>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

granie za 10k

J 0

justgamble

Użytkownik
Przy kursach 1.1 musisz mieć 91% skuteczności, żeby być na plus. Przy kursach 1,9 wystarczy Ci 53% skuteczności, sam sobie odpowiedź.

Niskie kursy wyglądają ładnie tylko na papierze, bo w praktyce nie ma w nich żadnego value, każdy bukmacher przywita Cię z otwartymi rękoma, bo zanim zbudujesz odpowiedni bankroll, to zdążysz go przejebać. Ale jak już planujesz takie granie to polecam pinacle, niska marża da Ci możliwość obniżenia skuteczności o parę %.
 
O 6

olekre

Użytkownik
Przy kursach 1.1 musisz mieć 91% skuteczności, żeby być na plus. Przy kursach 1,9 wystarczy Ci 53% skuteczności, sam sobie odpowiedź.
Niskie kursy wyglądają ładnie tylko na papierze, bo w praktyce nie ma w nich żadnego value, każdy bukmacher przywita Cię z otwartymi rękoma, bo zanim zbudujesz odpowiedni bankroll, to zdążysz go przejebać. Ale jak już planujesz takie granie to polecam pinacle, niska marża da Ci możliwość obniżenia skuteczności o parę %.
Większej bzdury nie słyszałem.
&quot;value&quot; masz nawet w 1.01. O value decyduje skuteczność, a nie kurs.
 
J 0

justgamble

Użytkownik
dla mnie nie ma to żadnego value, ryzykowanie czesci swojego bankrolla dla kilku % zysku. Widocznie postrzegamy to inaczej.
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
z takim budżetem pobawiłbym się na progresję remisową na jedną wybraną ekipę :] co tydzień konsekwentnie na remis powiedzmy Wisła Kraków
Po każdym wygranym remisie start od stawki początkowej, ale to trzeba byłoby wystartować od śmisznej stawki żeby starczyło na trochę meczów, im dalej wtopy tym większa wygrana (chociaż wiadomo, pieniądze kiedyś się kończą) :]
10, 20, 40, 80, 160, 320, 640, 1280, 2560, 5120
to tak raczej na luźno
Stawkowanie martingale czy jak to piękniej brzmi progresja, to prosty sposób do bankructwa, jeśli obstawiasz typy bez value to nic Ci nie pomoże, nawet progresja(na dłuższą metę), bo wiadomo na początku to jakoś działa (wiadomo matematyka), poza tym grając od stawki 10zł ile jesteś w stanie zarobić 10zł*3,4 na remis=34zł-10zł=24zł na remis
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
dla mnie nie ma to żadnego value, ryzykowanie czesci swojego bankrolla dla kilku % zysku. Widocznie postrzegamy to inaczej.
Który mistrz twierdzi, że przy kursach 1,1 1,20 jest value? to niech zrobi z 200,300 typów tutaj wrzuci na forum i niech podliczy yield, ja osobiście zresztą na pewno nie sam jeden miałem kilka razy, że kurs 1,01 nie wszedł, teraz oczywiście już takich kursów nie obstawiam, no chyba, że jest potrzebny, bo singla nie można puścić np. na bah-u tam czasami jest
 
Do góry Bottom