>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Grudzień z WilliamHill - wygraj tablet, freebety, walizkę pokerową, koszulki...

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu
Czy jeśli moim 2gim zakładem będzie freebet to on się liczy do tych warunków czy freebet nie jest do tego wliczany ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To nie gra to nie wygra ;)
Szansa jest, bo mało osób się rejestruje. Na pewno coś wygrasz.
Jeśli nie teraz to może w styczniu, mam w planach konkurs, który będzie uwzględniał rejestracje z grudnia. Może uda się w tym konkursie załatwić 1-2 walizki do wygrania.
Pozdrawiam
 
7 2

7tomas7

Użytkownik
Ja też spróbowałem szczęścia. Choć przez SESI zaczęło się źle, ale może przynajmniej za to w losowaniu będzie szczęśliwie ????
 
M 43

mania

Użytkownik
Tak z ciekawości, o ile to nie tajemnica. Ile osób się zarejestrowało i jest uprawnionych do losowania ?
Nagród jest 26 ,a chętnych ? ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki:

1. Wieslaw1*** - tablet
2. Rico*** - walizka pokerowa
3. dawc*** - darmowy zakład 50$
4. esuch*** - koszulka Forum.bukmacherskie.com (wymienna na freebet 10$)
5. kamczatk*** - koszulka Forum.bukmacherskie.com (wymienna na freebet 10$)
6. ne7me*** - 10$
7. krych*** - 10$
8. margra*** - 10$
9. wymio*** - 10$
10. bam***- 10$
11. aceka*** - 10$
12. Gach*** - 10$
13. DonCAM*** - 10$
14. Sajmon1*** - 10$
15. kacperlukas*** - 10$
16. nar*** - 10$
17. Karz*** - 10$
18. trebr*** - 10$
19. johny_b*** - 10$
20. paweldel*** - 10$
21. 7tom*** - 10$
22. artu*** - 10$
23. Gach*** - 10$
24. Kic*** - 10$
25. mirgo*** - 10$
26. warc*** - 10$
27. akris77*** - 10$
Gratuluję.
Osoby, które wygrały tablet, walizkę, koszulki proszę wysłać na adres email: [email protected] dane do wysyłki.
W przypadku koszulek - podać rozmiar (aktualnie mamy w magazynie: czarne: M,L i XL oraz białą XL)
Jeśli kogoś nie ma na liście, a zgłaszał się do promocji to pisać na maila lub na PW.
Pozdrawiam
edit: zachęcam do wyrażenia opinii na temat bukmachera, promocji w temacie: William Hill - opinie
dziękuję.
http://forum.bukmacherskie.com/f356/william-hill-opinie-64170.html
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
10$ - 7,50E
Oczywiście to orientacyjny wyliczenia, wszystko zależy od kursu waluty w danym dniu. W William Hill z doświadczenia wiem, że mają zawsze dobry przelicznik, więc nie będziecie stratni.
Freebety będą dostępne jutro lub pojutrze. Dam znać w tym temacie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Fajne nagrody, cieszę się z freebeta (choć to najmniej ulubiony przeze mnie bonus), ale mam pytanie - z czystej ciekawości, proszę tego nie odbierać jako atak.

Czy osoba, która nie ma nawet aktywowanego konta na forum ma dostęp do promocyjnych linków a co za tym idzie może brać udział w tego typu promocjach ? wieslaw1968 wygrał tableta, mimo, iż ma nie aktywowane konto, nie mówiąc już o tym, że ostatnia wizyta na forum miała miejsce 12 listopada...Chyba, że ja się przy czymś mylę, ale innego usera o takim bądź podobnym nicku nie da się znaleźć.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jakiś obrót tego freebeta jest?
Zapraszam:
Pytania dotyczące freebetów wygranych w konkursach
Czy osoba, która nie ma nawet aktywowanego konta na forum ma dostęp do promocyjnych linków a co za tym idzie może brać udział w tego typu promocjach ?
Loginy podane w wynikach sa loginami z WilliamHill. Nie wiem, czy dany gracz ma taki sam login na forum.
Aby wziąć udział w promocji wystarczy się zarejestrować przez serwis forum.bukmacherskie.com. Nie trzeba posiadać konta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie trzeba mieć konta na forum żeby brać udział w tej promocji (pytałem o to kilka dni temu).
Loginy podane w wynikach sa loginami z WilliamHill. Nie wiem, czy dany gracz ma taki sam login na forum. Aby wziąć udział w promocji wystarczy się zarejestrować przez serwis forum.bukmacherskie.com. Nie trzeba posiadać konta.
OK rozumiem, aczkolwiek moje skromne zdanie jest takie, że takie promocje powinny być dla osób z forum ;)
Kiedy można spodziewać się freebetów na koncie ?
Freebety będą dostępne jutro lub pojutrze. Dam znać w tym temacie.
OK - już wiem ;)
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
A jeszcze takie pytanie skąd osoba która wygrała (tablet/zestaw pokerzysty/koszulke), a nie jest zarejestrowana na forum będzie wiedziała że ma wysłać adres do wysyłki? :p
I ew. co się potem z tą nagrodą dzieje?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
10$ - 7,50E
Oczywiście to orientacyjny wyliczenia, wszystko zależy od kursu waluty w danym dniu. W William Hill z doświadczenia wiem, że mają zawsze dobry przelicznik, więc nie będziecie stratni.
Freebety będą dostępne jutro lub pojutrze. Dam znać w tym temacie.
A to się pomyliłeś ????
Znalazłem tego freebeta, mam konto w euro i zamiast kwoty 7,50 widnieje freebet w wysokości 10Euro. Bardzo fajnie, szkoda, że nie udało się upolować nagród rzeczowych ale trzeba się cieszyć tym, co się ma ????
Podziękował za promocję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom