>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska [22.11-30.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
T 5,3K

teza

Użytkownik
Arabia Meksyk
1 @ 4.70
-1.5 handi @ 11

dwie druzyny o podobnym poziomie
dlatego Meksyk po 1.70 to dla mnie nieporozumienie
Zadecyduje dyspozycja dnia a uwazam ze Meksyk ktory musi wygrac wysoko nadzieje sie na kontry i przegra mecz. Arabia poprawi sie w obronie po ostatnich bledach i bedzie 3-1

Argentyna - Polska
zagram na live tak jak dzisiaj Anglie
Anglia zaczela w swoim stylu i jak zobacze Argentyne w podobnym zaangazowaniu to gram zdecydowanie
Moje typy na grupe:
1. Argentyna
2. Arabia
PL do domu
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Argentyna, Argentyna wygra, @1.50, STS

Polska reprezentacja osiągnęła świetne wyniki w dwóch pierwszych meczach, ale paradoksalnie może okazać się to niewystarczające. Argentyna nadal nie pewna awansu i w zasadzie zrobi wszystko, by jutro wygrać. Nasi zaś kalkulują najczęsciej maks remis, który na pewno dałby awans. Myślę że Messi i spółka dadzą nam pokaz ofensywnej gry. Kibicowanie - kibicowaniem, ale trafiamy na ekipę podraznioną i zdesperowaną, by wygrac. Myślę że podobnie jak Meksyk przegramy z Argentyną.
 
Ostatnia edycja:
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
Remis @ 4.20

Polska po dwóch spotkaniach ma 4 punkty i znajduje się na szczycie tabeli w grupie C. Pewnie mało kto spodziewał się, że sytuacja w naszej grupie będzie wyglądać jak wygląda, ale mundial w Katarze lubi nas zaskakiwać. Argentyna po niespodziewanej porażce z drużyną Arabii Saudyjskiej zgodnie z planem zdobyła 3 pkt w meczu ze średnio dysponowanym Meksykiem. Prawdopodobnie będziemy dzisiaj świadkami obrony Częstochowy od pierwszych minut i jedynym naszym źródłem zagrożenia będą kontrataki oraz ewentualnie jakiś stały fragment gry gdzie powinniśmy mieć sporą przewagę nad rywalami z ameryki południowej. Typ trochę patriotyczny, bo patrząc na składy obu ekip no to przepaść jest ogromna. Liczę jednak na bardzo dobry mecz Wojtka Szczęsnego i drużynę która będzie harować jak wół aby tylko przeszkodzić Argentynie w ich celu.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Arabia - Meksyk, gol Arabii @1.57 Goplusbet

Nikt by nie stawiał na Arabię, gdyby nie sensacyjna wygrana z Argentyną. To zwycięstwo zrobiło z tej ekipy wręcz faworyta do awansu, ale Polska nieco zweryfikowała te plany. Fakty są takie, że Arabia to walczaki, ale brakuje im argumentów czysto piłkarskich. W zasadzie trudno wymienić chociaż jednego zawodnika na poziomie choćby Lozano. Meksyk może jeszcze odwrócić swoją sytuacje, ale musi wygrać, co też pozostawi ogromne luki w defensywie. Arabia to ekipa grająca dość gwałtowny futbol i myślę że przynajmniej raz zaskoczy Ochoę.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +590
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Polska - Argentyna

over 2.5 bramki 2.15
over 3.5 bramki 4.00
over 4.5 bramki 8.00
dokładny wynik 2:3 50
Polska over 0.5 gola 2.10
Polska over 1.5 gola 7.00
Argentyna wygra/ Obie strzela 4.20
obie połowy powyżej 1.5 bramki 8.00
2 połowa +1.5 gola 2.30
2 połowa +2.5 gola 5.00
2 połowa Polska strzeli gola 3.00
Lewandowski strzeli gola 4.00
Milik strzeli gola 7.00
Polska +2.5 celnych strzałów 2.05
Lewandowski strzeli gola z karnego 13
Lewandowski strzeli gola z poza pola karnego 30
Superbet
( wszystkie kursy )

Jeszcze nigdy nie podawałem tyłu typów na jedno spotkanie. Kieruje się po prostu tzw " czujem" . Mam przeczucie, że zagramy tak dobry mecz jak dawno nam się to nie zdarzyło. Uważam, że ostatni mecz z Arabia Saudyjska doda chłopakom skrzydeł. Lewandowski w końcu trafił na mundialu, Zieliński też trafił, Wojtek Szczęsny obronił karnego.Dodatkowo Polacy nie stracili jeszcze bramki na tym mundialu. Ja uważam, że to wszystko naprawdę bardzo podniesie morale naszej kadry. Liczę tutaj na to, że Robert i Zieliński stworzą tu nie raz zagrożenie pod bramką Argentyny, wykreują kilka fajnych sytuacji.

Po mojemu wszyscy podający tu typy na under, czy Argentynę po śmiesznym kursie 1.50 sporo ryzykują. Nie uważam żeby Michniewicz tutaj zalecał granie na remis, bo dobrze zdaje sobie sprawę, że nasz awans jest zależny od drugiego spotkania, które będzie rozgrywane równolegle. Różnie może być, naprawdę różnie .
Lepiej odpaść z mundialu pokazując ładny otwarty football i wolę walki w ostatnim spotkaniu niż grać zachowawczo, stawiać autobus w bramce i liczyć na to, że dowieziemy 0:0 . Myślę, że Michniewicz wie, że bardzo ciężko będzie tu nie stracić bramki i zagramy tutaj odważnie, pójdziemy na wymianę ciosów .
Kolejna sprawa jest taka, że skoro taka Arabia Saudyjska strzeliła 2 bramki wielkiej Argentynie, tzn że się da, że można. My pyknelismy Arabów a oni Argentynę. Wiem, że mecz meczowi nierówny, ale po prostu Argentyna też popełnia w defensywie błędy, a my potencjał w ataku mamy całkiem spory jeśli tylko zagramy odważnie.
Mysle, że szybka bramka w tym meczu dla którejkolwiek z drużyn otworzy nam worek z bramkami. Widzę tu szybka bramkę . Nasza obrona może i bramki nie straciła jeszcze, ale uważam, że za Argentyńczykami będzie ciężko nadążyć naszym obrońcom i stracimy 2-3 bramki. Z przodu swoje powinniśmy dołożyć . Uważam, że w obu połowach będzie po minimum 2 bramki.
Kursy na te bramki bardzo kuszą...
Celne strzały Polski 3 to też nie jest dużo .
Dokładam do tego wszystkiego bramki Lewandowskiego i Milika. Lewandowskiego przyznam szczerze, że ze względu na kurs, bo nie pamiętam szczerze mówiąc sytuacji kiedy kurs na bramkę Lewego byłby wyceniany na tak dużo. Nie jestem do końca pewny jego bramki. Wiem, że na pewno ostatnio strzelona pierwsza bramka przez niego na mundialu doda mu pewności siebie. Robert to perfekcjonista, jestem pewien, że zagra bardzo dobry mecz, ale na pewno też obrońcy Argentyny będą go bardzo pilnować wiedząc jak bardzo bramkostrzelnym zawodnikiem jest. Myślę, że Robert może się trochę cofać i brać udział w kreowaniu akcji, dlatego dokładam bramkę Milika. On też potrafi bramkę strzelić, co pokazuje w Juventusie.
A Jeśli chodzi jeszcze o Lewego, to należy pamiętać o tym że wykonuje on rzuty karne, potrafi też strzelić bezpośrednio z rzutu wolnego dlatego dołożę to jeszcze do moich typów.
Za pewne mój post wywoła tutaj trochę kontrowersji i nie jedna osoba się że mną nie zgodzi i powie, że oszalałem. Mam na to wywalone i liczę na to, że nasze orły pokażą wszystkim niedowiarkom, że potrafią strzelać.

Do boju Polska !
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Arabia Saudyjska - Meksyk
+3.5 kartki 1.42
+4.5 kartki 1.85
+5.5 kartki 2.55
+6.5 kartki 3.80
rzut karny 2.55
Sędzia użyje Var ( poszukajcie u innych buków bo tu nie ma )
Superbet


Dla obu drużyn mecz o wszystko. Tu nie będzie kalkulacji i to żadnych. Powinno być bardzo ostro. W zasadzie niewiele mogę o tych typach napisać bo wszystko napisali moi przedmówcy. Zgadzam się co do tego, że sędzia tego spotkania kiedy trzeba potrafi zawodników karać kartkami. Uważam, że przewinień z obu stron będzie dużo. Sama Arabia w dwóch poprzednich meczach kartek wyłapała aż 8 . Meksyk niewiele gorszy bo 6 kartek.
Ogólnie jestem zdania, że raczej Meksyk ten mecz wygra, ale jak ktoś pisał wyżej nie wykluczam sędziowania i gwizdania trochę pod arabów dlatego gram też ten var karnego tylko muszę później poszukać tego varu u innych buków ( powinien chyba być w LVbet) . Może być karny z kapelusza i może być nadmierne kartkowania Meksyku. A nawet jeśli nie będzie to czysto sportowo w takim meczu, przy takiej stawce te kartki mają jak najbardziej rację bytu .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1569
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To są Faule popełnione przez zawodnika, nie na zawodniku.
weź teraz wejdź w tą zakłądkę i na sam dół przewiń ;)

    • Faule wygrane przez zawodnika (Rozliczane z wykorzystaniem danych Opta)

      Zieliński, Piotr (Polska)
      Ponad 1.5

      1.75
      Poniżej 1,5

      1.95
      Lewandowski, Robert (Polska)
      Ponad 1.5

      1.90
      Poniżej 1,5

      1.80
      Milik, Arkadiusz (Polska)
      Ponad 1.5

      2.55
      Poniżej 1,5

      1.45
      Messi, Lionel (Argentyna)
      Ponad 2,5

      2.20
      Poniżej 2,5

      1.60
      Martinez, Lautaro (Argentyna)
      Ponad 1.5

      1.65
      Poniżej 1,5

      2.10
      Di Maria, Ángel (Argentyna)
      Ponad 0.5

      1.50
      Poniżej 0,5

      2.40

wczoraj tego nie było (sprawdzałem 5 razy xd), ale jak pisałem sts kopiuje z unibetu... zakładki unibet nie dodał nowej a sts miał faule w ofercie, więc musiał gdzieś je unibet je upchać ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Argentyna
Argentyna powyżej 67.5% posiadania piłki @ 1.75
Betfan

Mecz o awans, tak można nazwać spotkanie Polski z Argentyna oraz kolejne inne spotkania. Moją propozycja na ten mecz jest posiadania piłki przez Argentynę. Nasz styl niestety nie polega na tym aby utrzymać się przy piłce jak najdłużej bo tego robić nie potrafimy. Oddajemy ja rywalowi, a posiadanie piłki z Arabią 34% oraz Meksykiem 39% tylko to potwierdza.
Na wymianę ciosów z Argentyna również nie pójdziemy, bo wiemy jak to się skończy. Poczekamy na swoje okazje i spróbuje je wykorzystać. Argentyna na tym turnieju utrzymuje się przy piłce i stara się spokojnie rozgrywać mecz. 69% posiadania piłki przeciwko Arabii oraz 58% przeciwko Meksykowi. Dzisiaj liczę na scenariusz z pierwszego spotkania i pewne rozgrywanie piłki.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
weź teraz wejdź w tą zakłądkę i na sam dół przewiń ;)

    • Faule wygrane przez zawodnika (Rozliczane z wykorzystaniem danych Opta)

      Zieliński, Piotr (Polska)
      Ponad 1.5

      1.75
      Poniżej 1,5

      1.95
      Lewandowski, Robert (Polska)
      Ponad 1.5

      1.90
      Poniżej 1,5

      1.80
      Milik, Arkadiusz (Polska)
      Ponad 1.5

      2.55
      Poniżej 1,5

      1.45
      Messi, Lionel (Argentyna)
      Ponad 2,5

      2.20
      Poniżej 2,5

      1.60
      Martinez, Lautaro (Argentyna)
      Ponad 1.5

      1.65
      Poniżej 1,5

      2.10
      Di Maria, Ángel (Argentyna)
      Ponad 0.5

      1.50
      Poniżej 0,5

      2.40

wczoraj tego nie było (sprawdzałem 5 razy xd), ale jak pisałem sts kopiuje z unibetu... zakładki unibet nie dodał nowej a sts miał faule w ofercie, więc musiał gdzieś je unibet je upchać ;)
Unibet je ma na dole w zakładce Faule zawodnika ;)
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Na dzisiejsze spotkanie mam w głowie dwa typy na kartki. Mianowicie:
Wojciech Szczęsny otrzyma kartkę - @13
Lionel Messi otrzyma kartkę - @11
Superbet


Wysokie kursy i małe prawdopodobieństwo aby to weszło, ale czy aby na pewno? Jaki jest plan na to spotkanie? Moim zdaniem Czesiu wie, że musi zrobić wszystko aby powstrzymać Leo Messiego, tak naprawdę Argentyna na tym mundialu nie gra jakiejś super piłki, gdyby nie geniusz Messiego to nawet z Meksykiem mogłoby się skończyć remisem. Dużo się mówi o presji na Polakach, ale to my jesteśmy w lepszej sytuacji, nie musimy nawet tego meczu wygrywać. Argentyna wręcz przeciwnie - jeden z głównych faworytów mistrzostw, presja na pewno będzie ogromna, a im dłużej będzie utrzymywać się niekorzystny wynik tym frustracja będzie rosła, do tego Messi na pewno będzie wciąż faulowany, wybijany z rytmu, więc kartka dla niego jak najbardziej możliwa.

Druga sprawa, kartka Szczęsnego - w tym przypadku tak samo im dłużej będziemy mieli korzystny wynik, tym więcej Wojtek będzie grał na czas. Jestem niemal pewny, że od początku meczu, kiedy tylko będziemy mieli piłkę, to będziemy maksymalnie wykorzystywać cenne sekundy na swoją korzyść. Na ten moment mamy jedną z najlepszych defensyw mundialu, fenomenalnego Wojtka w bramce i moim zdaniem nie przegramy tego meczu, a jeśli nawet, to będzie to skromna wygrana Argentyny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +221
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Polska vs Argentyna

X2/over 1.5 1.50
Over 2.5 gola 2.19
Over 3.5 kartki 1.5

Ważny mecz dla obu reprezentacji, mamy nadzieje na awans i pojde lekko w ta stronę. Wybieram rynek overów, bo licze na gola naszej kadry. Argentyna z Meksykiem meczyla si w pierwszej polowie i dzis mysle, ze zamurujemy bramke na tyle by przynajmniej do polowy nie stracic gola. A dodatkowo jakas kontra moze przyniesc nam bramke, szczegolnie ze mamy szybkich skrzydlowych, a przeciwnicy slabych bocznych obroncow - ani Acunia, ani Tagliafico nie popisali sie na lewej flance, natomiast Montiel byl najslabszym punktem zespolu z Maksykiem. Trener mocno rotuje defensorami co daje nam dodatkowe atuty przy slaszym zgraniu Argentynczykow.
Nasz zespoł dobrze pokazuje sie w defensywie, dwa czyste konta na tym turnieju napewno sa warte odnotowania, jednak podczas Ligi Narodów widzielismy jak łatwo objeżdżali nas Belgowie czy Holendrzy. Ciagnący za uszy kadre Messi pokreci mało zwrotnym Glikiem, ucieknie od krycia Krychowiakowi/Bielikowi i właduje kolejna bramke, a druga wypracuje koledze. Niska porażka - biore w ciemno.
Kartki mysle do pokrycia z łatwoscia, Argentyna tez zalicza napomnienia, a mecz z Arabia pokazal jaki "potencjał kartkowy" ma nasza kadra.

Arabia vs Meksyk

under 14.5 strzałow Meksyku 1.62
Remis 4.30

Meksyk jest cienki i jedynie dzieki nam maja szanse na awans. Zachowawcza gra na inauguracje i ten nieszczesny karny Lewego, zmuszaja nas do wyliczania jakie wyniki dadza Orłom awans. Arabia nie jest chyba, az taka slaba zeby tak faworyzowac Meksyk. Under strzałow mysle bedzie dobrym rynkiem, Polacy strzelali w kierunku bramki Arabii 16 razy, Argentyna 15. Sam Meksyk z nami uderzał 11 razy, a z Albicelestes jedynie 5. Linia jak dla mnie mocno przesadzona, Meksyk nie może sie rzucic na rywali, bo wystarczy jedna kontra i beda juz mieli prawie niewykonalna misje - oczywiscie jedynie ich wygrana daje im mozliwosc kontynuowania turnieju. Najmocniejszym punktem wydaje sie Ochoa oraz Lozano - mowie to na podstawie meczu z Polska, bo z sasiadami z drugiej Ameryki kazdy dostał marne noty. Troche życzeniowo szukam w tym spotkaniu remisu. Wiem, ze stac Arabie na walke i na to stawiam.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska vs Argentyna
Typ: remis
Kurs: 4.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Wydaje się, że plan Czesława Michniewicza na tegoroczne Mistrzostwa Świata idzie zgodnie z planem.
Celem reprezentacji Polski na mecz z Meksykiem był minimum 1 punkt, a przy sprzyjających okolicznościach zwycięstwo. Blisko było tego najlepszego scenariusza, ale nie ma co narzekać. Wygrana z Arabią Saudyjską była zasłużona i pomimo tego, że rywale mieli świetne sytuacje, to od tego masz bramkarza, który pomoże w ciężkich momentach. Wojciech Szczęsny udowodnił, że jest numerem jeden pomiędzy słupkami i mocno liczmy na niego również dzisiaj. Ciekawy jestem podejścia naszego selekcjonera do spotkania z Argentyną. Możemy spodziewać się oddania futbolówki przeciwnikom i skupienie się przede wszystkim na defensywie. Przemysław Frankowski powinien zachować miejsce w składzie, ponieważ w obronie to jeden z lepszych skrzydłowych naszej reprezentacji. Za Arkadiusza Milika być może wskoczy Sebastian Szymański, który będzie miał za zadanie uprzykrzać życie Leo Messiemu. Zawodnika Feyenoordu czeka trudne zadanie. Czy Biało-Czerwoni staną na wysokości zadania i po wielu latach nieobecności Polska zamelduje się w fazie pucharowej Mistrzostw Świata?

Na Argentynie ciąży spora presja, która niestety negatywnie odbija się na ich postawę w Katarze. Eliminacje przebiegały świetnie, ale już na Mistrzostwach Świata forma Albiceleste nie zachwyca. W meczu z Meksykiem doszło nawet do ataku paniki na ławce rezerwowych naszych dzisiejszych rywali i to dobitnie pokazuje, że nie ma miejsca na potknięcia. Pogarszająca się sytuacja ekonomiczna w krajach Ameryki Południowej powoduje, że obywatele danej nacji traktują piłkę nożną jako odskocznie. Tak jest w Argentynie i zawodnicy odczuwają spory stres. Sztuką jest poradzenie sobie w tej sytuacji i wiele par oczu będzie skierowanych na Leo Messiego. Zawodnicy Albiceleste długo męczyli się w sobotę, ale legenda Barcelony dała drugi oddech swojej kadrze. Po świetnym trafieniu zza pola karnego gra formalnych gości zdecydowanie się poprawiła i widoczny był już luz, który przyniósł również drugie trafienie. Dla Argentyny ważne będzie jak najszybciej napoczęcie Polaków, ponieważ z każdą upływającą minutą stres się nawarstwia. Czy nasi przeciwnicy zagrają najlepszy mecz na tym turnieju?

Tak jak wspomniałem wyżej, presja jest ogromna na Argentynie, która swoje społeczne problemy przekłada na reprezentację. Było to widoczne szczególnie w spotkaniu z Arabią Saudyjską, gdzie po stracie dwóch goli napięcie było wymalowane na twarzach zawodników Albiceleste. Oczywiście Polacy również odczuwają stres, ale nie jest to na taką skalę, jak u przeciwników. Spodziewam się wyrównanej rywalizacji. Jasne, to Leo Messi i spółka będą częściej utrzymywać się przy piłce, ale Biało-Czerwoni pokazali, że defensywa nie jest im obca. Dodatkowo Wojciech Szczęsny znajduje się w świetnej formie i mam nadzieję, że nasze Orły dadzą radę. Rzadko kiedy stawiam na remisy, ale w mojej opinii jest to bardzo prawdopodobny wynik. Celem Biało-Czerwonych jest wyjście z grupy, a to zapewni nam podział punktów z Argentyną. Do tej pory nasze Orły nie straciły gola, chociaż przeciwnicy mieli swoje szanse. Czesław Michniewicz w przeszłości potrafił ze swoimi drużynami "zabijać takie spotkania". Albiceleste nie błyszczą na tym turnieju. Z trudem przychodzi im budowanie akcji ofensywnych, które będą groźne dla rywala. Jedyna nadzieja to Leo Messi, który pokazał błysk swojego geniuszu w rywalizacji z Meksykiem. Stawiam na remis 0:0 lub 1:1.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Polska:Argentyna
20:00
STS typ wideoweryfikacja przy monitorze przez sędziego głównego (VAR) kurs 2.75

W pierwszych dwóch meczach Polaków mieliśmy sytuację że sędzia podchodził do monitora sprawdzać rzut karny. Mecz o wszystko dla Argentyny na mundialu. Będzie walka na całego. Nie zdziwię się jak będą jakieś kontrowersje dlatego myślę że podczas trzeciego spotkania również sędzia będzie musiał skorzystać z pomocy wideoweryfikacji.
 
Ostatnia edycja:
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Warto pomyśleć o typie na faule Grzesia Krychowiaka
Grzegorz Krychowiak - Powyżej 1.5 fauli @2.20 betclic
Grzesiu z arabią 1 faul
Z Meksykiem 3
To teraz wychodzi na to że popełni ich 2
🤪
a tak poważnie to po takim kursie aż grzech nie zagrać
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Polska - Argentyna, wynik końcowy + obie drużyny strzelą gola
2/nie
@1.95
STS

Ciężko z optymizmem patrzeć na naszą ofensywę. Taktyka Michniewicza koncentruje się na zablokowaniu dojścia do własnej bramki. Nie wykorzystujemy zupełnie naszego potencjału ofensywnego. Zarówno Arabia jak i Meksyk miały swoje szanse w meczu z nami, ale teraz siła rażenia będzie znacznie większa. Spodziewam się gry do jednej bramki i nie sądzę abyśmy wytrzymali 90 minut bez straty gola. Nie widzę również podstw żeby nasza drużyna w trakcie meczu była wstanie skutecznie zmienić styl gry. To znaczy, że nawet po stracie bramki będziemy raczej spoglądali na flashscore z nadzieją na korzystny wynik drugiego spotkania w grupie wciąż murując własną bramkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom