>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix WB (wyscig nr 9) 6.07.08

Status
Zamknięty.
slander 10

slander

Użytkownik
Niestety dla nas(typerów) to Grand Prix nie zapowiada się zbyt dobrze ze względu na pogodę. Możliwe, że będzie padać, a na 100% tor będzie mokry. W takich warunkach o wiele trudniej cokolwiek przewidzieć.
Ja polecam typ:
zw.kwal.liderem po 1okr. T/N Typ: TAK 1,30
dostępny w STS-ie. Co do pozostałych typów to jeśli już stawiałbym na Heikki Kovalainena, gdyż ma on przed sobą pusty tor i ryzyko kolizji z innym bolidem jest tu o wiele mniejsze niż u pozostałych kierowców.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Coż jeszcze rano gdy nad torem było słonko postawiłem że nikt nie odpadnie na 1 okr. teraz się o to obawiam:/ Jedynym pocieszeniem mógłby być start lotny. Zobaczymy czy kierowcy popiszą się rozwagą i dadzą zarobić :spokodfhgfh:
 
P 0

patyk

Użytkownik
Moja analiza z typów dnia:

Kimi jest kierowcą utalentowanym, szybkim i do tego dysponuje jednym z najlepszych bolidów w stawce. Mimo iż na treningach i podczas kwalifikacji nie spisywał się najlepiej, jest to kierowca którego zwykłem nazywać &quot;mistrz jednego okrążenia&quot;. Kimi w tym sezonie wykonał już 5 z 8 najszybszych okrążeń. Ten kierowca po prostu ma do tego talent. Jeździ bardzo równo i z okrążenia na okrążenie, poprawia swoje czasy o dziesiętne sekundy. Nawet jeżeli nie startuje z Pole Position, zawsze znajdzie sobie kawałek wolnego toru aby kręcić dobre czasy. Myślę, że zaraz po starcie &quot;łyknie&quot; Marka Webbera który startuje z 1 lini, a następnie będzie gonił Heikkiego. Myślę że Heikki nie jest dziś mocno zatankowany, zjedzie na pewno wcześniej od Kimiego do Boksu, wtedy Kimi będzie miał wolny tor przed sobą, i wtedy pewnie wykręci najlepszy czas wyścigu. Myślę, że stanie się to gdzieś między 17-20 okrążeniem.
Go Kimi!

I jeszcze jedno. Jeżeli pada i cały czas będzie padało (tor bedzie mokry) warto obstawić na Heikiego że zrobi najszybsze okrażenie. Koval wspaniale radzi sobie na mokrej nawierzchni. Ja niestety popełniłem głupi błąd i nie spojrzałem na warunki na torze zanim obstawiłem Kimiego ;/
 
lukasz---s--- 0

lukasz---s---

Użytkownik
Takie pytanie. jesli postawilem zaklad miedzy dwoma zawodnikami i jeden z nich wypadl z toru a postawiłem na drugiego to wygrywam?
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Powiem tyle. Strasznie dziwny wyścig i przewidzenie czegokolwiek przed Gp graniczyło z cudem. Duża ilość &quot;wypadków&quot; a żadnego SC. Do tego padał deszcz wiec faworyzowało to takich zawodników jak Vettel czy Sutil tymczasem nei dojechali. Co do wyników to:
-Brawa dla Hondy, dla mnie zwycięzcy tego GP.
-Co do BMW to powiem tak do 2 postoju podobała mi się ich taktyka, jednak wg. mnie postawienie na opony intermediaty to był błąd. Pokazuje to świetnie postawa Rubensa, który pomimo tego że musiał jeszcze później zjechać i zmienić Wety na intermediaty to utrzymał 3 miejsce na podium i taki wynik był w zasięgu Roberta.
-Co do Massy to nie zasługuje na jazde w bolidzie Ferrari. Taka &quot;masa&quot; błędów nie przystoi czołowemu kierowcy świata.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Moje propozycje:
Kubica zajmie miejsce w klasyfikacji końcowej? typ: Nie Kurs: 4,75 Szanse: 3/10 ✅✅✅
Heidfeld - Kubica typ: 1 kurs: 1,50 Szanse: 7,5/10 ✅✅✅
Kubica zajmie miejsce w pierwszej 8-mce typ: Nie Szanse: 5,5/10✅✅✅
Musiałem się pochwalic (na obecnym GP 100% skuteczności) :razz:

Wyniki GP Wielkiej Brytanii

1. Lewis Hamilton McLaren 1:39.09,440
2. Nick Heidfeld BMW Sauber
3. Rubens Barrichell Honda
4. Kimi Raikkonen Ferrari
5. Heikki KovalainenMcLaren
6. Fernando Alonso Renault
7. Jarno Trulli Toyota
8. Kazuki Nakajima Williams
9. Nico Rosberg Williams
10. Mark Webber Red Bull
11. Sebastien BourdaisToro Rosso
12. Timo Glock Toyota
13. Felipe Massa Ferrari
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom