robson_26
Forum VIP
Lista startowa Grand Prix Skandynawii:
1. Fredrik Lindgren (Szwecja)
2. Nicki Pedersen (Dania)
3. Andreas Jonsson (Szwecja)
4. Chris Holder (Australia)
5. Jason Crump (Australia)
6. Kenneth Bjerre (Dania)
7. Chris Harris (Wielka Brytania)
8. Tomasz Gollob (Polska)
9. Artem Laguta (Rosja)
10. Jarosław Hampel (Polska)
11. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
12. Janusz Kołodziej (Polska)
13. Thomas H. Jonasson (Szwecja)
14. Emil Sajfutdinow (Rosja)
15. Greg Hancock (USA)
16. Rune Holta (Polska)
Rezerwa Toru:
17. Simon Gustafsson (Szwecja)
18. Linus Sundstroem (Szwecja)
Rozkład biegów:
1. F. Lindgren, N. Pedersen, A. Jonsson, Ch. Holder
2. J. Crump, Ch. Harris, K. Bjerre, T. Gollob
3. J. Hampel, A. Lindbaeck, A. Laguta, J. Kołodziej
4. G. Hancock, E. Sajfutdinow, R. Holta, T.H. Jonasson
5. T.H. Jonasson, F. Lindgren, J. Crump, A. Laguta
6. E. Sajfutdinow, J. Hampel, N. Pedersen, K. Bjerre
7. A. Lindbaeck, G. Hancock, Ch. Harris, A. Jonsson
8. Ch. Holder, T. Gollob, J. Kołodziej, R. Holta
9. K. Bjerre, R. Holta, F. Lindgren, A. Lindbaeck
10. J. Kołodziej, J. Crump, G. Hancock, N. Pedersen
11. T. Gollob, A. Laguta, A. Jonsson, E. Sajfutdinow
12. T.H. Jonasson, Ch. Holder, J. Hampel, Ch. Harris
13. Ch. Harris, J. Kołodziej, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
14. N. Pedersen, T.H. Jonasson, T. Gollob, A. Lindbaeck
15. R. Holta, A. Jonsson, J. Hampel, J. Crump
16. A. Laguta, K. Bjerre, Ch. Holder, G. Hancock
17. F. Lindgren, T. Gollob, G. Hancock, J. Hampel
18. A. Laguta, N. Pedersen, Ch. Harris, R. Holta
19. A. Jonsson, J. Kołodziej, T.H. Jonasson, K. Bjerre
20. J. Crump, E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck, Ch. Holder
Tak było przed rokiem w Malilli:
1. Rune Holta - 20 (1,3,3,2,2,3,6) + 1 miejsce w finale
2. Jason Crump - 15 (3,2,0,1,3,2,4) + 2 miejsce w finale
3. Tomasz Gollob - 17 (3,3,3,3,w,3,2) + 3 miejsce w finale
4. Fredrik Lindgren - 11 (2,1,1,3,2,2,d,0) + 4 miejsce w finale
5. Greg Hancock (USA) - 12 (3,2,3,3,0,1)
6. Jarosław Hampel (Polska) - 10 (3,1,3,2,0,1)
7. Kenneth Bjerre (Dania) - 9 (2,3,1,0,3,0)
8. Chris Harris (Anglia) - 9 (1,2,2,1,3,0)
9. Thomas Jonasson (Szwecja) - 8 (1,2,2,d,3)
10. Andreas Jonsson (Szwecja) - 7 (2,1,1,1,2)
11. Chris Holder (Australia) - 6 (0,0,2,3,1)
12. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 6 (1,1,2,2,u/-)
13. Hans Andersen (Dania) - 5 (2,0,1,1,1)
14. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 3 (0,3,0,0,0)
15. Tai Woffinden (Anglia) - 3 (0,0,0,2,1)
16. Ludvig Lindgren (Szwecja) - 2 (2,0)
17. Linus Sundstroem (Szwecja) - 1 (0,1)
18. Nicki Pedersen (Dania) - 0 (w,d,-,-,-)
http://www.youtube.com/watch?v=kOzXiRdlFpA&feature=player_embedded
Do dzieła! Typujemy Panowie!
1. Fredrik Lindgren (Szwecja)
2. Nicki Pedersen (Dania)
3. Andreas Jonsson (Szwecja)
4. Chris Holder (Australia)
5. Jason Crump (Australia)
6. Kenneth Bjerre (Dania)
7. Chris Harris (Wielka Brytania)
8. Tomasz Gollob (Polska)
9. Artem Laguta (Rosja)
10. Jarosław Hampel (Polska)
11. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
12. Janusz Kołodziej (Polska)
13. Thomas H. Jonasson (Szwecja)
14. Emil Sajfutdinow (Rosja)
15. Greg Hancock (USA)
16. Rune Holta (Polska)
Rezerwa Toru:
17. Simon Gustafsson (Szwecja)
18. Linus Sundstroem (Szwecja)
Rozkład biegów:
1. F. Lindgren, N. Pedersen, A. Jonsson, Ch. Holder
2. J. Crump, Ch. Harris, K. Bjerre, T. Gollob
3. J. Hampel, A. Lindbaeck, A. Laguta, J. Kołodziej
4. G. Hancock, E. Sajfutdinow, R. Holta, T.H. Jonasson
5. T.H. Jonasson, F. Lindgren, J. Crump, A. Laguta
6. E. Sajfutdinow, J. Hampel, N. Pedersen, K. Bjerre
7. A. Lindbaeck, G. Hancock, Ch. Harris, A. Jonsson
8. Ch. Holder, T. Gollob, J. Kołodziej, R. Holta
9. K. Bjerre, R. Holta, F. Lindgren, A. Lindbaeck
10. J. Kołodziej, J. Crump, G. Hancock, N. Pedersen
11. T. Gollob, A. Laguta, A. Jonsson, E. Sajfutdinow
12. T.H. Jonasson, Ch. Holder, J. Hampel, Ch. Harris
13. Ch. Harris, J. Kołodziej, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
14. N. Pedersen, T.H. Jonasson, T. Gollob, A. Lindbaeck
15. R. Holta, A. Jonsson, J. Hampel, J. Crump
16. A. Laguta, K. Bjerre, Ch. Holder, G. Hancock
17. F. Lindgren, T. Gollob, G. Hancock, J. Hampel
18. A. Laguta, N. Pedersen, Ch. Harris, R. Holta
19. A. Jonsson, J. Kołodziej, T.H. Jonasson, K. Bjerre
20. J. Crump, E. Sajfutdinow, A. Lindbaeck, Ch. Holder
Tak było przed rokiem w Malilli:
1. Rune Holta - 20 (1,3,3,2,2,3,6) + 1 miejsce w finale
2. Jason Crump - 15 (3,2,0,1,3,2,4) + 2 miejsce w finale
3. Tomasz Gollob - 17 (3,3,3,3,w,3,2) + 3 miejsce w finale
4. Fredrik Lindgren - 11 (2,1,1,3,2,2,d,0) + 4 miejsce w finale
5. Greg Hancock (USA) - 12 (3,2,3,3,0,1)
6. Jarosław Hampel (Polska) - 10 (3,1,3,2,0,1)
7. Kenneth Bjerre (Dania) - 9 (2,3,1,0,3,0)
8. Chris Harris (Anglia) - 9 (1,2,2,1,3,0)
9. Thomas Jonasson (Szwecja) - 8 (1,2,2,d,3)
10. Andreas Jonsson (Szwecja) - 7 (2,1,1,1,2)
11. Chris Holder (Australia) - 6 (0,0,2,3,1)
12. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 6 (1,1,2,2,u/-)
13. Hans Andersen (Dania) - 5 (2,0,1,1,1)
14. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 3 (0,3,0,0,0)
15. Tai Woffinden (Anglia) - 3 (0,0,0,2,1)
16. Ludvig Lindgren (Szwecja) - 2 (2,0)
17. Linus Sundstroem (Szwecja) - 1 (0,1)
18. Nicki Pedersen (Dania) - 0 (w,d,-,-,-)
http://www.youtube.com/watch?v=kOzXiRdlFpA&feature=player_embedded
Do dzieła! Typujemy Panowie!