>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa D: Francja, Australia, Dania, Tunezja [22.11-30.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
B 156,2K

bukibuk

Użytkownik
Francja - Dania

W pierwszej kolejce Francuzi dość gładko poradzili sobie z Australią, czego można było się spodziewać, Australia się otworzyła jak to ma w zwyczaju nie stawiali autobusu, jednak nie mieli piłkarsko podstaw do ugrania czegoś z Francją więc porażka. Dania zawiodła i stracone punkty na pewno problematyczne w kontekście wyjścia z grupy, ale dalej wszystko w ich rękach. Jutro widzi mi się raczej dość nudny mecz, każdy zagra tutaj o punkt i może to wyglądać jak dziś w Anglia - USA, więcej też będzie wiadomo po porannym spotkaniu Tunezji z Australią, jednak wydaje się, że nie będzie tutaj jutro gry między ekipami z Europy o 3 pkt za wszelką cenę, dla Francuzów punkt będzie ustawiał ich w korzystnej sytuacji tak jak dziś Anglików, Dla Duńczyków punkt utrzyma ich dalej w grze nawet przy wygranej Tunezyjczyków z Australią, każdy inny wynik remis czy wygrana Australii będą dla Dani jeszcze lepsze więc z tego wszystkiego wychodzi jutro remis i wydaje mi się, że jeśli jakieś szybkie bramki nie padną, wynik się nie ustawi, będzie długo się utrzymywał remis to obie ekipy zgodnie go przyjmą.

remis @3,75
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 11:00
Spotkanie: Tunezja vs Australia
Typ: czerwona kartka
Kurs: 5.20
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Wczoraj udało się z czerwienią, może dzisiaj druga w turnieju? Nieco wcześniej rozpocznie się rywalizacja w grupie D Mistrzostw Świata pomiędzy Tunezją a Australią. Formalni gospodarze całkiem dobrze spisali się na tle Danii. Stworzyli sobie kilka szans, ale niestety napastnik Odense Issam Jebali nie miał swojego dnia i koncertowo psuł okazje na gole. Niemniej jednak rezultat 0:0 jest obiecujący i pozwala myśleć o sprawieniu niespodzianki. Dzisiaj nadchodzi najważniejszy mecz dla reprezentacji z Afryki i tylko wygrana da nadzieję na przedłużenie swojego pobytu w Katarze. Tunezję charakteryzuje solidna defensywa, która nie dopuszcza przeciwnika do zbyt wielu szans na bramkę, ale w tę sobotę należy zagrać nieco odważniej. Liczy się tylko komplet punktów i taki jest też cel formalnych gospodarzy. Czy faworyci wywiążą się ze swojej roli?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Australia, która potrafiła zaskoczyć Francję tylko w pierwszych minutach.
Jasne, padł gol niezawodnego w tym sezonie Craiga Goodwina, ale to by było na tyle, jeżeli chodzi o pozytywny Socceroos. Inicjatywę przejęli obrońcy tytułu Mistrza Świata i porażka 1:4 była w pełni zasłużona. Selekcjoner Graham Arnold był jednak zadowolony z gry swoich podopiecznych i był świadomy siły Trójkolorowych. Niestety Australia na Mundial przywiozła jedną z najsłabszych kadr w historii i ciężko jest tutaj myśleć o czymś więcej, niż tylko o pojedynczym punkcie. Pomimo tego, że A-League z każdym rokiem się rozwija, nie widać większego progresu w jakości i grze zawodników z Kraju Antypodów. Jedną z nadziei jest Garang Kuol, który niedawno zaliczył transfer do Newcastle. Czy ujrzymy odważną grę w wykonaniu formalnych gości?

Zdecydowałem się na czerwień. Jeżeli Australia przegra, to nie będzie miała większych szans na awans. Podobnie jest z Tunezją, która w ostatniej kolejce mierzy się przecież z Francją. Obie ekipy doskonale zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i spodziewam się interesującego starcia. Formalni gospodarze w meczu z Danią oglądali tylko jeden kartonik a goście trzy w rywalizacji z Francją. Arbitrem tego spotkania będzie jeden z moich ulubieńców z Niemiec, a więc Daniel Siebert. Jest to sędzia, który nie potrafi panować nad wydarzeniami boiskowymi i gdy dochodzi do sprzeczek pomiędzy zawodnikami to kara piłkarzy na lewo i prawo. Pamiętam starcia Augsburga z Wolfsburgiem, czy też Milanu z Chelsea, gdzie kompletnie sobie nie poradził i wierzę, że Tunezja oraz Australia dadzą powody do kartkowania. Zdziwiłem się, gdy ponownie został wybrany do turnieju tak jak to było na EURO, bo popełnia wiele błędów. Liczę na ostre widowisko po komplet punktów.
 
poldeq 1,7K

poldeq

Użytkownik
Tunezja - Australia | Betbuilder - Tunezja i Australia - każda powyżej 2,5 rożnych @ 1,53 Fortuna

Mecz jest szansą dla obu drużyn do nawiązania walki z Danią o wyjście z grupy. Jako, że mecz Duńczyków z Francją będzie później nie przewiduje kalkulacji w remis i ostrożnej gry. Wręcz przeciwnie - obie strony powinny podejść odważnie zagrać o zwycięstwo. Kanonadę rożnych w meczu Tunezji z Danią już widzieliśmy., Australia potrafi zaatakować skrzydłami o czym świadczy chociażby bramkowa sytuacja z Francją,. Oczekuję żywego meczu.
 
Ostatnia edycja:
M 185,2K

mexes200

Użytkownik
11:00 Tunezja : Australia
Typ: poniżej 3.5 gola+poniżej 12.5 rzutów rożnych+poniżej 5.5 kartek
Kurs : 1.85
STS

Grupa D Australia w pierwszym spotkaniu silne baty od Francji Tunezja bezbramkowy remis z Danią. Po wczorajszym meczu Anglików zmieniam kurs w typach. Ewidentnie widać że sędziowie mają wytyczne oszczędzać zawodników żeby nie musieli pauzować za nadmiar kartek.. ponad to jest dużo kalkulacji. W tym meczu porannym ide w kierunku underow na kartki rogi i sumę goli. Porażka którejś z drużyn bardzo pokrzyżuje plany na awans.. myślę że będzie to nudny mecz. Taką opcje bezpieczna biorę w sts. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
dobi 202,1K

dobi

Znawca - Premier League
Francja - Dania / 1X + over 1.5 @1.65
Hiszpania - Niemcy /over 1.5 + Niemcy over 2.5 RR @1.44

Francja "w gazie". Rozgromili Australię, tracąc bramkę jako pierwsi. Mają kim postraszyć z przodu nawet pomimo braku kilku gwiazd. W rolę Benzemy świetnie wszedł starzejący się jak wino Oliver Giroud, który zdobył dublet. Dania też nie jest na przegranej pozycji, wszak w Lidze Narodów pokonywali Francuzów dwukrotnie. Dziś jednak stawka nieco wyższa i uważam, że Les Bleus nie oddadzą kompletu punktów Danii, pomimo w teorii łatwego meczu na koniec z Tunezją. Powinni dziś wygrać i ze spokojem podejść sobie do meczu z Tunezją, no ale mając na tapecie ostatnie spotkania podpieram się remisem, a dwa gole to sama Francja może nabić jeśli będą choć w połowie tak skuteczni jak z Australią.
Niemcy w podobnym położeniu co Argentyna. Jeśli nie zdobędą punktów w jutrzejszym spotkaniu to - jeśli Japonia wygra z Kostaryką -robią out z turnieju. Dla meczu dobrze, że Samuraje grają spotkanie jako pierwsi bo do meczu wieczornego Niemcy będą przystępować ze świadomością wyniku jaki padł w ich grupie. To może zadziałać tylko motywująco na podopiecznych Flicka. Biorąc pod uwagę możliwości obu ekip dwa gole to niewygórowana ilość, a 3 kornery dla Niemców, którzy "muszą" to też wydaje mi się, do zrobienia. Nie chce mi się wierzyć, że zagrają tak ślamazarnie jak wczoraj Holendrzy, którzy nawet takim stylem pokryliby tę linię gdyby sędzia jednego nie urwał. Z Japonią wbili 6. O ile może to nie mieć znaczenia jak we wspomnianym przykładzie, tak sytuacja Holendrów i Niemców jest zgoła inna i Flick nie pozwoli na 90 minut dreptania, a do samego końca będą walczyli o punkty.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dania - Francja
Typ over 1.5 @ 1.42 // (STS)
Typ over 2.5 @ 2.19 // (STS)
Typ BTTS - Tak @ 2.03 // (STS)

Na pewno jedno z bardziej ciekawszych spotkań w drugiej fazie Mundialu będzie to konfrontacja pomiędzy Francją z Danią. Faworytami są Trójkolorowi, ale ja idę tutaj w stronę goli.

Po pierwsze Duńczycy chcąc mieć jeszcze szanse na awans w tej rywalizacji muszą zdobyć punkty, a wszystko wskazuje, że muszą to być trzy oczka, bo Australia najprawdopodobniej wygra starcie z Tunezją.

Duńczycy zawiedli w pierwszym meczu, bo "tylko" zremisowali z Tunezją. Chociaż podopieczni Hjulmanda w ofensywie zagrali poprawnie, ale nie potrafi wykorzystać swoich atutów. A trzeba powiedzieć, ze ofensywa jest mocną strona tego ekipu, bo mają na pewno kim straszyć swoich przeciwników: Dolberg, Eriksen, Delaney, Olsen, czy też Kristensen.

Francuzi co głównym faworytem do wygrania tej imprezy. I co nie mówić wszystkie atuty ku temu mają. Doświadczenie, możliwości, potencjał, klasa piłkarzy, są to podstawowe atuty tego zespołu. Są wstanie grać na wysokiej intensywności przez całe spotkanie i to w różnych ustawieniach. Trójkolorowi są dosyć szybko przeformować się z defensywy do ofensywy, mają szybkich piłkarzy, którzy są nie tylko kreować okazje bramkowe, ale i je zamieniać na bramki: Mbappe, Dembele, Rabiot, Griezmann, czy też Giroud.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1045
T 5,3K

teza

Użytkownik
Australia pieknie zaskoczyla

i teraz pytanie: czy Danie zagra bez rozumu jak usa na remis ktory nic im nie da
czy sie rzuca w drugiej polowie po wygrana
jesli utrzymaja remis oczywiscie

Dla mnie dzieki Australi piekny typ value na Francje
Dania potrzebuje wygrac
Francja nic nie musi - takze bedzie piekny mecz do ogladania

Francja 1 @ 1.87
Francja -1.5 @ 3.30
 
paga 48,3K

paga

Użytkownik
Kogo to Australia zaskoczyła?
Po zobaczeniu kursów już było wiadomo, że przeszacowano Tunezję.

W tym meczu kursy powinny wyglądać zupełnie inaczej, a za sprawą dobrej gry w pierwszy meczu zespołu Tunezji oddsmakerzy się spocili i wystawili co wystawili. Dobrze było skorzystać.
 
M 185,2K

mexes200

Użytkownik
17:00 Francja : Dania
Typ: Mbappe strzeli gola tak
Kurs: 2.5
Fortuna

Kylian wpisuje się dziś moim zdaniem na listę strzelców. Podchodzi do karnych.. strzelił jedna w meczu z Australia.. ma chrapkę zgarnąć króla strzelców. Duńczycy z jednym punktem nie mogą zamknąć się w tym meczu liczę na parę bramek.. Mbappe czołowy napastnik Psg strzelił już w tym sezonie dla paryżan 12 goli. Tak statystycznie. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +920
T 5,3K

teza

Użytkownik
Kogo to Australia zaskoczyła?
Po zobaczeniu kursów już było wiadomo, że przeszacowano Tunezję.

W tym meczu kursy powinny wyglądać zupełnie inaczej, a za sprawą dobrej gry w pierwszy meczu zespołu Tunezji oddsmakerzy się spocili i wystawili co wystawili. Dobrze było skorzystać.
a gdzie sie podzieliles informacja przed meczem?


Australia - Dania
2 @ 1.50
ciekawy mecz, kurs niski
ale raczej bez niespodzianki bedzie
Dania z Francja zaskoczyli pozytywnie
a Australia mysle zę nie wytrzyma dlugo naporu kiedy beda grac na remis
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Australia - Dania
1 @ 6.75
a ja odwrotnie widzę tu niespodziankę, Dania gra piach i nie widzę by to się zmieniło.
Australia może sprawić sensację, w życiu nie zagram chimerycznej Danii po tak śmiesznym kursie.
To mecz turniejowy, wszystko się może zdarzyć.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Tunezja - Francja
Francja - liczba celnych strzałów na bramkę poniżej 5.5 @1.76
Francja ma pewny awans i prawie na pewno z 1. miejsca. W tym meczy mogą zagrać rezerwowymi i próbować nowych rozwiązań już na zawodników facie pucharowej. Nie powinni forsować tempa i prowadzić spokojną grę. Stawiam na nie wiecje niż 5 cenych strzałów na bramkę Tunezyjczyków.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Australia - Dania
Wynik meczu Dania @1.53
Szczęśliwa przebieg meczu z Tunezją dla Australii i kolejność spotkań sprawiły, że Australia przed ostatnim spotkaniem jest na miejscu premiowanym awansem, a kurs utrzymał się na atrakcyjnym poziomie. Jednak ten mecz będzie pierwszą próbą i wyjaśni kto świecie piłki nożnej jest zdecydowanie mocniejszy. Przebieg meczu przewiduje podobny jak dzisiejsze spotkanie Walia - Anglia.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Tunezja - Francja

Francja
1/ -2,5 gola @3,45
Francja zapewniony awans, podejdą do meczu na luzie, a takie mecze gra się najłatwiej.
Tunezja nie ma już nic do ugrania.
Jak kolega wyżej napisał ja uważam podobnie wyjdą rezerwą potrenować a młode wilki/rezerwowi będą chcieli się wykazać. A Tunezja nie doznać blamażu.
 
neutralny 545,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Australia - Dania
minuty 1-15 nie padnie gol @1,37 Fortuna

Dziś takie zakłady weszły bez problemu, myślę że tak może być w decydującej fazie rozgrywek. Dania nie jest typem drużyny, która rzuci się na hurra na rywala. Jeśli ma awansować to pewnie zrobi to w bardziej wyrafinowany sposób, choć ich awans nie jest też sprawą przesądzoną.

Tunezja - Francja
10 @2.96 Fortuna

Francja ma problem z sodówką. Z resztą z taką kadrą, jaką mają od dwudziestu lat to normalne. Coś mi się zdaje, że jutro ten syndrom da o sobie znać i Tunezja zaskoczy Francuzów, którzy myślami są już w fazie pucharowej. Pewnie w składzie będzie kilka zmian i myślę, że odbije się to na poziomie gry, który już momentami z Danią nie był idealny. Kursy z resztą nie są do końca takie jak powinny być, bo w normalnym przypadku na Francję byłoby około 1.20, nawet na 02 kurs nie jest ogromny, co mnie jeszcze bardziej ku temu skłania. Tunezję oceniłbym tak, że lepiej gra niż osiąga wyniki. Z Danią przy odrobinie szczęścia mogli wygrać, natomiast z Australi mieli kupę okazji do wyrównania, ale cały czas tego brakowało. Jeśli suma szczęścia równa się zero i jutro to szczęście się wyrówna to underdog urwie punkty kandydatowi do mistrzostwa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
elalma 180,7K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Tunezja - Francja
Gole powyżej 1.5 & kartki poniżej 4,5
betclic 1.46

Teoretycznie a bardziej matematycznie wszystko jest możliwe, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że tym spotkaniem Tunezja żegna się z Mundialem a Francja będzie mogła spokojnie zakończyć fazę grupową mając pewny awans. Moim zdaniem tutaj będzie to dość otwarty mecz, ale równocześnie nie spodziewam się zbyt ostrej gry i sporej liczby kartek. Dobrym typem wydawał mi się też over 2.5, ale obawiam się trochę zlekceważenia tego spotkania przez Francuzów.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Australia - Dania Dania poniżej 1,5 gola @2,2

Dania potrzebuje zwycięstwa i na pewno w meczu z Australia będzie stroną przeważającą. Problem w tym, że ich siła ofensywna nie wygląda najlepiej, a gra atakiem pozycyjnym może im nie służyć. Z Tunezją 0-0 jest tego najlepszym przykładem. Napastnicy Dolberg i Cornelius bez formy. Pierwszy jest rezerwowym w Sevilli, drugi bez gola w lidze w tym sezonie po powrocie do Kopenhagi. Damsgaard w Brentford też bez liczb i ogólnie mało gra, a Eriksen w ManU też specjalnie nie błyszczy i nie jest tak skuteczny jak w poprzednich sezonach. Australia z Tunezją pokazała, że potrafi bronić dostępu do swojej bramki, w barażu z Peru też przez 120 minut nie stracili gola. Są duże szanse, że wystarczy im remis więc pewnie będą chcieli zabić mecz i o ile szybko nie stracą gola, to nie sądzę by Dania się rozstrzelała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +319
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Francja - Tunezja, Tunezja więcej fauli @1.39 BETFAN

Mały kurs, ale wydaje się że idealny do jakiegoś dubelka. Tunezja gra na tym turnieju dość ostro i sporo fauli się odgwizduje, a Francuzi zaś mają jak dotąd jednocyfrową liczbę i bardziej się skupiają na grę w piłce. Wynik tego meczu to dla mnie jedna wielka niewiadoma. Myślę że Francuzi nie będą się zbytnio spinać i zagrają głównie rezerwowi, Tunezja zaś gra o zycie, chociaż nie jest w optymalnej sytuacji. Abstrahując od końcowego rezultatu - spodziewam się w tym meczu wiecej agresji po stronie Tunezji
Post automatycznie złączony:

Australia - Dania, Dania wygra, @1.49, GOPLUSBET

Dania nie zachwycila w poprzednich meczach, ale myślę że w meczu ostatniej szansy stanie na wysokości zadania i pewnie wypunktuje Australię. Duńczycy mają po swojej stronie lepsza kadrę, ale też większe doświadczenie na tego typu imprezach. Australia pokazała swoją dziurawą defensywę już w rywalizacji z Francją. Myślę że czeka nas otwarty i ofensywny mecz, w którym Duńczycy odniosą pewne zwyciestwo.
 
Ostatnia edycja:
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Australia - Dania
Podwójna szansa X/2, Powyżej 1.5 goli, 1. połowa - kto więcej rzutów rożnych - Dania
Kurs: 2.12
ewinner

Mecz w swym wymiarze bardzo podobny do wczorajszych - Senegalu oraz USA. Dania aby grać dalej musi zagrać na max. możliwości, czyli zdobyć 3 pkt. Australia może postawić autobus przed bramką i odpierać ataki. W pierwszym swoim spotkaniu zagrali dość przeciętnie na tle Tunezji, jednakże 2 spotkanie z Francją było ciut lepsze.
Kierując się wyborem typu na to spotkanie: uważam, że od początku nie będzie to gra bardzo "zapobiegawcza", a Duńczycy od początku ruszą na bramkę Australii. Chcąc ustawić mecz gospodarze również powinni się starać strzelić goal, co otworzyłoby bardzo spotkanie. To daje szansę powodzenia na RR oraz (mam taką nadzieję) bramkę do przerwy ze strony Danii. Przyznam szczerze że nie oglądałem meczu Australii z Tunezją, jednak stats z II poł. pokazują dominację po stronie Tunezji. Czy kontry dzisiejszym gospodarzy mogą dać bramkę ? Jak najbardziej, a pokazali to w I i II swoim spotkaniu, że nie boją się gry z silniejszym przeciwnikiem.
Jeśli nie wygrana Danii to na pewno remis, bo strata bramki skutkować będzie ich ciągłymi atakami .... Dwie braki to absolutne minimum jakie powinniśmy dzisiaj zobaczyć.

Typ gram w dublu (Meksyk min. 1 gol i 5 RR)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom