>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D: Francja, Australia, Dania, Tunezja [22.11-30.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Dania - Tunezja
Dania lub remis + Dania under 2,5 @ 1,50


Fortuna

Bezpieczny typ. Duńczycy jedni z dwóch faworytów do wyjścia z grupy, choć dla mnie są większymi niż Francja, szczególnie jeszcze teraz kiedy tylu zawodników Trójkolorowych na ostatniej prostej doznało kontuzji. Aczkolwiek 1,55 na Danie z Tunezją mija się według mnie z celem, mi trochę pachnie niespodzianką. 1-0/2:0/1-1/0-0/2-1. Tak to widzę. Wczorajszy mecz pokazał, że w pierwszej połowie najwięcej może się dziać. I tutaj może być podobnie, ale już kolega wyżej podał ten typ więc nie chciałem go powtarzać. Dla mnie Dania może być czarnym koniem tego turnieju.
 
Ostatnia edycja:
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Dania - Tunezja
Typ: +2,5 gola
Kurs: 2,27
Fortuna

We wtorek o godzinie 14 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Duńczykami, a Tunezyjczykami. Zdecydowanym faworytem jest zespół europejski i uważam, że nie powinno tutaj dojść do niespodzianki. Widzę w tym meczu zdecydowane zwycięstwo Danii i myślę, że over 2,5 gola sami Duńczycy są wstanie pokryć, a kurs jest bardzo atrakcyjny do zagrania. Różnica klas obu zespołów jest znaczna. Dania na arenie europejskiej znaczy już dużo więcej niż wcześniej. W ostatnich meczach byli w stanie pokonać Francję, Austrię, czy Chorwację, czyli drużyny dużo lepsze niż Tunezja. Natomiast zespół z Afryki od początku września rozegrał trzy spotkania z czego dwa wygrał i jeden przegrał. Zwycięstwa odniósł z Iranem oraz Komorami, ale jak przyszedł poważniejszy sprawdzian to Tunezja otrzymała lanie od Brazylii 1:5. Wiem, że Dania to nie poziom Brazylijczyków, ale typuję, że bezproblemowo porazą sobie z Tunezyjczykami, a przy tym wynik będzie dosyć wysoki. Typuję łatwe 3:0 lub 3:1.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dania - Tunezja
typ: Dania
@1.58 FORTUNA

Dania w kwalifikacjach na MŚ spisał się rewelacyjnie i wygrał pierwsze 9 spotkań, strzelając w nich 30 goli i tracąc zaledwie 1 bramkę! W ostatnim spotkaniu przegrali ze Szkocją 0:2 mając już pewnie pierwsze miejsce w grupie. Następnie bardzo dobry występ w bardzo trudnej grupie z Chorwacją, Francją i Austrią. Zajęli w niej drugie miejsce z 12 pkt, ulegając tylko Chorwacji. Tunezja to zupełnie inna półka. W meczach przygotowawczych do mundialu zagrali z Brazylią od której dostali srogie lanie 5:1. Dziś aż takiego rezultatu bym się nie spodziewał ale zwycięstwo Dani po kursie 1.58 jest dobrą inwestycją.
 
Ostatnia edycja:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Dania Tunezja
Typ: 1.połowa/mecz
Zakład: 1/10
kurs: 2,15

Duńczycy jak błyskawica przeszli kwalifikacje 9Z i 1R i tylko 3 stracone bramki. Te statystyki robią bardzo duże wrażenia. Mogą tu wykręcić naprawdę dobry wynik, wyjście z grupy to mus potem może ćwierćfinał zobaczymy. Mam takich dwóch czarnych koni Dania i Serbia. Andreas Skov Olsen i Eriksen będą chcieli zamknąć już wynik w pierwszej połowie.

Tunezja nie wydaje mi się że coś osiągną na tych mistrzostwach. Wynik z Brazylią gdzie do przerwy dali sobie strzelić 4 bramki trochę pokazuje ich miejsce. Dania od pierwszych minut nada swój styl i będzie stwarzać sytuację coś musi wpaść w pierwszej połowie a potem już na spokojnie w drugiej.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Dania - Tunezja
Najwięcej goli gospodarzy w połowie: 1 połowa @3.30
Dania jest faworytem, ale Tunezja może zaskoczyć. Szczególnie w drugiej połowie, gdy może zyskiwać kondycyjnie względem nieprzyzwyczajonych to takich warunków atmosferycznych rywali. Stawiam, że Duńczycy pokażą swoją jakość w pierwszej połowie i obejmą prowadzenia, a w drugiej częsci spotkania wszystko może się odmienić lub Duńczycy dowiozą zwycięstro do końca szanując już swoje siły.
 
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dania - Tunezja
Typ: Dania over 5,5 RR + najwięcej rzutów rożnych @ 2.06 Unibet

Analiza:
Dania staje się coraz mocniejszą drużyną w Europie. Niedawno to był typowy średniak pokroju Danii, Szwecji itd. Ale ostatnie Mistrzostwa Europy pokazały, że potrafią grać z najlepszymi. Myślę, że mają spore szanse na awans z grupy. Australia i Tunezja są z niższej półki i wraz z Francją prawdopodobnie będą walczyć o pierwsze miejsce w grupie. Teraz o Danii, która potrafi zdominować przeciwnika i długo utrzymywać się na połowie przeciwnika. Tunezja nie ma w składzie gwiazd czy zawodników grających w dobrych europejskich klubach. Dlatego jak najbardziej można grać w kierunku Danii. Ja sądzę, że dołożą do tego sporo cornerów. Czym później Dania obejmie prowadzenie to większa szansa na nabicie rogów. Mam w pamięci rogi Danii jak nabijała na EURO. Sporo z Finlandia, Rosją itd A ostatni mecz Danii z Francją w lidze Narodów to nabicie aż 13 rogów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dania - Francja
Powyżej 0.5 żółtych kartek w pierwszej połowie @1.42 Fortuna


Póki co są to dużo ostrzejsze mistrzostwa niż spodziewałem, a sędziowie nie boją się dawać kartek.
Dania jest faworytem starcia z Tunezyjczykami i typuję, że to spotkanie wygra, jednak jak pokazał dziś Senegal drużyny z Afryki nie są skazane na porażkę. To jednak różnica piłkarska będzie zbyt duża. Uważam jednak, iż Tunezja póki starczy jej sił i nie zrobi głupiego błędu może utrzymywać bezbramkowy rezultat. Aby tak się jednak stało podopieczni trenera Kadriego będą musieli uciekać się często do fauli i przerywania kombinacyjnych akcji Duńczyków.
Kurs może nie jest jakiś wielki, jednak uważam, że jest to dość pewny zakład do dubla.
 
Ostatnia edycja:
N 365,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Dania - Tunezja
Dania @1,63
Fortuna


Jak do tej pory faworyci nie zawodzą i wygrywają swoje mecze. Myślę, że w pierwszym meczu grupy D pomiędzy Danią i Tunezją będzie podobnie i to Skandynawowie zdobędą komplet pkt w tym meczu. Dania moim zdaniem może być czarnym koniem tego turnieju, z osłabioną kontuzjami Francją na pewno mogą powalczyć o 1. miejsce w grupie, ale do tego będzie potrzebne również zwycięstwo w pierwszym spotkaniu. Eliminacje do Mundialu przeszli jak burza, dobrze również zaprezentowali się w grupi Ligi Narodów. Myślę, że Dania narzuci swój styl gry i zwycięży w tym spotkaniu.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Dania - Tunezja

@1.63 Fortuna

Zespół europejski jest w bardzo dobrej dyspozycji co pokazuje ostatnie zwycięstwo z faworyzowaną Francją. Dodam, że historycznie Duńczycy nie przegrali do tej pory na turnieju z krajem afrykańskim, znaczy, że mają taktykę na chaotyczny afrykański futbol i tego się spodziewam. Kadra bez znaczących kontuzji.
Do kreowania akcji mają Eriksena. Defensywę wysokiej klasy. Dania wie, że ten mecz musi by wygrać by dobrze zacząć ten turniej, Francja będzie chciała rewanżu za ostatnią porażkę.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Na początek w tej grupie starcia z wyraźnymi faworytami, choć i oni czujności nie mogą uśpić. Niespodzianek bym sie jednak nie spodziewał, bo zarówno Duńczycy jak i Francuzi mają jutro więcej jakości i na początek turnieju powinny wyjść zwycięsko ze swoich spotkań. Jeśli gdzieś widział bym problemów to jednak u Duńczyków, którzy wydaje się, że trafiają jutro cięższego rywala. Tunezja mimo, że nie jest potentatem to jednak ekipa na tyle poukładana, że może dość długo stawiać czoła Duńczykom, którzy także zaliczają się do drużyn, które są przede wszystkim dobrze ułożone i mają na każdej pozycji graczy z wysokiej półki, ale nie są to światowe gwiazdy. Dlatego wydaje się, że początek tego spotkania to mogą być szachy i szukanie słabszych punktów, w których będzie można znaleźć miejsce na zdobycie bramki. Myślę, że może to wyglądać podobnie jak dziś w spotkaniu Holendrów i w pierwszej połowie może się zakończyć bez bramek.

Dania - Tunezja
1 połowa remis @2,11
1 połowa/mecz 0/1 @4,35
Dania wygra do zera @2,32
Spotkanie/1 połowa liczba goli 1/-1.5 @2,28

Nieco łatwiejszą przeprawę widziałbym w przypadku Francuzów, którzy powinni zdominować jutro bądź co bądź słabą ekipę Australii, która raczej nie będzie miała w tym turnieju zbyt wiele do zaprezentowania. Dlatego na początek Francuzi chcąc to mocno zacząć powinni wygrać spokojnie, choć nie zdziwie się jeśli pojawi się jakaś bramka po stronie Australiczyków, Francuzi bowiem swoje tracą, a Australia wydaje się, że nie będzie stawiać na murowanie bramki, po utracie pierwszej też powinni się otworzyć, by honorowo w tym spotkaniu coś trafić.

Francja - Australia
Francja -1,5 @1,81
1 połowa/mecz 1/1 @1,75
mecz/BTS 1/Tak @3,45
 
Ostatnia edycja:
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Dania-Tunezja 1 @1.65

W miare konsekwentnie gram przeciwko tym afrykanskim druzynom, bo on sie po prostu nie sprawdzaja podczas rywalizacji mundialowej, co pokazuje dlugoletnia historia. Tam chyba tylko Senegal i Maroko moze cos pokazac, ale i tak wyjscie z grypy bedzie dla nich trudne. Senegal i tak przegral pierwszy mecz i koniec koncow wniosek jest ten sam, ze druzyna z Czarnego Ladu znowu polegla.

Dunczycy raczej zanotuja regres wzgledem ostatniego Euro. W srodku pola maja dwa dinozaury jak Eriksen i Delaney, u ktorych z bieganiem jest po prostu zle i za nich bedzie nadrabiac Hojberg. Ale tez dodali na skrzydla graczy pokroju Daamsgard czy Olsen, ktorzy zaczeli w tej reprezentacji odgrywac co raz wieksza role, ale Mundial bedzie tez dla nich weryfikacja na tak powaznym turnieju.

Wciaz to jednak lepiej wyglada niz sklad Tunezji, ktory nie ma czym straszyc. W kadrze same nieznane nazwiska dla przecietnego znawcy futbolu. Jest pilkarz z Koln, Montpellier czy Salernitany, ale tez wielu graczy z Tunezji czy nawet tam Kuwejt widzialem w CV.

Nie spodziewam sie, ze Dania bedzie takim zaskoczeniem in plus jak na Euro ze swoja gra, ale ich reprezentacja jest "otrzaskana" z dobrymi rywalami z Europy i na tle takiego rywala jak "Orły Kartaginy" to oni musza myslec o zdobyciu 3 punktow w meczu otwarcia przed ich drugim meczem grupowym, ktory graja przeciez z Francja.


Denmark possible starting lineup:
Schmeichel; Wass, Andersen, Christensen, Maehle; Delaney, Eriksen, Emile Hojbjerg; Olsen, Dolberg, Damsgaard

Tunisia possible starting lineup:
Dahmen; Drager, Talbi, Bronn, Abdi; Skhiri, Chaaleli, Laidouni; Slimane, Msakni, Khazri
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dania - Tunezja

Dnia od kilku lat prezentuje bardzo do rąk formę, pokazali się ze świetnej strony przede wszystkim na ostatnich mistrzostwach Europy gdzie zagrali bardzo wyrównany bój z Anglią w półfinale. w lidze narodów potrafili wygrać na wyjeździe choćby z Francją. Dania nie ma super gwizdy w zespole jednak ma kolektyw.
Tunezja gra bardzo asekuracyjny futbol i uważam, że w tym meczu równie taki będzie. Cofną się na swoją połowę i to Dania będzie prowadzić grę. Tunezja dobrze się broni i raczej nie zobaczymy zbyt wiele bramek i im dłużej Tunezja będzie się bronić tym uważam, że Dania będzie atakować bo wiedzą, że jest to dla nich ważny mecz w kontekście awansu.

Dania + poniżej 4,5 + powyżej 6,5 rzutów rożnych 2,05

Francja - Australia

Francja przed turnieje straciła bardzo ważnych zawodników najpierw byli to Kante, Pogba, Kimpembe a już w przygotowaniach do MŚ Nkunku i Benzema. Mimo wszystko Francja nadal ma skład kompletny z Mbappe, Griezmanem, Giroudem czy Dembele z przodu.
Australia wydaje się być zespołem jednym ze słabszych na tym turnieju moim zdaniem i niespodzianką była by strata punktów przez "trójkolorowych". Liczę, że Francja pokona Australię co najmniej 2 bramkami i po 1 spotkaniu będą mieć 3 punkty.
Gwiazdą w ekipie Australii jest Hrustić i to już mówi o poziomie ich całej kadry.

Francja -1,5 1,85​
 
Ostatnia edycja:
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Francja-Australia
Francuzi w przeszłości wchodzili w turnieje najmniejszym nakładem także nie liczę tutaj na pogrom, oczywiście jak rywal zaprosi pod bramkę to Francja skorzysta ale nikt raczej na starcie nie chce pobijać niechlubnych rekordów.Grupa dla Francji dość łatwa, liczę na prowadzenie Francji do przerwy, być może dołożą kolejną brameczkę jak rywal za bardzo podskoczy.

Francja i poniżej 2.5 @3.06 gobet
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dania - Tunezja, Dania over 1.5 goli, @1.88 FORTUNA

Dania to bardzo solidna reprezentacja, która już na poprzednich turniejach pokazała, że może namieszać. Kto wie, być może pojdzie śladami Chorwacji z pamietnych MŚ. Potencjal kadrowy gospodarzy i zgranie jest nieporównywalnie większe od tego w Tunezji. W skladzie Danii są już mocne nazwiska jak m. in. Eriksen czy Dolberg. Dania jest ostatnio bardzo dobrze dysponowana.
 
M 149,3K

mexes200

Użytkownik
14:00
Dania : Tunezja
Typ: Tunezja powyżej 1.5 żółtych kartek
Fortuna 1.64
Po mega sensacji w wykonaniu Arabii przechodzimy do następnej grupy gdzie Dania podejmie Tunezję. Mecz wydaje się na wyrównany, Tunezja afrykańska ekipa można popatrzeć na wczorajszy dobry występ Senegalu.. myślę że sporo krwi dziś Tunezja napsuje Danii. Sędzia spotkania pan Ramos z Meksyku (7,7,3,8) żółte kartoniki pokazane przez tego arbitra w meczach powadzonych przed mundialem w swojej lidze. Także są duze szanse że 38 latek będzie dziś wyciągać kartoniki z kieszonki. Idę tutaj w kartki dla Tunezji powyżej 1.5 żółtych kartek. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dania - Tunezja
Typ: Joakim Maehle over 0.5 celnych strzałów
Kurs: 3.00
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Dania w pierwszej kolejce Mistrzostw Świata podejmie reprezentację Tunezji. Na wahadle u gospodarzy wystąpi Joakim Maehle, który w ośmiu spotkaniach eliminacji MŚ 2022 zdobył aż pięć goli i zanotował średnią 1.2 celnych strzałów na mecz. Warto dodać, iż żaden zawodnik reprezentacji Danii nie zdobył ich więcej. Jest to imponująca statystyka, szczególnie biorąc pod uwagę obrońców. Gracz Atalanty nie imponuję grą ofensywną dla klubu, lecz w meczach dla swojego kraju wygląda to znacznie inaczej. 25- latek bardzo często podłącza się do akcji ofensywnych, nie boi się uderzyć na bramkę i wejść w pole karne. Po takim kursie typ jak najbardziej do zagrania.
 
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Francja - Australia
Francja wygra, powyżej 3.5 żółtych kartek, poniżej 8.5 rzutów rożnych @6.01 Fortuna


Spróbuję takiego wariata, bo mistrzostwa robią się w końcu takie jakich oczekiwałem. Idę po najmniejszej linii oporu. Dużo kartek, niewiele rogów i wygrana faworyta, bo chyba pomimo porażki Argentyny nikt sobie nie wyobraża, że Kangury mogą coś ugrać z ekipą trójkolorowych.
Linia na kartki bardzo dobra i to z niezłym kursem, liczę na wynik na styku i że obie drużyny będą jednak łapać faule, a co za tym idzie kartki. Co do kornerów mam nadzieję, że Australijczycy nie będą mieli wiele okazji do wykonywania rzutów rożnych.
Ogólnie te mistrzostwa poza pojedynczymi meczami nie przynoszą wielu overów rzutów rożnych i raczej fani tego typu zakładów są częsciej zawiedzeni.
Oczywiście nie jest to zakład do grania za miliony monet, ale liczę na statystki, jakie są w większości meczów tych mistrzostw, więc naprawdę wydaje mi się to przyzwoita opcja do grania, jak nie w takiej to innej kombinacji.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Francja - Australia

Trochę dla mnie jak mecz Anglia - Iran. Kursy co prawda nie rosną, ale Australia obecnie dla mnie to poziom takiego właśnie Iranu. W eliminacjach daleko za Arabią Saudyjską i Japonią, w barażach dali rade ale rywale też byli jacy byli. Nie porywają swoją grą, przed laty gdzieś jednak Australia była uważana za takich niewiadomych co mogą zaskoczyć, ale obecnie już nie. Jeżeli we Francji jest normalna atmosfera to moim zdaniem to klucz dla nich do sukcesu i wygranych meczów. Bo co do jakości to może Brazylia jest lepsza, a Anglia czy Argentyna im dorównuje, nawet mimo wielu osłabień Francuzów którzy wiadomo, że zagrają bez Benzemy. Ale Mbappe, Griezmann, Giroud czy Dembele przecież to kapitalna ofensywa, a na ławce choćby Coman czy Camavinga. Krótko mowiąc dla mnie Francja bierze ten mecz dzisiaj na spokojnie, z handicapem, może nawet BTS- nie. Mój typ 3:0.

Francja
Francja -1,5
BTS - Nie
 
M 149,3K

mexes200

Użytkownik
20:00 Francja : Australia
Typ: Mbappe strzeli gola
Kurs: 1.8
GoplusBet
Na zakończenie wtorkowych zmagać Francja podejmie Australię. Faworyt jest jeden oczywiście zespół z Europy. Mimo że wypadł zdobywca Złotej piłki Benzema Francja ma dalej bardzo dobrych zawodników. Jednym z nich jest napastnik Psg Kylian Mbappe. To on będzie liderem zespołu. Myślę że wpisze się na listę strzelców i Francja pewnie pokonał zespół Australijski.. w lidze francuskiej zdobył on już 12 bramek i lideruje w klasyfikacji strzelców. Tutaj też jest jednym z faworytów do zgarnięcia tego trofeum.. i w takich meczach jak dziś wpisanie się na listę strzelców jest obowiązkiem. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom