>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa D: Polska, Holandia, Austria, Francja [16.06-25.06.2024] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Austria - Francja

Typy:
obie reprezentacje strzelą gola @1,80 Superbet
obie reprezentacje strzelą po przynajmniej dwa gole w meczu @5,70 Fortuna
Francja wygra i obie reprezentacje strzelą gola @3,25 Superbet

Francuzi są jednym z głównych faworytów do mistrzostwa, ale od czasu zwycięstwa 14:0 z Gibraltarem ich gra jest po prostu mocno poniżej ich potencjału: remis 2:2 z Grecją, 0:2 z Niemcami, wymęczone zwycięstwo 3:2 z Chile, 3:0 z Luksemburgiem i bezbramkowy remis z Kanadą. Austria ma za sobą bardzo udane eliminacje, dobrze grała też w meczach towarzyskich przed Euro, zwłaszcza 6:1 z Turcją robi wrażenie. Austria to jest ciekawa reprezentacja, ma sporo jakości z przodu, stać ich na strzelenie gola lub nawet dwóch Francuzom. Myślę, że Francja jakoś to wygra, ale będzie miała problemy i czystego konta raczej nie zachowa.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 677,2K

Pablito91

Użytkownik
Austria powyżej 11.5 fauli @1.80 fuksiarz

Dzisiaj drugi pojedynek w Naszej Grupie. Zmierzą się uchodząca za czarnego konia Austria z faworytem do wygrania mistrzostw, Francją. Moim typem na to spotkanie są faule drużyny Austrii. Patrząc na ostatnie 5 meczy Austrii to widać, że kosili przeciwników nieźle, i to w meczach towarzyskich. Ich statystyki to 16, 19, 15, 14 i 12. Tak więc za każdym razem pokrywali linię. Dzisiaj również będą chcieli wyciągnąć chociażby remis z Francją. Liczę, że dzisiaj również będą grali ostro by odpierać ataki Francuzów. Póki co na mistrzostwach kartki nie są wyciągane zbyt często, więc może to też być zachęta na faulowanie skoro napomnień nie ma aż tak wielu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1534
ziroxxx 825K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Austria - Francja, over 2,5 gola @ 1.81 Betfan

Analiza:
Francja jest faworytem tego spotkania, ale dużo się mówi o Austrii, która dobrze ostatnio wygląda. Dobrze zaprezentowali się w eliminacjach ulegając tylko Belgii 1 punktem. Żeby myśleć o awansie to trzeba już dziś urwać punkty. Bo kolejne mecze z Polska i Holandią wcale nie będą łatwiejsze. Grupa śmierci. Każdy punkt na wagę złota. Spodziewam się otwartego spotkania z wieloma bramkami i wysokim wynikiem. Większość zawodników z Austrii gra w Bundeslidze, znają stadiony, klimat i to może być jakaś mała przewaga nad Francją.
 
N 403,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Austria - Francja
obie strzelą, powyżej 2,5 gola i powyżej 2,5 spalonych @2,90
Superbet


Dziś wieczorem drugi mecz "Naszej" grupy. Francuzi czyli jeden z głównych faworytów całego Euro zagrają o pierwsze punkty z reprezentacją Austrii, uznawaną przez wielu ekspertów za czarnego konia turnieju. Ja przede wszystkim liczę, że obejrzymy ciekawe spotkanie z wieloma bramkami po obu stronach. Austriacy aktualnie prezentują wysoką formę, w meczach towarzyskich przed Euro zanotowali 4 zwycięstwa i remis, w pokonanym polu zostawiając np. Niemców czy gromiąc Turcję 6:1. Francuzi z kolei w 4 meczach towarzyskich 2krotnie wygrali - 3:0 z Luksemburgiem, 3:2 z Chile - raz przegrali z Niemcami 0:2 i bezpośrednio przed Euro zremisowali bezbramkowo z Kanadą. Obie ekipy mają kim straszyć. Austriacy w ostatnich 3 meczach tracili po 1 golu, a Francja w 5 ostatnich meczach straciła aż 6 goli, tracąc 3krotnie po 2 gole. Na dokładkę niska linia spalonych, która powinna zostać pokryta. Francuzi pewnie będą szukać wolnych przestrzeni za linią obrony Austriaków, mają szybkich skrzydłowych, którzy kilkukrotnie mogę zbyt szybko wyjść do podania i znaleźć się na pozycji spalonej. Austria zapewne będzie bardziej grała z kontry, co również umożliwia popełnienie błędu spalonego przy prostopadłym podaniu podczas szybkiego ataku.
 
Ostatnia edycja:
A 37,8K

arekzk

Użytkownik
Piłka Nożna ⚽ EURO 🇪🇺 Godzina ⏰ 21:00
Spotkanie : Austria 🇦🇹 - Francja 🇫🇷
Moje Typy:
Austria 🇦🇹 (+1.5) handicap ✅
Kurs @1.50 Fortuna
1 połowa : powyżej (1) azjan Dwudrogowo 🔄zwrot
Kurs :1.72 Betfan

Witam . Na dziś 2 propozycje z spotkania Austria - Francja , można połączyć w duble np Austria (+1.5) z Argentyna (+10.5) liga Narodów Siatkarzy ,zaś drugi typ z zwycięstwem Japonii Też Liga Narodów. Wracamy do meczu . Francja jest faworytem tego meczu ale nie zachwycała w tym roku . Co ciekawe obserwując te mistrzostwa i jak Ktoś grał w meczach kontrolnych taką a nie inną piłkę,nawet w różnych składach to się to sprawdza .Tak jak pisałem o Anglii co się sprawdziło w 100% także uważam że jednak Francja nie jest takim faworytem jak to oceniają bukmacherzy . Troszkę im ta gra się nie klei , być może w trakcie turnieju się rozkręca jak też oni potrafią robić ale dziś zagrają naprawdę z silnym zespołem Austrii . Drużyna ta zmieniła się o 180° jeśli popatrzymy na lata 2022 chociażby . Skład bardzo solidnych piłkarzy grających głównie w Bundeslidze ,Ligue 1 ,Czy innych ligach zachodnich .W listopadzie potrafili ograć w 90% podobny skład Niemców do tego co grał z Szkocja 2-0. Dziwi mnie troszkę lekceważenie ich w Polskich mediach np . Bardzo dużo strzelają , aż 11 goli w tym roku w 4 meczach z Szwajcaria,Turcja , Serbia i Słowacja czyli uczestnikami EURO. Strzelają bardzo szybko , w pierwszych 15 minutach w tych 4 spotkaniach zdobyli aż 5 goli . Moim zdaniem bramka szybka dziś też może paść i ta 1 do przerwy mając na uwadze siłę w ataku Francji powinna być formalnością , a co do samego wyniki nie skreślał bym Austriaków, którzy nie dają się tak zdominować jak Polacy np i sądzę że dziś będzie naprawdę zacięty mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1475
B 122,3K

bukibuk

Użytkownik
Austria - Francja

BTS @1,89
over @2,5 @1,84
over @3,5 @2,87

Betters

Francja faworytem, ale Austriacy zachwycają w ostatnim czasie swoją skutecznością, na rozkładzie Turcy, Serbowie, Niemcy. Wyglądaja naprawdę solidnie, grają do przodu, sporo strzelają i wydaje się, że mogą postraszyć Francuzów, którzy ostatnio bezbarwnie z Kanadą, dośc długo sie męczyli z Luksemburgiem. Nie zdziwie się, jak to się dziś skończy remisem, ale też spodziewam się sporo bramek. Francuzi z mocną ofensywą, a Austria raczej nie będzie chciała murować bramki, więc jest szansa na otwarte, ofensywne spotkanie. Z naszej polskiej perspektywy chyba lepiej, żeby Francuzi wygrali, ale łatwo nie będzie. Ewentualnie po wyższym kursie mój standardowy zakład z tych ME Francja i BTS za @3,35
 
maarcin14 870K

maarcin14

Użytkownik
Austria - Francja

Typ: Austria strzeli gola
@1.61 Fortuna

O 21 ostatnie poniedziałkowe spotkanie, w polskiej grupie zagrają Austria z Francją, typuję gola ze strony Austriaków. Ostatni raz Austria nie strzeliła gola w meczu we wrześniu 2022 roku grając przeciwko .. Francji, której ulegli 0:2 w Lidze Narodów. Od tamtej pory reprezentacja Austrii rozegrała 17 meczy licząc każde rozgrywki i zawsze kończyła spotkanie ze strzelonym golem. W eliminacjach do Euro Austria grała w grupie F, w 8 meczach strzeliła 17 goli, a miała dość mocną grupę bo grała między innymi z Belgią czy Szwecją. Wydaje mi się, że stać Austriaków nawet na sprawienie niespodzianki, z mojej strony typuję ich gola.
 
elalma 151,3K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Austria - Francja
Mbappe, Kylian - liczba strzałów celnych Powyżej 1.5
betfan 1.56

Drugi mecz w "naszej" grupie, faworyzowana Francja zagra z Austrią. Stawiam tutaj na powyżej 1.5 celnego strzału ze strony największej gwiazdy Francuzów - Kyliana Mbappe. Już wiadomo, że nowy gracz Realu Madryt zagra od początku. Moim zdaniem będzie miał sporo okazji do oddawania strzałów i spodziewam się sporej liczby prób z jego strony. Defensywa Austrii będzie miała sporo problemów z byłym graczem PSG. Wydaje się, że po opuszczeniu byłego zespołu Mbappe będzie mógł w pełni skupić się już na turnieju zamiast na kolejnej edycji sagi transferowej ze swoim udziałem. Linia 1.5 wydaje się niska jak na klasę tego zawodnika.
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Austria - Francja

Dziś za nami już 2 niespodzianki a można nawet powiedzieć, że jedna sensacja - porażka Belgii 0:1 ze Słowacją.
Dziś Austria spróbuje sprawić kolejną niespodziankę wyrywając punkty Francji ale czy tak będzie?
Austria co prawda formę ma genialną ponieważ na ostatnie 15 spotkań tylko 1 porażka 2:3 z Belgią jednak dziś to już inne spotkanie...
Do środka pola Francuzów wraca N. Kante co może dać spokój w środku pola - pamiętamy jak doskonale grał na poprzednim Euro albo na MŚ - przed ostatnich.
To może być kluczowe dziś.
Stawiam mimo wszystko na zwycięstwo Francuzów + K. Mbappe strzeli gola. Na ten moment jeżeli chodzi o faworytów na króla strzelców - bardzo słabo. Ani Kane ani Lukaku ani Depay.

Francja + K. Mbappe strzeli 2,4 Fortuna
 
R 737,5K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Austria 1:3
Typ: Austria
Kurs: 2.01
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Austriacy w ostatnim czasie notowali bardzo dobre wyniki w kwalifikacjach i meczach towarzyskich i nieprzypadkowo postawiła wczoraj Francuzom trudne warunki. Austria wprawdzie przegrała wczoraj po samobójczej bramce z Francją ale zebrała za swą grę dość pochlebne recenzje mając swoje naprawdę dobre okazje do strzelenia gola. Polska zaczęła mecz z Holandią bardzo dobrze i strzeliła pierwszą bramkę ale potem było już tylko gorzej. Nonszalancka zabawa z piłką w sumie dobrze grającego Zalewskiego kosztowała wyrównanie a Szczęsny ratował wynik tylko do czasu strzału Weghorsta. Skończyło się zatem tradycyjnie chociaż trzeba obiektywnie przyznać, że gra naszej drużyny momentami wyglądała naprawdę dobrze. Austria po przegranej z Francją musi z Polską zdobyć punkty- my jak zwykle zagramy w piątek o wszystko a ostatni mecz z Francją już tylko o honor.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2156
paga 36,3K

paga

Użytkownik
Takie pytanko, może ktoś wytłumaczy w racjonalny sposób, skąd takie grzanie ekipy austriackiej? Przed mistrzostwami wszędzie się słyszało, że to taki czarny koń rozgrywek. Dlaczego? Ekipa, która z nikim konkretnym nie wygrała w ostatnim czasie. Niemcy towarzysko. Petarda. Trzech zawodników mają i robi się z nich kozaków.
Za cholerę bym ich nie grał po 1.9.
 
O 338,7K

ogon_w44

Typer
Ja myślę, że Polska ten mecz wygra, a kurs do meczu spadnie. Polacy naprawdę ładnie grali z Holandią, a teraz być może jeszcze wróci Lewy, a samo to daje nam duzy handicap w porównaniu do meczu z Holandia. Jak Robert wróci to 2-3 piłkarzy będzie go pilnowało, a wtedy dla innych Polaków zrobi się więcej miejsca.
Trener Probierz to klasa sama w sobie wie jak ustawić nasz zespół. Moim zdaniem będzie dobrze i wygramy z Austria
 
B 122,3K

bukibuk

Użytkownik
Osobiscie jestem ciekawy tego meczu w piątek i jak się to ułoży. Bo zagraliśmy nieźle z Holandią, ale to też był inny mecz, tutaj Austria pewnie będzie chciała też momentami oddać nam prowadzenie gry. Z drugiej strony sparingi u nas też wyglądały nieźle jak na to co było kilka miesięcy temu. Również nie rozumiem skąd ten hype na Austrię i taka różnica kursów. Czy mamy tyle mniejszy potencjał osobowy? Nie ma tam jakichś wielkich gwiazd, jest kilku solidnych rzemieślników, ale podobnie to wygląda u nas. Dysproporcja kursów jest zaskakująca, przy tym w tym meczu nie ma sensu grania na remis, bo żadnej ekipie właściwie nic to nie da. Jedni i drudzy muszą zagrać o pełną pulę, jeśli myślą o wyjściu dalej, dlatego powinno być ciekawe spotkanie. Myślę, że z przodu mamy jednak trochę większy potencjał na kreację czegoś z niczego (Zieliński?) niż Austria. Jednocześnie pytanie jak nasza obrona skłonna do błędów poradzi sobie z wysokim pressingiem, który stosują Austriacy. Pozostaje mieć nadzieje, że tą jedną bramkę więcej uda nam się wcisnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1013
B 57,3K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Polska Austria 2 @2,05 forbet

Stawiam w tym pojedynku na Austriaków którzy naprawde zaprezentowali dobrą piłkę w spotkaniu z Francuzami i mieli kilka świetnych sytuacji bramkowych wydaje mi się że najgorsze już za nimi, uważam że oni powalczą z Holandią o drugie miejsce w grupie. Polacy momentami grali dobrze ale większośc czasu to była obrona i wybijanie i gdyby nie Szczęsny w pierwszej połowie mogłobyć 4-1 dla Holandi. Austriacy bardzo szybko wyprowadzają kontry i jestem przekonany że nam będzie bardzo trudno strzelić bramkę nawet gdy powróci do pierwszego składu Lewandowski i Świderski. My najprawdopodobniej skończymy z 0 pkt w grupie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2156
N 403,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Polska - Austria
powyżej 22,5 fauli @1,60
Superbet


Druga kolejka Euro to bardzo często dla wielu ekip mecz o życie, tak będzie w przypadku naszej reprezentacji i drużyny Austrii. Obie ekipy przegrały swoje pierwsze spotkanie i muszą szukać pkt w drugim by przedłużyć szanse na awans do fazy pucharowej. Oczywiście istnieje możliwość awansu z 3. miejsca z 3 pkt po zwycięstwie w ostatniej kolejce, jednak trzeba będzie się wtedy oglądać na sytuację w innych grupach. 4 pkt powinny w teorii wystarczyć do awansu z 3. miejsca, w teorii, bo jednak trzeba te pkt zdobyć, czyli nie przegrać tego meczu i szukać zwycięstwa w kolejnym. Jednak dla obu ekip ostatnia kolejka to starcia z faworytami grupy czyli Francją i Holandią, a mecz Polska - Austria to dla obu reprezentacji starcie z teoretycznie najsłabszym rywalem. Zatem obie ekipy powinny celować w 3 pkt w tym meczu. Oszczędzania ani odpuszczania nie będzie, liczy się tylko zwycięstwo, remis raczej nikogo nie urządza. W związku z tym liczę na dość zacięte i agresywne spotkanie. Nasza reprezentacja powinna zagrać nieco odważniej i agresywniej, z Holendrami nasi reprezentanci zanotowali zaledwie 10 fauli, w meczu przeciwko Austrii powinno ich być nieco więcej. W meczu Francji z Austrią fauli było aż 28 z czego aż 18 po stronie Austriackiej, zatem w meczu z Nami liczę w zasadzie na podtrzymanie tej statystyki. W obliczy wagi spotkania i sytuacji obu ekip w grupie, linia 22,5 fauli powinna zostać spokojnie pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2347
typerskoki 472,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Polska - Austria
Miałem spory dylemat co wybrać na ten mecz. Przed turniejem miałem sporo na Holandie w 1 meczu i na Austrie w tym. Na wielu kuponach to ostatnie zdarzenie i kusi nie ryzykować i wziąć cash out bo już nie jestem tak pewien wygranej Austrii. Austria fajnie gra tym presingiem, ale trochę przegina pałę i może złapać czerwoną, zrobić karny lub coś w tym stylu. Za to jak już mają piłkę to na tle grających na pół gwizdka Francuzów nie byli w stanie stworzyć żadnej groźnej akcji. Patrząc że z Nami Holandia też nie kreowała dużo super okazji to i Austria może miec problem, a te kilka okazji Wojtek może wybronić. Dodatkowo Austriacy mieli 30h mniej na regeneracje a patrząc ja biegali to zmęczyli się znacznie bardziej. Dodatkowo wraca Lewy, Dawidowicz i jest poprawa morale i czuć wsparcie od narodu po raz pierwszy chyba od czasów Nawałki. To wszystko powoduje, że Polacy mocno urośli i strach grać na czystą dwójkę. Czy zatem próbować coś na Polskę? No też się boje bo dalej Austrie uważam za czarnego konia i kandydata nawet do półfinału i przegrany mecz tylko 0-1 po bramce samobójczej z głównym faworytem turnieju nie może przekreślać tej koncepcji. Zatem poszukam z innej strony.
Dla obu ekip to mecz o życie. Praktycznie kto przegra ten odpada. Będzie zatem nerwowo i kartki, faule powinny być. Zakładająć że wyjdziemy równie odważnie jak na Holandie to też jakieś gole być powinny. Zbierając to do kupy robię betbuildera w SUperbet jak poniżej:

1718823997187.png


Holandia - Francja X @ 3,40 @ Superbet
Tutaj też mam zagwozdkę. Holandia nieco rozczarowała. Francja spokojnie zrobiła wynik jaki chciała nie angażując się zbytnio. Tu mogą zagrać na większym zaangażowaniu by miec 6pkt i ostatni mecz totalnie odpuscic i wystawić skład rezerwowy. Tym samym sprawdzą się na tle mocnego rywala. Więc korci grać na Francje. Ale z drugiej strony typuje Francje obok Chorwacji rozczarowaniem turnieju. Chorwacja już się sprawdziła, Francja też może. Mbappe może nie zagrać a jak zagra to może być niedysponowany i podminowany tym że dalej nie ma bramki w historii występów na Euro a sytuacje miał na 110% w 2 poł z AUT.
Nie mając pomysłu najsensowniejszy wydaje się remis, gdyż pratkycznie zapewnie on obu drużynom awans z grupy i nikt tu nie będzie miał nic przeciwko takiemu wynikowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1013
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Holandia - Francja
Typ: BTTS
@1.71 Fortuna

Czas na pojedynek pomiędzy dwoma mocnymi faworytami do wyjścia z grupy. Jak dotąd w grupie D bez niespodzianek. Holandia wygrała z Polakami 2:1, zaś Francja z Austrią - 1:0. Potencjalny zwycięzca dzisiejszego meczu ma zapewniony awans, choć nawet w przypadku porażki żadna z obu drużyn nie będzie na straconej pozycji. Mimo wszystko obie zagrają o pełna pulę, by z mniejszą presją zagrać trzeci mecz i szykować się już do fazy pucharowej. Uważam, że obie drużyny strzelą bramkę. Po raz ostatni spotkały się w październiku ubiegłego roku w ramach kwalifikacji do ME. Wówczas Francja wygrała na wyjeździe 2:1. Dziś też upatruję Francję jako faworyta, jednak pewne przeczucie podpowiada mi, że może tu paść remis (których nota bene nie za wiele jest na tym Euro). Nie wierzę jednak, że takie spotkanie zakończy się bezbramkowo. Stąd też typ na BTTS.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Austria
Typ: Polska wygra i Austria otrzyma powyżej 0.5 kartek
@4.25 Superbet

Przyjemnie było patrzeć, jak reprezentacja Polski zamknęła usta malkontentom po bardzo dobrym w ich wykonaniu meczu przeciwko Holandii. Byliśmy mocnym underdogiem, ale niespodzianka wisiała w powietrzu i biorąc pod uwagę zaangażowanie piłkarzy - wcale nie byłaby dziełem przypadku. Chociażby fakt, że oddaliśmy o trzy więcej celnych strzałów niż Holendrzy, już świadczy o jakimś nastawieniu. Michał Probierz okazał się pierwszym selekcjonerem w historii polskiej reprezentacji, który nie przegrał żadnego z pierwszych ośmiu spotkań rozegranych pod swoją wodzą. Będzie się to za nim niosło jeszcze długi czas. W ten sposób buduje się autorytet i obecnie kibice zdaje się przekonali się do tej postaci. Niewiele zabrakło, by po meczu z Holandią kontynuował tę świetną serię. Dziś mecz z Austrią, a więc tak zwany mecz o wszystko. Choć na szczęście nie do końca o wszystko, bo przegrany wciąż będzie miał szanse na awans do fazy pucharowej z trzeciego miejsca. Bukmacherzy dość mocno faworyzują Austrię i o ile byłoby to nawet racjonalne jeszcze 3-4 miesiące temu, o tyle teraz wcale bym aż tak tej Austrii nie był pewien. Sporo sił stracili w meczu z Francją, a trzeba dodać, że mieli półtorej doby mniej na odpoczynek niż Polacy. W dodatku jest prawdopodobne, że Lewy będzie już gotowy do gry właśnie w meczu z Austrią. Stawianie na Polskę zawsze jest w pewnym sensie typem życzeniowym, ale postępy w wykonaniu naszej reprezentacji w ostatnich kilkunastu tygodniach sprawiają, że wcale nie biorę tego typu z sufitu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
ziroxxx 825K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Polska - Austria,
over 22,5 fauli @ 1.60 Forbet
Over 3,5 kartek @ 1.69 Forbet (konkurs)
Over 4,5 kartek @ 2.48 Forbet

Analiza:
Pierwszy mecz Polska 10 fauli, 0 żółtych kartek. Austria 18 fauli i 5 żółtych kartek. Obie drużyny 0 pkt i przegrana w meczu bardzo komplikuje wyjście z grupy. Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Austria bardzo agresywnie weszła w spotkanie z Francja i z Polska liczę na podobne nastawienie. Polska z resztą też nie kalkuluje i często przerywa akcje faule i głupimi kartkami. Choć ostatnio za kadencji Probierza widzimy mniej kartek i fauli. Liczę że tutaj posypią się faule i kartki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1204
S 4,3K

SingleBet

Użytkownik
Polska - Austria
Typ: każda drużyna: powyżej 1,5 kartki (żółta kartka = 1, czerwona kartka = 2, czerwona kartka za dwie żółte = 3) +
Kurs: 2,50
Bukmacher: STS

Prawdopodobnie mecz o 3 miejsce w grupie. Sędzią meczu będzie Halil Umut Meler, który sędziował już spotkanie Belgia - Słowacja 0:1 (4 żółte kartki). Patrząc na jego statystyki, to potrafi wykartkować emocjonujące mecze. Choć w meczu Polska - Holandia pokazana została tylko 1 żółta kartka Holendrom, to teraz przewiduję wyraźnie więcej kartek, tak jak ma to często miejsce w drugiej rundzie meczów grupowych. Obie drużyny wiedzą dokładnie o co grają i spodziewam się tu 5-6 żółtych kartek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1013
Do góry Bottom