>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D: Francja, Australia, Dania, Tunezja [22.11-30.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Francja-Australia

France Over 6 Shots On Target & Australia Over 2 Shots On Target kurs 6.5 williamhill
zakładka trending You ods

7 celnych strzałow francuzów i 3 Australijczyków duzo i nie duzo jezeli zagrają otwarta piłke i pojdą na wymianę to moze się udac jesli piłkarskie szachy to racze nie ale ten kurs 6,5 mnie skusił
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Francja - Dania X2 @ 2,04 @ STS
Nie patrząc na ostatni mecz Dania jest w gazie. Ostatnio wygrali dwukrotnie z Francuzami i od 2 lat lubią mecze z mocnymi europejskimi drużynami gdzie można pograć z kontry i solidnie się bronić. Po pierwszym spotkaniu są na musiku. Porażka w meczu z Francją może mocno skomplikować drogę do awansu. Francuzi przeciwnie. 3 punkty, dobry bilans bramkowy, mogą sobie nawet pozwolić na porażkę. A też pokazali, że da się ich ugryźć skoro Australia była w stanie objąć prowadzenie i potem stworzyć kilka razy zagrożenie.

Tunezja - Australia 1 @ 2,15 @ STS
Tunezja po bardzo dobrym remisie z Danią ma szanse wyjść z grupy. Aby tego dokonać musi powtórzyć dobry mecz i pokonać Australie. Każdy inny wynik raczej zaprzepaszcza starania drużyny z Afryki w pierwszym meczu. Myślę, że są klase lepsi od Australii i to pokażą a kurs całkiem dobry. Podobna taktyka jak na Danie powinna zaowocować czystym kontem i większą ilością sytuacji z przodu, które może uda się zamienić na gola.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Francja - Dania
Francja @ 1.80
Fortuna

Dania mnie nie co rozczarowała w pierwszym spotkaniu. Zaledwie bezbramkowy remis z niezłą Tunezja to naprawdę mało żeby awansować dalej. Ich droga na tych MŚ może szybko się skończyć, ale powiem, że dawno nie widziałem tak słabo grających Duńczyków.
Francja obok Brazylii wypadała najlepiej. Co prawda szybko stracili gola, ale zdołali się z tego szybko otrząsnąć i doprowadzili do wyrównania oraz prowadzenia. Giroud swietnie zastąpił Benzeme strzelając dwa gole. Skrzydła Mbappe i Dembele działają bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem formy Rabiota, który zaczyna sobie nieźle poczynać.
Niestety problem Francji jest to, że co chwile tam ktoś łapie kontuzje. Z turnieju wypadł Hernandez, a na treningu urazu nabawił się kolejny z graczy. Mam nadzieje, że nie przeszkodzi to w kolejnych spotkaniach, a jeszcze mocniej zmotywuje trójkolorowych do zwycięstwa i zapewnienia sobie awansu z grupy.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Francja - Dania
Typ: Dania
@4.75 Superbet

Krótko przed mistrzostwami wziąłbym ten typ w ciemno. Dziś już nie jestem go aż tak pewien (i nie dziwię się też, że kurs na Danię wzrósł po pierwszej kolejce), aczkolwiek wciąż widzę w nim duże racje bytu. Dania dwukrotnie ograła Francuzów w Lidze Narodów, a w dodatku zremisowała z późniejszymi Mistrzami Świata na poprzednim mundialu, i przed rozpoczęciem obecnych MŚ dawałem im spore szanse na zakończenie rozgrywek grupowych na pierwszym miejscu. Mecz z Tunezją pokazał, że Duńczycy nie weszli tak dobrze w mistrzostwa jak by sobie tego życzyli. Cztery celne strzały i żadnego nie zamienili na bramkę. Posiadanie piłki 69 do 31 procent. Ale sporo sytuacji i aż 11 rzutów rożnych. Zabrakło dobrego wykończenia. Francję trapią kontuzje i wybitne postacie jak Nkunku, Benzema, Kimpembe, Hernandez nie zagrają w tym spotkaniu. Z Australią zagrali bardzo dobrze i dopiero po drugiej kolejce okaże się, czy to Australia jest taka słaba, czy to po prostu Tricolores odnaleźli swój rytm. Ich wyniki w obecnym półroczu nie były porywające i daleko odbiegające od tych z minionego roku, ale 4:1 i mnóstwo i dużo okazji do zdobycia bramki przeciwko Australii może być początkiem ich odrodzenia. Mimo wszystko Dania będzie walczyła o wynik, gdyż liczyli na wygraną z Tunezją. Ewentualna porażka przeciwko Francji da im zaledwie matematyczne szanse na awans z grupy. Liczę tutaj na niespodziankę, jakich już wiele było na tym turnieju i swój typ oddaję na Danię.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dania przegrywając z Francją wcale nie ma tylko matematycznych szans na awans... Tunezja z Australią grają o 11. Jak Australia wygra to mecz Danii z Australią meczem o bezpośredni awans. W sumie to w żadnym przypadku porażka Danii z Francją nie sprowadza ich szans do matematycznych bez względu na wynik spotkania Tunezja - Australia... 4 punkty po tej kolejce może mieć Tunezja maksymalnie i mecz z Francją a Australia 3 maksymalnie i mecz z Danią. Każdą z tych drużyn Dania mimo porażki może wyprzedzić w ostatniej kolejce.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dania przegrywając z Francją wcale nie ma tylko matematycznych szans na awans... Tunezja z Australią grają o 11. Jak Australia wygra to mecz Danii z Australią meczem o bezpośredni awans. W sumie to w żadnym przypadku porażka Danii z Francją nie sprowadza ich szans do matematycznych bez względu na wynik spotkania Tunezja - Australia... 4 punkty po tej kolejce może mieć Tunezja maksymalnie i mecz z Francją a Australia 3 maksymalnie i mecz z Danią. Każdą z tych drużyn Dania mimo porażki może wyprzedzić w ostatniej kolejce.
Australia ma ok. 30% szans na wygraną z Tunezją a Francja 65% szans na wygraną z Australią. W przeliczeniu szanse na tak korzystny scenariusz dla Danii wynoszą niespełna 20 procent. Dodajmy do tego, że Francja ma też pewne szanse na przegranie meczu w 3. kolejce. Czy niespełna 20% szans to mało? Może "matematyczne" to zbyt mocne pojęcie, ale jak zdefiniować pojęcie matematycznych szans? Jaka jest granica powyżej której już nie powinniśmy mówić o szansach w kategorii matematycznych? No właśnie. W moim (niekoniecznie słusznym, ale tak mi akurat pasowało napisać) rozumowaniu poniżej 20 proc. było matematycznymi (niewielkimi), ale jak ktoś mi powie że to pojęcie będzie bliższe prawdy przy 10 lub mniej procentach, to nie będę mu tego negował, bo będzie miał rację. Tyle.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Francja Dania
1. drużyna: powyżej 1.5 gola + powyżej 1.5 kartek
Bukmacher STS
Kurs 3.5

Francja faworyt mundialu do zdobycia medalu podejmuje czarnego konia Danię Niestety piłkarze z kraju klocków Lego nie odpalili w pierwszym meczu grupowym i zaliczyli wpadkę z Tunezją. Za to Francja w imponującym stylu ograła Socceros. Po obejrzeniu obu spotkań jest tu jeden faworyt. Francuzi chcą przypieczętować awans z pierwszego miejsca to jest pewne. Klątwa mistrza już raczej nie działa na mundialu patrząc na ich formę. Duńczycy zapewne będą kąsać i trójkolorowi będą zmuszeni faulować widzę w tym meczu minimum w żółte dla gospodarzy. Zdecydowanie zagram takie zdarzenie i polecam wrzucić je do kuponu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Australia ma ok. 30% szans na wygraną z Tunezją a Francja 65% szans na wygraną z Australią. W przeliczeniu szanse na tak korzystny scenariusz dla Danii wynoszą niespełna 20 procent. Dodajmy do tego, że Francja ma też pewne szanse na przegranie meczu w 3. kolejce. Czy niespełna 20% szans to mało? Może "matematyczne" to zbyt mocne pojęcie, ale jak zdefiniować pojęcie matematycznych szans? Jaka jest granica powyżej której już nie powinniśmy mówić o szansach w kategorii matematycznych? No właśnie. W moim (niekoniecznie słusznym, ale tak mi akurat pasowało napisać) rozumowaniu poniżej 20 proc. było matematycznymi (niewielkimi), ale jak ktoś mi powie że to pojęcie będzie bliższe prawdy przy 10 lub mniej procentach, to nie będę mu tego negował, bo będzie miał rację. Tyle.
nie są to matematyczne szanse... matematyczne to niezależne od Danii... czyli Dania wygrywa ostatni mecz co jej nic nie daje, bo wynik meczu drugiego (Francja - Tunezja) sprawia, że Dania ma tylko matematyczne szanse... matematyczne to niezależne od nas samych...
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Tunezja - Australia
Poniżej 2.5 gola
@1.64 Betcris

Oglądałem spotkania zarówno w wykonaniu Tunezyjczyków jak i Australijczyków, i to, co mi się narzuca na myśl to fakt, że prawdopodobnie będzie to kolejne spotkanie z cyklu niewielkiej liczby bramek. Obydwie drużyny zaliczyły w sumie po jednym celnym strzale w pierwszej kolejce. Wprawdzie Australia miała przeciwnika z tak zwanej wyższej półki, ale wciąż typowana jest jako mundialowy outsider, więc zasadniczo wysokie zwycięstwo Francuzów w ich meczu nie dziwi. Tunezja zaś zatrzymała Danię, która typowana była do wyjścia z grupy, ale też trzeba przyznać, że Duńczycy nie rozegrali porywającego widowiska. Oczami wyobraźni widzę tutaj kolejne underowe spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Tunezja - Australia
Australia poniżej 1.5 żółtych kartek w 2. połowie @1.67 Fortuna


Jakoś mi pasują kartki w tym turnieju i ponownie w to idę. Coś mi się zdaje, że ten mecz to może być fajne do oglądania widowisko. Australia musi grać o pełną pulę, Tunezja aby awansować również powinna wygrać. Kangury słabo spisują się w obronie, Francja strasznie ich rozrywała, obawiam się, że Tunezja również może to robić, choć to nie ten poziom to patrząc na ich kadrę można uznać, że to naprawdę solidny zespół. Australia jednak w tej grupie będzie odstawać poziomem, ale do rzeczy.
Stawiam tu na granie w piłkę a nie na kartki i wpadł mi w oko właśnie taki kurs na under Australii w drugiej połowie, bo to nie jest jakaś wielce brutalnie grająca drużyna, a rywale też nie słyną z jakichś wielkich, kreatywnych ataków, które będzie trzeba często przerywać faulami. Osobiście gram kartki, ale chyba jeszcze spróbuję pójść w kierunku btsa, lub overów bramkowych.

Dania - Francja
Druga połowa 02 @1.64 Fortuna

Ale mi tu pachnie remisem, choć patrząc na potencjał Francji ciężko myśleć, aby tę drużynę satysfakcjonował podział punktów. Uważam jednak, że wiele w tym spotkaniu będzie zależało od pierwszej połowy i w obu przypadkach wychodzi mi, że Francja nie będzie się zabijać w drugiej części.
Pierwsza opcja to prowadzenie Francji do przerwy, wówczas raczej nie będą podkręcać tempa, bo w sumie po co ryzykować z największym rywalem. W razie remisu zaś mogą się obawiać porażki i wtedy mogą być już szachy i mało goli, bo tak naprawdę remis obie drużyny satysfakcjonuje. Prowadzenia Danii ze względu na ich defensywne nastawienie nie przewiduję.
Ciężko coś w tym meczu przewidzieć, czy to rogi, kartki, czy nawet gole, mi się jednak wydaje, że granie 02 po gwizdku to optymalna opcja i kurs również nienajgorszy.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Tunezja - Australia, obie strzelą @1.90 FORTUNA

Obie ekipy cały czas mogą odmienić losy i awansować z grupy. Punktem odniesienia może być Iran, który wysoko przegrał mecz z Anglią, żeby potem powalczyć z Walią i zdobyć bezcenne 3 punkty. Tutaj trudno wskazać faworyta - Australia postraszyła Francuzów, ale tylko w 1. połowie, potem było już tylko gorzej. Tunezja zaś rozegrała piłkarskie szachy z Danią i zremisowała 0-0, co należ rozpatrywać jako niezły wynik. Myślę że tutaj obie ekipy muszą powalczyć o pełną pule i typuje BTS.
Post automatycznie złączony:

Francja - Dania, gol Danii, @1.62 Betclic

Dania w teorii nie musi wygrać meczu z Francją, ale na pewno jakiś remis dałby więcej w kontekście walki o potencjalne 2. miejsce. Najpewniej rywalizacja toczyć się będzie między Tunezją, a Danią, chociaż nie można wykluczyć zwycięstwa Australii, które włączyłoby ją automatycznie do gry. Duńczycy byli blisko gola z Tunezją, ale ostatecznie brak szczęścia i dobra postawa defensywy Tunezji zapobiegły utracie bramki. Myślę że bardziej ofensywna Francja narazi się na jakąś kontrę i straci gola.
 
Ostatnia edycja:
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Francja - Dania
BTTS @2.0
Francja ma niesamowitą siłę rażenia w ofensywie i szeroką ławkę rezerwowych, ale w każdym meczu zdarzają im się fragmenty przestoju i błędy w obronie. Dania ma z pewnością atuty umożliwiające im wykorzystanie tych okazji, a przy tym jest bardzo solidna taktycznie na przestrzeni całości wymiaru czasowego spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Tunezja - Australia
Poniżej 8.5 strzałów celnych
forbet 1.50
W ramach 2 kolejki w grupie D Tunezja zagra z Australią. Tunezyjczycy niespodziewanie urwali punkt w meczu z Danią. Australijczycy z kolei zostali rozgromieni przez Francję, choć udało im się zdobyć bramkę. Spodziewam się tutaj jednak kolejnego bardzo nudnego meczu, jakich sporo na tych MŚ. Tunezja przeciwko Danii oddała 1 celny strzał, Australia przeciwko Francji również. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby w bezpośrednim meczu piłkarze tych ekip oddali więcej niż 8 celnych uderzeń.
 
Ostatnia edycja:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Tunezja - Australia
Zakład: Mecz
Typ: Tunezja
Kurs: 2,28

Australia gra o "życie" pierwszy mecz i niespodziewanie pierwsza bramka z Francją, ale ogólnie to nie pograli za dużo. Moim zdaniem odbiegają technicznie i taktycznie od pozostalych drużyn. Tunezja niespodziewanie remis z Dania, zagrali bardzo fajne spotkanie, dużo ataków i ofensywnej gry. Jeśli chcą myśleć o wyjściu z grupy to muszą to wygrać i mają ku temu predyspozycje. W tym roku zwycięstwo na zero z tyłu z Chile, Japonia oraz Iranem to mnie przekonuje i wierzę że w tym meczu wygrają.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Tunezja - Australia under 2,5 @1,63

Tunezja w pierwszym meczu 0-0 i nie może to dziwić, bo jest to typowo underowa drużyna. Grają solidnie w defensywie, bo też w ataku próżno szukać gwiazd czy zawodników o wysokiej skuteczności. W eliminacjach stracili tylko 2 bramki w 6 meczach, a w decydującym barażu z Mali przez 180 minut padła tylko jedna bramka i to samobójcza. Australia też nie ma za bardzo kim postraszyć z przodu. Z Peru w barażu o MŚ padł wynik bezbramkowy w regulaminowym czasie gry i nawet w dwumeczu towarzyskim we wrześniu z Nową Zelandią niskie wyniki 1-0 i 2-0. Francja wiadomo, inny poziom i nabili im kilka bramek. Tu powinien być bardziej wyrównany mecz i biorąc pod uwagę, że oba zespoły nie będą jeszcze pewni zbędnie ryzykować, to spodziewam się mniej niż 3 goli.
 
Ostatnia edycja:
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Francja - Dania
Liczba fauli gospodarzy (OPTA): Poniżej 12,5
betclic 1.55

2 mecz dla obu ekip na tych MŚ. Francja ma na koncie 3 punkty po przekonującym zwycięstwie nad Australią 4:1. Dania mocno męczyła się z Tunezją i niespodziewanie tylko bezbramkowo zremisowała. Teraz Francuzi mogą na spokojnie podejść do meczu 2 kolejki. Dania będzie starała się zakończyć mecz z przynajmniej punktem, aby nie przekreślić swoich szans na awans. Spodziewam się spokojnego
meczu z obu stron a już na pewno Francja nie ma powodów, aby sporo faulować. Linia według mnie sporo za wysoka.
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Tunezja - Australia
Typ : Tunezja
2.20 Superbet

Uważam, że Tunezja tu wygra. Remis z Dania to naprawdę bardzo dobry wynik i no ciężko mi to sobie wyobrazić że teraz nie wygrają z Australia. Australia będzie musiała się otworzyć w tym meczu, gdyż zajmują ostatnie miejsce w grupie, nie mogą tu grać o remis bo takowy remis nic im by nie dał. Australijczycy są po prostu ciency, grają wesoły footbal nie patrząc na obronę i mimo tego, że Tunezja jest raczej zespołem inderowym to mnie nie dziwi jak strzela tu 2-3 bramki .

Francja - Dania
Over 9.5 rzutów rożnych
1.85
superbet

Spotykają się 2 drużyny, które nabijają dużo różnych . Więc typ jest uzasadniony właśnie tym. Nie tak dawno obie drużyny grały że sobą mecz bezpośredni w którym było 24 różne !!! W pierwszym meczu Franzuzi 8 rogów a Duńczycy aż 11. Ja w to wchodzę. Nie zależnie jak mecz się będzie toczył będziemy widzieć rzuty rożne .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom