>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa C: Holandia, Ukraina, Austria, Macedonia Płn [13-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Austria Macedonia jak dla mnie do tej pory najlepszy mecz tych Mistrzostw. Fajny otwarty , szybki ze sporą ilością okazji. Takie mecze chce się oglądać.
Co do wieczornego meczu to liczę że zobaczymy kilka bramek. I nie sądzę aby to łatwe było spotkanie dla Holendrów.
Poziom Macedoni nie byl jednak zbyt wysoki w drugiej polowie nie mieli juz sil i wybijali na slepo zeby pozniej na glupa gonic za pilka po boisku, Austria praktycznie sama sobie strzelila bramke, ktora napewno trafi do filmowych skladanek z pilkarskimi kawalami a pozniej dlugo nieudolnie atakowala, mecz z najwieksza iloscia bramek,ale poziom duzo pozostawial do zyczenia.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ukraina-Macedonia 1 @1.67

Powielam ten typ na rywali Macedonczykow jak dzis w przypadku Austrii. Mowiac krotko, druzyny chcace walczyc o awans musza z ta Macedonia wygrywac. Ukraincy sa po meczu z Niderlandami bez punktow, ale grali dobrze i moze gdyby nie zagrali tak dretwo w 1 polowie to moze ugraliby cos wiecej w tym meczu.

Tak czy owak, dla obydwu druzyn to mecz praktycznie o wszystko. Potencjal Macedonii jest jednak ograniczony. Austriacy bramke to strzelili sobie w meczu z Macedonia bramke praktycznie sami. Ukraina zostawila po sobie dobre wrazenie i na pewno maja tutaj wieksze szanse by zdobyc 3 punkty niz rywale.
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Tak jak pisałem w innym wątku idę w stronę bramek Macedonii. Debiutant, który kilkukrotnie (ostatnio w Niemczech) pokazał, że nie boi się ofensywnej gry. Nie rozumiem tej różnicy kursów w stosunku do Austrii. Ten mecz "otwarcia" wyjaśni, kto powalczy o wyjście z 3 miejsca. "Czerwono-Żółci" mają dobry terminarz - dwa pierwsze boje w Bukareszcie, na koniec pojadą do Amsterdamu. Wydaję się, że premierowa przygoda przy odrobinie szczęścia może zakończyć się nawet w 1/8. Spodziewam się remisu bramkowego, overowego meczu z Austrią. Dlatego też próbuję:

Macedonia over 2,5 gola na turnieju - kurs 3.40 (superbet)
Po wczorajszym meczu mam mętlik w głowie. Z jednej strony podstawą tego typu były 2 gole z Austrią, lecz jeden też nie jest złą sprawą. Cieszyć może gra z kontry - Macedonia 3-4 razy świetnie wyprowadzała piłkę i zabrakło jej odrobiny umiejętności. Pociesza mnie to, że jeśli Holandia pokona Austrię z debiutantem zagra rezerwami będąc pewna 1 miejsca. Myslę, że w tej potyczce warto iśc w mocny over.

Mimo wszystko boję się, że w dwóch pozostałych potyczkach trafią najwyżej raz.

Over 4,5 Macedonia - Holandia betfan 4.70.... Jeśli "Pomarańczowi" ograją Austrie może być ostra strzelanina.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO2020
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ukraina - Macedonia Północna
Typ: Macedonia Północna over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Wzglednie wysoki kurs jak na tak niska linie spowodowany bardzo oszczednym rozdawaniem kartek przez sedziow podczas pierwszej kolejki. Mimo to i tak Macedonia zlapala w pierwszym meczu 2 zoltka a powinno ich byc zdecydowanie wiecej gdyby ktos inny sedziowal tamten mecz. Mecz z Ukraina bedzie decydujacym o wyjsciu z grupy a Macedonii woli walki nie mozna odmowic. Fauli tez powinno byc sporo i jesli z Austria byly te dwie kartki to teraz powinny byc tym bardziej. Najwieksza zagadke to mam odnosnie sedziego bo bedzie nim Fernando Andres Rapallini z Argentyny i ja o gosciu nic nie wiem. Szukalem jakis statow na necie ale bez skutku. Nie wiem skad UEFA go wytrzasnela ale dla mnie ten gosc jest totalnie anonimowy. Tak czy siak linia kartkowa jak i kurs dosyc przyjazne wiec pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ukraina - Macedonia Płn. 1 @ 1,68 @ Betfan 68pkt.

Dla mnie pewniak 2 kolejki. Drużyna Ukrainy pod wodzą Schevchenki gra chyba najlepiej w historii. Eliminacje przeszli jak burza ogrywając Portugalie i niezłą Serbie wychodząc z 1 miejsca ze swojej grupy. Jak dla mnie mecz z Holandią potwierdził, że są gotowi by namieszać na tej imprezie. Holandia zagrała świetny mecz, grając szybko, ofensywnie, widać że im zależało, żeby po latach wpadek ładnie zainaugurować turniej przed własną publicznością. Zatem rywal był z najwyższej półki, a mimo to Ukraina potrafiła napsuć sporo krwi. Nasi wschodni sąsiedzi grali z niesamowitą werwą i pokazali jaja wracając ze straconego 2-0 na 2-2. Ostatecznie mecz przegrali, dlatego tym bardziej w kolejnym meczu trzeba utrzymać lub poprawić poziom by zdobyć niezbędne punkty. W zasadzie jedynie wygrana w tym meczu wchodzi w grę. Remis jest zbyt ryzykowny, wiec Ukraincy nie będą kalkulować i od początku będą cisnąć najsłabszą drużynę w tej grupie. Macedonia obok Węgier i Finlandii uchodzi za najsłabszą drużynę na tym turnieju. I o ile Finowe się pokazali, Węgry też dość długo miały dobry rezultat. O tyle Macedonia przegrała 2 bramkami z moim zdaniem dość bezbarwną Austrią. Austria grała ten mecz na stojąco, bez jakiś wielkich zrywów. Nie wiem czy są tam jakieś konflikty ale gra wygląda jakby co niektórym średnio się chciało a gesty Arnautovica potwierdzają, że coś tam jest na rzeczy. Mimo to Austria z Macedonią sobie poradziła. Skoro udało się przeciętnej Austrii, to Ukraina jak będzie grała tak jak z Holandią to powinna spokojnie, wyraźnie ten mecz wygrać. Mój typ 3-0/3-1, coś koło tego wyniku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Bardzo dobra analiza typerskoki. Po pierwszych spotkaniach nie widzę szansy dla drużyny Macedonii. Dziwił mnie huraoptymizm przed pierwszym meczem z Austrią, która wygrała jednak tak jak piszesz była bezbarwna i nie widzę ich w spotkaniu z Oranje.
W ogóle te mistrzostwa w odróżnieniu od MŚ w hokeju to raj dla graczy, póki co oprócz Hiszpanii to z góry na dół wyniki jak malowane i faworyci nie zawodzą. Można kosić dobry hajs, zobaczymy jak to bedzie wyglądało w drugiej kolejce. Dubelek Ukraina + Hiszpania wyglada jak złoto.
Apropo Hiszpanii, może ktoś podrzuci nazwisko agenta Moraty, bo ten chłop musi być geniuszem. Załatwiać takie fuchy zawodnikowi, który nadaje się do tarcia chrzanu. Mam wrażenie, że ten facet byłby w stanie sprzedać szampon łysemu. Gość wychodzi sam na sam i masz już pewność, że zaraz strzeli albo w bramkarza, albo obok bramki. Dramat.
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Bardzo dobra analiza typerskoki. Po pierwszych spotkaniach nie widzę szansy dla drużyny Macedonii. Dziwił mnie huraoptymizm przed pierwszym meczem z Austrią, która wygrała jednak tak jak piszesz była bezbarwna i nie widzę ich w spotkaniu z Oranje.
W ogóle te mistrzostwa w odróżnieniu od MŚ w hokeju to raj dla graczy, póki co oprócz Hiszpanii to z góry na dół wyniki jak malowane i faworyci nie zawodzą. Można kosić dobry hajs, zobaczymy jak to bedzie wyglądało w drugiej kolejce. Dubelek Ukraina + Hiszpania wyglada jak złoto.
Zapomniałeś jeszcze o porażce Danii z Finlandią. Co do Macedonii ... myślę, ze btts z Ukrainą jest możliwy a kurs godny.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/EURO 2020
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ukraina vs Macedonia Północna
Typ: każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki
Kurs: 3.20 ❌
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Jest to mecz o wszystko, dla jednych i drugich. Przegrany nie będzie już miał większych szans na awans z fazy grupowej, dlatego należy spodziewać się wielu nerwów oraz fauli. Oczywiście Ukraina jest tutaj wyraźnym faworytem, ale czy waleczna postawa Macedonii Północnej nie pokrzyżuje ich planów? Szczerze mówiąc jestem zdania, że outsiderzy tutaj powalczą i zostawią kawał serducha, tak jak to było przy okazji meczu z Austrią. Pomimo tego, że na tym EURO pada stosunkowo mało kartek uważam, że tutaj mamy spore value. Przede wszystkim sędzia Fernando Rapallini to klucz do sukcesu. Jest to Argentyńczyk, który przyjechał na wymianę UEFY z CONMEBOL w ramach współpracy obu federacji. W drugą stronę na Copa America powędrował Hiszpan Jesus Gil Manzano. Będzie to jego debiut na EURO i u niego stres także będzie obecny. Pomimo tego, że sędziowie dostali zapewne jakieś wytyczne, aby mało kartek dawać w fazie grupowej, to temperament Argentyńczyka może mieć wpływ na prowadzenie tego spotkania. Oglądając tegoroczną Cope America widać, że tamtejsi arbitrzy nie oszczędzają na kartonikach i tak może być z naszym Fernando Rapallini. Przy spotkaniu o 6 punktów, gdzie obie reprezentacje walczą o życie, typ na to, że każda z ekip otrzyma przynajmniej po dwa żółte kartoniki jest jak najbardziej realne i kurs na to zdarzenie jest wysoki.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE: UEFA ukarała Marco Arnautovicia zawieszeniem na jedno spotkanie. Austriak miał obrazić matkę Ezgjana Alioskiego w spotkaniu z Macedonią Północną.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zapomniałeś jeszcze o porażce Danii z Finlandią. Co do Macedonii ... myślę, ze btts z Ukrainą jest możliwy a kurs godny.
Nie chce być bardzo złośliwy, ale ironicznie napiszę, że zapomniał jeszcze o Polsce, która też była faworytem ze Słowacją, a kursy były po 1,90 na Polskę... Hahahaha
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Ukraina - Macedonia Północna 1 @1,79 3/10

Macedonia miała swoje momenty w meczu z Austrią i zostawiła po sobie dobre wrażenie jednak to też wynika z tego, że nie spodziewaliśmy się po nich zbyt wiele a pokazali charakter. Wchodząc jednak w szczegóły to trzeba zauważyć, że defensywa Macedonii ma wiele dziur i pod ostatniego meczu spuchli. Podejrzewam, że i tym razem tak będzie i Ukraina, która nie schodzi poniżej pewnego poziomu ich wypunktuje. Z Holendrami udało im się wyjść z 0:2 na 2:2 i mimo, że nie było happy endu to dało im to mentalnie sporo i powinno to zaprocentować w tym meczu. Nie przewiduję tutaj niespodzianki.

Holandia - Austria 1 @1,64 3/10

Holendrzy zdominowali mecz z Ukrainą mimo, że wynik wskazuje na wymęczone zwycięstwo. Ukraińcy zagrali skutecznie, co mieli to wykorzystali, ale gra Holandii była bardzo solidna. Austria wygrała swój mecz z teoretycznie najsłabszym rywalem, ale moim zdaniem ich gra była słaba. Potwierdziło się to, że w tym roku ich meczu nie są rewelacyjne i w Amsterdamie nie powinno być niespodzianki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
S 94

Squezy

Użytkownik
Ukraina - Macedonia Północna 1 @1,79 3/10

Macedonia miała swoje momenty w meczu z Austrią i zostawiła po sobie dobre wrażenie jednak to też wynika z tego, że nie spodziewaliśmy się po nich zbyt wiele a pokazali charakter. Wchodząc jednak w szczegóły to trzeba zauważyć, że defensywa Macedonii ma wiele dziur i pod ostatniego meczu spuchli. Podejrzewam, że i tym razem tak będzie i Ukraina, która nie schodzi poniżej pewnego poziomu ich wypunktuje. Z Holendrami udało im się wyjść z 0:2 na 2:2 i mimo, że nie było happy endu to dało im to mentalnie sporo i powinno to zaprocentować w tym meczu. Nie przewiduję tutaj niespodzianki.

Holandia - Austria 1 @1,64 3/10

Holendrzy zdominowali mecz z Ukrainą mimo, że wynik wskazuje na wymęczone zwycięstwo. Ukraińcy zagrali skutecznie, co mieli to wykorzystali, ale gra Holandii była bardzo solidna. Austria wygrała swój mecz z teoretycznie najsłabszym rywalem, ale moim zdaniem ich gra była słaba. Potwierdziło się to, że w tym roku ich meczu nie są rewelacyjne i w Amsterdamie nie powinno być niespodzianki.
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO2020
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ukraina - Macedonia Północna
Typ: Macedonia Północna over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wzglednie wysoki kurs jak na tak niska linie spowodowany bardzo oszczednym rozdawaniem kartek przez sedziow podczas pierwszej kolejki. Mimo to i tak Macedonia zlapala w pierwszym meczu 2 zoltka a powinno ich byc zdecydowanie wiecej gdyby ktos inny sedziowal tamten mecz. Mecz z Ukraina bedzie decydujacym o wyjsciu z grupy a Macedonii woli walki nie mozna odmowic. Fauli tez powinno byc sporo i jesli z Austria byly te dwie kartki to teraz powinny byc tym bardziej. Najwieksza zagadke to mam odnosnie sedziego bo bedzie nim Fernando Andres Rapallini z Argentyny i ja o gosciu nic nie wiem. Szukalem jakis statow na necie ale bez skutku. Nie wiem skad UEFA go wytrzasnela ale dla mnie ten gosc jest totalnie anonimowy. Tak czy siak linia kartkowa jak i kurs dosyc przyjazne wiec pobieram.
Myślę że jeszcze atrakcyjniejszym typem jest 4+ kartek Macedonii w sts po kursie 6,75 zł. Jak już zostało powiedziane ważny mecz dla obu drużyn, grę będą prowadzili Ukraińcy, więc będzie wiele fauli ze strony Macedończyków. Nawet jeśli pierwsza bramkę strzeli Macedonia, w xo wątpię to tym bardziej ruszą lawinowe ataki Ukrainy przerywane faulami.Dodatkowo sędzia meczu, to jego debiut w ME i trema na pewno będzie plus dodatkowo kibice na trybunach. Uważam, że zakład ma duże szanse powodzenia przy atrakcyjnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ukraina - Macedonia Północna
(ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2)
Liczba kartek: Powyżej 2.5 kartek @ 1.41 3
Liczba kartek: Powyżej 3.5 kartek @ 2.01
Liczba kartek: Powyżej 4.5 kartek @ 3.25
STS

O ile w pierwszej kolejce fazy grupowej granie na under kartek miało uzasadnienie i to się sprawdziło, to teraz kiedy często drugi mecz grupowy dla wielu ekip to mecz o wszystko, chyba warto skłonić się w stronę większej ilości kartek. Zwłaszcza ma to sens w meczach kiedy obie ekipy muszą się odbić po porażce w pierwszej kolejce, a tak jest w przypadku Ukrainy i Macedonii Północnej. Wprawdzie obie reprezentacje zostawiły dobre wrażenie i obie miały szansę na zdobycz punktową, ale ostatecznie to rywale schodzili jako zwycięzcy. Dlatego dzisiejszy mecz to może być ostatnia, zwłaszcza dla Macedonii szansa na zbliżenie się do awansu. Zaangażowania nigdy im nie brakowało, gorących głów w tej kadrze też sporo, dlatego można się spodziewać, że kiedy wynik będzie bliski, albo punktowy to nie będzie skrupułów by albo iśc po swoje albo bronić wszelkimi możliwymi środkami. Dlatego myślę, że ten mecz może być dużo bardziej nerwowy z obu stron. Co ciekawe sędzią tego meczu będzie Argentyńczyk Rapallini, co chyba nieczęsto się zdarza na Euro, a latynosi raczej przyzwyczajeni do większej ilości kartek. Myślę, że to wystarczająco dużo okoliczności które przemawiają za większą liczbą kartek w tym meczu niż zwykle.
 
Ostatnia edycja:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/EURO 2020
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Austria
Typ:1
Kurs: 1.66

Bukmacher: efortuna
Analiza:


Witam. 2 kolejka grupy C zapowiada sie znakomicie. Spotkaja sie druzyny ktore w 1 meczach wygraly swoje mecze Holandia po bardzo fajnym , ciekawym meczu wygrala 3-2 z Ukraina a Austria wygrala 3-1 z Macedonia. faworyt jest tylko jeden dla mnie Holandia. Po 1 graja u siebie , maja lepsza druzyne od Austrii. Austria nie wygrala z Holandia od 5 meczy wszystkie przegrala tracac 15 goli strzelajac 5. A wiec nie daje im zbytnio zadnych szans. Dla mnie Holandia do kandydat do zagrania w cwiercfinale. maja mloda ekipe , mlodych pilkarzy utalentowanych. Moj typ na ten mecz to 2-0 dla Holandii. Oranje beda czesciej przy pilce , Austryjacy beda grac z kontry , i czekac na bledy Holendrow.
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dobrze, ze w 1 polowie wyraznie prowadzili,Ukraincy chceli to wygrac jak najmniejszym nakladem sil, i troche ludzi sie denerwowalo po przerwie ,Malinovsky tez tego karnego ch. wykonal, na sile bil. malo,ze nieprecyzyjnie to jeszcze na wysokosci biodra, co daje najwieksza szanse bramkarzowi na skuteczna interwencje
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Jak się tak patrzy na te Mistrzostwa to nie można się dziwić, że Lewandowski to najlepszy napastnik świata. Tyle ile jest marnowanych znakomitych sytuacji przez zawodników to głowa mała. Problem Lewego to oczywiście brak kreowania przez kolegów z drużyny. Jak tak człowiek zerknie na wykonywane jedenastki to jakiś żart. To tak nawiązując do obydwu karnych w meczu Ukraina-Macedonia.

Co do Ukrainy to jedna z najbardziej chimerycznych ekip w Europie. Zagrają bardzo dobry mecz z topową drużyną by za chwilę kopać się po czole z dużo słabszą reprezentacją. Dzisiaj dobrze się skończyło, ale trzeba uważać w ostatniej kolejce.
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Tak jak pisałem w innym wątku idę w stronę bramek Macedonii. Debiutant, który kilkukrotnie (ostatnio w Niemczech) pokazał, że nie boi się ofensywnej gry. Nie rozumiem tej różnicy kursów w stosunku do Austrii. Ten mecz "otwarcia" wyjaśni, kto powalczy o wyjście z 3 miejsca. "Czerwono-Żółci" mają dobry terminarz - dwa pierwsze boje w Bukareszcie, na koniec pojadą do Amsterdamu. Wydaję się, że premierowa przygoda przy odrobinie szczęścia może zakończyć się nawet w 1/8. Spodziewam się remisu bramkowego, overowego meczu z Austrią. Dlatego też próbuję:

Macedonia over 2,5 gola na turnieju - kurs 3.40 (superbet)
Drugi BTTS Macedonii. Typ idzie w dobrym kierunku a debiutanci kolejny dobry występ. Teraz pozostaję trzymac kciuki za Holendrow. Jesli dzis wygrają to pewni pierwszego miejsca wyjdą na outsidera rezerwami.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Holandia - Austria typ Holandia kurs 1.66 Betfan

Czekałem na kursy z tego spotkania. Po pierwszych spotkaniach oba zespoły wygrały swoje mecze. Oglądały i mecz Holandi oraz mecz Austrii. Holandia ogólnie kontrolowała grę, ale w czasie meczu z prowadzenia dwiema bramkami zrobił się remis po kapitalnym fragmencie gry Reprezentacji Ukrainy. Mimo to Holendrzy strzelili bramkę dająca zwycięstwo w tym meczu. Austria mimo, jeżeli ktoś tego spotkania nie oglądał to pomyśli że Austria pewnie wygrała to spotkanie, ale tak wcale według mnie nie było. Reprezentacji Austrii bardzo ciężko było wyjść na prowadzenie dopiero w 78 minucie Austria strzeliła bramkę na 2:1 i później 89 minucie bramka na 3:1. Według mnie patrząc na grę Holandii to jest Reprezentacja po prostu prezentująca się lepiej. Prawdopodobnie w Austrii nie wystąpi Arnautovic. Ostatnie wyniki Austrii to porażka 4:0 z Dania, 0:0 z Słowacja i porażka 1:0 Z Anglia. Holandia z tego co widzę wychodzi w składzie z dwoma tzw. wahadłowymi a są nimi Dumfries oraz van Aanholt. Na pewno w tym meczu sporo będzie dośrodkowań i podłączania się do akcji ofensywnych wymienionych zawodników. Kurs według mnie bardzo dobry i tutaj nie ma co kombinować ja tutaj widzę zwycięstwo Holandii, a jak będzie to zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
alez kaleczy ten Depay w pierwszej polowie, potrafi grac swietnie,ale nieraz kopnie pilke jak amator.Holandia musi wrzucic wyzszy bieg po przerwie,bo graja w zwolnionym tempie jak na swoje mozliwosci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom