>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Grupa C: Manchester United, Valencia CF, Glasgow Rangers, Bursaspor

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Grupa C
-Manchester United


-Valencia CF

-Glasgow Rangers

-Bursaspor

Zapraszam do dyskusji oraz komentarzy na temat grupy C.
Kursy od Bwin na pierwszą kolejkę grupy C:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Również grupa bez wielkich meczów. Mnie jako kibica MU cieszy jedynie fakt , że będzie aby jeden daleki wyjazd do Turcji a tak to reszta praktycznie sami swoi ???? Grupa ma jednego faworyta. Bursaspor jak dla mnie trochę anonimowy rywal. Przed losowaniem jeszcze z ciekawości przyjrzałem się temu klubowi z grubsza i piłkarzy mają też mało znanych. Może 2-3 nazwiska mi coś mówią. No ale pewnie dlatego , że większość grajków to Turkowie a tam nazwiska dziwne. Valencia bez Silvy i Villi myślę nie będzie taka groźna. Wyjąć dwie kluczowe postacie od bramek musi się odbić na drużynie. Przykład ? Choćby Wisła jak oddała dwóch stoperów a co później było każdy widział. Wiem że słabe porównanie ale to takie na szybko ;) Glasgow dla MU to prawie jak swój rywal z Premiership. W Szkocji gra mało co sie różni od Angli więc tu problemu być nie powinno dla MU. Kto powalczy o II miejsce ? Ciężko powiedzieć. Moim zdaniem wszystkie 3 ekipy do ostatniej kolejki będą miały realne szanse na awans.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Manchester jest zdecydowanym faworytem tej grupy. Valencia straciła dwóch czołowych graczy, i to będzie miało ogromny wpływ na ten zespół. Glasgow Rangers i Buraspor to nie ta półka żeby zagrozić Czerwonym Diabłom. O drugie miejsce będą biły się Valencia i Rangersi, i myślę że z tej batalii zwycięsko wyjdą Nietoperze. Mają lepszych zawodników niż szkoci. Soldado, Dominguez czy Joaquin na Manchester nie wystarczą, ale na Rangersów powinni. Buraspor raczej bez szans.
1.Man Utd.
2.Valencia
3.Rangers
4.Buraspor
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Co do tej grupy dla mnie sprawa jest jasna. Faworytem jest Man. Utd, ktory jest klasa sama w sobie. Na drugim miejscu widze Valencie, ktora co prawda oslabila sie przed sezonem, ale mimo wszystko wystarczy to moim zdaniem na Szkotow i Turkow. Na trzeciej pozycji widze Rangersow, a pozegnanie z pucharami czeka Bursaspor.
1.Man Utd.
2.Valencia
3.Rangers
4.Buraspor
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1.Man Utd.
2.Valencia
3.Rangers
4.Buraspor


Bitwa Anglia kontra Hiszpania,czyli MU kontra nietoperze z Valenci .Ciekawie zapowiadają się spotkania oby dwóch drużyn .
Rengersi z pewnoscią zagrają w LE ,bo na awans przy takich rywalach będze piekielnie trudno.
Buraspor-Nic nie wiem o tym zespole ciężko mi cokolwiek powiedziec o Turkach.
oby tylko mecze MU z Valencią były godnym widowiskiem .
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Kurs na United w meczu z Rangersami mocno zaniżony , to prawda że powinni tutaj odprawić z kwitkiem Szkotów ale bez przesady , to jest wkońcu LM i powinni tutaj wystawić chociaż jakieś 1.30 - 1.40 a nie marne 1.20 :/

Choć to fakt że Rangersi wydają się być najsłabsza drużyną grupy . Bursasporu bym nie skreślał , podejrzewam że mało kto z was oglądał ich mecze w tamtym sezonie (co widać nawet po tym że nie znacie poprawnej nazwy tej drużyny i piszecie:
&quot;4.Buraspor &quot;) , ale chyba zapominacie że to jest mistrz silnej Tureckiej ligi i na pewno nie są to chłopcy do bicia , a zwłaszcza na &quot;gorącym&quot; Tureckim terenie z wymęczonym długa podróżą rywalem powinni spokojnie powalczyć .
Valencia również poważnie osłabiona , bez większych gwiazd , bez Silvy i bez Villi na pewno nie będą zbyt groźni.

1.Manchester
2.Bursaspor / Valencia
3.Bursaspor / Valencia
4.Rangers
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Valencia bez silvy i villi ale zostal mata, przyszedl Soldado z Getafe i Aduriz, który w majorce strzelał jak na zawolanie. na bazie tego moga stworzyc solidny team. byl okres ze Porto co roku wyprzedawalo zawodnikow a dalej utrzymywali wysoki poziom gry,mieli poukladany zespol. Mysle ze bedzie tez tak z nietoperzami. typuje dla nich drugie miejsce ( za MU). Trzecie Bursaspor. Niesadze aby kelnerzy ze szkocji wywalczyli chociaz jeden punkt w tej grupie. z tej ligi to powinni grac eliminacje, ostatnio Utrecht to udowodnił. Bursa to nie jest zepol jednego sezonu jakm moglo by sie wydawac, dobrze zaczeli lige, razem z trabzonem tworza solidna przeszkode dla druzyn ze Stambułu.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Utrecht to udowodnił
i tu masz racje jedynie gdzie potrafią grać to jest ich rodzimy teren chodz ostatnio LM na Ibrox Park strzelali sobie samobuje,szkoda gadac o tych dwóch potęgach ze Szkocji(Celtic,Rengers) ,i tak jak mówicie powinny te kluby grac w elminacjach.:;/:
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
i tu masz racje jedynie gdzie potrafią grać to jest ich rodzimy teren chodz ostatnio LM na Ibrox Park strzelali sobie samobuje,szkoda gadac o tych dwóch potęgach ze Szkocji(Celtic,Rengers) ,i tak jak mówicie powinny te kluby grac w elminacjach.:;/:
Nie zgadzam się z tą wypowiedzią. Nie tak dawno Glasgow Rangers grało w finale Pucharu UEFA, więc zdobyli dużą ilość punktów do rankingu UEFA co teraz pozwala im grać w CL bez eliminacji.

Jeśli chodzi o tę grupę to uważam, że MU spokojnie zajmie 1 miejsce a zaraz za nim uplasuje się czarny koń rozgrywek, czyli Bursaspor. O 3 miejsce Valencia powalczy z Rangersami.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Myśle że United tutaj bez problemu będzie miał pierwsze miejsca , Rangers wydają się być autsajderami a między bardzo silnym na swoim boisku Bursasporem
osłabioną Valencią bez Villi i Silvy.

1.Manchester
2/3.Valencia
2/3.Bursaspor
4.Rangers
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Nie zgadzam się z tą wypowiedzią. Nie tak dawno Glasgow Rangers grało w finale Pucharu UEFA, więc zdobyli dużą ilość punktów do rankingu UEFA co teraz pozwala im grać w CL bez eliminacji.
Jasne, ale Rangersi, jak co roku są w fazie grupowej, bo co roku w szkockiej grają tylko oni i ich rywale z Celtic Park i jak co roku odpadją tracąc po kilka bramek u siebie wcale z nie jakimiś megasuper zespołami... przykłady:
Rangers FC 1-4 Unirea Urziceni
Rangers FC 0-3 Olympique Lyonnais
do tego mecze z Sewillą i dalej... może silni są na Ibrox, ale tylko w kraju ;)


DawidBarça - &gt;
Jeśli chodzi o tę grupę to uważam, że MU spokojnie zajmie 1 miejsce a zaraz za nim uplasuje się czarny koń rozgrywek, czyli Bursaspor. O 3 miejsce Valencia powalczy z Rangersami.
Mam nadzieję, iż będzie tak, jak mówisz a marzę wręcz o wyjściu Bursasporu z drugiego miejsca, bo raczej wyprzedzenie United to za duże wymagania, jak na mistrza Turcji. Mimo wszystko życzę im awansu, choć osłabiona Valencia mocno będzie im w tym przeszkadzać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie zgadzam się z tą wypowiedzią. Nie tak dawno Glasgow Rangers grało w finale Pucharu UEFA, więc zdobyli dużą ilość punktów do rankingu UEFA co teraz pozwala im grać w CL bez eliminacji.

Jeśli chodzi o tę grupę to uważam, że MU spokojnie zajmie 1 miejsce a zaraz za nim uplasuje się czarny koń rozgrywek, czyli Bursaspor. O 3 miejsce Valencia powalczy z Rangersami.
z tej całej trójki co ma walczyć o II miejsce to wydaje mi się najsłabsze Rangers. Owszem grali w finale PU ale doszli tam grając antyfutbol jak to wielu speców się wypowiadało. Było to skuteczne do czasu i teraz zamurowana bramka nie jest aż takim problemem. Fakt , że punktów sporo uciułali i nadal ze Szkocji mogą grać w CL bez eliminacji ale wydaje się , że jest to najsłabsza ekipa która weszła tam bez eliminacji dlatego też w grupie nie wróżę nic im dobrego. Już w ostatnich latach pokazali siłę.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
z tej całej trójki co ma walczyć o II miejsce to wydaje mi się najsłabsze Rangers. Owszem grali w finale PU ale doszli tam grając antyfutbol jak to wielu speców się wypowiadało. Było to skuteczne do czasu i teraz zamurowana bramka nie jest aż takim problemem. Fakt , że punktów sporo uciułali i nadal ze Szkocji mogą grać w CL bez eliminacji ale wydaje się , że jest to najsłabsza ekipa która weszła tam bez eliminacji dlatego też w grupie nie wróżę nic im dobrego. Już w ostatnich latach pokazali siłę.
Ja jestem tego zdania, że walecznych Szkotów nigdy nie można lekcewazyć ???? . Drużyny prezentujące taki typowo siłowy styl gry także powinny grać w Lidze Mistrzów i dobrze, że właśnie Glasgow Rangers awansowało do tych rozgrywek. Największą niewiadomą dla mnie jest forma Valencii, ligę zaczęli bardzo dobrze ale narazie jednak ciężko powiedzieć coś o ich możliwościach. Myślę, że w 1 kolejce będzie można spróbować zagrać na Bursaspor, kurs kuszący a ich zwycięstwo jest bardzo możliwe.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zgodzę się że walecznych Szkotów nie wolno lekceważyć ;) ale walecznością nie nadrobi ubytków technicznych itp. Dajmy na przykład angielską piłkę. Też głównie słynie z tego że jest ostra i głównie siłowa oraz żelazna dyscyplina taktyczna. Ostatnie lata jednak pokazały, że wyspiarze mają co raz więcej problemów z drużynami z zachodu Europy. Jednak technika brała górę. Był taki czas , że w półfinale LM grały 3 angielskie zespoły. W finale 2. W poprzednim roku już nie było żadnego angilka w półfinale więc coś to musi znaczyć. Teraz jednak i angielska piłka się ruszyła i wiele technicznych gwiazd albo już wyruszyło do Anglii albo jeszcze pójdzie. M.in Silva , Balotelli i inni mniej znani ale dobrze technicy. W Szkocji nadal preferuje się futbol siłowy ( przynajmniej tak mi się wydaje) a to już jest z lekka nie na topie. Ja wcale nie skreślam Glasgow ale zdecydowanie widzę więcej argumentów na nie niż na tak.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja jestem tego zdania, że walecznych Szkotów nigdy nie można lekcewazyć
ghym.....Masakra----&gt;dobra to moge zaczynac ??

Walecznych Szkotów ?? chyba na własnych boisku nie można lekceważyć będą mieli jedyną szans z Burasporem może się im uda zdobyc punkt albo jesli MU wyjdzie rezerwami na oba spotkania.Nie widze argumentów dla których szkoci nie mieli by zając ostatniego miejsca w grupie prezentują się słabiej niż Celtic za czasów Króla Artura(mowa o Borucu).Cetic przynajmniej umiał wygrac trzy spotkania u siebie i przejsc z drugiego miejsca a ci Niebiescy &gt;&gt;?? co potrafili ostatnio strzelali sobie samobuje na Ibrox z Unireą ,dostali manto od Sevilli, i wy mysliscie że zdobędą punkty potrzebne im do awansu ,ba nawet mi może powiecie że awansują ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

  • TYP: Strzelą obie drużyny
  • Kurs: 1.86
  • Buk: Betgun

W tym roku w rozgrywkach Ligi Mistrzów zadebiutuje aż sześć zespołów: Tottenham Hotspur, Bursaspor, Hapoel Tel Awiw, Braga, Twente i Žilina. Wśród tych klubów jest właśnie Bursaspor, który pierwszy w debiucie mecz zagra u siebie z Valencia. Spotkanie bez zdecydowanego faworyta. Może bardziej skłaniałbym się ku tureckim piłkarzom aniżeli hiszpanom w tym meczu. Valencia jedzie nieco osłabiona na to spotkanie. Z powodu urazów nie zagrają Vicente i Banega. W kadrze meczowej zabrakło także miejsca dla Jordiego Alby i Angela Dealberta. W ataku jednak w dalszym ciągu ma kto szarpać. Jest Aduriz, Soldado, jest także Joaquín. Ofensywnie Valencia wygląda dobrze. Powinna moim zdaniem strzelić bramkę. Może nie wygra całego meczu, ale coś ustrzeli. Turcy na własnym podwórku grają dobrze. Zdają sobie sprawę że znaleźli się w ciężkiej grupie i o punkty w meczach wyjazdowych będzie trudno, dlatego nacisk będą kładli na mecze u siebie. Bursaspor w lidze tureckiej potwierdza wysoką formę z poprzedniego sezonu. Może nie gra tak efektownie, ale efektywnie bo gromadzi skrupulatnie punkty. W czterech dotychczasowych meczach Bursaspor zdobył komplet dwunastu punktów i samodzielnie przewodzi ligowej tabeli. Moim zdaniem będą stroną przeważającą w tym meczu i strzelą bramkę. Sprawiedliwy byłby remis w tym spotkaniu. W Bursasporze są wielkie oczekiwania i nadzieje przed Ligą Mistrzów. Klub głodny sukcesów, w lidze mistrzów nie może dorównywać doświadczeniem zdobytym przez hiszpanów, w swoim debiucie w Lidze Mistrzów gwarantuję że dadzą z siebie wszystko, a pierwszy zdobyty gol w Champions League będzie miał jeszcze większą wartość i satysfakcję.​
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Bursasporu nie można lekceważyć ale to jest chyba debiutant w jakichkolwiek europejskich pucharach. Od razu liga mistrzów do tego. Nie przechodzili nawet eliminacji więc cieżko przewidzieć czego po nich się spodziewać. Nie można ich lekceważyć ale kompletny brak doświadczenia może się odbić na ich grze.

ManU może znowu u siebie będzie kaszane odwalać? Kto wie ja po 1,2 ich nie wezmę
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Bursaspor – Valencia
Typ:2
Kurs:2.30

I w końcu czas zacząć rozgrywki grupowe w lidze mistrzów. W pierwszym dniu rywalizacji zostanie rozegranych 8 spotkań. Spośród nich w oko wpadł mi pojedynek pomiędzy Bursaspor a Valencią. Świeżo upieczony mistrz Turcji spisuję się w tym sezonie jak na razie rewelacyjnie wygrywając pierwszych 5 spotkań i pewnie prowadząc w lidze. Valencia również jest w formie o czym najlepiej świadczą dwa pierwsze wygrane mecze w sezonie. Jak widać mamy doczynienia z dwoma zespołami znajdującymi się w bardzo dobrej formie, a biorąc pod uwagę markę klubu i ligi z których pochodzą faworytem będzie niewątpliwie Valencia, która ma w swoim składzie doskonałych zawodników a w swojej historii osiągnęła już bardzo dużo i każdy kibic piłkarski zna ten klub. W dodatku liga Hiszpańska jest o klasę lepsza od ligi tureckiej. Myślę, że warto postawić na ten mecz ponieważ kurs jest naprawdę fajny a prawdopodobieństwo, że typ się sprawdzi jest naprawdę duży.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Bursaspor – Valencia
Typ:2
Kurs:2.30

I w końcu czas zacząć rozgrywki grupowe w lidze mistrzów. W pierwszym dniu rywalizacji zostanie rozegranych 8 spotkań. Spośród nich w oko wpadł mi pojedynek pomiędzy Bursaspor a Valencią. Świeżo upieczony mistrz Turcji spisuję się w tym sezonie jak na razie rewelacyjnie wygrywając pierwszych 5 spotkań i pewnie prowadząc w lidze. Valencia również jest w formie o czym najlepiej świadczą dwa pierwsze wygrane mecze w sezonie. Jak widać mamy doczynienia z dwoma zespołami znajdującymi się w bardzo dobrej formie, a biorąc pod uwagę markę klubu i ligi z których pochodzą faworytem będzie niewątpliwie Valencia, która ma w swoim składzie doskonałych zawodników a w swojej historii osiągnęła już bardzo dużo i każdy kibic piłkarski zna ten klub. W dodatku liga Hiszpańska jest o klasę lepsza od ligi tureckiej. Myślę, że warto postawić na ten mecz ponieważ kurs jest naprawdę fajny a prawdopodobieństwo, że typ się sprawdzi jest naprawdę duży.
nie zapominaj o tym jakie piekło na trybunach potrafią zgotować tureccy kibice, Valencia jest zespołem który dość łatwo się pali, w dodatku zwycięstwo nad Santanderem u siebie 1-0 jakoś nie oszałamia. Nie wiem czy wystąpi Soldado czy nie, ale z nim na pewno byłoby Nietoperzom łatwiej. Osobiście stawiałbym na bezpieczniejszy typ x2.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Spotkanie:Manchester United - Glasgow Rangers
Typ:over 2.5
Kurs: 1.63
Buk: Expekt
Analiza:
No i czas na początek Ligi Mistrzów. Szczerze mówiąc czekał z niecierpliwością i czas zacząć. Na pierwszy ogień pójdzie spotkanie, które zostanie rozegrane na Old Trafford pomiędzy Manchesterem United a Glasgow Rangers. Dla jednych te spotkanie uważna jest za mecz o bitwą o Wielką Brytanię. Jednak śmiem twierdzić, że tak on nie będzie.

Na początek przedstawię sytuację w lidze obu tych drużyn. Czerwone Diabły podczas czterech spotkań mają na swoim koncie osiem punktów a daje im to trzecie miejsce a angielskiej Premier League. Podopieczni Alexa Fergusona jednak powinni mieć w tym sezonie komplet punktów ponieważ dwa ostatnie swoje spotkania ligowe remisowali przede wszystkim na własne życzenie. Bowiem dwa tygodnie temu zremisowali z Fulham wygrywając 2-1 i mając rzut karny bodajże w 86 minucie i nie został on strzelony przez Naniego czego konsekwencją była stracona bramka. Zaś chyba największym pechem dla drużyny gospodarzy tego spotkania był ostatni mecz ligowy z Evertonem. Bowiem Czerwone Diabły wygrywał 3-1 do 91 minut spotkania by w zaledwie trzydzieści sekund stracić obie bramki. Więc na pewno ten zespół nie ma dużego szczęścia w tym sezonie. The Gers także rozegrali cztery spotkania ligowe i wszystkie wygrali praktycznie bez żadnych problemów. Strzelając przy tym dziewięć bramek a tracą zaledwie trzy. Warto jest podkreślić, grę Kenny Millera, który to w tym sezonie strzelił sześć bramek i to jego jest duża zasługa dobrych wyników drużyny gości tego spotkania.

Ameryki chyba nie odkryję twierdząc, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół Manchesteru United. Na pewno przewyższają oni o przynajmniej jeden poziom swoich dzisiejszych rywali. Czerwone Diabły nie miały udanych dwóch ostatnich spotkań ligowych tym bardziej będą chcieli się pokazać w Lidze Mistrzów. Drużyna gospodarzy tego spotkania jest jak zresztą co roku stawiana w roli faworytów do zdobycia tego trofeum. A ta sztuka dla podopiecznych Alexa Fergusona ostatni raz udała się dwa lata temu. Więc na pewno będą chcieli udowodnić swoją klasę. Zaś chyba nikt nie uważa, że tego zespołu może zabraknąć w kolejnej fazie Ligi Mistrzów. Tym bardziej, że grupy nie mają zbyt wymagającej. A na pewno te spotkanie przynajmniej według mnie nie będzie trudne. Glasgow Rangers owszem to dobra drużyna. Jednak co tutaj dużo ukrywać liga szkocka co roku praktycznie jest coraz słabsza. Widać zarówno to po występach reprezentacji jak i klubów. Celtic już zakończył w tym sezonie swój udział w europejskich pucharach. I wszystko wskazuje, że także The Gers swoją przygodę skończą z tymi rozgrywkami na fazie grupowej Ligi Mistrzów.

W składzie drużyny gospodarzy tego spotkania najprawdopodobniej zobaczymy Wayne Rooneya, którego zabrakło podczas ostatniego spotkania ligowego z Evertonem. DO tego Anglik ma poważne problemy osobiste. I wszystko wskazuje, że obie drużyny podczas tego spotkania przystąpią w najsilniejszych składach. Z pewnością The Gers będą bronili dostępu do swojej bramki jednak taka gra nie jest na długą metę i jestem przekonany, że wyjadą z Old Trafford bez żadnego punktu.

Reasumując, zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy tego spotkania. I z pewnością dla podopiecznych Alexa Fergusona będzie to bardzo dobre spotkanie aby zmazać z siebie niezbyt udane ostatnie spotkania ligowe. Z zdobyciem kompletu w tym spotkaniu jestem przekonany, że nie będzie im trudno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom