>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia [20.11-29.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Ekwador - Senegal 2 @ 3,20 @ Fortuna
Bardzo wyrównane starcie, będzie obfitowało w gole, każdy zespół musi wygrać by na pewno wyjść z grupy. Miałem grać Ekwador ale nie zagra główny motorniczy Valencia, ogromna szkoda.
1:2 bądź 2:3 Senegal
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Holandia - Katar
Typ: Katar powyżej 0,5 gola w meczu
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna

Katar w meczu z Senegalem pokazał, że nie jest aż tak słaby jak o nim mówiono po meczu z Ekwadorem. Z Senegalem wyglądało to już dużo lepiej i reprezentacja gospodarzy turnieju zdobyła swoją pierwszą bramkę. Z przebiegu meczu Katar zasłużył na więcej niż jednego gola, do tego w tym spotkaniu była sytuacja, że raczej należał im się rzut karny, ale sędzia go nie podyktował. Holandia to jest lepsza reprezentacja niż Senegal, grają lepiej w defensywie, ale z Ekwadorem nie wyglądało to zbyt dobrze. Ich mecz z Ekwadorem byl dość wyrównany i zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1. Dla Kataru strzelenie gola z Holandią to już będzie swego rodzaju sukces i uważam, że może im się to udać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +622
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Ekwador - Senegal, X2, @1.56 BETFAN

Ekwador w pełni usatysfakcjonuje się remisem, który da mu awans z przynajmniej 2. miejsca. Wątpliwe jest bowiem to, by Holandia nie poradziła sobie w swoim meczu z Katarem. Senegalczyków ustawia tylko zwycięstwo i mogą nawiązać do fenomenalnych meczów w wykonaniu Kamerunu czy Ghany. Myślę że czeka nas bardzo zacięta rywalizacja, w której bedziemy widzieli akcje z obu stron. Wątpie by Senegal przegrał, chociaż nie można wykluczyć zwycięskiego gola Ekwadoru np. po kontrze w ostatnich minutach.
 
Ostatnia edycja:
G 87,7K

golabek1945

Użytkownik
Ekwador-Senegal
Typ:Enner Valencia strzeli gola
Betfan 3.25

Faworyzowany Senegal zawodzi na mundialu. Jak dla mnie jest to kandydat na 3 miejsce. Ekwador posiada kilku zawodników w formie a szczególnie napastnik Enner Valencia. Liczę że strzeli swoją 4 bramkę na tym mundialu i będzie się liczył w walce o koronę strzelców.
Valencia w tym meczu nie zagra.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Holandia - Katar, Depay over 1.5 strzały celne @2.00 BETFAN

Holendrzy są na dobrej drodze by awansować z 1. miejsca i tym samym zagrać w fazie pucharowej z kimś z pary Iran/USA. Myślę że ten mecz będzie obfitował w sporo bramek, tym bardziej że w wyjściowej jedenastce powinien wystąpić zmotywowany Depay, który był ostatnio an drugim planie. Potencjał kadrowy Holandii jest na nieporównywalnie wiekszym poziomie od ekipy Kataru. Katarczycy zaś nie grają już o nic.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Holandia vs Katar

Holandia do zera 1.85

Katar już nie ma szans na awans I nie przekonują mnie głosy, że będą grać lepiej bo grają o honor. Holendrzy muszą zagrać ofensywnie, by uniknąć 2 miejsca, a Ekwador ma duże szanse z Senegalem. Nie powtórzy się sytuacja z meczu z zespołem z Ameryki, gdzie oddali jedynie 2 strzały. Katar to słaba drużyna i trzeba sie spodziewać porażki 2-3 golami. Czy zdobeda bramke, szczerze watpie.

Ekwador vs Senegal

1/X over 1.5 1.95

Ekwadorowi do awansu wystarczy remis, Senegal musi wygrać. Liczę tutaj na zachowawcza grę Valencii i spółki. Senegal nie prezentują się dobrze i 3 gole z Katarem to głównie wielbłądy obrony gospodarzy turnieju. Ekwador zatrzymał Holandię na 2 strzałach w meczu, pomimo tego, że spodziewałem się gorszej dyspozycji po nich, zaskakują i teraz widzę spore szanse na ich awans.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Holandia - Katar
Typ Holandia -1.5 @ 1.60 // Fortuna
Typ Holandia -2.5 @ 2.65 // Fortuna
Typ BTTS - Nie @ 1.73 // Fortuna

Starcie pomiędzy Holandią z Katarem można nazwać, jako rywalizacja "Dawida z Goliatem". Holandia pod każdej względem góruje nad rywalem pod względem sportowo/piłkarskim. Do tego walczą o pierwsze miejsce w grupie i na pewno będą chcieli już w pierwszej połowie rozstrzygnąć losy tego meczu.

Katar można nazwać podczas tego Mundialu, jako "Kopciuszka". I widoczne było to w dwóch wcześniejszych pojedynkach, w których nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. Śmiem twierdzić, że podczas dzisiejsze rywalizacji będą od początku starcia "zepchnięci" do defensywy, gdzie kompletnie nie będą mieli nic do powiedzenia. Ba, patrząc na to, jak Holendrzy są solidni taktycznie śmiem twierdzić, że gospodarze tej imprezy będą mieli problemy nawet z wyprowadzeniem piłki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +522
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Holandia Katar
Katar strzeli @2.15


Katarczycy grają o honor a Holendrzy o 1. lub 2. miejsce z którego wyjdą. Jestem przekonany ze Katarczycy będą chcieli pożegnać się z turniejem strzelając chociaż gola, sprawiając jakąś radość kibicom. Holandia to wygra, nie ryzykjąc 2. miejsca w grupie i ewentualnego meczu w 1/8 turnieju z Anglią (wielce prawdopodobne). Katar beznadziejnie zaprezentował się z Ekwadorem, lepiej z Senegalem, choć też bez szału. Holandia odwrotnie. Cienko z Ekwadorem, fajnie z Senegalem. Reasumjąc to Holandia wygra to, jednak daje "argumenty" by stwierdzić, że coś straci.
 
Ostatnia edycja:
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Remis wydaje się tu najbardziej oczywistym rozwiązaniem. Klasyczny mecz walki z dyscypliną w obronie po obu stronach. To raj dla Ekwadoru - idealnie odzwierciedla to co grali w eliminacjach. No ale to finał dla obu drużyn, więc wydaje się, że w miarę upływu czasu będzie rosło też ryzyko po stronie Senegalu. Przy 0-0, otworzą się w II połowie to pewne, więc granie typów na live wydaje się najbardziej sensowne. Podobnie jak szukanie większej liczby bramek w II połowie i remisu w I połowie. Granie remisu przed meczem jest zatem najlepszą opcją pod rozegranie meczu na live. Myślę, że wchodząc z kursem 3,20 w ten mecz będzie można załapać świetne okazje do kontry na live.

Senegal - Ekwador X @3,20 w Forbet
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Ekwador 1X 1,4

To, że Valencia nie gra, to na pewno jakas strata dla Ekwadoru. Natomiast cała druzyna Ekwadoru gra fajny futbol na tym turnieju i wygladaja zdecydowanie lepiej niz zawodnicy Senegalu. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu jest druzyna z Ameryki południowej, podpieram remisem, bo taki wynik zapewni im awans.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Ekwador - Senegal
Poniżej/Powyżej 1.5 goli | Poniżej/Powyżej 9.5 rzutów rożnych | Poniżej/Powyżej 3.5 kartek
Kurs: 4.0


Po obejrzeniu meczy tych 2 drużyn uważam, że może to być spotkanie jakie wczoraj oglądaliśmy zarówno o 11:00 jak i o 14:00 (pod względem bramek). Obie drużyny mają inny cel na to spotkanie. Ekwador nie musi wygrać, ale Senegal już tak ! Senegal dzielnie się bronił w starciu z Holendrami, którzy dla mnie zagrali bardzo słabe spotkanie z Ekwadorem. Występ Valencii jest póki co wielką niewiadomą, w sieci pojawiają się informacje, że może grać ale lekarze nakazują, aby czas na boisku nie przekroczył 60 min. Tak więc wielce prawdopodobny scenariusze jest taki, że może zacząć dzisiejsze spotkanie na ławce, a jak będzie się źle działo to wtedy wejdzie. Senegal na pewno przystąpi do ataku, gdyż jego celem jest zdobycie bramki, a to wiąże się ze słabszym zabezpieczeniem tyłów !
Obie drużyny w starciu o Holandią potrafiły nabić odpowiednio 5 i 6 rożnych, co pokazuje że podejmowały próby ataków ! Same także na rożne wybijały więc tym na RR powinien wejść. Kartki to niestety trochę loteria, ale przy meczach o taką stawkę komuś mogą puścić nerwy ! Gol dla Senegalu podniesie ciśnienie Ekwadorczykom, zaś jakikolwiek remis będzie powodował nerwowość po stronie Senegalczyków !
Szczerze kibicuję bardziej Senegalczykom, bo uważam że gdyby Holandia zagrała taki sam mecz z nimi jak z Ekwadorem to nikomu remis by w dzisiejszym meczu nie odpowiadał.
Obstawiam wynik 3-1 dla Senegalczyków, 2-0 do przerwy i coś ponad 12 RR
Wczoraj udało się zagrać podobny typ w meczu Korei który okazał się trafionym, liczę że dzisiaj będzie podobnie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
G 87,7K

golabek1945

Użytkownik
A ja na dziś rzucam luźne typy z zakładki SuperBets :)

Ekwador - Senegal,
Over 1.5 gola w meczu, over 7.5 rzutów rożnych w meczu, over 2.5 kartek w meczu @ 2,35 /SuperBet

Analiza: Mecz o wyjście z grupy, ponieważ Holandia najpewniej wygra dziś z Katarem dwu, trzybramkową różnicą. 1.5 gola myślę spokojnie tu będzie. Jeśli mecz o stawkę, jaką jest wyjście z grupy Mistrzostw Świata, to powinna być walka i duża ilość akcji, co może dać nam rożne. Ale skoro walka, to również faule, więc linia 2.5 kartek jest bardzo prawdopodobna.

Holandia - Katar,
Holandia wygra mecz, Holandia wykona więcej rzutów rożnych, Katar otrzyma więcej kartek @ 2,60 /SuperBet

Analiza: Ten mecz jak pokazują statystyki i kursy bukmacherów ma tylko jednego faworyta - drużynę Holandii. Holandia jest poprostu drużyną o wiele lepszą i o wiele lepiej radzi sobie w ataku. Myślę, że sprawę awansu będą chcieli załatwić sobie już w pierwszej połowie. To, że Holandia wygra, jest niemal pewne. Raczej będziemy świadkami widowiska, gdzie akcje będą toczyć się pod bramką gospodarzy turnieju, więc myślę, że i sporo kornerów będą mieli gracze Oranje. A skoro jednostronne widowisko, to i piłkarze Kataru będą sfrustrowani i przy próbach przerwania ciągłych ataków Holendrów będą faulowali. Poza tym Holendrzy nie powinni chcieć łapać zawieszeń na fazę pucharową. Oczywiście, Katar być może, będzie miał okazję do kontrataków co może skończyć się faule taktycznym i ukaraniem któregoś z graczy Holandii, ale miejmy nadzieję że sędzia będzie częściej zaglądał do kieszeni po kartonik dla piłkarzy Katarskich.
 
Ostatnia edycja:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - Katar
Typ: under
2.5 żółte kartki
Kurs: 2,85
Bukmacher: betclic
Analiza:


Mysle, ze to bedzie spokojny mecz. Katar gra o pietruszke, wiec nie bedzie jakos agresywnie nastawiony do tego meczu. Holandia gra o pierwsze miejsce w grupie, ale scenariusz na ten mecz bedzie taki, ze szybko strzela gola i beda sobie caly mecz pykac pileczke bez wiekszego forsowania tempa. Kartek też raczej nie beda chcieli lapac gdyż, to w pozniejszym etapie moze wykluczyc ktoregos z zawodnikow z waznego meczu. Stad tez decyduje sie zagrac na under kartkowy, bo mysle, ze bedzie to zupelnie friendly mecz bez wiekszych emocji.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Holandia - Katar

Chyba nie ma się co spodziewać tutaj niespodzianki, również dla Holandii istotny mecz, bo chyba oczywiste, że Anglików będa chcieli uniknąć na początek fazy pucharowej więc dziś gra o zwycięstwo i tego trzeba sie po tym spotkaniu spodziewać, myślę że zaczną mocno, by mieć nad tym pelną kontrolę i potem lekkie odpuszczenie by to dograć. Katar jak wiadomo po obu spotkaniach nie ma nic do zaoferowania, a dziś trafia na spotkanie z najmocniejszą ekipą w grupie. Dlatego ja tutaj pójdę w Handi dla Holandii -2,5 i dodatkowo -1,5 w pierwszej.

Holandia -2,5 @2,5
Holandia -1,5 1P @3,55
połowa/mecz Holandia/Holandia @1,63
Holandia mecz i over 1P 1,5 @2,4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Holandia : Katar
Typ: Depay strzeli gola
Kurs: 1.8
STS
Sytuacja w grupie wygląda tak że Holandia nie może pozwolić sobie tutaj na stratę pkt. jeśli chcą zająć pierwsze miejsce. Katar to co zaprezentował narazie w turnieju daje im miano najgorszej drużyny.. dziś powinni dostać solidne podsumowanie ich postawy. Stawiam na gola Depaya napastnika Barcelony. Który w dwóch meczach wchodził z ławki dziś wychodzi w pierwszym składzie i powinien wpisać się na listę strzelców. Powodzenia.
Post automatycznie złączony:

16:00 Senegal : Ekwador
Typ: Senegal powyżej 1.5 kartek
Kurs: 1.4
STS
Kurs moze nie powala ale fajny do jakiegoś dubla. Mecz o wszystko dla obu ekip.. nie wyobrażam sobie żeby tu nie było walki fauli i kartek .. po obu stronach. Sędzia Francuz Turpin w pierwszym meczu prowadzonym przez niego Korea : Urugwaj co prawda pokazał tylko dwa kartoniki i jeden poza boiskiem.. lecz dziś powinien częściej sięgać do kieszonki.. można też łapać wyzsze linie a może tak drugie czerwo w turnieju. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Holandia-Katar TYP -1,5 handi Holandia kurs 1,66 6/10 g.16.00 2:0 WIN

PS: Bądźmy poważni. Katar to najsłabsza ekipa turnieju i jak czytam że coś ktoś "MUSI" np: strzelić gola bo jest gospodarzem turnieju to mnie śmiech ogarnia. Przy pełnej dyscyplinie taktycznej powinno być gładkie 3-4:0 zwłaszcza że Holandia wygrywa to spotkanie w takim wyniku jak napisałem wcześniej i zajmuje pierwsze miejsce w grupie (nie spodziewam się takiego zwycięstwa ze strony Ekwadoru).
Reasumując, a niech się skończy 3:1 i każdy będzie happy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Senegal - Ekwador
BTTS @2.11
Obie drużyny usposobione ofensywnie, obi pokazały kilka bramek na tych mistrzostwach i obie rozegrają najważniejszy mecz decydujący o awansie jednej z nich. To musi skończyć się bramkami z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +522
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dodatkowo po tych pierwszych spotkaniach zmieniło się w kursach na wyjście z grupy i moim zdaniem nieco niesłusznie, bo jednak Senegal pograł już najtrudniejszy mecz i ocenianie jego szans na awans tak nisko to zaskakujące, dlatego obecnie to zestawienie warte gry, bo prawdopodobnie wszystko rozegra się w ostatnim bezpośrednim spotkaniu Senegalu i Ekwadoru

Awans Senegal @2,7
Kolejnosć 1. Holandia 2. Senegal @4,5
Udalo się ładne kursy po 1 kolejce złapać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom