>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

granie za 10k

F 20

fazer.

Użytkownik
Siema mam pytanie czy jakbym gral np. na bet365 bardzo niskie kursy live 1.1-1.2 plaska stawka 10k zl/euro mialoby to jakis sens czy wiekszosc bukow by mnie zlimitowalo

ew. jest jakis buk ktory by nie mial nic przeciwko i przy okazji nie okradl mnie (wplacajac 10k roznie moze byc?)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
kazdy buk przyjmie cie z otwartymi ramionami
Chyba lepiej się ująć tego nie dało.
Wysokie stawki, niskie kursy - miód dla firm bukmacherskich.
Niektórzy błędnie myślą, że wysokość stawki zwiększa skuteczność i zysk, a prawda jest taka, że zwiększa jedynie poniesione RYZYKO.
Taka mała rada ode mnie:
Graj sobie od 10 zł na live te swoje kursy rzędu 1,10-1,20 - jeżeli zrobisz z tego 100 spoko.
Zacznij od 100 zł - graj na live te kursy rzędu 1,10-1,20 i zrób z tego 1000 zł - jeżeli zrobisz z tego 1000 zł jesteś dobry.
Zrób tak dalej, że graj od 1000 zł do 10000 zł na live te kursy 1,10-1,20 - jak będziesz już na tym poziomie i osiągniesz swój cel daj mi znać i nam wszystkim tutaj licznie zgromadzonym ;).
Powodzenia!
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
kocham tego typu pytania
&quot;a co będzie jak wygram 100 tys i bank sprzeda moje dane dla us&quot;
ale się nie śmieje
bo im lepsze pytania, tym lepsze odpowiedzi
 
F 20

fazer.

Użytkownik
zalozmy ze z 10 zrobie te 20-30 to bede mial jakies obawy z wyplata kasy albo limitami?

i prosze nie umoralniajcie mnie czy jest sens grania takim sposobem czy jest to zwykla strata kasy kazdy ma swoj rozum a przyklad kolegi up zeby zaczynac od 10zl do 1000zl jest nierealny chocby z perspektywy czasu moje zalozenie to jest grac 1 typ/miesiac i to naprawde mocno przeanalizowany taka perelke raz na miesiac mysle ze bez problemu mozna trafic

przy okazji podam wam przyklad

10k na najblizszy mecz juve z podporka kurs 1.10
niech ten mecz zweryfikuje moj plan
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Gram tak od jakiegoś czasu w bet365. Zaczynalem dokladnie tak jak pisze Shakal od 100 pln. Poczatkowo gralem all in, majac streaka doszedlem do 3000 pln i wtedy zaczalem stawkowac, im wiecej mialem na koncie tym wiekszymi stawkami gralem. Dzis mam ponad 25k. Nie zauwazylem znaczacych limitów.
EDIT: Szanownego moderatora który wciąz usuwa mój post komentujący pytanie autora tematu prosze o informację z jakiego powodu ów post zostaje wciąż usuwany.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Siema mam pytanie czy jakbym gral np. na bet365 bardzo niskie kursy live 1.1-1.2 plaska stawka 10k zl/euro mialoby to jakis sens czy wiekszosc bukow by mnie zlimitowalo
ew. jest jakis buk ktory by nie mial nic przeciwko i przy okazji nie okradl mnie (wplacajac 10k roznie moze byc?)
Za co mieli by Cię zlimitować ? Że grasz wysokie stawki ? Grubo grasz grubo przegrywasz a oni się cieszą. Pytanie czy jesteś amatorem czy profesjonalistą bo to zdanie
&quot;
mam pytanie czy jakbym gral np. na bet365 bardzo niskie kursy live 1.1-1.2 plaska stawka 10k zl/euro/QUOTE]&quot;
może oznaczać zarówno kompletnego amatora jak i profesjonalistę.
Na zlimitowanie ma wpływ kilka czynników m.in co obstawiasz jak Ty będziesz obstawiał europejskie najbardziej popularne ligi to nitk Cię w życiu nie zlimituje możesz sobie grać wygrywać i przegrywać do woli ale jak nagle zaczniesz obstawiać np pakistańskiego pinponga albo Wietnamską 12 lige to napewno przy takich stawkach zaczną Cię limitować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 5

porucznik

Użytkownik
Jak byłem szczylem, to grałem taśmy za dwa zł wygrana 2000 zł itp. Praktycznie nigdy nic nie wygrałem raz na rok 100 zł, czasami 30 zł, to była frajda mieć 100 zł. Oczywiście wszystko z 10% podatkiem. Tak więc pewnego dnia za 3 zł postanowiłem obstawić całą rundę pucharu Niemiec, w sumie ponad 10 spotkań. Do wygrania miałem 3K. Weszło prawie wszystko. Na deser został mecz Bayernu Monachium z jakąś drużyną z 2, czy 3 ligi, po kursie 1,09. Oczywiście w głowie wydawałem już pieniądze na Xboxa, ubrania itp. Po czym Bayern ledwo zremisował ten mecz w 90 minucie... Możesz wyczekać kurs 1,1 do 70 minuty na livie będzie dwa zero dla drużyny, na którą postawiłeś, po czym na boisko wejdzie ktoś jak Lewandowski 5 bramek w 9 minut i skończy się na płaczu.
Dlatego sensu nie ma Twój tok myślenia, a nie limity. Z życzliwością (naprawdę) radzę Ci odłóż te pieniądze na lokatę, jeśli nie masz co z nimi zrobić.
 
W 126

wilsonperumal

Użytkownik
graj w 365, takie kwoty na takie kursy i takie topowe ligi to nawet nie zrobia na nich zadnego wrazenia i cie nigdy nie zlimituja. dla nich to low stakes ????
i na takich jak ty to oni czekaja z otwartymi rekami.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
przyklad kolegi up zeby zaczynac od 10zl do 1000zl jest nierealny chocby z perspektywy czasu moje zalozenie to jest grac 1 typ/miesiac i to naprawde mocno przeanalizowany taka perelke raz na miesiac mysle ze bez problemu mozna trafic
przy okazji podam wam przyklad
10k na najblizszy mecz juve z podporka kurs 1.10
niech ten mecz zweryfikuje moj plan
1. Dam Ci fajną analogię do Twojego założenia. Nie lepiej jest grać 1 typ na rok za 120 000 zł? Łatwiej jest znaleźć 1 typ w ciągu roku niż 12 przez 12 miesięcy ;).
2. Uważasz, że próba jednego meczu jest wystarczająca by potwierdzić Twoje założenia?
Graj jak uważasz, nie mój w tym interes, być może uda Ci się osiągnąć założony finansowy sukces. Przemyśl to po prostu na chłodno i tyle, podejmij ryzyko, wyzwanie.
Pozdrawiam i powodzenia!
@Edit: Alves94 fajnie, że potrafisz odkopać wypowiedzi z przed dobrych 4 lat, może sięgnijmy pamięcią jeszcze dalej wstecz np. 10 lat do tyłu lub 15? Patrz w przyszłość! Uwierz mi na słowo, że od tego czasu się wiele zmieniło. Zresztą jak jesteś taki dobry to proszę Cię przedstaw nam swoje aktualne saldo u bukmacherów - ja miałem jaja by to publicznie zrobić 4 lata temu. Kolega Fazer. dostał odpowiedź już w 1 poście, dostał w promocji jeszcze kilka cennych rad i uwag, że taka gra na Juve, Barcę, Bayern, Real itd. za 10 tysięcy zł/€ jest prawdopodobnie bardzo zgubna i naiwna. W każdym bądź razie życzę mu powodzenia w takiej grze.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
1. Dam Ci fajną analogię do Twojego założenia. Nie lepiej jest grać 1 typ na rok za 120 000 zł? Łatwiej jest znaleźć 1 typ w ciągu roku niż 12 przez 12 miesięcy ;).

2. Uważasz, że próba jednego meczu jest wystarczająca by potwierdzić Twoje założenia?

Graj jak uważasz, nie mój w tym interes, być może uda Ci się osiągnąć założony finansowy sukces. Przemyśl to po prostu na chłodno i tyle, podejmij ryzyko, wyzwanie.

Pozdrawiam i powodzenia!
Szakal, daruj sobie te pogadanki. Po pierwsze, to nie odpowiedziales koledze na pytanie. Spytal sie czy go nie zlimituja przy graniu takimi stawkami, a nie prosil o rady na temat obstawiania. Ma juz gotowa strategie, ktora oczywiscie jest kiepska, tym bardziej jesli chce grac pilke nozna, ale to jego sprawa. Ty go zaczales uczyc nie wiadomo po co. http://forum.bukmacherskie.com/f98/jaki-macie-bilans-u-bukmacherow-85656.html#post3261238 - zanim zaczniesz kogos uczyc, to nie lepiej odrobic trzyletni minus? Szkoda, ze przed &quot;podzialem&quot; forum nie byles taki aktywny, ale nic dziwnego.. kompleksow mozna nabrac gdyby kazdy Twoje placze tenisowe albo inne perelki odkopywal. Nie pouczaj innych, skoro sam nie umiesz grac.

Do autora: nie zlimituja Cie jesli bedziesz grac popularne sporty. O limit moglbys sie bac przy graniu np. ITF-ow, ale nie &quot;Juve lub remis&quot;. A tak swoja droga, to slaby sposob na zarobek. Niespodzianek jest pelno, widac je codziennie, a grajac Twoim sposobem zalozmy - wygrasz dwa razy i potem przegrasz. Zostania Ci okolo 2 tysiace i wtedy znowu bedziesz grac all in? Zbankrutujesz. Poza tym stawka &quot;10k/euro&quot; to raczej slaba sprawa, bo 10k euro to 40k zlotych. Ale rozumiem, ze dysponujesz takimi kwotami, to juz nie moj interes ????
 
F 20

fazer.

Użytkownik
jak widac smialo mozna grac za 10k niskie kursy

gram na sucho poki co przez 2 dni wszystkie &quot;pewniaki&quot; weszly nie patrzec na przegrany zaklad bo to byla tasma
tak wiec mozna grac nawet czesciej niz raz w miesiacu i sie wzbogacac
 
P 323

przemoks

Użytkownik
graj w 365, takie kwoty na takie kursy i takie topowe ligi to nawet nie zrobia na nich zadnego wrazenia i cie nigdy nie zlimituja. dla nich to low stakes ????
i na takich jak ty to oni czekaja z otwartymi rekami.
A ja na single i wysokie stawki bym polecil gielde Betfair, lepszy kursy niz u bukow ????
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
2 dni to zdecydowanie za mało na taką próbę... trochę dziwne podejście bo piszesz tak, jakby Ci nigdy kurs 1.15 nie wszedł. To tylko sport, pełno wałków. Wychodzę z założenia by grać za kwotę której nie będzie specjalnie szkoda. Ale twoja kasa i buk cię przyjmie z otwartymi ramionami, gdyż wie, że to długo nie potrwa ;)
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nie moja sprawa i nie moje pieniadze, ale z ciekawosci musze zapytac o jedna rzecz. Piszesz w ktoryms z postow ze Twoim celem jest granie raz na miesiac swoim sposobem. Jezeli dobrze zrozumialem wszystko, to jakbys trafial to bys zgarnial miesiecznie tysiac PLN ( jezeli sie myle to mnie poprawcie ). I teraz moje pytanie na ktore nie musisz oczywiscie odpowiadac - czy dla kogos kto dysponuje taka kwota i moze ja bez problemu przeznaczyc jednorazowa na gre tysiac zloty miesiacznie to nie sa smieszne pieniadze? Czy nie bedziesz mial ochoty na wiecej? A to zwykle proawdzi do porazek.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Jak dla mnie, nie zależnie za ile zagrasz i jaki to kurs będzie, ale chodzi o analizę obecnej sytuacji i w ogóle. Możesz grać za 1000 i grać kursy typu 5, wygrywając 5000 zł, ale możesz grać kursy 1.10 za 100000 i przegrywać wszystko.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Tyle ze szybciej ugrasz cos grajac kursy do 1.2 ale dobrze analizujac niz grajac kursy ponad 3,5 nawet z dobra analiza. Najwazniejsze by nie grac byle czego po kursie a nie znac sie na tym kompletnie. Za duze stawki trzeba byc cierpliwym i czekac na odpowiednie zdarzenie z dyscypliny ktora sie zna
 
Do góry Bottom