>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grudzień z WilliamHill - wygraj tablet, freebety, walizkę pokerową, koszulki...

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Grudniowa promocja w William Hill

Wygraj dodatkowe nagrody - tylko u nas!
Tylko w grudniu mamy do rozlosowania kilka ciekawych nagród:

1. Tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 GT-P3110
2. Profesjonalna walizkę pokerową
3. 20 darmowych zakładów, każdy o wartości 10$
4. Jeden darmowy zakład o wartości 50$
5. 2 unikalne koszulki forum.bukmacherskie.com
6. 10 tali kart
Oprócz tego, każdy nowy gracz może skorzystać z 2 innych promocji:

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!
Promocja Świąteczna w WillimaHill - do rozdania 100E na Gwiazdkę

Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii
1. Gracz musi założyć konto w dniach 14 - 31 grudnia z promocyjnego linku:
&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji &lt;&lt;
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce
2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu
3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z WilliamHill
W tytule proszę wpisać &quot;promocja WilliamHill&quot;
To wszystko ;) Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 31 grudnia!
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w WilliamHill niż teraz ;)
W WilliamHill mało osób rejestruje się, nagród jest sporo, a więc na 99% każdy wygra jakąś nagrodę!
Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona w tym temacie do 5 stycznia.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
A na pytanie dlaczego mało osób się rejestruje jest prosta odpowiedź bo nikomu nie chce się biegać po notariuszach żeby potwierdzić swoją tożsamość ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Poprawna odpowiedź to: mało popularny bukmacher w Polsce (w Wielkiej Brytanii od 1934 roku)
O potwierdzenia notarialne proszę tylko osoby, które są podejrzane (np. dziwne IP, rejestracja kilku kont z jednego IP, kilka kont na te same dane, czy z jednego komputera etc). Takich przypadków z potwierdzeniem notarialnym można policzyć na palcach jeden ręki ;)
Często zdarza się (zwłaszcza w pokerze i kasynach), że Polacy z danej promocji są wykluczeni i ich nie dotyczy. Dlaczego np. kraje nordyjskie mają często promocje stylu 5E bez depozytu, a Polacy nie? Odpowiedź jest prosta...
Nie bójcie się weryfikacji i nie powtarzajcie jak papugi pewnych informacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 1,3K

jasper

Użytkownik
2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu
Mam pytanie, żeby się upewnić. 2 zakłady o łącznej wartości depozytu, czyli wpłacając 10e muszę zagrać 2 zakłady np. za 5 i 5 euro?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanie, żeby się upewnić. 2 zakłady o łącznej wartości depozytu, czyli wpłacając 10e muszę zagrać 2 zakłady np. za 5 i 5 euro?
Minimum 2 zakłady. Możesz 5 zakładów po 2E (suma wyjdzie 10E) lub 2 kupony po 5E.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Panowie nie macie się czego bać odnośnie weryfikacji. Ostatnio się weryfikowałem i wystarczył dowód osobisty (tak dobrze widzicie jedynie dowód). Więc rejestrować się i zdobywać fajne nagrody :p
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
A miałem się rejestrować tydzień wcześniej xD
Jedno pytanie co do tego punktu:
2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu
Wpłacam 25 euro, gram za całą kwotę, zakładam, że to przegrywam ale dostaję freebet. Czy gdy postawię tego freebeta to będzie się on liczył jako drugi zakład czy nie?
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Ja również weryfikowałem konto wyłącznie za pomocą skanu dowodu ale już znajoma biegała po notariuszach i czekała miesiąc na kase. Konto miała ok a jedyne &quot;przestępstwa&quot; to internet mobilny z PLAY (nie wiem co tam jest za ip ale pewnie dynamiczne?) no i to że jest kobietą :p Zapytajcie wujka google to Wam powie ile było takich &quot;pojedynczych przypadków&quot; że ludzie musieli biegać po notariuszach ????
 
A 0

acekarol

Użytkownik
Głupszego Buk-a jeszcze nie spotkałem...
Rejestracja dzień dzisiejszy, przesłanie skanów, wszystko pomyślnie zaakceptowane, konto zweryfikowane, pograłem zleciłem wypłate, wiadomość w tej chwili że dane muszę potwierdzić notarialnie...
I teraz pytanie może ktoś się orientuje, chciałbym wypłacić depozyt bez żadnych potwierdzeń, to co ugrałem niech wsadzą sobie w buty, ale chce oszczędzić czasu nie latać po notariuszach, chce tylko odzyskać depozyt, jest jakaś szansa czy muszę wysyłać listy itp?
Stanowczo odradzam wszystkim tego buka, zaakceptują dokumenty,
ugracie trochę, to uprzykrzą wam życie i zażądają potwierdzenia notarialnego..
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
acekarol człowieku dziwny jesteś...to po co tam konto zakładałeś?wygrałeś masz plus a chcesz tylko depo swoje...?
 
A 0

acekarol

Użytkownik
Za długo gram na zakładach, żeby użerać się z &quot;niepoważnym supportem&quot;,
założyłem konto, potwierdziłem dane OK (gdyby od razu nie potwierdzili nawet bym sobie gitary nie zawracał).
Dlatego chciałbym wypłacić sam depozyt, i pograć jednak w bardziej poważniejszych bukach.
Pozdrawiam,
 
A 0

acekarol

Użytkownik
MAreq_7: To będzie ostateczność, ale jednak zbliżają się Święta, i myślałem że będzie wypłata bez problemu, ale widać że są buki którzy potrafią uprzykrzyć życie..
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Mialem juz zamiar zakladac konto zachecony ta grudniowa promocja ale skoro piszecie ze tak uprzykrzaja zycie to chyba sobie odpuszcze. Przeciez skany dowodu/rachunkow w zupelnosci wystarcza i 99% bukow jest tego zdania wiec co to za wymysl Hilla z tym notariuszem? Takie potwierdzenie pewnie tez pare zlotych kosztuje i jak mam placic dodatkowo za mozliwosc otworzenia u nich konta to chyba podziekuje. Wydawalo mi sie ze to przyjazny bukmacher, w koncu wiele konkursow w sieci sponsoruja. Akurat nie mialem u nich konta jeszcze i wlasnie chcialem otworzyc z okazji powyzszej promocji, ale jesli mam po notariuszach biegac to wole juz wplacic gdzie indziej niz sie pozniej stresowac jakimis dziwnymi weryfikacjami. Duzy minus WH a szkoda.
 
A 0

acekarol

Użytkownik
Kleryk; Do dziś byłem tego samego zdania, widziałem parę negatywnych opinii, ale stwierdziłem że jak sam nie zobaczę to się nie przekonam,
do 1h było naprawdę nieźle szybki livechat, potwierdzenie dokumentów,
ugrałem jakieś gorsze, zlecenie wypłaty i zaczęły się schody..
Po co potwierdzać konto, skoro przy wypłacie jestem nie wiarygodny..
???? Nikomu nie polecam..
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odniosę się do niektórych wypowiedzi.
Większość firm jest &quot;uczulona&quot; na przypadki, gdy konto jest założone na kobietę.
Bardzo duży procent takich kont to konta &quot;lewe&quot;, multikonta. Dlatego firmy czasami bardziej weryfikują &quot;żeńskie&quot; konta poprzez np. weryfikację telefoniczną.
acekarol
Jak czytam posty, że &quot;chciałbym odzyskać depozyt&quot;, a nie całość to wnioski nasuwają się same. Na forum było takich kilka przypadków, gdzie ludzie pytali się jak mogą odzyskać depozyt (nie chodzi o WilliamHill). Próbowałem pomóc, ale za każdym razem to samo... podwójne konto, czyli oszuści.
Nie mówię, że na 100% w Twoim przypadku jest tak samo, ale ja jestem uczulony na pewne rodzaje problemów.
edit: podaj mi na priv swój login z WH, postaram się dowiedzieć dlaczego chcą od Ciebie dodatkowej weryfikacji (i czy w ogóle chcą, bo były takie posty na forum, że user pisał takie historie, których nie było)
Bukmacherzy mają narzędzia oraz algorytmy, które m.in podczas grania &quot;wyłapują&quot; osoby podejrzane, które mogą posiadać podwójne konto. Tyle owe osoby przechodzą dodatkową weryfikacje.
@Kleryk
Nie wiem czy moje słowa są dla Ciebie wiarygodne, ale możemy zrobić tak. Zwrócę Ci ewentualnie koszty, jeśli będą od Ciebie żądać potwierdzenia notarialnego. Wiem, że tak na 99% nie będzie.
----
Konkurs: 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund- w puli 100PLN od WilliamHill!
Konkurs: FC Barcelona-Atletico Madryt - w puli 100PLN od WilliamHill!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom