>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C: Holandia, Ukraina, Austria, Macedonia Płn [13-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
No ale nie ma sie co oburzac jesli obu pasuje remis to dlaczego maja sie krzywdzic? Bo Dania przegrala oba mecze a Hiszpania nie wygrala zadnego?

No powiedz dlaczego maja isc na noze, choc jeden argument. Bo gazeta wyborcza napisze ze skandal?

Prawdziwe ustawki to zadna gazeta nie napisze przed, a tutaj jest sytuacja gdy obu druzynom okresony wynik psuje, jest optymalny i jesli bedzie remis

Zreszta to nie jest ustawka, gdyby byla mecz bylby zdjety z oferty

Ten mecz wcale nie musi sie zakonczyc remisem, ja tylko napisalem ze obu pasuje remis i powinni sie polozyc bo tak jest najlepiej dla nich.

I dlaczego losem innych ciamajd maja sie przejmowac?
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Nie twierdzę, że zagrają z pełnym zaangażowanie i nikt nogi nie odstawi. Pasuje obu ekipom to ok, jasne że nie będą się martwić Hiszpanią czy Danią. Ale nikt się na murawie nie położy, mecz trzeba rozegrać grając w piłkę i nie można go zakończyć wcześniej niż przed 90 minutą bo to jest wbrew przepisom. Po za tym wg mnie musi to wyglądać przez większość czasu jak normalny mecz. Od pierwszej minuty nie będą podawać do siebie obrońcy jak Japończycy pod koniec meczu z nami na MŚ 2018.
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
rondani rondani co niby wspólnego ma mecz Ukraina - Austria z Hiszpanią czy Danią? Bo w dwóch postach o tym wspominasz a ja tu żadnej logiki nie widzę.
Co ma wspolnego? Umawiajac sie na remis, a zatem cztery punkty Dania im nie podskoczy juz, a podobno dobrze gra, no i Hiszpania jak nie wygra tez ja wyrzucaja

zawsze to lepiej dalej miec Finlandie, Rosje czy Slowacje niz Hiszpanow czy Dunczykow w perspektywie prawda?
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Co ma wspolnego? Umawiajac sie na remis, a zatem cztery punkty Dania im nie podskoczy juz, a podobno dobrze gra, no i Hiszpania jak nie wygra tez ja wyrzucaja

zawsze to lepiej dalej miec Finlandie, Rosje czy Slowacje niz Hiszpanow czy Dunczykow w perspektywie prawda?
Hiszpani to nie dotyczy bo są zależni tylko od siebie, wygrywając ze Słowacją mają 5 pkt, tym bardziej że grają później. Prędzej dla Danii jest to istotny mecz.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Co ma wspolnego? Umawiajac sie na remis, a zatem cztery punkty Dania im nie podskoczy juz, a podobno dobrze gra, no i Hiszpania jak nie wygra tez ja wyrzucaja

zawsze to lepiej dalej miec Finlandie, Rosje czy Slowacje niz Hiszpanow czy Dunczykow w perspektywie prawda?
To takie Twoje przypuszczenia. Jak Dania wygra (Finlandia przegra) to prawdopodobnie awansuje z drugiego miejsca. Hiszpania nie pokona Słowacji? Bo z remisowała z Polską i Szwecją? Można by było tak pisać gdyby mieli 6 punkty na koncie i pewny awans. Ten remis nie ma wpływu na dalszy udział w turnieju Danii i Hiszpanii. Bo te dwie drużyny mają los w swoich rękach.
Kłócić się z Tobą nie będę bo nie ma sensu. Raz już to robiłem jak na siłę chciałeś udowwodnić całemu światu że sezon 2019/2020 w Premier League nie zostanie dokończony.
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Hiszpani to nie dotyczy bo są zależni tylko od siebie, wygrywając ze Słowacją mają 5 pkt, tym bardziej że grają później. Prędzej dla Danii jest to istotny mecz.
Tylko ze zalozyles ze Hiszpania wygra ze Slowacja co niekoniecznie nastapi.

Danii nawet wygrana 19-0 nic nie da w kontekscie walki o awans z 3 miejsca jak tu bedzie remis, no i dlaczego Belgia ma sie wysilac dla Dunczykow? Bo Eriksen i Lukaku sa kolegami?
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Tylko ze zalozyles ze Hiszpania wygra ze Slowacja co niekoniecznie nastapi.

Danii nawet wygrana 19-0 nic nie da w kontekscie walki o awans z 3 miejsca jak tu bedzie remis, no i dlaczego Belgia ma sie wysilac dla Dunczykow? Bo Eriksen i Lukaku sa kolegami?
Belgia nawet drugim składem powinna wygrać z Finlandią. Ewentualny remis w meczu Ukraina - Austria tylko ogranicza możliwość wejścia Hiszpanów z 3 pkt. Wygrywając mają 5 pkt.

Może być też tak, że Chorwacja i Szkocja będą miały po 2 pkt i np Portugalia 3 pkt.

Więc nie ma co pisać że ktoś kogoś wyrzuca, tym bardziej jeżeli nie gra ostatniego meczu w kolejce.
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Podsumowujac mecz napewno nie jest ustawiony na remis (przeciez bukmacherzy to nie idioci), co nie znaczy, ze remisu nie bedzie. Moim zdaniem bedzie. Ale dlatego ze pasuje obu.

Poza tym widac jawna niekonsekwencje. Dlaczego nie dyskwalifikuje sie kolarzy ciagnacych lidera ze swojej grupy? To tez jawne lamanie zasad sportu, kazdy powinien wlozyc maksymalny wysilek w swoje zwyciestwo, (a pomocnik sam jechac po wygrana a nie sie poswiecac) a nie wiezc sie na czyischs plecach. To taka sama pmoc jak holowanie samochodem, Michal Kwiatkowski juz dawno powinien byc dozywotnio zdyskwalifikowany wedlug tej zasady i wszyscy jego liderzy ktorych ciagnie tez.

Bedac trenerem Ukrainy lub Danii powiedzialbym do kogo pretensje. Grajcie sami, wygrywajcie mecze to awansjecie a nie ogladajcie sie na innych. A jak chcecie zeby takich sytuacji nie bylo to zmiencie regulamin. Ale jak juz chcecie tyle meczow i mozliwosci awansy dla kasy to takie rzeczy beda sie dzialy. Sorry Winnetou bye Hiszpania & Dania
 
Ostatnia edycja:
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Podsumowujac mecz napewno nie jest ustawiony na remis (przeciez bukmacherzy to nie idioci), co nie znaczy, ze remisu nie bedzie. Moim zdaniem bedzie. Ale dlatego ze pasuje obu.

Poza tym widac jawna niekonsekwencje. Dlaczego nie dyskwalifikuje sie kolarzy ciagnacych lidera ze swojej grupy? To tez jawne lamanie zasad sportu, kazdy powinien wlozyc maksymalny wysilek w swoje zwyciestwo, (a pomocnik sam jechac po wygrana a nie sie poswiecac) a nie wiezc sie na czyischs plecach. To taka sama pmoc jak holowanie samochodem, Michal Kwiatkowski juz dawno powinien byc dozywotnio zdyskwalifikowany wedlug tej zasady i wszyscy jego liderzy ktorych ciagnie tez.

Bedac trenerem Ukrainy lub Danii powiedzialbym do kogo pretensje. Grajcie sami, wygrywajcie mecze to awansjecie a nie ogladajcie sie na innych. A jak chcecie zeby takich sytuacji nie bylo to zmiencie regulamin. Ale jak juz chcecie tyle meczow i mozliwosci awansy dla kasy to takie rzeczy beda sie dzialy. Sorry Winnetou bye Hiszpania & Dania
Nie pogrążaj się, widać że masz problem w rozumowaniu pewnych rzeczy.

Edit Psychosocial: Witam serdecznie. Możesz wytłumaczyć w czym się kolega pogrąża bo ja widzę u niego merytoryczne wypowiedzi z uzasadnieniem a u Ciebie ich nie widzę ale być może jestem już starym dziadem i niedowidzę ;)
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
B 0

barteky

Użytkownik
Austria-Ukraina
Suma fauli w meczu: poniżej 24,5 @1,98
(21 fauli) Betclic

Sądzę, że w meczu Austria - Ukraina remis jest prawdopodobny nawet biorąc pod uwagę tylko potencjał piłkarski. Żadna drużyna nie będzie widocznie odstawać. Austria potrafi utrzymać się przy piłce, celniej podaje, a także częściej atakuje. Atutem Ukrainy jest to, że ma dużą skuteczność swoich ataków. Potencjał obu drużyn w obronie jest podobny. Odnosząc się do ustawiania meczu to wydaje mi się że faktycznie bardziej prawdopodobne jest, że jeżeli żadna z drużyn nie strzeli bramki do 60-70 min to tempo meczu siądzie. Nie sądzę, że któraś z drużyn zaciekle będzie dążyła do strzelenia zwycięskiego gola w końcówce. Wydaje mi się, że również jak jedna z drużyn strzeli gola to odpuści atak i skupi się na obronie. Bukmacherzy również nie widzą w tym meczu wiele bramek. Bardzo prawdopodobne jest, że mecz nie będzie miał jakiegoś zabójczego tempa. Patrząc na poprzednie mecze, Ukraińcy popełnili najmniej fauli ze wszystkich drużyn. Nawet mając tak wyrównany mecz z Holandią dotychczas łącznie popełnili ich tylko 17. Austriacy 22. Biorąc pod uwagę możliwie wolne tempo meczu oraz większe prawdopodobieństwo podzielenia się punktami przez drużyny, dochodzę do wniosku, że warto zagrać że łącznie w meczu będzie poniżej 24,5 fauli.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie dosyć ważne po przegranym grubo kuponie, Niemcy po kursie 2.35weszly,zawaliła Francja po kursie 1.3ale coś, w związku z tym przyszedł czas na odegranie czy myślicie ze(sądząc po kursach i opłacalności dla obydwu druzyn)Austria pojdzie na remis z Ukrainą, rozumiem że w przypadku takiej samej ilości goli potem jest miejsce Fifa brane pod uwagę, nawet ta gorsza wchodzi wtedy z 3miejsca jesli się nie mylę?z góry dzięki za odpowiedz
 
W 100

woswos

Użytkownik
W 2018 Francja Dania ostatnia kolejka, obie mają awans i 0:0. Tutaj wali remisem od początku. Od razu po 2 kolejce zaraz po meczu zobaczyłem kursy na remis i błyskawicznie spadały. To nie liga, ale pamiętam jak w greckiej lidze kurs na remis bez powodu był 1.8 i oczywiście był remis.
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Ja dzisiaj próbuje dwa kuponiki po 3 typy
Ukraina - Austria
1. Under 2.5żółte kartki
Jeśli obie drużyny wychodzą i wystarcza im remis to mogą zagrać bardzo po przyjacielsku, nikt nie będzie się chciał kartkować na kolejne rundy.
2. Remis w meczu
Jeden typ, wynika z drugiego. Jak będą grali po przyjacielsku bez kartek, to pewnie na remis.

Jeśli jeden typ siądzie, to powinien siąść też drugi. Natomiast gdy nie będą grali na remis, to pewnie kartki też nie siądą :D
 
G 0

gubernator_nh

Gość
I jakie wrażenia po pierwszych minutach? Ustawia na remis?. Na Austrię zleciał kurs.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
ZMaszczona Seta wg mnie celowo Arnautovica daje nadzieję na handel.no bez jaj tak trafić w piłkę na tym poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom