>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix (7) Skandynawii - Malilla, 13 sierpnia godz. 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP

Lista startowa Grand Prix Skandynawii:
1. Fredrik Lindgren (Szwecja)
2. Nicki Pedersen (Dania)
3. Andreas Jonsson (Szwecja)
4. Chris Holder (Australia)
5. Jason Crump (Australia)
6. Kenneth Bjerre (Dania)
7. Chris Harris (Wielka Brytania)
8. Tomasz Gollob (Polska)
9. Artem Laguta (Rosja)
10. Jarosław Hampel (Polska)
11. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
12. Janusz Kołodziej (Polska)
13. Thomas H. Jonasson (Szwecja)
14. Emil Sajfutdinow (Rosja)
15. Greg Hancock (USA)
16. Rune Holta (Polska)
Rezerwa Toru:
17. Simon Gustafsson (Szwecja)
18. Linus Sundstroem (Szwecja)

Rozkład biegów:
1. F. Lindgren, N. Pedersen, A. Jonsson, Ch. Holder
2. J. Crump, Ch. Harris, K. Bjerre, T. Gollob
3. J. Hampel, A. Lindbaeck, A. Laguta, J. Kołodziej
4. G. Hancock, E. Sajfutdinow, R. Holta, T.H. Jonasson
5. T.H. Jonasson, F. Lindgren, J. Crump, A. Laguta
6. E. Sajfutdinow, J. Hampel, N. Pedersen, K. Bjerre
7. A. Lindbaeck, G. Hancock, Ch. Harris, A. Jonsson
8. Ch. Holder, T. Gollob, J. Kołodziej, R. Holta
9. K. Bjerre, R. Holta, F. Lindgren, A. Lindbaeck
10. J. Kołodziej, J. Crump, G. Hancock, N. Pedersen
11. T. Gollob, A. Laguta, A. Jonsson, E. Sajfutdinow
12. T.H. Jonasson, Ch. Holder, J. Hampel, Ch. Harris
13. Ch. Harris, J. Kołodziej, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
14. N. Pedersen, T.H. Jonasson, T. Gollob, A. Lindbaeck
15. R. Holta, A. Jonsson, J. Hampel, J. Crump
16. A. Laguta, K. Bjerre, Ch. Holder, G. Hancock
17. F. Lindgren, T. Gollob, G. Hancock, J. Hampel
18. A. Laguta, N. Pedersen, Ch. Harris, R. Holta
19. A. Jonsson, J. Kołodziej, T.H. Jonasson, K. Bjerre
20. J. Crump, E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck, Ch. Holder

Tak było przed rokiem w Malilli:

1. Rune Holta - 20 (1,3,3,2,2,3,6) + 1 miejsce w finale
2. Jason Crump - 15 (3,2,0,1,3,2,4) + 2 miejsce w finale
3. Tomasz Gollob - 17 (3,3,3,3,w,3,2) + 3 miejsce w finale
4. Fredrik Lindgren - 11 (2,1,1,3,2,2,d,0) + 4 miejsce w finale
5. Greg Hancock (USA) - 12 (3,2,3,3,0,1)
6. Jarosław Hampel (Polska) - 10 (3,1,3,2,0,1)
7. Kenneth Bjerre (Dania) - 9 (2,3,1,0,3,0)
8. Chris Harris (Anglia) - 9 (1,2,2,1,3,0)
9. Thomas Jonasson (Szwecja) - 8 (1,2,2,d,3)
10. Andreas Jonsson (Szwecja) - 7 (2,1,1,1,2)
11. Chris Holder (Australia) - 6 (0,0,2,3,1)
12. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 6 (1,1,2,2,u/-)
13. Hans Andersen (Dania) - 5 (2,0,1,1,1)
14. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 3 (0,3,0,0,0)
15. Tai Woffinden (Anglia) - 3 (0,0,0,2,1)
16. Ludvig Lindgren (Szwecja) - 2 (2,0)
17. Linus Sundstroem (Szwecja) - 1 (0,1)
18. Nicki Pedersen (Dania) - 0 (w,d,-,-,-)

http://www.youtube.com/watch?v=kOzXiRdlFpA&amp;amp;feature=player_embedded

Do dzieła! Typujemy Panowie!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To ja zacznę.
Pierwsze przyłożenie na jutrzejsze GP. Zapewne jeszcze coś będę grał ale to dopiero jutro, bo mam na oku fajne typy a że są to dogi to pewnie kursy pójdą w górę.
Andreas Jonsson - Janusz Kołodziej 1 @ 1,40 tobet ✅ 19-1
Nie ukrywam że jutro liczę na dobrą postawę Andreasa Jonssona. Po wygranej w Terenzano widać więcej pewności w jeździe AJ. Jutro zawody w szwedzkiej Malili więc miejscu gdzie Adrenalina ściga się na co dzień w szwedzkiej Elitserien. Zna każdy kawałek tego toru, wie jak wybierać optymalne ścieżki. W ubiegłym roku Andreas słabo zaprezentował się przed własną publicznością nie wchodząc nawet do półfinału. Jednak teraz powtarza że jest na tyle mocny by stanąć na podium IMŚ. Janusz hmm, każdy co interesuje się żużlem wie że nie służą mu nowe tłumiki. Forma również daleka od optymalnej. Niby delikatny progres w GP jest bo ostatnio 10 punktów. Ale czegoś jeszcze brakuje i nie sądzę że jutro będzie wyżej niż Szwed.
Tomasz Gollob - Emil Sajfutdinov 1 @ 1,55 tobet ⛔ 3-13 szczerze to radość spora :grin:

Drugi typ o dziwo na Golloba. Chyba ostatnia szansa na obronę tytułu mistrzowskiego (oby mu się nie udało). Jechał Gollob w tym roku w Mallili w meczu ligowym i zdobył 13 punktów. Raczej dobrze prezentuje się na tym torze, w ubiegłym roku zajął 3 miejsce. Jeśli pojedzie dobrze to typ wejdzie, jeśli słabo to też nie będę narzekał. Więc tak czy siak będę zadowolony. Emil zdecydowanie nie może odnaleźć formy sprzed dwóch lat. Nie ma tej zadziorności i przede wszystkim nie jest na tyle szybki być równać się z czołówką. Tor w Mallili do jego ulubionych nie należy. W ubiegłym roku tylko 6 punktów. Raczej więcej po Emilu się jutro niestety nie spodziewam.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Za bezbłędne wytypowanie poniższego zestawu par na jednym kuponie za min. 5PLN w Tobet - dodatkowa nagroda 500PLN!
Tomasz Gollob - Greg Hancock H(0 - 1.5)
Jarosław Hampel - Jason Crump H(0 - 0.5)
Emil Sajfutdinov - Chris Holder H(0 - 0.5)
Kenneth Bjerre - Nicki Pedersen H(0 - 0.5)
Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren H(0 - 1.5)
Antonio Lindback - Janusz Kołodziej H(0 - 0.5)
Rune Holta - Chris Harris H(0 - 0.5)
Thomas H. Jonasson - Artem Łaguta H(0 - 2.5)
Kursy dostępne na stronie (zakładka &quot;jeden na jednego&quot;)
Jeżeli jeszcze nie masz konta w Tobet.com, zarejestruj się kliknij tutaj, a w nowym oknie pojawi się strona bukmachera
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na sam początek myślę, że warto wkleić statystykę pól startowych z poprzedniego sezonu więc poniżej wrzucam:

Również ciekawa powinna być kolejna statystyka ilości punktów zdobytych w tym sezonie na torze w Malilli przez poszczególnych zawodników w meczach Eliteserien. Oczywiście jeszcze nie wszystkie drużyny jechały w tym sezonie w Malilli więc tych zawodników w zestawieniu nie będzie :
Nicki Pedersen - 10+1 pkt
Artiom Łaguta - nie jechał w meczu
Greg Hancock - 17 pkt(6 startów)
Antonio Lindback - 6 pkt(4 starty)
Tomasz Gollob - 13 pkt
Chris Holder - 11+3 pkt(6 startów)
Kenneth Bjerre - 14 pkt(startów)

Andreas Jonsson-Chris Holder 1 @ 1,72 Tobet✅
Już dawid.400 napisał o AJ. Póki co to drugi po Jarku Hampelu zawodnik Eliteserien. Natomiast średnia w Malilli na poziomie 2,5 punktu na bieg wygląda znakomicie. Tor zna znakomicie więc czemu miałby tam nie wystapić dobrze? No właśnie ja nie widzę żadnego powodu. Holder z kolei w Szwecji nie jeździ tak wiele, gdyż wcześniej jego klub Lejonen Gislaved miał problemy finansowe i nie zapraszał Crispyego na mecze. Nie dawno jednak w barwach Lwów Holder pojechał właśnie na G&amp;B Arena i poszło mu tam całkiem dobrze. Ostatnio Holder poobijany w Anglii i ciekawe jak to wpłynie na jego formę. Ja uważam, że AJ jest jednym z głównych faworytów imprezy więc liczę, że Holdera objedzie. Zwłaszcza, że patrząc przez pryzmat roku poprzedniego pola ma lepsze Szwed, bo jedzie dwa razy z trzeciego pola, a Holder ma dwa razy pole czwarte, które było zdecydowanie najgorsze.

Fredrik Lindgren-Janusz Kołodziej 1 @ 1,72 Tobet
✅
O Januszu napisane zostało powyżej. Ja również jakoś nie mam w GP do niego przekonania i ciężko mi uwierzyć, że jutro akurat mu pójdzie jakoś świetnie. Fred wraca po kontuzji i to jest moim zdaniem jedyny argument, który nie pozwala mi tego zagrać mocniej. Poza tym wszystkie argumenty po jego stronie. Tor zna znakomicie, bo przecież na co dzień jeździ w barwach Dackarny. Warto też dodać, że Jasio w tym sezonie w Szwecji radzi sobie fatalnie, bo średnia 1,677 wrażenia na nikim nie robi, skoro przed nim są wszyscy jeżdżący tam zawodnicy cyklu GP poza Artiomem Łagutą i nieklasyfikowanym Keniem Bjerre. Również jak patrzyłem pola korzystniejsze dla Freda więc z żalem, bo nie patriotycznie ale gram na Szweda.

Andreas Jonsson wygra GP Skandynawii @ 8,50 Tobet⛔
Wiadomo, że takich betów grubo się nie gra, a raczej za grosze, bo ciężko przewidzieć takie coś ale czego nie spróbować? Kto zna ten tor lepiej od AJ? No chyba tylko Holta i Fred mogą mieć podobną wiedzę co AJ. Ale w obecnej formie to takie zwycięstwo dla mnie dziwotą wielką by nie było. Ogromnym zaskoczeniem była wygrana w Terenzano to fakt, ale tutaj jest jednym z głównych kandydatów do wygrania imprezy więc moim zdaniem warto to pograć.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Po wprowadzeniu nowych tłumików na torze w Mallili do jazdy jest tylko krawężnik. Trochę się tego obawiam w kontekście walki o złoto naszych Orłów, bo Hancock jak wiadomo jest wybitnym startowcem i taka charaktetystyka mu najbardziej odpawiada. Na dodatek wylosował bardzo korzystny numer startowy ;/ Dlatego sam omijam zakłady na Hancocka i Golloba. Wolę emocjonować się ich walką na torze. Choć mam nadzieję, że Tomek nadrobi. Ten tor jest jego jednym z ulubionych jeśli chodzi o Szwecję i zawsze tam dobrze jeździł (np. w tym sezonie w lidze). Z drugiej strony Hancock też zaliczył tam 3,3,3,3,2,3 ...
A teraz do typków.
K.Bjerre m.1-8 ✅
Jonsson - Holder 1 ✅
AKO @ 2.67 w UniBet
Mam wrażenie, że Kenneth wraca do dobrej formy jaką prezentował na początku sezonu. Bardzo dobrze zaprezentował się na zeszłotygodniowym meczu w Mallili. Do tego w poprzednich latach docierał tutaj do finału (2009) a rok temu był 7. Trochę niepokoi mnie jego niekorzystny numer startowy ale według mnie i tak wygląda to interesująco.
Do tego dorzucam AJ-a w pojedynku z Holderem. Crispy mocno wyczerpany sezonem. Z powodu choroby nie jechał w Szwecji. Do tego forma ostatnio jakby nieco słabsza. W zeszłym tygodniu w Elitserien na tym torze nie błyszczał. Podobnie jak rok temu w GP (bez półfinałów). AJ wiadomo, jedzie u siebie. Jak nie spali się psychicznie to IMO jest głównym faworytem do zwycięstwa.
Do tego dorzucam zakłady :
A.Lindbaeck SemiF? NIE @ 1.80 ✅
Crump - Pedersen 1 @ 1.55 ✅
AKO 2.79 w UniBet
Na sam początek myślę, że warto wkleić statystykę pól startowych z poprzedniego sezonu więc poniżej wrzucam:
Owszem jest to przydatne ale należy pamiętać, że dwa albo trzy lata temu najkorzystniejsze na początku było pole D. W 2009 z kolei aż 10 z pierwszych 11 biegów kończyło się łupem pół A i B.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Moje typy w zabawie Jeden na Jednego (oczywiście Tobet, 8 par):

Tomasz Gollob - Greg Hancock H(0 - 1.5)
1 @ 2.00


Jak wiadomo raczej ostatnia szansa Tomka na zachowanie rozsądnej nadziei na obronę tytułu, handi 1,5 to w przypadku tej pary sporo, rozkład biegów też chyba lepszy ma Greg, więc... trzeba grać w drugą stronę ;) bardziej niż na komplet Golloba liczę na gorszy dzień Herbiego, chyba nie jest terminatorem...

Jarosław Hampel - Jason Crump H(0 - 0.5)
1 @ 2.00


Dwóch topowych rajderów, Jarkowi w tym roku Szwecja &quot;leży&quot;, więc dlaczego nie tym razem?

Emil Sajfutdinov - Chris Holder H(0 - 0.5)
1 @ 1.85


Rok temu obaj tyle samo punktów (Emil z upadkiem), w generalce obok siebie... Mam przeczucie, że Crispy zanotuje nagłą obniżkę formy... ;)

Kenneth Bjerre - Nicki Pedersen H(0 - 0.5)
2 @ 1.90


Nicki rok temu... [w tym miejscu wymowne milczenie] Mój typ tym razem prosto z Matrixa =&gt; Nicki-Reaktywacja :cool:

Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren H(0 - 1.5)
1 @ 1.72


Do tego typu (a w zasadzie typa, czyli Jonssona ???? ) jestem chyba najbardziej przekonany, w związku z czym pewnie nie wejdzie :razz: Wygrał ostatnie GP, jedzie u siebie, handi na Fretkę (niby też u siebie, ale jak forma i zdrowie?) tylko 1,5 pkt. - czego chcieć więcej?...

Antonio Lindback - Janusz Kołodziej H(0 - 0.5)
2 @ 1.80


Sorry, ja po prostu dalej w Janka wierzę... dla mnie sparowanie go z Linbackiem z handi 0,5 to dla Janusza niemal obelga...

Rune Holta - Chris Harris H(0 - 0.5)
1 @ 2.00


O powtórzeniu sukcesu sprzed roku Rune może pomarzyć, ale Harris w tym roku nie zrobił jeszcze w GP więcej niż 7 pkt., Rune też nie poszalał ale mam przeczucie że nadgarstek nie będzie mu tym razem aż tak przeszkadzał.

Thomas H. Jonasson - Artem Łaguta H(0 - 2.5)
2 @ 1.85


Jonasson teoretycznie powinien pojechać trochę lepiej, ale czy aż o 3 punkty? Nie jestem przekonany...


Jeszcze słowo o tych nieszczęsnych tłumikach... Nie dziwię się zawodnikom, że kombinowali (jeżeli kombinowali) i mam nadzieję, że leśne dziady coś zrozumieją dzięki temu... chociaż w zasadzie jednak chyba nie mam nadziei na to.
Jeśli wierzyć w teorie spiskowe to przeglądając wyniki z różnych zawodów od początku sezonu można zacząć się nad niektórymi zastanawiać...
Nikogo nie potępiam ale myślę, że dziś nie znajdzie się żaden odważny i wszyscy pojadą z równymi szansami (przynajmniej jeśli chodzi o tłumiki).

EDIT: tak długo pisałem tego posta, że aż oferta z Tobetu zdążyła się pojawić przed nim... Eh, myślałem, że będę pierwszy ;) Telepatia? ;)

EDIT 2: Trafione 2 z 8 ⛔ ⛔ ⛔ , na szczęscie jest JAREK HAMPEL JAREK!!! :browar565: dzięki któremu wieczór na dużym plusie :cool:
GRATULACJE dla COPA i innych, którym się udało!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Po wprowadzeniu nowych tłumików na torze w Mallili do jazdy jest tylko krawężnik. Trochę się tego obawiam w kontekście walki o złoto naszych Orłów, bo Hancock jak wiadomo jest wybitnym startowcem i taka charaktetystyka mu najbardziej odpawiada.
Eee tam przesadzasz Jacques ;) dwa mecze z Mallili w tym roku były na Orange Sport i dało się wyprzedzać, szczególnie Jonsson pokazał jak się jeździ na tym torze. Co prawda start będzie bardzo ważny w początkowej fazie zawodów, a później może być loteria.
Co do tych par z Tobetu to widzę je tak.
Tomasz Gollob - Greg Hancock + 1,5 2 @ 1,72 ✅
Jarosław Hampel - Jason Crump +0,5 2 @ 1,72 ✅
Emil Sajfutdinov - Chris Holder +0,5 2 @ 1,85 ⛔ :mad:
Kenneth Bjerre - Nicki Pedersen +0,5 1 @ 1,85 ✅
Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren +1,5 1 @ 1,72 ✅
Antonio Lindback - Janusz Kołodziej +0,5 1 @ 1,90 ✅
Rune Holta - Chris Harris +0,5 2 @ 1,72 ✅
Thomas H. Jonasson - Artem Łaguta +2,5 1 @ 1,85 ✅

Także jutro tysiak na koncie w Tobecie:cool:
Może niech każdy poda w formie zabawy zobaczymy kto więcej trafi.
Vader// To zdanie powyżej... podawanie suchych typów nic nie wnosi merytorycznego do tematu...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jonsson-Kołodziej 1@1,40✅
Sajfutdinow-Holder 1@1,60✅
ako:2,24✅✅
Tobet
AJ jedzie u siebie,ostatnio jest bardzo szybki zarówno w Polsce jak i w Szwecji. No i po ostatnim zwycięstwie w GP na pewno wzrosły jego szanse w cyklu,dlatego dziś będzie walczył jeszcze mocniej. Jego rywal-Koldi,w tym roku słabiej generalnie,oczywiście jest to zawodnik nieobliczalny i może awansować do półfinałów,ale sądzę że nawet jeśli to Jonsson będzie wyżej.
Rosyjska torpeda w tym sezonie w GP trochę bez szczęścia,a pomimo tego liczy się w walce o medale. Forma jest,sprzęt jest-przy odrobinie szczęścia będzie dziś finał według mnie. Holder do tej pory sezon życia w cyklu,ciekawe czy przypadkiem nie pomogła w tym wiertareczka jakaś;) Kangur ostatnio odpoczywał(Szwecja) a w poniedziałek w EL fiknął prawie jakby był na RedBull Xfighhters. Myślę,że w jego wypadku nadeszła obniżka formy,co dziś sprawi że będzie niżej od Emila.
---------------------------
ps.Vader-jesteś z PO?! Rozumiem,że dbasz o porządek,ale takimi tekstami tylko ludzi zniechęcasz do większego udzielania się na forum,a chyba po to właśnie ono istnieje czy się mylę?
V/ Jestem zupełnie apolityczny i olewam politykę oraz polityków. Powiedz mi co wnoszą suche typy do tematu merytorycznego? To temat konkursowy Speedway Typer.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Gollob - Holder @ 1.50⛔ Betsafe
Jeśli dziś Gollob straci coś do Grega, to już będzie chyba pozamiatane w walce o mistrzostwo... Tomek zapewnia, że nie odczuwa bólu w kolanie, zazwyczaj dobrze spisuje się na tutejszym torze, więc dziś widzę go w finale w przeciwieństwie do Holdera...
Hampel - Pedersen @ 1.55✅ Betsafe
Najskuteczniejszy zawodnik Elitserien kontra nieobliczalny Nicki,,,
Hampel w Szwecji ma 3 silniki, które nazywa Atos, Portos i Aramis i jak widać są one niemal nieuchwytne dla rywali, zapewnia, że dziś powalczy o zwycięstwo, więc ja mu wierzę i gram go w parze z Nickim wierząc przy okazji w wykluczenia Pedersena;)
AJ - Lindbaeck @ 1.55✅ Betsafe
robi się masóweczka na AJ, no ale cóż... średnia 2.500 na &quot;swoim&quot; torze, szansa na powalczenie o medal skłania mnie do zagranie na niego w parze z Toninho, który jest po prostu przeciętny...
Greg - Emil @ 1.60⛔ Betsafe
Greg zapewne kolejny finał w tym roku, bardzo dobra jazda we wszystkich ligach, w tym we Szwecji, Emil niby ostatnio lepsza forma, ale to jednak nie to, co było, więc raczej nie powinien eksplodować z formą, a w słaby występ Amerykanina nie wierzę...
Tobet : 2,1,1,2,1,2,1,1 :]
 
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik
To i ja napiszę co zagrałem do tej pory. Generalnie radzę zwrócić wam szczególną uwagę na ofertę unibet, nie same 92 zakłady budzą szacunek jak i jakość :cool:.
O faworytach sporo napisali poprzednicy, nie ma sensu powtarzać tego w nieskończoność. Ja osobiście zagrałem sobie składaka na awanse do półfinałów swoich dzisiejszych faworytów, tj. Hancocka, Tomka, Jarka i Rudego (po dorzuceniu Serbii w siatkę dało to ako 3). Szczególnie kurs na awans Crumpa do &#39;8&#39; jest niezwykle ciekawy -&gt; @1,40.
Teraz w ofercie unibetu znajduję się taka perełka:
Najlepsza pozycja końcowa
Hampel - Lindbäck - Harris @1,50 | unibet ✅ izzi
Typujemy na najlepszą pozycję końcową wśród tej trójki i na Małego mamy @1,50 ????. Co uważam za lokatę 50% na ten turniej.
Takich dziwactw w uni mnóstwo, jak chcecie to poszukacie. Min para Crump - Gollob i @2,30 na naszego mistrza ???? Wszędzie indziej kursy na odwrót, polecam, można sobie zagrać surebeta. Tylko trzeba się pośpieszyć coby się nie gapnęli :cool:
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Holder w półfinale @ 1.8 Unibet
Dlaczego? równa forma, jedna wpadka w całym cyklu. Australijczyk jest wypoczęty, to stłuczenie w Anglii to raczej tylko wymówka żeby dobrze się przygotować do dzisiejszego turnieju. Widziałem oba upadki i nic groźnego tam nie było. Walka o podium w tym sezonie zdecydowanie w zasięgu, bo prezentuje się wybornie. Zatem jaki problem być dziś w top8? Kilku zdecydowanych outsiderów rzuca się na pierwszy rzut oka - Łaguta, Lindbaeck, Harris, Lindgren, Holta plus kilku zawodników którzy będą mieli gorszy dzień. Dla mnie spokojnie typ wchodzi ;)
+ to co napisał Unicaja - Hampel po 1.5 ;)

dorzucam jeszcze peffke z sb.
Gollob z THJ i Crump z Łagutą po AKO 1.208!
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Faktycznie Unibet zrobił mistrzowską ofertę ???? W tej chwili nikt nie ma lepszej. Dali zakłady na półfinały, które można łączyć, do tego TOP 3 + grupowe. Oby tylko nie był to jednorazowy wyskok.
Wielość kombinacji, które można pograć dzisiaj w Unibecie jest naprawdę olbrzymia. Mi z ich oferty najbardziej spodobało się:
Gollob, Hampel i Hancock - TOP8 @ 1,84
AJ - Koldi - 1 @ 1,4
Sajfutdinow w TOP 3 - NIE @ 1,45
Pedersen w TOP 3 - NIE @ 1,35
Hampel, Lindbaeck, Harris - Hampel @ 1,5
i jeszcze:
Hancock - Lindbaeck - 1
Hampel - Lindgren - 1
@ 2,09 Sportingbet
Awans Golloba, Hampela i Hancocka do półfinału może nie wejść tylko w przypadku pecha tj. wykluczeń, defektów czy kontuzji. Nie wierzę, że Gollob drugi raz z rzędu nie wejdzie do TOP 8.
AJ na swoim torze. Wg mnie największy faworyt tej GP obok Hancocka. Koldi faktycznie lekko łapie formę. Ostatnio w Szwecji same trójeczki z defektem ???? Rok temu w Malilli jechał elegancko (14 pkt), ale miniony sezon to inna bajka.
Zarówno Emil jak i Nicki nie przekonują mnie. Obaj mogą dojechać do półfinału, ale na pudło więcej szans mają jednak inni zawodnicy. Pedersen w Malilli zbytnio nie szaleje i może tylko to moje spostrzeżenie, ale nie widzę już zbyt dużej motywacji u Duńczyka. Sajftudinow jest niezłym walczakiem, ale do ubiegłorocznej dyspozycji sprzed kontuzji daleko.
Hampel tutaj w Malilli powinien być bardzo szybki. Myślę, że dzisiaj może zajść do finału i stanąć na pudełku. Harris ostatnio jest cieniem samego siebie. Praktycznie jedzie o nic. Trochę obawiam się Lindbaecka, bo to nieobliczalny gość. Potrafi pojechać szybko, ale również popełnić proste błędy. W starciu z Jarkiem mimo wszystko stawiam na Polaka.
Jarek będący w wysokiej formie powinien też poradzić sobie z reprezentantem gospodarzy, Fredką Lindgrenem. Po kontuzji nie wiadomo jak pojedzie, jednak po tak dużym dzwonie spodziewam się średniego występu.
 
M 0

master_go

Użytkownik
Witam!
Miałem zamiar uczestniczyć w promocji &quot;Żużel - Jeden na Jednego&quot; ale nie mogę, ponieważ nie mogę oddać zakładu na wydarzenie: Kenneth Bjerre - Nicki Pedersen H(0 - 0.5) gdy chce zrobić zakład pojawia się informacja &quot;Przepraszamy,typ, który chcesz postawić, został zaktualizowany lub usunięty przez bukmachera bądź upłynął czas wysyłania typów na to zdarzenie. (Kenneth Bjerre - Nicki Pedersen H(0 - 0.5) :2).&quot; jak temu zaradzić ?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
zakłady na GP Malilla i odnoszą się do pierwszych 20 biegów a więc do zdobyczy punktowej każdego z zawodników po pierwszych 5 biegach.Dla mnie wielki + dla Tobet za taka oferte

Tomasz Gollob - Greg Hancock H(0 - 1.5) 2 1,72 ✅
Antonio Lindback - Janusz Kołodziej H(0 - 0.5) 1 1,90 ✅

Emil Sajfutdinov - Chris Holder H(0 - 0.5) 2 1,85 ⛔
Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren H(0 - 0.5) 1 1,72 ✅

Pojedynek Golloba z Hancockiem.Polak poobijany odpuścił sobie ostatnie zawody w Szwecji aby dojśc do siebie.Ogólnie jakoś nie jeździ rewelacyjnie co pokazało ostatnie GP. Hancock ma jak to sam mówi sezon zycia i naprawdę jeździ bardzo bardzo dobrze.W tym zakłądzie dodatkowo +1,5 pkt na Amerykanina to ja biorę i gram.
Szwed urodzony w Brazylii kontra Polak który dopiero dochodzi do formy.Ostatnio w Szwecji we wtorek Anton latał po torze w Sztokholmie na 18 pkt zdobył aż 16!A sami zawodnicy gospodarzy mówią że tor ten jest bardzo specyficzny i trudno się na Nim jeździ a Anton pokazał się znakomicie.Wierzę w Jego podtrzymanie formy i że u &quot;Siebie&quot; pojedzie również znakomicie. tak wyszło że kupon przeciwko Naszym ale tu chodzi o zysk.

Pierwsza para Rosjanin kontra Kangur.Holder wie o co jedzie goni Hampela który jest 3 i Golloba na 2 miejscu.Myslę że w obecnej formie ma bardzo realne szanse na zajecie wysokiego miejsca w tych zawodach.Ostatni tydz to odpoczynek Chrisa od ligi angielskiej i szwedzkiej i myślę że to akurat wpłynie na +. Emil jak to Emil będzie walczył napewno ale czy osiągnie więcej pkt niż Holder będzie napewno ciężko.
AJ jedzie u siebie bo na tym torze startuje przecież w lidze Szwedzkiej to Jego tor On tu zna ścieżki i myslę że to wykorzysta.Po ostatniej wygranej we Włoszech jest bardzo podbudowany i jak sam mówi chce walczyć o najwyższe cele. Fredka ostatnio nie jeździł przez kontuzję i ciekawe jak wypadnie ale nie liczę na jakiś oszałamiający wynik.
Pozdrawiam RADULA
 
W 66

warchlak

Użytkownik
To i ja pochwale oferte unibetu, bo jest naprawde rewelacyjna ???? Zapewne bardziej na zasadzie szybkiego pozyskania klientow, niz na stale, ale zawsze to cos ????
Pogralem wspomniany wczesniej przez Was typ z J. Hampelem +
Australia - Dania 1 1.60
Crump i Holder to zdecydowanie lepsza i rowniejsza para niz Pedersen i Bjerre, takze powinno byc dobrze. Oba kangury w dobrej dyspozycji.

e: Jeszcze cos takiego:
Gollob, Lindgren, Bjerre 1 1.55
Generalnie to jesli Tomasz chce w ogole zachowac jakies szanse na zloto to tracic pkt do Grega juz nie moze, a wiec musi awansowac do finalu, co jest bez watpienia w stanie uczynic (moj faworyt na dzis) Pozostala dwojka, czyli Lindgren i Bjerre to co najwyzej przecietni zawodnicy jesli chodzi o SGP i nie powinni miec wiecej pkt od Polaka.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomasz Gollob zwycięzca Grand Prix Malilla 5,50 Sportingbet ⛔

Po takim kursie na pewno spróbuje. Tomek dzisiaj musi zacząć odrabiać straty między innymi po to by pokazać na przekór takim osobom jak dawid.400 który po raz kolejny musiał na forum przedstawić antypatię do naszego Mistrza Świata ;), że potrafi obronić tytuł ale oczywiście głównym powodem jest to by zdobył dla nas złoty medal po raz drugi. Od dwóch lat Tomek nie schodzi z podium turnieju Grand Prix w Malilli, w tym sezonie jak sam mówił w meczu ligowym zanotował tam bardzo dobry wynik dlatego, możemy być pełni optymizmu mimo słabe występu we Włoszech na chyba jeszcze bardziej lubianym torze przez niego aniżeli ma miejsce w Malilli. Dlatego po takim kursie spróbuje zagrać na zwycięstwo Tomka tym bardziej, że układ pól nie jest najgorszy po jego stronie, najważniejsze, że nie ma dwa razy białego..

Tomasz Gollob – Emil Sajfutdinow 1 1,55 Tobet ⛔
Greg Hancock – Emil Sajfutdinow 1 1,60 Totomix ⛔

O Tomku już napisałem podczas typu powyżej, no moim zdaniem po prostu będzie się liczył o zwycięstwo czego nie można chyba powiedzieć o Emilu. Moim zdaniem Emil będzie miał dzisiaj duże problemy z dostaniem się do półfinału zawodów, chociaż moim zdaniem dostanie się do TOP8 z jednej z ostatnich pozycji gwarantującej start w najlepszej ósemce Szwedzkiej imprezy. Co tu powiedzieć o Gregu, na pewno jego plan to bronić przewagi nad Tomkiem, która wynosi na chwile obecną 22 punkty, a jeśli chce jej bronić to musi dzisiaj ścigać skutecznie. W tym sezonie bardzo dobry wynik zaliczył podczas spotkania Ligi Szwedzkiej(17 punktów). Dlatego jego forma i ten wyniki dają powody do tego by twierdzić iż Greg dzisiaj będzie wysoko, ale jednak moim zdaniem straci parę punktów z przewagi nad Polakiem ;). Podsumowując w obu przypadkach gram przeciwko Rosjaninowi.

Andreas Jonsson TOP 4 2,00 Totomix ✅
Andreas Jonsson – Chris Holder 1 1,72 Tobet ✅

Andreas Jonsson jeżdziec miejscowej Dackarny Malilla, moim zdaniem może być dzisiaj najgrożniejszym rywalem Tomka w walce o zwycięstwo, dlatego fakt iż znajdzie się w finale dzisiejszej imprezy biorę nawet w ciemno.. Andreas ma bardzo dobry sezon w Polskiej jak i Szwedzkiej lidze, więc dzisiaj na pewno będzie chciał powtórzyć wyczyn sprzed dwóch tygodni i czyli wygraną w Grand Prix i to przed swoimi fanami.. Natomiast „Chrispy” Holder moim zdaniem dzisiaj również będzie jedną z głównych postaci ale jego przygoda z Grand Prix w Malilli 2011 zakończy się na półfinałowej gonitwie a, że ja stawiam iż Jonsson będzie dzisiaj w finale dlatego też gram w tej parze w stronę Szweda, mimo iż nie darze go sympatią.. ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
HAMPEL RE WE LA CJA chyba nie muszę przypominać jakiego klubu jest wychowankiem :cool:
Zawody naprawdę świetne, wyprzedzania nie było wcale mało a to w tym sporcie chyba najważniejsze.
Śmiało mogę powiedzieć że dzisiaj Emil i Tomek wydymali mnie na 1,5k ????
Jarek niesamowity gaz oby jutro na smoku było podobnie, Hancock znowu uciułał sporo punktów i sprawę tytułu pozamiatał już na dobre :grin:. Żal mi Crumpa bo był mega w tych 5 biegach i raz nie wyszło i miał po finale. Jonsson u siebie pojechał tak jak wszyscy oczekiwali, szkoda Jaśka bo sam mówił że to on dzisiaj zawalił ze sprzętem.
Po takim kursie na pewno spróbuje. Tomek dzisiaj musi zacząć odrabiać straty między innymi po to by pokazać na przekór takim osobom jak dawid.400 który po raz kolejny musiał na forum przedstawić antypatię do naszego Mistrza Świata , że potrafi obronić tytuł ale oczywiście głównym powodem jest to by zdobył dla nas złoty medal po raz drugi.
Gollob chyba mnie lubi i robi to co od niego oczekuję ???? . Racja nie lubię gościa, ale każdy ma swój gust, jednak w żadnym poście go nie obraziłem więc nie mam nic sobie do zarzucenia. Doceniam jego osiągnięcia, ale nie lubię jednego, że zawsze jak mu nie wyjdą zawody wszyscy zganiają na kontuzję a prawda jest taka że dzisiaj był bardzo, bardzo wolny. No offence oczywiście ????
@cop graty za kupon, mogłem też dać na tego Emila :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom