrze przygotowani zarówno fizycznie, jak i psychicznie. W meczu z Włochami damy z siebie wszystko i zobaczymy co się wydarzy - powiedział Weiss.

Słowacja po tym meczu jedzie do domu, to nie ulega watpliwości..


myślę że tak i zobaczymy ich pewne zwycięstwo!​
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Słowacja - Włochy
typ: 2
kurs: 1,5
wynik: 3-2


Kolejny mój typ na faworyta i znów podobne uzasadnienie. Włosi są drużyną o kilka klas lepszą, a na wygranej w tym meczu im będzie bardzo zależeć.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Słowacja - Włochy
Typ: Włochy wygrają obydwie połowy
Kurs: 4,00
Bukmacher: Sportingbet
Dla Włochów jest to mecz o wszystko. Do składu powróci może Pirlo który wreszcie pokieruje gra ofensywną włochów i wszystko wróci na normalny dla nich tor. Dzis za przeciwników mają bardzo słobao grajacych na tym turnieju Słowaków, wydaje mi sie że Włosie jesli juz stoją pod scianą to mogą zagrac wielki mecz i pokonac sŁowaków dość przekonująco. Typ na wygranie obydwu polów jest ryzykowny ale są szanse na to ze wejdzie a pot takim kursie warto zaryzykować.
 
T 0

typer699

Użytkownik
Ja myśle ze Włochy i Paragwaj dzisiejsze mecze powinny wygrać patrząc na tych pierwszych to mam wątpliwosci czy żeczywiscie dadzą rade ja nie to trudno i tak nic nie strace tylko typując ani zyskam :razz:
Tzn jeśli chodzi w włochów to wiele zależy od nich samych bo potrafią zagrać dobry football ale na tych mistrzostwach raczej nic wielkiego nie grają. Jeśli nie zaryzykują nie pokażą ofensywnej piłki mecz może z minuty na minutę iść na remis, chociaż uważam, że i remis da im awans ponieważ Paragway powinien spokojnie poradzić sobie z Nową Zelandią, zagrają dziś na 100% ponieważ myśląc, że Włosi mogą wygrać swój mecz mogą stracić 1 miejsce w grupie dlatego z Nową Zelandią będą chcieli wygrać, natomiast Nowa Zelandia nie będzie cały mecz się broniła jak to było w 2 poprzednich meczach ponieważ, jeśli by chciała awansować 1pkt to za mało...
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Remis
Tzn jeśli chodzi w włochów to wiele zależy od nich samych bo potrafią zagrać dobry football ale na tych mistrzostwach raczej nic wielkiego nie grają. Jeśli nie zaryzykują nie pokażą ofensywnej piłki mecz może z minuty na minutę iść na remis, chociaż uważam, że i remis da im awans ponieważ Paragway powinien spokojnie poradzić sobie z Nową Zelandią, zagrają dziś na 100% ponieważ myśląc, że Włosi mogą wygrać swój mecz mogą stracić 1 miejsce w grupie dlatego z Nową Zelandią będą chcieli wygrać, natomiast Nowa Zelandia nie będzie cały mecz się broniła jak to było w 2 poprzednich meczach ponieważ, jeśli by chciała awansować 1pkt to za mało...
Przy remisie włoch powiedzmy 0:0, i przy remisie paragwaju 1:1, wyjdzie nowa zelandia, jak bedzie w dwoch tych meczach 0:0 to bedzie ciekawie bo obie druzyny beda mial stan bramkowy 2:2 i remis ze soba wiec nie wiem co by było dalej, jak cos z federacja to wyjda wlochy
 
B 6

brecht

Użytkownik
Skąd ta pewność faworyta? Wcześniejsze mecze już pokazały, że football jest nieobliczalny. Skoro Słowakom już nawet wygrana nie pomoże to będą starać się chociaż wyjść z twarzą i nie stracić bramki. Zamurują swoje pole karne i makaroniarze będą bezradni jak w poprzednich meczach, gdzie przeciwne drużyny chociaż atakowały. Mam nadzieje, że ten scenariusz się nie sprawdzi, bo też mimo wszystko postawiłem na Włochów :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom