>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Malezji 2-4.04.2010 [3]

Status
Zamknięty.
V 0

velipe

Użytkownik
Postawiłem, że Alonso będzie sklasyfikowany. Został Sklasyfikowany tylko, że nie ukończył całego wyścigu
Czy w STSie też będzie sklasyfikowany ?
 
S 381

szczurek

Użytkownik
No cóż dziwna sprawa. ???? Pojechałem do rodziny w piątek, i zostawiłem Snajperowi analizę na zwyciestwo Hamiltona w wyscigu (dzieki serdeczne za wklejenie ???? ). Jak widzę nie tylko ja byłem przekonany że nasz murzynek będzie bardzo groźny. Pogoda w kwalifikacjach przewróciła wszystko do góry nogami. Jednak i tak Lewis zanotował fantastyczny występ. Przyznam się, że kiedy Hamilton jechał drugi, błagałem niebiosa o deszcz. Gdyby wtedy luneło, wszyscy musieliby zjechać po deszczówki, i Hamilton byłby w świetnej sytuacji. Ogólnie wyścig ciekawy, z zaskakującymi rozwiązaniami (świetny start Vettela). Oby lepiej poszło nam typowanie w Chinach.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Postawiłem, że Alonso będzie sklasyfikowany. Został Sklasyfikowany tylko, że nie ukończył całego wyścigu

Czy w STSie też będzie sklasyfikowany ?
Liczą się zawsze oficjalne wyniki ;) czyli w tym przypadku, pomimo awarii silnika, Alonso ukończył wyścig na 13 miejscu, co pokazuje tabelka na poprzedniej stronie :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom