>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grand Prix Bahrainu (wyścig nr 3) - 06.04.2008

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Po ostatnim, może nie najciekawszym, ale bardzo szczęśliwym dla Polaków wyścigu na torze Sepang w Malezji, teraz przyszedł czas na jeden z nowszych torów w całym kalendarzu - tor Sakhir w Bahrajnie.
Jest to dość trudny tor, ponieważ na jego poboczach jest piasek, który przy wietrze może wedrzeć sie na tor i przeszkadzać w jeździe. Tor z dwoma długimi prostymi i mocnymi dohamowaniami do zakrętów.
Dzisiejsza prognoza pogody przepowiada ładną pogodę, słońce i temperaturę w okolicach 21 stopni Celcjusza.


Informacje ogólne:
Nazwa
: Bahrain International Circuit
Położenie: Bahrajn
Data utworzenia: 2004
Pierwsze GP: 2004
Długość toru -- 5.412 km.
Ilość okrążeń wyścigu -- 57 (308.238 km).
Ilość zakrętów -- 11 (4 lewych, 7 prawych).
Prędkość maksymalna (2007) -- 314,7 km/h.
Rekord toru -- 1’30”252 M.Schumacher, 2004, Ferrari.
Zwycięzcy z ostatnich lat:
2007 F. Massa - Ferrari
2006 F. Alonso - Renault
2005 F. Alonso - Renault
2004 M. Schumacher - Ferrari
Terminarz GP Bahrainu:
04 kwietnia (Piątek)
09:00 - 10:30 #1 trening
13:00 - 14:30 #2 trening
05 kwietnia (Sobota)
10:00 - 11:00 Trening
13:00 Kwalifikacje
06 kwietnia (Niedziela)
13:30 Wyścig
Jak będzie tym razem? Kto wygra? Kto dojedzie do mety, a kto wyścig skończy przed czasem? Zapraszam do typowania.
 
djmetios 0

djmetios

Użytkownik
F1
Witam odrazu przejdę do rzeczy:

Formuła jeden Grand Prix Bahrajnu
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
06-04 Niedziela
13:30 Raikkonen K. (FIN) 2.50 1.40 1.25
13:30 Hamilton L. (GBR) 3.00 1.50 1.27
13:30 Massa F. (BRA) 4.50 1.75 1.30
13:30 Kovalainen H. (FIN) 7.50 2.25 1.35
13:30 Kubica R. (POL) 15.00 2.75 1.45
13:30 Heidfeld N. (GER) 20.00 3.00 1.50
13:30 Alonso F. (SPA) 40.00 7.50 2.25
13:30 Trulli J. (ITA) 50.00 8.00 2.50

Co sądzicie? Wg. mnie : Raikonnen X (1 lub 2), Hamilton, wątpie aby się odbił.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie wiem o czym mówisz pierwsze widzę opcję X lub 1X w F1.Jesteśmy po pierwszym treningu,który wygrał Massa ale co z tego jak w wyścigu głównym znów pojedzie źle.Może jest mistrzem wyścigów ale bez elektroniki sobie nie radzi.Zespół Williamsa zaprezentował sie bardzo dobrze, obaj kierowcy tego teamu byli szybsi od Roberta Kubicy i Nicka Heidfelda.Dzisiejszy 2 trening da lepszy przegląd.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Już za niecałe 13h kwalifikacje, w związku z czym:
Bwin:
Jaka drużyna zakończy kwalifikację z obydwoma kierowcami w top 3?
Ferrari - 1.65 ⛔⛔
Tor w Bahrajnie jest torem, na którym Ferrari czuje się znakomicie. Co do Kimiego, to nie mam wątpliwości, że znajdzie się w TOP 3. Co do Massy, to wiadomo, jakie głupie błędy popełnia, lecz pojedyncze okrążenia jedzie świetnie, co pokazał chociażby dzisiejszy drugi trening. Więc, w jego wypadku, też TOP 3 powinno być.
Head-to-head (kwalifikacje).
Alonso - Piquet Jr. - 1 - 1.18 ✅✅
Tego typu chyba nie trzeba nikomu udowadniać. Tylko awaria bolidu może przeszkodzić Hiszpanowi w wyprzedzeniu Piqueta. Może z tymi bolidami w II treningu nie było zbyt różowo, lecz jutro powinno być lepiej.
Heidfeld - Kubica - 2 - 1.38 ✅✅
Quick Nick miał dzisiaj problemy z bolidem, co przeszkodziło mu w przyzwyczajeniu sie do toru. Typ ten jest bardziej przejawem patriotyzmu, lecz wierzę, że Robert znów pojedzie bezbłędnie kwalifikacje i mam cichą nadzieję, że zajmie miejsce w TOP 4.
Felipe Massa - Lewis Hamilton - 1 - 1.30 ✅✅
Jak już wcześniej wspomniałem, tor ten przypadł do gustu zespołowi z Maranello. Massa potrafi kapitalnie pojechać pojedyncze okrążenia, co pokazał i w treningach tutaj, jak i w kwalifikacjach w Malezji. Natomiast dzisiejszy wypadek Hamiltona na pewno w jakiś sposób zaważy na sposób prowadzenia sie bolidu. Ustawienia na pewno nie będą optymalne. I wg. mnie z całą pewnością Lewis na tym torze w kwalifikacjach nie osiągnie lepszego czasu od któregokolwiek Ferrari, dlatego też:
Raikkonen - Hamilton - 1 - 1.40 ⛔⛔
Ferrari - McLaren (najlepiej sklasyfikowany bolid) - 1 - 1.25 ✅✅
Trulli - Glock - 1 - 1.15 ✅✅
Taki pewniaczek na podbicie kursu. Jarno cały czas jeździ szybciej od młodego Glocka. Jeśli nie będzie żadnych problemów technicznych u Trulliego (a być nie powinno), to Jarno znajdzie się spokojnie w Q3, a Glock moim zdaniem, zakończy kwalifikacje w Q2.

Kubica z Pole Position! ???? .
Coś niesamowitego! ????
✅✅✅✅✅✅✅
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i mamy Roberta na pole position! cos wspanialego pierwsze w karierze pierwsze w karierze BMW i pierwsze od 22 wyscigow pole position dla innego bolidu niż Ferrari czy Mercedes! jutro trzymamy wszyscy kciuki za Roberta niech uzyska jak najlepsze miejsce w wyścigu. W ofercie jeszcze nie ma kursów na jutrzejszy wyścig ale śmiało stawiam Kubice w pierwszej 3-jce ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Bardzo dobre kwalifikacje w wykonaniu Roberta!!Nie wiem co myślały buki wystawiając kurs 1,6 na Polaka w parze z Heidfeldem.Jutro spodziewam się podobnego kursu na to,że Robert będzie na podium.Zapewne Polak ma mało paliwa w bolidzie i jako pierwszy zjedzie na tankowanie i boję się,że Robert nie odjedzie po starcie na bezpieczną odległość i po tankowaniu straci 2 pozycje.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
zdziwil mnie az tak wysoki kurs wystawiony przez bwin na zwyciestwo Roberta Kubicy bo az 5,50 !!

Robert Kubica Typ : top 3 Kurs : 1,70 bwin

Startuje z pole position i co tu duzo mowic. Typ ten to poprostu pewniak;) Licze na pierwsze w karierze zwyciestwo w GP. Stawiam jednak na miejsce na podium. Moze sie cos wydarzyc ale oby tak nie bylo. Za jego plecami sa Massa i Hamilton a wiec szalenie grozni rywale, ale powinno byc dobrze ;)

Jenson Button - David Coulthard typ : 1 Kurs
: 1,50 bwin

Po 3sesji treningowej gdy Coulthard zajal wysokie 5miejsce myslalem ze w kwalifikacjach bedzie dobrze dla Szkota a tu jednak niespodzianka in minus bo zajal on dopiero 17pozycje. Button startuje z pozycji nr 9 a wiec jak obejdzie sie bez usterek technicznych powinien dojechac do mety przed kierowca Red Bulla.

Jarno Trulli - Timo Glock Typ : 1 Kurs : 1,40 bwin

Wloch rusza z 7pola startowegom, a Niemiec z 13. To juz jest duzy handicap na korzysc pierwszego z kierowcow Toyoty. Jego partner z teamu jeszcze nie jest tak doswiadczony jak Jarno i powinno sie to jutro stac;)

AKO Kurs : 3,57
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Wiadomo kiedy BetGun wystawi kursy na F1 ? Czy w ogóle wystawi ?
Moim zdaniem Robert zakończy wyścig na podium ale go nie wygra.Ma za sobą Hamiltona i to właśnie on moim zdaniem wygra wyścig.Nie jestem znawcą F1 ale z tego co wiem Ferrari ma szybsze bolidy od BMW Sauber.Myślę ,że Lewis będzie #1 a Robert #2 co nie zmienia faktu ,że czeka nas niesamowity wyścig.Jak każdy zresztą...
 
A 0

ardjan1

Użytkownik
Z tego co napisałeś wynika, że Lewis Hamilton jeździ w Ferrari, a jest to oczywiście nieprawda. Brytyjczyk zasiada za kółkiem McLarena. Ja myśle, że największym zagrożeniem dla polaka jest Massa (Ferrari).
 
matex 0

matex

Użytkownik
Moje propozycje tak na szybko (wszystko z Bwin):

Top 3 - zawodnik
Robert Kubica (POL/BMW-Sauber) @ &lt;1.70&gt; 7/10 ✅

Head-to-Head Raikkonen/Massa
Kimi Raikkonen (FIN/Ferrari) @ &lt;2.02&gt; 3/10 ⛔

Który team będzie miał dwóch zawodników w Top 3?
Każdy inny wynik @ &lt;3.20&gt; 6/10 ⛔

A więc tak. Myślę, że Kubica statnie na podium lecz niekoniecznie będzie to najwyższe miejsce (mam nadzieję, że się myle). Drugi typ ryzykowny, lecz coś czuje że Massa moze nów popełnic jakis bład i jego kolega z druzyny to wykorzysta. Co do 3 propozycji to moim zdaniem na pudle bedzie BMW, Ferrari i Mercedes ????
 
Z 0

ziqo

Użytkownik
Masz rację ardjan1 największym zagrożeniem dla Kubka jest Massa, z tą tylko różnicą, iż nie że go wyprzedzi a zrobi jakąś głupotę. Weź pod uwagę to że Massa nie ma jeszcze punktów i jest pod dużą presją. Zresztą dobrze wiadomo że Massa bez TC jest beznadziejny (patrz pierwszy zakręt w GP Australi no i ten spin w GP Malezji. Stąd uważam że Massa nie dojedzie nawet w pierwszej 3 (znowu zrobi coś głupiego). Dlatego stawiam tak:1 Raikkonen, 2. Kubica, 3. Kovalainen 4 .Hamilton (stawiam tak nisko Mclareny bo BMki już się do nich zrównały a ponadto Hamilton jak nie startuje z pierwszej lini to już nie jest taki mocny (w GP Malezji nawet nie wyprzedził Trulliego)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Od razu widać, że Kubica jechał po Pole Position, ale ostrzegałbym troche przed Hurra optymizmem. Robert ma mało paliwa, a jak znam BMW to pewnie znowu ustawili mu wyścig na trzy tankowania...:zoltakartka:. Dlatego właśnie Kubica tego wyścigu nie wygra. Zwróćmy uwagę np na Raikkonena. W kwalifikacjach się nie liczył, ale Fin na pewno jedzie na 2 pit-stopy. Myśle, że podobnie jedzie np Heidfeld i Kovalainen. Massy nie stawiam bo już dwa razy mi cały kupon popsuł, a Hamilton... jak oglądałem kwal. to inżynier mówił przez radio, że traci dużo czasu na ostatniej szykanie, więc niewykluczone, że obecna pozycja jest spowodowana słabą jazdą w trzecim sektorze.
Moje propozycje napisze jak Unibet wystawi oferte. ????
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Jako, ze toto-mix nie uaktualnił swojej oferty, a poza tym bwin ma ją znacznie bogatszą jeśli chodzi o F1, podam teraz parę typów na jutrzejszy wyścig właśnie z tej strony. Niektóre z nich będą bez jakiejś rozwiniętej analizy - gdyż nie byłoby większego sensu rozwodzić sie nad nimi ???? .
Zwycięzca:
Lewis Hamilton (McLaren) - 5.00 ⛔⛔
ew. Robert Kubica (BMW Sauber) - 5.00 ⛔⛔
Typ, co do którego mam najwięcej wątpliwości. I pewnie, jak jutro rano będę szedł do toto-mixu - też je będę miał. Właściwie to jestem pewny, że wyścig wygra ktoś z tej dwójki. Pomimo tego, że jest to tor, który pasuje Ferrari, to Massa moim zdaniem nie wygra tego wyścigu w związku ze zbyt dużą presją na niego. Tak jak Kubica powiedział dzisiaj w wywiadzie: &quot;Nie będzie od razu szarżował&quot;. A Felipe popełnia błędy nawet jadąc sam, a co dopiero starając się kogoś wyprzedzić. Natomiast Raikkonen ma ewidentnie jakieś problemy z bolidem i wątpię, by jutro poradził sobie z jadącymi przed nim kierowcami. Z tej dwójki (Hamilton &amp; Kubica) większe szanse na zwycięstwo dałbym jednak Polakowi. Jeździ on bardzo równo, szybko i praktycznie bezbłędnie. Raczej Kubica nie da się wyprzedzić Massie na pierwszym zakręcie, więc jazda bez przeciwników z przodu z pewnością ułatwi Kubicy jazdę swoim tempem. W tym sezonie McLareny i BMW mają bardzo porównywalne czasy, więc nie sądzę, by Kubica miał mniej paliwa (a jeśli ma to góra 2 okrążenia).
Head-to-head (kierowcy).
Alonso (ESP / Renault) - Heidfeld (GER / BMW Sauber) - 2 - 1.30 ✅✅
Heidfeld - P6
Alonso - P10.
Cztery pola zaliczki, patrząc na formę obu stajni, to zdecydowanie wystarczająca zaliczka dla Niemca, by nie dać się wyprzedzić Hiszpanowi. Pomimo bardzo słabych wyników Heidfelda w treningach, w kwalifikacjach pokazał, że gdy trzeba, to mechanicy BMW robią co trzeba i dzięki nim, mógł osiągnąć ten dobry rezultat w kwalifikacjach.

Button (GBR / Honda) - Coulthard (GBR / Red Bull)
- 1 - 1.40 ⛔⛔
Button - P9
Coulthard - P17
Button zrobił wszystkim małą niespodziankę podczas kwalifikacji. Jeśli ktoś miał robić w Hondzie wyniki, to prędzej byłby to Barrichello. Jednak Anglik pokazał się z dobrej strony. Coulthard natomiast nie wszedł nawet do Q2. Taki wynik nie wróży niczego dobrego. 8 pozycji różnicy jest bardzo ciężko nadrobić. I myślę, że tak naprawdę jedynym sposobem na to, by Culthard ukończył wyścig przed Buttonem jest awaria bolidu Hondy.

Heidfeld (GER / BMW Sauber) - Kubica (POL / BMW Sauber)
- 2 - 1.30 ✅✅
Heidfeld - P6
Kubica - P1
Jeden z typów, których właściwie nie trzeba analizować. Bolid z tej samej stajni, auto Kubicy jest idealnie ustawione, co powiedział sam kierowca, natomiast z bolidem Niemca były cały czas problemy. Wydaje się, że znaleziono dobre ustawienia rzutem na taśmę. Jest między nimi 5 pozycji różnicy, nie sądzę, by Robert dał sobie wydrzeć podium w tym wyścigu, a Quick Nick z pewnością mu w tym nie przeszkodzi.

Kubica (POL / BMW Sauber) - Rosberg (GER / Williams)
- 1 - 1.25 ✅✅
Kubica - P1
Rosberg - P8
To jest już prawdziwy &quot;pewniak&quot;. 7 miejsc startowych różnicy, lepszy bolid po stronie Polaka + jak sądzę - większe umiejętności Kubicy nie mogą dać innego wyniku niż dojazd Kubicy do mety przed Rosbergiem.

Trulli (ITA / Toyota) - Glock (GER / Toyota)
- 1 - 1.35 ✅✅
Trulli - P7
Glock - P13
W Malezji Trulli zadziwił wszystkich dojeżdżając do mety tuż za podium. Glock natomiast nie dojechał nawet do mety. Dzisiaj Włoch udowodnił, że potrafi jeździć, a na pewno, że jeździ lepiej od młodego Niemca. 6 pozycji przewagi już na starcie i zdecydowanie większe doświadczenie pozwolą z pewnością dojechać Włochowi przed swoim kolegą z teamu.
Head-to-head (drużyny) - wyżej sklasyfikowany bolid .
BMW Sauber - Williams - 1 - 1.12 ✅✅
Pewniaczek na podbicie ogólnego kursu. Kierowcy BMW zajmują 1 i 6 miejsce startowe, a kierowcom Williamsa przypadły miejsca 8 i 16. Tylko tragedia mogłaby pozbawić niemiecki zespół przyjazdu przed Williamsem.

BMW Sauber - Renault
- 1 - 1.12 ✅✅
I kolejny pewniaczek. BMW: P1 i P6, natomiast Renault - P10 i P14. Zdecydowanie lepszy bolid jest po stronie BMW i wątpię, by nawet świetny Alonso był w stanie wyprzedzić obydwu kierowców BMW, którzy startują kilka pozycji wyżej.
Ferrari - BMW Sauber - 2 - 3.20 ⛔⛔
Jest to typ bardziej &quot;Ferrari - Kubica&quot;, gdyż nie przewiduję, by Quick Nick był w stanie przeskoczyć kierowców Ferrari i Polaka. Już wcześniej wspominałem o tym, że Massa popełnia błędy nawet jadąc sam, a co dopiero, gdy musi wyprzedzić kogoś również bardzo szybkiego. Jeśli Robert ani jego mechanicy nie popełnią błędu, to Massie ciężko będzie przeskoczyć przed Kubicę. natomiast Kimi jak też już wspominałem - prawdopodobnie ma jakiś problem z bolidem. Mając w dodatku przed sobą Hamiltona i Massę, a za sobą Kovalainena i walecznego Heidfelda, nie wróżę mu wyprzedzenia Polaka.

Czy zostanie sklasyfikowany:
NIE:
Sato - 2.20 ⛔⛔
Davidson - 2.20 ⛔⛔
Piquet Jr. - 2.30 ✅✅
TAK:
Raikkonen - 1.22 ✅✅
Hamilton - 1.22 ✅✅
Kovalainen - 1.22 ✅✅
Kubica - 1.25 ✅✅
Trulli - 1.40 ✅✅
Rosberg - 1.30 ✅✅
Nie chce mi się już teraz pisać, dlaczego tak stawiam, lecz przemyślałem sobie dość dobrze te typy i jeśli nic niespodziewanego się nie stanie, to będzie tak, jak napisałem ???? . Innych kierowców zostawiłbym w spokoju.

TOP 6:
Raikkonen - 1.28 ✅✅
Kubica - 1.30 ✅✅
Heidfeld - 1.38 ✅✅
Hamilton - 1.30 ⛔⛔:-D
Kovalainen - 1.30 ✅✅
Nie wiem dokładnie w jakiej kolejności, ale jestem niemal pewny, że właśnie ta piątka + ktoś szósty utworzy w tym wyścigu Top 6. Ten &quot;ktoś&quot; to jest wg. mnie Massa lub ktoś, kto wskoczy tam za niego w razie, gdyby ten wyleciał z toru. Nie sądzę, by któryś z tych 5 kierowców popełnił na torze błąd, który zabrał by im miejsce w szóstce. Jedynie awaria bolidu lub błąd mechaników może na tym zaważyć, lecz patrząc na to ostatnie osiągi bolidów i ostatnią racę mechaników, nie przewiduje takich niespodzianek.
Znajdzie się dwóch kierowców tej samej stajni na miejscach punktowanych?
McLaren - 1.60 ⛔⛔
BMW Sauber - 1.70 ✅✅
Właściwie do tej analizy nie można napisać wiele więcej niż do &quot;Top 6&quot;. Prawie niemożliwe jest, żeby kierowcy startujący z P1, P6 oraz P3 i P5 spadli poza czołową ósemkę. Nie ma w stawce takich bolidów, które czy to na torze, czy w trakcie pit-stopów zagroziłyby tym dwóm stajniom. Jak wspomniałem wcześniej - jedynie błąd mechaników lub awaria bolidu mogłaby pozbawić te bolidy miejsca w czołowej ósemce.

Ile aut zostanie sklasyfikowanych?
Więcej niż 15,5 - 1.65. ✅✅
Tor w Bahrajnie nie jest z pewnością torem łatwym. Ma on wiele miejsc, na których drobny błąd kierowcy może skończyć się na poboczu. Jednak te pobocze są na tyle specyficzne, że powrót z nich na tor jest dość łatwy.
Zapowiada się w Bahrajnie pogodna niedziela, więc deszcze nie powinien utrudnić sprawy kierowcom.

I powodzenia w typowaniu ???? .
Oby Robert wygrał! ;D
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie przesadzałbym ani z hurraoptymizmem ale też z pesymizmem. Wiadomo, że Robert ma mało paliwa ale nie sądzę, by Massa i Hamilton mieli o wiele więcej zalane. Jedynie Kimi Raikkonen moim zdaniem jest zalany pod kurek i może jeszcze Nick. Robert przez cały weekend pokazywał świetne tempo i po prostu jedzie tutaj szybko a Kimi i Nick ciągle na coś narzekają więc ich wynik to nie tylko kwestia paliwa.
Moim zdaniem jeśli Robert utrzyma prowadzenie przed 1 tankowaniem tzn. , że ma olbrzymie szanse na podium ( na 1 msc. póki co nie liczę bo Ferrari tutaj po prostu dominuje ).
Jeśli miałbym typować to 1.Massa 2.Kimi 3.Robert 4. Hamilton 5. Heidfeld 6. Kovalainen 7.Rosberg i tak napewno zagram sobie na pozycje w milenium ;-) tj. 1-3 + 1-5 + punkty ;-)
 
L 0

losyart

Użytkownik
GP Bahrajnu
Typ:Zwycięzca wyścigu F.Massa
kurs 2.35
Buk:Expekt


Jutro GP Bahrajnu i uważam że wygra je brazylijczyk.Po pierwsze sam Kubica podkreślał że będzie ciężko o zwycięstwo bo Massa jest bardzo szybki a raczej był bardzo szybki na treningach w kwalifikacjach poszło mu ciut gorzej,ale drugie miejsce startowe ani trochę nie przekreśla jego szans na zwycięstwo.Brazylijczyk póki co w tym sezonie nie zdobył punktu i żeby zrehabilitować się za swe wcześniejsze nie powodzenia jutro po prostu musi wygrać.Sądzę że Raikkonen mu w tym nie przeszkodzi w końcu są kolegami z jednej drużyny najważniejsze będzie wyprzedzić Roberta no i stan techniczny jego bolidu(oby się nie spierniczył w trakcie) tak czy inaczej liczę na Roberta ale jeśli on nie wygra to zrobi to Massa tym bardziej że rok temu to właśnie on zwyciężył w Bahrajnie.
 
Z 0

ziqo

Użytkownik
Cytat Willy Rampf`a po Qualu :&quot;We were not adjusting the fuel level to get pole position, we did a normal strategy for overall performance.&quot; Także z tą małą ilościa paliwa Kubicy to nie dokońca może być prawda.
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Moje propozycje: buk betsson

Robert Kubica in top 3? YES 1.70 ✅
Robert po raz kolejny pokazał klasę, zdobywając pole position. Zgadzam się z tym, że ma najmniej paliwa. Uważam, że Robert utrzyma 1 pozycję po pierwszym okrążeniu. Polak zawsze dobrze startował i z lekkim bolidem, nie powinien stracić pierwszej pozycji. Jak dla mnie Massa po raz kolejny zaliczy pobocze, ciąży na nim duża presja. Na pewno będzie chciał wyprzedzać Roberta. Brazylijczyk często nie wytrzymuje nerwowo i pewnie znowu popełni błąd.


Kimi Raikkonen in top3? YES 1.40 ✅
Kimi ma dużo paliwa i uważam, że nawet bez błędu, któregoś w pierwszej trójki uda mu się wskoczyć na podium.


Mark Webber - David Coulthard 1 1.52
✅
Wewnętrzny pojedynek teamu Red Bull Racing. Australijczyk startuje z 14 pozycji, Szkot z 17. Coulthard pojedzie pewnie na 1 pitstop, więc będzie miał ciężki bolid i będzie mu trudno wyprzedzać, na starcie również może stracić kilka pozycji. Uważam, że Webber oddali się na bezpieczną odległość, aby po tankowaniu utrzymać się przed Szkotem. Jeżeli nie będzie awarii, kolizji to typ spokojnie powinien wejść.


Nico Rosberg - Jarno Trulli 1 1.90
⛔
Zdziwiło mnie to, że w tej parze faworytem jest Trulli. Rosberg bardzo dobrze spisywał się podczas wszystkich treningów, a podczas trzeciego miał najlepszy czas. Trulli również spisywał się bardzo dobrze, ale gorzej od Niemca. Trulli startuje z 7 pozycji, Rosberg z 8. Uważam, że Rosberg ma trochę więcej paliwa od Włocha i po tankowaniu wyprzedzi kierowcę Toyoty.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
a mnie bardzo zaciekawila pare w bet365 Rosberg - Webber 1 @ 1.57
Rosberg 8 w kwalach Webber 11 , Nicko ma wspaniały team dzieki ktoremu osiąga tak dobre pozycje team Red Bulla jest w mojej opini gorszy a pozatym z tymi bolidami roznie bywa . Według mnie bardzo pewne zdarzenie i po takim kursie warto brać
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Znajdzie się dwóch kierowców tej samej stajni na miejscach punktowanych?✅✅✅
Typuję że obaj kierowcy Ferrari czyli Felipe Massa który ukończył kwalifikacje na drugim miejscu z czasem 1.33,123 czyli o 0,0,27 s.s za Naszym rodakiem R. Kubicą który wygrał kwalifikacje. Na 4 miejscu kwalifikacje ukończył drugi z zespołu Ferrari Kimi Raikkonen który przejechał najszybsze swoje kółko z czasem 1.33,419. Czyli jak widzimy dziś w czołówce było strasznie ciasno, wszystkie bolidy tej trójki są szybkie i jeżeli nie wystąpią żadne kraksy oraz komplikacje z bolidami to powinni obaj kierowcy czerwonych bolidów spokojnie ukończyć wyścig na punktowanych miejscach. W poprzednich wyścigach Kimi Raikkonen spisywał się dobrze, wprawdzie pierwszy wyścig w Australii ukończył na 8 miejscu ale to z powodu awarii bolidu, za to już ostatni wyścig ukończył na pierwszym miejscu tuż przed R. Kubicą. Nieco gorzej wiedzie się F. Massie który nie zdobył jeszcze pkt. w tegorocznej &quot;edycji&quot; F1 ale to tylko dlatego że w obu dwóch wyścigach miał awarie swojego Ferrari. Zespół ten jest na tyle doświadczony że na pewno wyciągnął z tego wnioski i poprawili ustawienia swoich bolidów i już w tym wyścigu powinno być wszystko dobrze.

pozdROWienia ????​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom