>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix (8) Polski - Toruń, 27 sierpnia godz. 19:00

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP


Lista startowa Grand Prix Polski:


Rezerwa Toru:
17. Piotr Pawlicki (Polska)
18. Emil Pulczyński (Polska)


Rozkład biegów:



Tak było przed rokiem w Toruniu:

Wyniki:
1. Tomasz Gollob (Polska) - (3,3,3,3,3,6) 24 + 1 miejsce w finale
2. Rune Holta (Polska) - (3,3,2,3,1,3,4) 19 + 2 miejsce w finale
3. Jarosław Hampel (Polska) - (3,3,1,3,1,2,2) 15 + 3 miejsce w finale
4. Jason Crump (Australia) - (3,2,3,2,3,2,0) 15 + 4 miejsce w finale
5. Hans Andersen (Dania) - (1,2,2,1,2,1) 9
6. Nicki Pedersen (Dania) - (w,1,2,2,1,1,1) 8
7. Tai Woffinden (Anglia) - (2,0,0,3,2,0) 7
8. Adrian Miedziński (Polska) - (2,1,0,w,3,0) 6
9. Chris Holder (Australia) - (1,2,3,w,-) 6
10. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - (1,0,3,1,1) 6
11. Fredrik Lindgren (Szwecja) - (1,2,1,0,2) 6
12. Greg Hancock (USA) - (2,1,2,1,0) 6
13. Piotr Protasiewicz (Polska) - (0,0,0,2,3) 5
14. Chris Harris (Anglia) - (2,1,0,1,1) 5
15. Kenneth Bjerre (Dania) - (0,3,1,0,0) 4
16. Andreas Jonsson (Szwecja) - (0,0,1,2,0) 3
17. Artur Mroczka (Polska) - (w) 0
18. Maciej Janowski (Polska) - (NS) 0
Bieg po biegu:
1. Holta, Miedziński, Lindgren, Bjerre
2. Gollob, Hancock, Andersen, Pedersen (u/w)
3. Hampel, Harris, Holder, Protasiewicz
4. Crump, Woffinden, Zetterstroem, Jonsson
5. Gollob, Crump, Miedziński, Protasiewicz
6. Holta, Andersen, Harris, Zetterstroem
7. Bjerre, Holder, Pedersen, Woffinden
8. Hampel, Lindgren, Hancock, Jonsson
9. Holder, Andersen, Jonsson, Miedziński
10. Gollob, Holta, Hampel, Woffinden
11. Zetterstroem, Hancock, Bjerre, Protasiewicz
12. Crump, Pedersen, Lindgren, Harris
13. Hampel, Pedersen, Zetterstroem, Miedziński (u/w)
14. Holta, Crump, Hancock, Holder (u/w)
15. Gollob, Jonsson, Harris, Bjerre
16. Woffinden, Protasiewicz, Andersen, Lindgren
17. Miedziński, Woffinden, Harris, Hancock
18. Protasiewicz, Pedersen, Holta, Jonsson
19. Crump, Andersen, Hampel, Bjerre
20. Gollob, Lindgren, Zetterstroem, Mroczka (w/su)
Półfinały:
21. Gollob, Hampel, Pedersen, Woffinden
22. Holta, Crump, Andersen, Miedziński
Finał:
23. Gollob, Holta, Hampel, Crump.



http://www.youtube.com/watch?v=xECtcBxsLqY
Zapraszamy do dyskusji!
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Typuj &quot;Jeden na Jednego&quot; wygraj ekstra 500 zł!

Żużlowa karuzela przenosi się do Torunia, gdzie odbędą się kolejne zawody z cyklu Speedway Grand Prix! Specjalnie na tę okazję Tobet przygotował ofertę &quot;jeden na jednego&quot;, w której każdy gracz może zgarnąć extra 500PLN stawiając zaledwie 5!

Co należy zrobić? Wystarczy w wybranych 8 parach zawartych w powyższym sektorze wskazać, który zawodnik z danej pary uzbiera więcej punktów. Każdy, kto właściwie wytypuje 8 zwycięzców i potwierdzi to zawarciem zakładu za minimum 5PLN, to poza normalną wygraną otrzyma 500PLN!

Wybierz swoją ósemkę, która okaże się lepsza od rywali w Grand Prix Polski 2011! Pary:
Tomasz Gollob - Jarosław Hampel H(0 - 0.5) 1.85 1.85
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Jason Crump - Greg Hancock H(0 - 0.5) 1.90 1.80
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren H(0 - 1.5) 1.85 1.85
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Kenneth Bjerre - Nicki Pedersen H(0 - 1) 1.72 2.00
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Chris Holder - Darcy Ward H(0 - 1.5) 1.85 1.85
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Emil Sajfutdinov - Rune Holta H(0 - 2) 1.75 1.95
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Antonio Lindback - Janusz Kołodziej H(0 - 1.5) 1.72 2.00
GP Torun - Który zawodnik zdobędzie więcej punktów w biegach 1-20
Chris Harris - Artem Łaguta H(0 - 1.5) 2.00 1.72 Nie masz jeszcze konta w Tobet?
==&gt; nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz &lt;== KLIK
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shon19 40

shon19

Użytkownik
Jako zwykły bet warto zastanowić się nad Bjarre-Pedersen 1. Bjarre pokazuje ostatnio dużą moc i jest dla mnie jednym z faworytów tego Grand Prix oprócz Hampela. A Pedersen tak naprawdę jest raczej bez formy, szczególnie jego postawa w serii Grand Prix nie jest zadowalająca.
A tak z czystej ciekawości. Wygrał ktoś ostatnio, tzn trafił te wszystkie pary?
 
C 0

cop

Użytkownik
Nieskromnie mówiąc ja właśnie :razz:
I wydaje mi się, że wtedy były nieco łatwiejsze zestawienia. Teraz mam kilka par, gdzie trudno mi wskazać faworyta. Ale zagram oczywiście, postrzelam ????
Postawiłem 5 i wygrałem wówczas koło 500 zł z typu + 500 zł Tobet przyznał nazajutrz około godziny 12-13.
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Ciekawe czy Gollob się przełamie wkońcu? Czy po raz kolejny w parze z Hampelem bedzie bez szans jak to wchodziło mi ostatnio ????
 
C 0

cop

Użytkownik
Ostatnio w tym konkursie Tomasz był w parze z Gregiem (1.5 handi na Hancocka) a Jarek z Crumpem (0.5 na Rudego). :grin:
Trudna para Gollob - Hampel, mimo wszystko na dzień dzisiejszy stawiam na Hampela. Różnica może być bardzo niewielka.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Faktycznie te pary są o wiele cięższe. Ostatnio para Hampel-Crump zepsuła kupon...
Zestawienie Antona z Kołodziejem to dla mnie typowy no-bet. Obydwoje są nieprzewidywalni...Lepiej poczekać do piątku, bo nie wiadomo co z Pedersenem, czy pojedzie
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Punkty zdobyte w tym sezonie na MotoArenie przez uczestników cyklu w danej liczbie biegów:

Hancock 12+1 w 6
Hampel 13 w 6
Gollob 12+1 w 6
Crump 12+1 w 5
Jonsson 6+1 w 5
Sajfutdinow ---
Holder 70+7 w 35
Bjerre 15 w 6
Pedersen 10+1 w 6
Lindgren 8+1 w 5
Lindbaeck ---
Harris 3+2 w 4
Holta 59+8 w 34
Ward ---
Zetterstroem ---
Łaguta 3 w 4


Może komuś się przyda. ;)



źródło: sportowefakty.pl


Statystyka pól startowych z 2010 roku:



Po południu zamieszczę swoje propozycje typów.​
 
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik
Pora zapoczątkować dyskusję, bo niby trochę suchej gadaniny było ale o typach cisza. Jutro odbędzie się już 8. runda walki o tytuł IMŚ czyli wkraczamy w najważniejszą część sezonu. Piękny obiekt w Toruniu gościć będzie po raz kolejny najlepszych jeźdźców globu. Niby GP w Polsce ale co ciekawe ze wszystkich turniejów cyklu w tym akurat na torze ujrzymy najmniej Polaków bo tylko dwójkę w osobach Golloba i Hampela (nie liczę tutaj pana z Norwegii, celowo napisałem o Polakach, nie o reprezentantach Polski). Niemniej jednak liczymy nie tylko na odrabianie strat do liderującego Grega Hancocka ale także na dobre widowisko, których w tym sezonie w GP jak na lekarstwo niestety. Ale do rzeczy, czyli o typach.
Znowu ciekawą ofertę rzucił unibet. A ma nadzieję że to tylko początek bo przed 2 tygodniami w sobotę ten buk jeszcze poszerzył swoją ofertę. Moją uwagę zwróciły zakłady typu: &quot;Excluded in at least 1 Heat&quot;. Powiecie loteria, ok, może w przypadku paru rajderów i owszem ale jak się wybierze odpowiedniego to i całkiem porządny kupon idzie ułożyć. Ja to widzę mniej więcej tak:
Excluded in at least 1 Heat Polish GP (Torun) Lindgren, Fredrik
Czy to się stanie? NO @1,50 ✅
Harris Ch. - Hampel J. @1,12 ✅
Hancock G. - Zetterström M. @1,17 ✅
Łaguta A. - Gollob T. @1,10 ✅
Ako: 2,16 unibet ✅✅✅
Tak więc jako tego, który nie ma zostać jutro wykluczony w żadnym biegu wybrałem sobie Freda. Nie jest to wybór przypadkowy, pamiętamy bowiem że reprezentujący w Polsce barwy tarnowskich Jaskółek Szwed wrócił dopiero w minionym tygodniu do ligowych obowiązków. Mało tego, już w poniedziałkowym meczu Elite League dwukrotnie zapoznawał się z nawierzchnią obiektu na Monmore Green. Uważam że popularny Fredka będzie oczywiście walczył z całych sił ale przede wszystkim na uwadze mieć będzie także swoje zdrowie i może w groźnych sytuacjach nieco odpuszczać. To oczywiście takie gdybanie ale typ bardziej na przeczucie i mi się podoba.
Pozostałe pary na wyraźnych faworytów. Gram na 3 najlepszych zawodników do tej pory w cyklu. Trudno wyobrazić sobie inny wynik w którejś z podanych dwójek. Forma Bombera jaka jest, każdy widzi, nawet na własnym torze w Manchesterze ma ostatnimi czasy ogromne problemy z przykładnym punktowaniem a co tu mówić o ograniu latającego ostatnimi czasy po torach wszelakich (;)) Hampela. Para Golloba z Łagutą to śmiech na sali a kura @1,10 należy uznać - mimo ostatnich występów pana Tomasza - za niezła lokatę na sobotnie zawody. I w końcu Herbie. Czy ktoś wierzy że Greg może się pogubić na MA ? Bynajmniej ja w to bardzo wątpię, jego występ w niedawnym ligowym starciu Falubazu w Toruniu przeczy tej tezie w wystarczającym stopniu. A Zorro ? No sorry, mam do Magnusa ogromny szacun za to co robi/robił na torze, pamiętając jeszcze jego popisy z koziołkiem na plastronie ale spójrzmy prawdzie w oczy. Jego obecność w grodzie Kopernika należy uznać za przypadkową (Kołodziej) i po raz kolejny w tym sezonie obejrzymy reprezentanta Trzech Koron w roli zapchajdziury po innym, kontuzjowanym, stałym uczestniku cyklu.
To tyle na temat tego kuponu. Na koniec luźny typ:
Darcy Ward 1-8 @1,90 WZB ✅
Obecność tego gościa w tych zawodach wywołała burzę w kraju nad Wisłą. Dlaczego on a nie Miedziak ? No właśnie, ja liczę że Darky swoją postawą na torze utnie wszelkie dyskusje na ten temat. W końcu kilka lat spędzonych w Toruniu, dobrze znany młodemu Kangurowi obiekt, nic tylko pokazać że dyspozycja prezentowana na wszystkich frontach ligowych (Lotos, Poole, Lejonen) nie jest przypadkowa. No i nie oszukujmy się, Ward koniecznie chce jeździć w GP. Gdzie ma udowodnić swoją przydatność jak nie w tym momencie ? Pytanie retoryczne, pozostawiam w zawieszeniu :cool: U innych naziemnych już z tym kursem tak wesoło nie jest ale w WZB trzymają poziom z czego się bardzo cieszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
power30 18K

power30

Forum VIP
Holder - Ward @ 1.50 Tobet
Chris zgubił nieco świetną formę z początku sezonu, ale mimo to punktuje na solidnym poziomie. Do tego startuje na swoim &quot;domowym&quot; obiekcie, co jest sporym handicapem dla niego. Co prawda Darcy w tym sezonie w Polsce wykręca świetne wyniki, ale I liga to nie Extraliga, a dzisiaj o punkty będzie mu bardzo trudno i nie sądzę, aby pojechał w półfinale. Mimo, że się przyjaźnią na na torze na pewno nie będzie sentymentów.
Harris - Łaguta @ 1.50 Tobet
Harris w tym roku na pewno nie utrzyma się w top 8 Grand Prix i będzie musiał liczyć na dziką kartę w przyszłym roku. Brytyjczyk dobre występy w w GP przeplata słabszymi. Artiom podobnie jak rok temu Woffinden jest tylko statystą i dostarczycielem punktów. Łaguta jeszcze odczuwa lekki ból w ręce po upadku. Po za jednym dobrym występem w Parken, nie pokazuje nic ciekawego i nie sądzę, aby to się dziś zmieniło.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Na początek treble który gram za większą kasę,bo nie przewiduję w tym wypadku jakichś niespodzianek:
Hancock-Zetterstroem 1@1,17✅
Gollob-Laguta 1@1,10✅
Hampel-Harris 1@1,12✅
ako:1,44✅✅
Unibet
Czołowa trójka cyklu GP została to zestawiona ze słabszymi rywalami. Laguta i Harris to dla mnie pewniaki,obaj słabo w całym GP jadą,do tego Bomber ostatnio bez formy totalnie. Para Hancocka też wydaje się pewna,bo główny faworyt do złota dziś zapunktuje pokaźnie,co powinno wystarczyc na Zorro.
I jeszcze z Milenium
Bjerre TOP8 @1,85⛔⛔
Buki trochę go niedoceniają,a Kenio ostatnio ładnie śmiga widać,że trafił z ustawieniami swoich Jaw. W tym roku w lidze zrobił 15 pkt w 6 startach więc czuje się tu dobrze.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik

Tomasz Gollob zwycięzca Grand Prix Polski 5,00 Bet365
⛔
Tomasz Gollob – Jarosław Hampel 1 1,85 Totomix ⛔

Długo się zastanawiałem, czy wrzucić te typy na forum i czy grać. Wiadomo, że wszyscy są podpaleni formą Jarka ale czy ona jest na pewno tak wysoka nie wiem. Tomek to jest Tomek, jest Mistrzem Świata co zrobił rok temu podczas Grand Prix na „Motoarenie” z między innymi Jarkiem na pewno nikomu nie muszę przypominać. Większość już nie wierzy w to, że Tomek się przebudzi i zdobędzie tytuł Mistrza Świata. Ja jako wierny kibic tego zawodnika będę wierzył do końca, Jarek to dla mnie „bezpłciowiec” stylem od Tomka jest lata świetlne za nim ;) dlatego, szczerze dawałbym nawet większe szanse na tytuł Tomkowi niż Jarkowi, ale wszystko się okaże już chyba naprawdę po dzisiejszym turnieju w Toruniu. Ja gram na zwycięstwo w dzisiejszym turnieju Tomka, a co za tym idzie, że będzie lepszy od Jarka.

Greg Hancock - Chris Holder 2 1,95 Tobet ⛔
Emil Sajfutdinow – Chris Holder 2 1,70 Totomix ✅
Chris Holder TOP4 2,40 Totomix ⛔

Wszyscy mówią o tak kapitalnej wysokiej dyspozycji, a czy we Włoszech i w Malili ten zawodnik nie znalazł się naprawdę szczęśliwie w TOP8? „Motoarena” to na pewno nie jest ulubiony owal Amerykanina. Więc liczę, że dzisiaj powinie mu się tak noga, że nie znajdzie się w końcu nawet w półfinale. Natomiast „Chrispy” na „Motoarenie” czuje się jak ryba w wodzie i oprócz Polaków upatruje go w roli do finału dzisiejszej Grand Prix. Co do Emila to podobno w tygodniu „zaliczył” w swojej ojczyżnie „dzwona” i kontuzja się odnowiła, więc pytanie jak Emil pojedzie. Do tego co tego co pamiętam to Emil w Toruniu raczej nie zachwycał na „Motoarenie” bo na starym stadionie Apatora to i owszem. Znakomita jazda przez cały sezon Chrisa w parze z „Miedziakiem” skłania mnie do tego, że przy takim kursie granie iż Chris znajdzie się w finale dzisiejszego turnieju oraz w parze z Gregiem i Emilem na Chrisa to duża promocja.

Nicki Pedersen – Rune Holta 2 1,90 Totomix ✅

Nicki to jakaś klapa i w Grand Prix i w lidze od początku sezonu. Coś tam jeżdzi w Lidze Szwedzkiej no i miewa przebłyski w Ekstralidze. Ale tak to naprawdę już nie jest ten sam Nicki co sprzed 3-4 lat, i nie wiem czy kiedykolwiek się odrodzi. W tym roku wrócił do starego teamu i myślałem, że coś się ruszy ale widać jak się ruszyło.. Natomiast „Rysiu” niby jest bez formy przez te nadgarstki ale na „Motoarenie” od początku radzi sobie nawet nie źle mimo tej kontuzji dlatego uważam, że dzisiaj może w końcu Ryszard powalczy o TOP8. Dlatego w tej parze skłaniam się do gry w stronę Holty tym bardziej, że Nicki na „Motoarenie” jakoś bez fajerwerków jeżdzi ;)

Chris Harris – Artiom Laguta 1 1,50 Tobet ⛔

Ostatni mój typ na dzisiejsze zawody, „Bomber” jeszcze w wywiadach mówi iż do końca będzie walczył o TOP8 ponieważ ma świadomość, że już kolejnego „stałego dzikusa” może nie dostać. Artiom po którym przed sezonem spodziewałem się dużo więcej jednak płaci frycowe i dla niego przygoda w Grand Prix to chyba jak na razie tylko zabawa. „Bomberowi” ten tor zdecydowanie może sprzyjać ponieważ to tor nie za długi czyli taki w stylu angielskim.. Z tego co pamiętam to podczas spotkania w Toruniu Unibaxu z Marmą Chris zaprezentował się całkiem nie źle. Dlatego w tej parze stawiam zdecydowanie na Anglika.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Z tego co pamiętam to podczas spotkania w Toruniu Unibaxu z Marmą Chris zaprezentował się całkiem nie źle. Dlatego w tej parze stawiam zdecydowanie na Anglika.
3 punkty uzbierał w 4 startach podobnie zresztą jak Łaguta. Tak jak Ty stawiam na Harrisa bo jest o wiele bardziej doświadczony i jeśli tylko los będzie sprzyjał to powinno wejść jak w masło. ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
MotoArena powinna być teoretycznie jednym z ulubionych torów Harrisa. Ale z jakiegoś powodu tak nie jest. Bomber nie zanotował tam żadnego udanego a nawet w miarę udanego wyniku. Nawet w zeszłym roku gdy był w sztosie nie miał nawet szans na półfinał. Nie widzę, więc powodów żeby miało się to zmienić w dzisiejszym turnieju. Ja już w odrodzenie Bombera zwątpiłem.
Ja do grania wybrałem sobie Holtę, Holdera i Lindbaecka. Dwaj pierwsi wiadomo, jadą u siebie. Myślę, że obaj bez problemu wejdą do półfinałów czego po ich rywalach z pary się nie spodziewam. Lindbaeck z kolei jest już pewny jazdy w GP 2012. Pojedzie bez presji. A na tym torze naprawdę potrafi jeździć co pokazywał w derbach w poprzednich latach.
Osobiście licze na powtórkę z zeszłego sezonu czyli Hancock poza półfinałami, a nasi na podium. Ale będzie cholernie ciężko. Ogólnie patrząc na wyniki czołówki na tym torze to wszyscy chyba lubią ten tor ????
Lindbaeck - Harris 1
Holta - Lindgren 1
Holder - Ward 1
AKO @ 3.96 w Milenium.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Ja bym uważał na pierwszy typek. Antonio nie było wczoraj na treningu. Na MA dawno jechał. Trochę tor mimo wszystko się zmienił. Bomber jednak słaba forma i faktycznie więcej szans ma tutaj Szwed, ale grubo grać tego raczej nie warto.
Wczoraj nie trenowali też Lindgren i Zorro.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Betgun wystawił coś takiego:
T.Gollob lub J.Hampel- zwycięzca 2,45 ⛔
Inny niż (Gollob,Hampel)- zwycięzca 1,50 ✅




Co o tym sądzicie?
Jest szansa aby Hampel lub Gollob wygrali?
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Szansa jest i to nawet dosc spora, bo Hampel jest bardzo mocny, a Tomasz powinien w koncu cos pokazac, ale 2.45 to troche za niski kurs... Kandydatow do wygrania dzisiaj jest jednak sporo i w takim typie na zywcieztwo moze zadecydowac chociazby 1 bieg w finale, czy 1/2
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Jest i to duża. Obaj na toruńskim torze jeżdżą bardzo dobrze. Do tego będą mocno spinać się, aby jak najlepiej wypaść przed polską publicznością.
Poza tym MotoArenę najlepiej mają rozpracowaną Gollob i Sullivan :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom