>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Polski (11) - Gorzów Wielkopolski, 8 października, godz. 19:00

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Statystyki pól startowych w GP w Gorzowie? Bo chyba to masz na myśli - tego to pewnie nikt nie ma bo Gorzów pierwszy raz organizuje GP, stąd też nie podałem wyników z poprzedniego sezonu. Chyba, że miałbym podać wyniki GP w Bydgoszczy, które było ostatnie w cyklu i w miejsce turnieju w Bydzi wszedł Gorzów.
Na marginesie... byłem w Bydgoszczy na zakończenie GP w poprzednim sezonie i takiej porażki to nie widziałem... Mam na myśli organizację... Dobrze, że Gorzów wziął to miejsce może lepiej to Władek zrobi.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob zwycięzca Grand Prix 5,00 Betsafe
Tomasz Gollob TOP4 1,50 Fortuna
Tomasz Gollob – Greg Hancock 1 1,55 Totomix
Tomasz Gollob – Andreas Jonsson 1 1,65 Betsafe

Dzisiaj ostatnie Grand Prix czyli pożegnanie z cyklem. Tomasz Gollob ustępujący Mistrz Świata na pewno będzie chciał się pożegnać na „swoim” torze który chyba najlepiej zna z zawodników których jutro zobaczymy podczas tego turnieju. Wiele myślałem czy grać te typy, gdyby sprzęt był taki jak w zeszłym roku to chyba ani ja ani nikt inny nie miałby wątpliwości to jutro będzie rządził dzielił na „Jancarzu”. A tak albo będzie jutro klapa po raz kolejny jeśli chodzi o moje żużlowe typy albo zieleń w moim poście ???? . Jeśli chodzi o Grega to nie idzie mu zdecydowanie w Gorzowie i myślę, że mając złoty medal jednak nie będzie się zabijał o pozycje a po prostu odjedzie spokojnie ten turniej mając na uwadze to iż jutro odbierze swój drugi złoty medal. Najlepszy wynik Grega i to chyba jedyny dwucyfrowy miał miejsce jak bronił barw jeszcze „Lwów”z Częstochowy co jego kolegą drużyny był Nicki Pedersen, Greg wtedy wywalczył bodajże 13 punktów a Włókniarz wygrał 51:39 ???? Co do Jonssona ten zawodnik na pewno ma o co walczyć, ponieważ stawką jest srebrny medal o który stoczy bój z Jarkiem Hampele, ale co do Andreasa można mieć również duże ale jeśli chodzi o jego występy w Gorzowie temu zawodnikowi również nie jeżdzi się dobrze na „Jancarzu” dowodem na to są wyniki z tegorocznych imprez które odbywały się w Gorzowie a Jonsson w nich występował. Uważam, że Tomek jutro wygra mimo wszystko on w Gorzowie na prawdę potrafi jeżdzić na pewno lepiej niż w Toruniu.. a i tor myślę pod kątem GP był dostępny dla niego 24 godziny na dobę.. Dlatego, że gram na jego zwycięstwo dorzucam jeszcze typ iż będzie w finale oraz będzie lepszy od Grega i Jonssona.

Jason Crump – Greg Hancock 1 2,00 Unibet
Jason Crump TOP4 2,40 Fortuna

O Gregu pisałem już w poście wyżej, że moim zdaniem nie będzie się przemęczał nie wiadomo jak w dzisiejszym turnieju. Natomiast Jasonowi tor w Gorzowie zdecydowanie pasuje co pokazał szczególnie podczas finału i półfinału Speedway World Cup gdzie był pewnym punktem drużyny Australii. Niby Jason tak jak Tomek jedzie tyko o honor ponieważ o medal również będzie mu ciężko zawalczyć. Jarek i Jonsson są już raczej poza zasięgiem, jeden z nich musiał by pojechać totalną klapę a Jason wygrać spod kompletem.. Ale uważam, że taki zawodnik jak Jason będzie chciał się pokazać Polskiej żywiołowej publiczności i powalczy moim zdaniem o wejście do finału podczas dzisiejszego turnieju.. i będzie wyżej sklasyfikowany niż Greg Hancock.

Jarosław Hampel - Andreas Jonsson 1 1,80 Betsafe

O Andreasie pisałem w powyższych typach, temu zawodnikowi nie idzie na torze w Gorzowie więc nie wiem co jego magiczny tuner musiałby jutro wymyślić aby Jonsson nagle zaczął fruwać na tym owalu, stąd też pojawia się dość duża szansa dla Jarka na drugi z rzędu srebrny medal a co za tym idzie musi zdobyć o dwa punkty więcej niż Jonsson w dzisiejszym turnieju i jest to na pewno bardzo realny tym bardziej, że moim zdaniem Jarek jutro wystąpi w wyścigu wieczoru jakim będzie finał a Andreas nie koniecznie.. Dlatego stawiam iż jutro Jarek odbierze srebrny medal i będzie wyżej sklasyfikowany w całym turnieju w Gorzowie niż Szwed.
 
N 14

nsc

Użytkownik
Jarek Hampel - Rune Holta 1 @1.25 Sportingbet ✅
Tutaj nie ma się co rozpisywać, jak dla mnie peffka. Co prawda mały kurs, ale dobra lokata nie jest zła. Ogólnie postawa Holty ostatnio pozostawia wiele do życzenia. Problemy z nadgarstkiem + słaba forma na pewno mu dzisiaj nie pomogą. Występ Holty właśnie w Gorzowie podczas meczu o 3 miejsce to 0 pkt w 4 biegach no i upadek. Motywacja obu żużlowców to również dwa różne światy. Dla Jarka to jeden z najważniejszych dni w sezonie. Mały będzie walczył z AJ&#39;em o srebro i nie ma tutaj mowy o odpuszczaniu, pełna koncentracja do ostatniego biegu. Co do Holty to nie ma już szans na utrzymanie się w Grand Prix na następny sezon i jedzie dzisiaj o pietruszkę. 10/10
Emil Sajfutdinow - Antonio Lindback 1 @ 1.45 Fortuna ✅
Emil jak zwykle dobra, równa forma. W większości Grand Prix kręci się wokół 10 oczek, a dzisiaj nie powinno być gorzej. W ostatnim GP pojechał bardzo dobrze, niestety zdobył &quot;tylko&quot; 10 punktów, a wszystko to przez 2 ostatnie kompletnie nieudane biegi. W wywiadzie tłumaczył się, że zawiódł silnik.. ja mu wierzę :p Antonio w ostatnich czasach niewątpliwie zawodzi. Nie pomógł w dużym stopniu Indianom w meczach finałowych Elitserien. Pomimo słabej formy zapewnił sobie jazdę w GP w sezonie 2012 dzięki zwycięstwu w GP Challenge w sierpniu. Wydaje mi się, że Emil powinien spokojnie awansować do półfinałów, a może nawet walczyć o pudło - już nie raz pokazał, że go na to stać. Natomiast Antonio daję max. 5 oczek, więcej to była by mała sensacja.
Kurs na Emila jeszcze wczoraj wieczorem wynosił 1.60 ????
na sucho:
Top Swedish Rider - Andreas Jonsson @1.75 Expekt ✅
Darcy Ward - Rune Holta 1 @ 1.65 Tobet ✅

piękny dzień ✅ ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
4 pkt Warda w druzynowce nie powalaja ;). to ja wole przeciwko Holcie z Bomberem za 2,05 ✅ w betsafe. Harris ładnie w lidze i druzynowce w Gorzowie, do tego ostatnio ładnie jezdzi.
do tego dorzuce :
Nicki Pedersen top 8 ✅
bwin
1,70
Sezon przegrany dla Nickiego, po kontuzji sladu nie ma, dlugi odpoczynek i presji nie ma. Jezdzi tutaj potrafi co wiele razy udowadnial a wiec połfinał to nie granica nie do pokonania. Nie gram na niego bo jest nieobliczalny ale dzisiaj akuray warto zaryzykowac.

szybszego rozstrzygniecia nie moglem sie spodziewac ;)
 
M 0

mulka

Użytkownik
panowie co sadzicice o kuponie hampel-holta 1 1.25
golob-kolodziej 1 1.15 laczny kurs to 1.43 ale przy wkladzie 500zl zysk to prawie 720 zl prosze o komentarze bo powaznie mysle o tym
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co tu dużo mówić takie bety jak Hampel z Holtą na Jarka to peffka więc można sobie ako ładnie podbić. To samo Gollob-Kołodziej 1 @ 1,15 Sportingbet. U siebie Tomek to jednak co innego niż na innych torach więc liczę, że będzie chciał dobrze zakończyć ten jednak chyba nie udany dla niego sezon, po mimo zdobycia dwóch brązowych medali w ligach i złota w drużynie. Poza tym widzę na dzisiejsze zawody jeszcze jeden typ, który rozstrzygnie się bardzo szybko:
Nicki Pedersen winner heat 1 @ 2,075 Sportingbet✅
Może kurs na kolana nie powala ale jednak ja zobaczymy jakich ma rywali Nicki to też nie możemy się dziwić. Pierwsze pole, które w Gorzowie mocne jest, a jak tor będzie mokry to pewnie też i start o wszystkim zadecyduję na samym początku. Nicki po prostu musi wyjść równo z rywalami, bo wtedy ich wypchnie. Chyba też nikt sobie nie wyobraża sytuacji, gdy ktoś miałby wygrać przepychankę na łokcie z Nickim, bo on jest co by nie mówić mistrzem takich &quot;akcji&quot;. Rywale naprawdę słabi. Jasio, Bomber i Holta mieli przecież tak katastrofalny sezon za sobą, że to baja. Jedynie ostatnio coś zaczął jeździć Harris ale tutaj zaczyna od trzeciego pola i to może być dla niego sporym problemem. Jak dla mnie kurs całkiem niezły więc warto zainwestować w Nickiego, który u siebie będzie chciał godnie zakończyć sezon i całkiem możliwe, że pożegnać się co najmniej na rok z cyklem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Ostatnie Grand Prix, choć Mistrza Świata już mamy to pojedynek o srebrny medal zapowiada się znakomicie. Jarosław Hampel i Andreas są w doskonałej formie. Ogólnie podoba mi się zakład Jarek-Greg typ 1 @ 1.70. Hampel powinien dzisiaj zajść do finału, a może wygrać? W DPŚ pojechał bardzo dobrze, ale mi w głowie zapadł jego ostatni występ na Jancarzu, kiedy zdobył komplet 18 punktów. Wtedy latał na tym torze. Andreas ma jeden punkt przewagi, więc to praktycznie nic. W Gorzowie szło mu różnie. Wydaję mi się, jednak, że przy obecnej formie to nawet na tym torze może pojechać znakomicie. W ostatnich pięciu turniejach zwyciężył trzy razy! Ja skusiłem się na zakład, że AJ będzie najlepszym ze Szwedów @ 1.75 Expekt. Lindgren niby dobrze, jednak nie wierzę, że będzie lepszy od swojego kolegi z reprezentacji. Antonio już spokojny o przyszłoroczną jazdę nie spisuję się najlepiej. Nicki Pedersen w półfinale @ 1.70 bwin. Tutaj wydaję mi się, że Duńczyk będzie chciał zaliczyć dobry występ na koniec sezonu. Początek był bardzo bo przecież wygrał, wiec może i na koniec pojedzie dobrze. Jedzie na swoim torze, więc niby to plus, choć w DPŚ spisał się katastrofalnie. Bjerre-Holta typ 1 @ 1.70 betsafe. Tutaj gram oczywiście przeciwko Holcie, który chyba chcę już zakończyć ten sezon. To był jego zdecydowanie jeden z najgorszych sezonów. Niby tor w Gorzowie zna bardzo dobrze, ale przy obecnej formie nawet to nie pomoże. W meczu przeciwko Stali nie zdobył punktu... Bjerre to solidny zawodnik, który zawsze te 6-7 punktów zrobi, a tyle powinno wystarczyć. Na koniec jeszcze Harris-Laguta 1 @ 1.40 betsafe. Harris w ostatnich meczach pokazał dobra formę, a do tego zajął drugie miejsce w Gorican! Tor w Gorzowie jakoś mu nie przeszkadza, ponieważ w meczu ligowym zdobył 11 punktów. Rosjanin raczej nic wielkiego nie pokaże. Od ostatniego Grand Prix dzielą nas już minuty. Mam nadzieję, że walka o srebrny medal rozstrzygnie się w biegu finałowym!
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Co w przypadku gdy teraz zawody zostaną przerwane zrobi Tobet? Myślę, że wielu z nas, dzisiaj do tej pory trafiło pełną 8 w ich konkursie 1 na 1. Ja niestety raczej spodziewam się zwrotu -wiadomo, że sporo by stacili na tym gdyby uznali takie wyniki. Chociaż oczywiście jeszcze nadzieja że pojadą jest;)
Edit: No i teraz co zrobi Tobet? ????
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Jeśli chodzi o normalne zakłady to tak raczej nie będzie problemu, natomiast jeśli chodzi o promocje Tobet w której do wytypowania było 8 par i liczył się wynik w biegach 1-20 to raczej wydaję mi się, że będzie niestety zwrot. Musieli by pewnie wypłacić sporo pieniędzy bo pewnie sporo osób ma właśnie 1000 zł za 5 ???? ale pewnie zaraz bedą zwroty
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wszystkie buki zalicza wyniki , nawet outrighty i TOP 3 na turniej , jak sie myle to niech ktos mnie poprawi.
Niestety tak nie jest. BetGun robi zwroty na wszystko.
Tak czy siak proszę najpierw przejrzeć temat &quot;Żużel u bukmacherów (zasady rozliczenia ...&quot;
Sytuacja nie jest nowa.
Jest tam wszystko wyjaśnione na podstawie GP w Goeteborgu.
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Jeśli chodzi o normalne zakłady to tak raczej nie będzie problemu, natomiast jeśli chodzi o promocje Tobet w której do wytypowania było 8 par i liczył się wynik w biegach 1-20 to raczej wydaję mi się, że będzie niestety zwrot. Musieli by pewnie wypłacić sporo pieniędzy bo pewnie sporo osób ma właśnie 1000 zł za 5 ???? ale pewnie zaraz bedą zwroty
Udało mi się trafić całą ósemkę poprawnie. Za 5 zł wygrałem 609 zł. Przydzielili mi już tą sumę. Czekam teraz na dodatkowe 500 zł. Pisałem do nich maila z zapytaniem i dostałem odpowiedź, że sprawa moje pytanie poszło do działu marketingu. Czekam na odpowiedź teraz. Mam nadzieję, że nic nie będą kombinować.
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Udało mi się trafić całą ósemkę poprawnie. Za 5 zł wygrałem 609 zł. Przydzielili mi już tą sumę. Czekam teraz na dodatkowe 500 zł. Pisałem do nich maila z zapytaniem i dostałem odpowiedź, że sprawa moje pytanie poszło do działu marketingu. Czekam na odpowiedź teraz. Mam nadzieję, że nic nie będą kombinować.
A jakże... TOBET TO JEDNA WIELKA KPINA!!! 500 zł dla każdego, kto poprawnie wytupuje 8 zdarzeń każdy z każdym w Grand Prix w Gorzowie. Zagrałem dwa zakłady po 5 zł. Pierwszy nie wszedł (rzecz jasna nie miał prawa, skoro drugi był trafiony), natomiast drugi tak. Wygrana: 609 zł. Czekam na kolejne 500 zł z promocji. Mail od Tobetu:

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zasadami promocji uwzględniany jest wyłącznie pierwszy zagrany kupon. Ponieważ Pański pierwszy kupon na 8 par jest przegrany niestety nie będziemy mogli zakredytować bonusu.

Czy to nie kpina? Gdyby jeszcze gdzieś napisali, że coś takiego jest. Przeglądam regulamin, a w nim zero na ten temat. Aby tylko ludzi oszukać!!!
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
A jakże... TOBET TO JEDNA WIELKA KPINA!!! 500 zł dla każdego, kto poprawnie wytupuje 8 zdarzeń każdy z każdym w Grand Prix w Gorzowie. Zagrałem dwa zakłady po 5 zł. Pierwszy nie wszedł (rzecz jasna nie miał prawa, skoro drugi był trafiony), natomiast drugi tak. Wygrana: 609 zł. Czekam na kolejne 500 zł z promocji. Mail od Tobetu:
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zasadami promocji uwzględniany jest wyłącznie pierwszy zagrany kupon. Ponieważ Pański pierwszy kupon na 8 par jest przegrany niestety nie będziemy mogli zakredytować bonusu.
Czy to nie kpina? Gdyby jeszcze gdzieś napisali, że coś takiego jest. Przeglądam regulamin, a w nim zero na ten temat. Aby tylko ludzi oszukać!!!
A jakże... Kpina to jest drzeć japę i jęczeć podczas gdy się nie ma za grosz racji.
Możliwość otrzymania dodatkowej wygranej dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu (rozstrzyga data przyjęcia zakładu).
Koniec wątpliwości. Można usuwać, można nie, jak sobie chcecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom