>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Malezji 23.03.08 (wyscig #2)

Status
Zamknięty.
sparta 309

sparta

Użytkownik
Analizuje oferte Unibetu z F1 i widze dużo ciekawych pozycji.

Barrichello skl TAK 1.42
Rubens jeździł w poprzednim sezonie niezwykle równo i prawie każdy wyścig kończy na mecie

Fisichella, G - Sutil, A 1.5
Fisi to dobry kierowca w przeciwieństwie do słabego Sutila. Jedna rzecz, która może sprawić że typ nie wejdzie to wypadek Fisiego wczesniej niż Sutila bo czuje że drugi kierowca Force India do mety nie dojedzie

Trulli - Coulthard 1.45
Jarno jedzie z 3 pozcyji, David z 12. Jeśli Trulli nie wypadnie zawczesnie to typ powinien wejśc gdyż wątpie że Coulthard awansuje o tyle pozycji

Rosberg - Kubica 1.3
Nico jedzie z 16 pozycji a Robert z 4. Przewaga jest na starcie. Czuje że Robert dojedzie do mety bo to nie w jego stylu by dwa wyscigi z rrzedu kończyć przed czasem

Hamilton - Raikkonen 1.38
Kimi musi walczyć teraz o punkty i myśle że wygra ten wyścig lub będzie za Massą. Przewaga jest na starcie i czuje że Kimi będzie wysoko
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kubica miejsca 1-3? Typ : TAK Kurs : 3,30 bwin ✅✅ 2 pozycja ✅✅

Robert powinien dojechac wkoncu do mety. Po pechowym wyscigu w Australii teraz pora na dobry wyscig w jego wykonaniu. Startuje z 2linii choc poczatkowo mial z 3, ale wskutek przesuniecia kierowcow McLarena o 5 pozycji przed soba na starcie ma tylko Jarno Trullego i kierowcow Ferrari. O ile bolidy Ferrari sa raczej poza zasiegiem bo wspaniale sie spisuja podczas tego weekendu to Toyota moze dac sie wyprzedzic w co bardzo wierze. Po zatym za Polakiem beda jego &quot;kolega&quot; Heidfeld i Mark Webber a tuz za nimi wlasnie kierowcy McLarena. Nick powinien udanie blokowac Hamiltona i Kovalainena. Jest on bardzo trudny do wyprzedzenia co juz nie raz pokazal i w dzisiejszym wyscigu powinno byc podobnie.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
dla mnie jutro pewniakiem jest miejsce na podium dla Massy/Raikkonena. Kursy podobne około 1,40. Juz w kwalifikacjach obaj kierowcy Ferrari pokazali klase, Raikkonen był szybszy od Kovalainena o prawie pół sekundy, Massa jeszcze lepiej pojechał i był prawie sekundę szybszy! To przepaść. Ferrari przez kuriozalne grand prix Australii juz na starcie sezonu ma stratę aż 13 punktów do McLarena, jutro NIE MOŻE sie stac nic z bolidami, tzreba odrabiać straty, tymbardziej ze mają pewien komfort, bo Mclareny startują z 8 i 9 miejsca i mają przed sobą zarówno Alonso, jak i obu kierowców BMW Sauber.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Prognoza pogody http://www.bbc.co.uk/weather/5day.shtml?world=0153
Według serwisu BBC mają nastąpić duże opady deszczu...:kwasny4565: Mam nadzieje, że tym razem ten wyścig ukończy troche więcej kierowców.
Felipe Massa - Lewis Hamilton 1 @ 1,42 Unibet ( + Kimi Raikkonen - Heikki Kovalainen 1 @ 1,28 Unibet )
Po wspaniałej jeździe w kwalifikacjach, Massa jest moim faworytem do zwycięstwa. Ze względu na pogode stawiam bardziej asekuracyjnie na to, że Brazylijczyk ukończy wyścig przed Hamiltonem. McLaren został przesunięty o kilka pozycji i ciężko będzie przedzierać się do przodu stawki. Po za tym, za Ferrari startuje Trulli, który może troche spowolnić reszte stawki. Dalej jest Heidfeld, który na pewno nie da się łatwo wyprzedzić. Jeśli Massa dojedzie to z pewnością przed Hamiltonem.
Anthony Davidson nie sklasyfikowany @ 1,90 Unibet

Po raz kolejny Davidson potwierdził, że jest najgorszym zawodnikiem z całej stawki. Teraz ma jednak za sobą Nakajime, który został przesunięty o 10 pozycji. Jeśli japoniec znowu zacznie szaleć to przy pomyślnych wiatrach może zahaczyć w bolid Anglika. Moim zdaniem Davidson jest bez szans na to, żeby ukończyć ten wyścig w takiej pogodzie.
Robert Kubica - Nico Rosberg 1 @ 1,30 Unibet
Robert jeszcze przed startem awansował o dwie pozycje. Startuje zatem z drugiej linii, a Rosberg z 8 linii!!! więc nie ma żadnych szans, żeby dogonić Roberta. Zresztą widać, że Williams kiepsko radzi sobie w Malezji i na nic dobrego sie nie zanosi. Myślę, że pewna jedynka na Kubice. ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Grand Prix Malezji, moje propozycje:

Podam wszystko, ale nie wiem jak bede to gral, czy dublami czy triplami czy ... nie wiem poprostu podam wszystko i obok pewnosc typow w skali 1 do 5.

:!: Giancarlo Fisichella - Adrian Sutil 1.55 ~ 4/5
:!: Fernando Alonso - Nelson Piquet Jr 1.25 ~ 5/5
:!: Felipe Massa - Lewis Hamilton 1.35 4. ~ 5/5
:!: Felipe Massa - Heikki Kovalainen 1.25 ~ 5/5
:!: Robert Kubica - Nico Rosberg 1.25 ~ 4/5
:!: Nico Rosberg - Kazuki Nakajima 1.35 ~ 4/5
:!: Massa wygra 2.60 ~ 2/5
:!: Margines zwyciestwa 00 - 05.999 1.80 ~ 2/5

Jakos trzeba bedzie to rozpisac, nie mowie, ze wszystko ale wiekszosc. Ok a wiec co do pierwszego typu, Wloch tego sezonu moze nie zaczal najlepiej, ale kto zaczal? Na treningach i kwalifikacjach spisuje sie bardzo dobrze, w trenigach miescil sie nawet w pierwszej dziesiatce. Troche mial pecha w kwalifikacjach bo doslownie w ostatniej sekundzie mozna powiedziec Barichello zabral mu dojscie do 2czesci i Wloch zajal 16miejsce. Sutil to bardzo slaby zawodnik plasujacy sie zawsze w koncowce, wielu brakuje mu do kolegi z druzyny dlatego jesli warunki beda dobre dla mnie to promocja od bukow. Co do nastepnej pary raczej dlugo rozpisywac sie nie trzeba, najwazniejszym argumentem przemawiajacym za Hiszpanem jest fakt, ze zajmuje on 7 miejsce a Piquet 13 ... to mowi wszystko, a poza tym Piquet ma przed soba takich kierowcow jak Hamilton czy Kovelainen wiec jego szanse sa nikle. Kurs na Masse w parze z McLarenami to takze dla mnie bonus od Expekta, Felipe niby nie radzi sobie nadzwyczajnie dobrze bez kontroli trakcji ale jezdzil bezblednie na kwalach i zdziwilem sie, ze wygral tez z Raikkonenem, od Hamiltona i Kov byl zdecydowanie lepszy. Ferrari musi zdobywac punkty bo sporo zostawili w Australii. Massa nie mial problemow z bolidem wiec nie widze tu innego rozwiazania niz zwyciestwo i odrazu nawiazuje do tego, ze Massa moze wygrac ten wyscig. Kimi mial pewne problemy z bolidem na treningach a zreszta widac, ze w najwyzszej formie to on nie jest dlatego mysle, ze Brazylijczyk moze wygrac jutrzejszy wyscig. Tor jak widac wpasowal mu idealnie a Fin w tamtym sezonie rowniez na poczatku nie blyszczal dopiero pozniej sie rozkrecal. Dalej Kubica jak zwykle dobre kwale, typowi daje 4/5 bo znowu niewiadomo czego mozna sie spodziewac po BMW. Jak mu dadza znowu niewiadomo jaka taktyke to kto wie, ale Robert JAK NIGDY wypowiadal sie, ze dobrze spisywal sie na kwalach i optymistycznie widzi swoje szanse na punkty w Malezji dlatego ten typ. Ale w sumie jest to typ bezpieczny bo kierowcow dzieli 12miejsc wiec jestem o to spokojny Roseberg z Japoncem to takze niezle promo od bukow. Nakajima zajmuje 18pozycje a Rosberg 16. Nakajmkia w moich oczach jest najslabszym zawodnikiem w calej stawce i dlatego typ moze byc tylko jeden. Margines zwyciezca ustawilem na 6sekund z tego powodu iz licze na wyrownana walke Massy z Raikkonenem, typ ryzykowny ale warty ryzyka bo kurs ladny a kierwocy beda walczyc do konca o najwyzszy stopien na podium na pewno.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ja spróbuję takie coś:
Najszybsze okrążenie
Typ: Lewis Hamilton
Kurs: 4.00
Stawka: 3/10
bet365
Rok temu wyniki takie:
1 2 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 22 15:40:13 206.355 1:36.701
2 1 Fernando Alonso McLaren-Mercedes 42 16:13:06 206.014 1:36.861
3 5 Felipe Massa Ferrari 42 16:13:42 205.298 1:37.199
4 6 Kimi Räikkönen Ferrari 40 16:09:46 205.237 1:37.228
Wtedy Brytyjczyk zajął 2miejsce za Alonso.
Szczególnier liczę na moment gdy w wyścigu nikt z przodu nie będzie mu przeszkadzał w uzyskaniu jak najszybszych prędkości.
To powinnien się postarać Luwis bo przecież będzie musiał walczyć o lepsze miejsce niż pozycja startowa.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
jeszcze takie propozycje na F1 ????

Jenson Button-Jarno Trulli typ: 2 Kurs: 1,45 bwin ✅✅✅ Button na 10 a Trulli na 4 ✅

Trulli to najwieksze pozytywne zaskoczenie tego weekendu. Startuje z drugiej linii i jesli nie ulegnie jakiemus wypadkowi to z pewnoscia dojedzie do mety przed Buttonem ktory wystartuje do wyscigu z 6linii i przed soba ma wielu klasowych kierowcow i raczej nie da rady ich wyprzedzic;)
Nick Heidfeld-Nicko Rosberg typ : 1 kurs : 1,30 bwin ✅✅ Heidfeld 6 a Rosberg 14 ✅✅

Pojedynek Niemieckich kierowcow. BMW ma obednie o wiele lepszy bolid i nie widze innej mozliwosci zeby Heidfeld nie dojechal do mety przed kierowca Williamsa w dodatku ze startuje z dalekiego miejsca.

Anthony Davidson nie sklasyfikowany kurs : 1,75 bwin ⛔⛔⛔ dojechal na 15pozycji ⛔

W moich oczach takze najgorszy kierowca w stawce wiec co tu duzo pisac. Nie powinien dojechac do mety. Startuje z 21 miejsca. Jego bolid juz nie raz zawodzil. Slabe umiejetnosci moga zwiastowac szybszy koniec wyscigu ;)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ja spróbuję takie coś:
Najszybsze okrążenie
Typ: Lewis Hamilton
Kurs: 4.00
Stawka: 3/10
bet365
Moim zdaniem zawodnicy Ferrari mają zdecydowanie większe szanse, żeby mieć najlepszy czas okrążenia. Dlaczego? Bo jadą z przodu i mają pusty tor przed sobą, a Lewis będzie musiał się przepychać więc kierowcy jadący przed nim będą go spowalniać. Możliwe, że w końcu Hamilton wyprzedzi tych wolniejszych, ale na pewno będzie miał mniej okazji niż Ferrari, żeby powalczyć o dobry czas. ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Znajdzie się dwóch kierowców tej samej stajni na miejscach punktowanych?
Ferrari ⛔⛔⛔
McLaren-Mercedes ✅✅✅
BMW Sauber ✅✅✅
Wg. mnie wszyscy kierowcy tych trzech zespołów znajdą się na pkt. miejscach, bo nie widzę innej opcji że Massa, Hamilton czy Kubica mogli by nie zapunktować w jutrzejszym wyścigu. Po ostatniej wpadce w Australii kiedy to 7 zawodników ukończyło wyścig a w tym żaden bolid z Ferrari czy tylko jeden z BMW to było kompletne nieporozumienie i już dzisiaj zawodnicy będą chcieli udowodnić że to pomyłka. Bolidy Ferrari znakomicie spisywały się w kwalifikacjach oraz trenigach , bez zarzutu BMW i McLaren jedynie kogo bym się tutaj obawiał to H. Kovalainena bo za Niego nie jestem pewnien ale licze że także dojadzie w punktowanej ósemce ????
pozdROWienia ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
I znowu przez Massy jestem w plecy. Brawo dla Roberta, piekny wyscig. Wracajac do Massy to utwierdza mnie w przekonaniu, ze nie radzi sobie bez kontroli trakcji. Takie banalne bledy to sobie moze Nakajima popelniac ale nie Massa, no bez jaj. Gratulacje Jacques na typ Roberta z Kov. Tez chcialem to grac ale Expekt mi tego nie zaproponowal
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom