>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Grupa C: Manchester United, Valencia CF, Glasgow Rangers, Bursaspor

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Manchester United - Glasgow Rangers
TYP: Wynik do przerwy: 1
Kurs: 1.55
Obrona Manchesteru United podczas wtorkowego spotkania powinna być już kompletna, gdyż do gry po kontuzji wraca kapitan Diabłów, Rio Ferdinand.
Do składu Czerwonych Diabłów według ma wrócić także pauzujący w sobotnim meczu przeciwko Evertonowi, Wayne Rooney.
Spodziewam się szturmu na bramkę Glasgow od pierwszej minuty! Pierwsze 45&#39; minut zakończy się wynikiem 1:0 lub 2:0 dla gospodarzy. Z ciekawszych typów można zaryzykować że Rooney strzeli gola.
Na stronie czerwonych diabłów można przeczytać że:
24-letni piłkarz podczas ostatniego treningu w Carrington był uśmiechnięty i cały czas żartował z kolegami. Rooney jest bardzo głodny gry i chce odpłacić się trenerowi za chwilę odpoczynku w weekend dobry występem.
źródło: http://www.devilpage.pl/
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Bursaspor-Valencia Under 2,5,Kurs:1,65

Ciekawe spotkanie,Valenci w Turcji będzie się grac cholernie trudno ponieważ Fanatyczni Tureccy kibice mogą nietoperzą zwojaowac istne piekło do tego Buraspor nie przegrał w tym sezonie na włłasnym stadionie.Strzelają mało bramek ale wygrywają mecz za meczem zwłaszcza u siebie,Nietoperze grają na wyjezdzie zdecydowanie gorzej,chodz mecz z Malagą wygrali co dla mnie wydaje się troszke smieszne ponieważ Malaga do potentatów nie należy.Dla odważnych proponuje czyste 1 ,dla mnie odważnych under 2,5 oba zespoły nie strzelają dużo bramek więc jesli Buraspor wygra to będzie to wynik (1:0,lub 2:0),jesli padną remisy 1:1 lub 0:0.Także ja tam stawiałbym bardziej na Under.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bursaspor - Valencia ML @ 1.85 5/10

Wreszcie wraca liga milionerów która jest na moje oko dosyć dobrze &quot;wchodzącym&quot; turniejem, a typuję tylko piłkę przy większych imprezach lub przy dobrym czuciu spotkania, a LM jest na pewno dla mnie takim turniejem. Teoretycznie Valencia po sprzedaniu Villi i Silvy mogą mieć trudny sezon ale jak narazie pokazują w swoich meczach w lidze prawdziwą Hiszpańską rzeźbę, mnóstwo kombinacji, akcje bramkowe i coś z tego zawsze wyjdzie, dosyć dobra obrona i tutaj doszło do wzmocnienia drużyny ponieważ przyszedł Ricardo Costa, który z Maduro, Miguelem, Navarro to dobra defensywa, a przecież jest jeszcze Stankevićius czy Bruno. Największą sensacją w tamtym sezonie w Turcji okazał się klub z miasta Bursy, zostawił na polu bitwy, Galate, Fenerbahce czy Besiktas, prowadzą aktualnie w lidze ale jedynie był jeden wynik który może coś powiedzieć tym zespole czyli wygrana z Galatasaray. Ogólnie zespół oglądałem w ostatniej kolejce wygrany z Eskisehirsporem i tutaj już było dosyć ciężko może myślami byli w meczu z LM ale jednak jakoś wygrali grą nie porzucali na kolana, bardziej wygrali spotkanie determinacją i rutyną ale tego zabraknie na pewno w meczu Ligi Mistrzów nawet z takimi dosyć dobrymi nazwiskami jak Insua, Nunez, Ergić czy Iwankow Hiszpanie nie powinni tutaj klęczeć i czekać by stadion ich pożarł Hiszpańska rzeźba powinna w zupełności starczyć na zespół turecki.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W meczu MU z Glasgow jak miałbym coś postawić , to handi na Manchester albo over 2.5 gola. Jak już zdążył napisać Groven , do składu Czerwonych Diabłów wracają Rio Ferdinand po kontuzji , który na treningach wg Sir Alexa sprawował się świetnie , oraz Wayne Rooney który ostatnio ma trochę problemów poza sportowych. Zarówno Rio jak i Wayne są bardzo głodni gry, Wayne wydawał się już powoli wracać do formy jaką prezentował w poprzednim sezonie. Z meczu na mecz grał co raz lepiej , z WHU zdobyl bramkę i kilka razy świetnie znalazł się w polu karnym. SaF zapowiada również , że mają zamiar sobie powetować trochę porażkę , dość pechową w ćwierćfinale w poprzednim sezonie z Bayernem. Wg niego ta porażka do tej pory ich boli. Do tego dochodzi ostatni mecz z Evertonem , który w pewien sposób również musiał drażniąco podziałać na Diabłów. W tym sezonie ligowym MU dwa razy grał na Old Trafford i dwa razy zagrał bardzo dobrze strzelając po 3 gole Newcastle i WHU. O ile z WHU można było się spodziewać łatwej wygranej o tyle z NU już na pewno nie. Glasgow natomiast w LM są bo są. Wygrali Szkocką ligę i mają taki przywilej. Ostatni ich występ w CL skończył się kompromitacją i w tym sezonie może być podobnie. Moim zdaniem MU będzie chciał ograć rywala na wszystkie możliwe strony. Rooney zapewne będzie chciał nie jako odkuć swoje winy i będzie robił za 4 a nie jak do tej pory za 2 ???? Jak by nie było pewnie zwycięstwo MU 3 lub 4:0. Być może jednak Szkoci pokuszą się o bramkę honorową , ponieważ w bramce MU ma stanąć Tomek Kuszczak w jak wiadomo dawno nie miał styczności z pierwszym składem więc nie wiadomo jak z jego formą.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Aj i pewnie buki już liczą kasę. Tak to jest jak człowiek głupi i w sercu kusi postawić na Valencią po kursie ponad 2, a stawia na Manchester po niższym kursie. No cóż trudno wpadka. Valencia dostał kontuzji. Szczerze liczyłem na jakiś pogrom ze strony Manchesteru. Ale od kilku lat Manchester United coś nie istnieje na arenie międzynarodowej. Słabe mają okienko transferowe. Jakoś nie widzi mi się ten Manchester w tym sezonie. Ani w lidze, ani w LM.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Aj i pewnie buki już liczą kasę. Tak to jest jak człowiek głupi i w sercu kusi postawić na Valencią po kursie ponad 2, a stawia na Manchester po niższym kursie. No cóż trudno wpadka. Valencia dostał kontuzji. Szczerze liczyłem na jakiś pogrom ze strony Manchesteru. Ale od kilku lat Manchester United coś nie istnieje na arenie międzynarodowej. Słabe mają okienko transferowe. Jakoś nie widzi mi się ten Manchester w tym sezonie. Ani w lidze, ani w LM.
przed rokiem ćwierćfinał LM , dwa lata temu finał LM , 3 lata temu wygrana LM ... no faktycznie nie istnieją :|

Sam spodziewałem się pogromu. Zapomniałem całkowicie , że w niedzielę na OT Manchester gra bardzo ciężki mecz z Liverpoolem. Dlatego moim zdaniem dziś chcieli wygrac na stojąco , a tak się nie da jak rywal broni się 10 ( z bramkarzem) piłkarzami. Nie chce usprawiedliwiać MU bo fakt , że zagrali słabo ale u się gra 6 meczów i jedna wpadka o niczym nie sądzi.

Co do Valencii. Fatalna kontuzja. Złamanie poniżej kostki. Sezon z głowy :|
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie myślałem że Valencia zagra tak dobre spotkanie z Burasporem ,jednak to co wczesniej nie którzy pisali o mistrzach Turcji jednak było prawdą jesli uciułają chodz jeden punkt to będzie dobrze ,bardziej myślałem o underza ale nitoperze mnie miło zaskoczyli wprzeciwienstwie do MU zobaczymy jak im pujdzie w następnych meczach.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Nie myślałem że Valencia zagra tak dobre spotkanie z Burasporem ,jednak to co wczesniej nie którzy pisali o mistrzach Turcji jednak było prawdą jesli uciułają chodz jeden punkt to będzie dobrze ,bardziej myślałem o underza ale nitoperze mnie miło zaskoczyli wprzeciwienstwie do MU zobaczymy jak im pujdzie w następnych meczach.
Wynik tego meczu niewatpliwie zaskoczyl wszystkich...
Turcy ktorzy dobrze grali w lidze i dodatkowo grali u siebie, a u siebie Turcy zawsze sa grozni, jednak nie tym razem....
Nie wiem dlaczego tak sie stalo... moze presja???
Mam nadzieje ze Turcy jeszcze pokaza ze znaja sie na swoim rzemiosle;)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ale nie to mnie zmotywowało do grania Underu tylko wyniki Turków u siebie wszystkie wygrane i wyniki (1:0,2:0) Valencia tak samo mało bramek strzelała na wyjezdzie istna masakra do tego MU zawalił na całej lini.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
1. Valencia
2. Manchester
3. Glasgow Rangers
4. Bursaspor
Cóż nie będę ukrywał, że marzy mi się nie wyjście mułów z tej grupy, na to chyba jednak nawet po pierwszym meczu nie ma co liczyć, tym niemniej liczę, że MU będzie na drugim miejscu a wyprzedzi ich technicznie i składnie grająca Valencia. Glasgow Rangers pozytywne zaskoczenie w pierwszym meczu z MU jednak na dłuższą metę nie dadzą rady. Zbyt duża jest różnica w poziomie ligi szkockiej i LM. Bursaspor to zdecydowanie nie ta klasa tyle można powiedzieć po meczu z Valencią i stratą 4 goli na własnym stadionie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
1. Valencia
2. Manchester
3. Glasgow Rangers
4. Bursaspor

Cóż nie będę ukrywał, że marzy mi się nie wyjście mułów z tej grupy, na to chyba jednak nawet po pierwszym meczu nie ma co liczyć, tym niemniej liczę, że MU będzie na drugim miejscu a wyprzedzi ich technicznie i składnie grająca Valencia. Glasgow Rangers pozytywne zaskoczenie w pierwszym meczu z MU jednak na dłuższą metę nie dadzą rady. Zbyt duża jest różnica w poziomie ligi szkockiej i LM. Bursaspor to zdecydowanie nie ta klasa tyle można powiedzieć po meczu z Valencią i stratą 4 goli na własnym stadionie.

Za obrazę klubu powinieneś kartkę dostać i mam nadzieję , że ją dostaniesz. Już nie chodzi mi o to , że kibicem MU jestem , ale o ogólne zachowanie. Też kilku klubów nie lubię ale nie wyzywam ich przynajmniej.

Szkoda , że taki &quot;mądry&quot; jesteś po pierwszej kolejce. Typy na kolejność w grupie miały sens przed startem rozgrywek. Teraz już raczej są zbędne. Szeroko idące wnioski wciągasz po pierwszym meczu Valencii. Udał się im mecz z Bursasporem , których forma stała niejako pod znakiem zapytania i nagle faworytem grupy się zrobili :| no ale spoko każdy ma swoje zdanie. O ile się nie mylę następny mecz będzie na Mestalla właśnie z MU więc bosiko nie jako zweryfikuje wszystko.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Cóż nie będę ukrywał, że marzy mi się nie wyjście mułów z tej grupy, na to chyba jednak nawet po pierwszym meczu nie ma co liczyć, tym niemniej liczę, że MU będzie na drugim miejscu a wyprzedzi ich technicznie i składnie grająca Valencia. Glasgow Rangers pozytywne zaskoczenie w pierwszym meczu z MU jednak na dłuższą metę nie dadzą rady. Zbyt duża jest różnica w poziomie ligi szkockiej i LM. Bursaspor to zdecydowanie nie ta klasa tyle można powiedzieć po meczu z Valencią i stratą 4 goli na własnym stadionie.
Co do twojej wypowiedzi to po pierwsze nie przekreslalbym jeszcze Turkow.
Pierwsza kolejka nie jest tak na prawde odzwierciedleniem ich formy. W lidze graja swoje, a w LM moze po prostu troche sie przestraszyli. W kazdym razie uwazam ze sa w stanie powalczyc z Glasgow o LE.
Co do Valencii to tez bym jej specjalnie jeszcze nie zachwalal. Moze po prostu trafili na slaby dzien przeciwnika??? Calego meczu nie widzialem wiec nie bede sie wymadrzal, ale moim zdaniem dopiero mecz z MU pokaze na co ich stac.
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Konrad140, oczywiscie co nie ma sie zachwycac po 4-0, bo forma valencii nie jest na takim poziomie, by wygrywac 4-0. co za tym idzie, stres druzyny bursaspor zadzialal i tak sie skonczylo. oczywiscie zwyciestwo zasluzone, valencia grala wysmienicie, ale i turkowie temu specjalnie nie przeszkadzali. dziwi mnie tylko kompletne niedocenianie valencii. to nie sa plotki, jak wielu uwaza. a odejscie villi i silvy wcale nie odbilo sie tak na druzynie. nie mowie, ze valencia byla na starcie faworytem, ani tego, ze teraz nim jest. bede sie jednak dwukrotnie bardziej cieszyl, gdy co niektórzy otworza oczy ze zdziwieniem, kiedy valencia bedzie kontynuowala dobra passe w LM;)
 
creativeopinion_ 11

creativeopinion_

Użytkownik
Ale szkoda strasznie Valencii, spodziewałem się może nie gładkiej wygranej ale przynajmniej 2:1 - brakło szczęścia a z kolei dla MU też nic specjalnego bo młodzież strzeliła. Jeśli Valencia utrzyma formę to może być ciekawie w kolejnych fazach LM.
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Spotkanie: Glasgow Rangers - Valencia (1-0)
Typ: X
Kurs: 3.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

O godzinie 20:45 rozpocznie się 3 kolejka ligi mistrzów między Glasgow Rangers, a Valencia będzie należał do ciekawego pojedynku. Obecna forma gospodarzy jest bardzo dobra zarówno w lidze mistrzów jak i w lidze szkockiej, w której nie przegrał jeszcze spotkania. Rangers w lidze mistrzów do tej pory raz wygrał i raz zremisował zdobywając 4pkt.. Natomiast Valencia do tej pory zdobył 3 pkt. Valencia ostatni ligowy pojedynek przegrała z Barceloną 2-1. Trudno w tym spotkaniu wskazać faworyta. Jednak ja daję lekką przewagę gościom. Moim zdaniem Valencia jest zespołem renomowanym i nie pozwoli sobie na stratę pkt. .Tak więc stawiam na 1 bramkową wygraną gości.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jednak sobie pozwolili ???? MU znowu,malutko wygrał ledwie 1:0 nie widze ich w tegorocznej LM nie ma Valenci nie ma Rooneya i gra siada.Nani sttrzela bramki jak jego zabraknie to juz naprawde cienko będzie z MU jesli trafią na taki Inter w 1/8 to na Bank przegrają do tego jeszcze podobno Rooney chce opuścic old trafford masakra :razz:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jednak sobie pozwolili ???? MU znowu,malutko wygrał ledwie 1:0 nie widze ich w tegorocznej LM nie ma Valenci nie ma Rooneya i gra siada.Nani sttrzela bramki jak jego zabraknie to juz naprawde cienko będzie z MU jesli trafią na taki Inter w 1/8 to na Bank przegrają do tego jeszcze podobno Rooney chce opuścic old trafford masakra :razz:
to że Rooney zostaje chyba już każdy wie. Zauważ że faza pucharowa LM będzie grana po przerwie zimowej. Do tego czasu Valencia może wróci i Rooney powinien się w końcu przełamać bo nie wierzę że zawodnik który strzela jednego sezonu 34 bramki w sezonie nie odnajdzie się w kolejnym sezonie. Tym bardziej teraz gdy musi robić wszystko aby odzyskać zaufanie kibiców Czerwonych Diabłów. Dla mnie bardziej by była niepokojąca jakaś świetna forma Diabłów w tej fazie. Bo w najważniejszych meczach LM mogło by się to skończyć jak z Bayernem w tamtej LM. Teraz grają trochę gorzej a w 3 meczach mają 7 pkt w tym bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo z Valencia na Mestalla. Ciężko będzie MU w tej LM bo jest wiele świetnie prezentujących się drużyn w tej edycji LM ale moim zdaniem nie ma co szukać zwycięscy w tej fazie bo do wiosny może się dużo zmienić.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Zgadzam się z Konrad140. Manchester mimo, iż gra słabo, a nawet bardzo słabo to w Lidze Mistrzów radzi sobie na spokoju, a do tego odznacza się mega precyzyjnością i dokładnością. 7 punktów po 3 kolejakch i zaskakujący bilans bramek, bo tylko 2 strzelone, ale 0 straconych podkreśla, że MU wygrywają spotkania najmniejszym nakładem sił... chociaż w spotkaniu z Hiszpanami powinni przegrać, bo szczerze to byli gorsi. Nie chcę mówić już, co będzie, ale wydaję mi się, że 2 listopada będzie trzeba doliczyć im kolejne 3 punkty po spotkaniu z Bursasporem i awans będzie praktycznie już tylko formalnością i kwestią odegrania pozostałych dwóch spotkań. Plusem jest jeszcze, jak wspomina kolega wyżej wiadomość, że Wayne zostaje na Old Trafford i kończą się jakiekolwiek spekulacje na temat transferu do np. rywali z The Citizens. Teraz Rooney może się skupić całkowicie na MU i myślę, że zacznie znowu strzelać ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom