>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix (11) Polski - Bydgoszcz, godzina 19:00

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Grand Prix Polski - Bydgoszcz, godzina 19:00
Lista startowa:
1. Jason Crump (Australia)
2. Tomasz Gollob (Polska)
3. Emil Sajfutdinow (Rosja) 19. Piotr Protasiewicz (Polska)
4. Greg Hancock (Stany Zjednoczone)
5. Andreas Jonsson (Szwecja)
6. Nicki Pedersen (Dania)
7. Rune Holta (Polska)
8. Kenneth Bjerre (Dania)
9. Fredrik Lindgren (Szwecja)
10. Hans Andersen (Dania)
11. Magnus Zetterstroem (Szwecja)
12. Chris Holder (Australia)
13. Jarosław Hampel (Polska)
14. Chris Harris (Wielka Brytania)
15. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
16. Janusz Kołodziej (Polska)

To już najprawdopodobniej ostanie Grand Prix rozgrywane w Bydgoszczy przypomnę że Bydgoszcz
straciła prawo organizacji tych prestiżowych zawodów na 5 lat na rzecz Gorzowa.
W ubiegłym roku zwycięzcą GP Polski okazał się Nicki Pedersen zdobywca 18 punktów,
jako drugi w finale zameldował się Leigh Adams (15pkt) a podium uzupełnił nasz rodak Sebastian Ułamek (16pkt).
Miejsca na podium zabrakło dla Rysia Holty. Tomasz Gollob był dopiero szósty.
Jak będzie w tym roku?
Czy Tomasz Gollob stanie dwukrotnie na najwyższym stopniu podium?
Crump czy Hampel zdobędzie srebrny medal IMŚ?
Czy Janusz Kołodziej potwierdzi swoją fantastyczną dyspozycję i dostanie się do finału?
Czy Nicki Pedersen zwycięży po raz drugi z rzędu?
A może z cienia wielkich mistrzów wyjdzie Hancock i Jonsson?
Tego wszystkiego dowiemy się późnym sobotnim wieczorem.

Sylwetki uczestników Grand Prix w Bydgoszczy:
Piotr Protasiewicz --&gt; klik
Tai Woffinden --&gt; klik
Magnus Zetterstroem --&gt; klik
Fredrik Lindgren --&gt; klik
Nicki Pedersen --&gt; klik
Andreas Jonsson --&gt; klik
Hans Andersen --&gt; klik
Kenneth Bjerre --&gt; klik
Chris Holder --&gt; klik




 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bukmacherzy po mało wystawiają już ofertę. Zrobił to już m.in. Tobet czy Bet365. I od razu dla mnie niespodzianka. O ile zdecydowanym faworytem jest Gollob (2.20-2.37) to już 2 miejsce na liście buków na Kołodzieja (6.50) to dla mnie duże zaskoczenie. Według mnie będzie można wyłapać fajne h2h bo nie spodziewam się po Januszu powtórki z Leszna.
Oczywistym dla mnie zagraniem jest też zwycięstwo Tomasza. Kurs nie powala ale dlaczego miałby być większy ? Jego tor, jego sezon. Według mnie wygra z kompletem punktów jak to było w Toruniu czy Vojens. Zwłaszcza, że tak jak mówisz to ostatnie GP w Bydgoszczy w jakim Tomek pewnie pojedzie ...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
http://www.sport.pl/celebrities/1,96863,8479958,Gollob_chodzi_o_kulach__ale_chce_wystartowac.html
No i ciekawe czy Tomek wygra w Bydgoszczy. Nie wiadomo jak ta kontuzja będzie przeszkadzać w jeździe...
Nie wiadomo ile w tym jest prawdy moim zdaniem to tylko zasłona dymna i Gollob pojedzie. Ale patrząc na taką informację z innej strony to po kursie ~2,20 nie ma sensu grać zwycięstwa Golloba w Bydgoszczy.
Mimo iż nie przepadam za nim to musi pojechać dla nas dla kibiców, jak to ostatnie GP rozgrywane w Bydgoszczy bez niego nie wierzę w to. Prawie 3/4 stadionu przyjdzie właśnie jemu kibicować więc nie może zawieść.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Po informacjach o kontuzji Tomka otwiera sie szansa na zarobienie niezlej sumy,
Swietnym typem wydaje sie
Kto wygra: Tomasz - Ktos inny
Moj Typ: Wygra ktos inny po kursie 1,5 bwin
Mysle, ze Tomek wystartuje na 100%, ale bol mu bedzie na pewno mocno doskwierał i obstawiam wygrana ktoregos z czworki Hampel, Crum, Hancock, Kolodziej
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak dla mnie Betsafe wystawił bardzo śmieszną parę H2H pomiędzy Kołodziejem a Protasiewiczem. Wydaje mi się że nie ma takiej możliwości aby Piotr był wyżej od Janusza w jutrzejszym GP. Janusz ma cel w tym turnieju czyli dobra pozycja końcowa by mieć atut w swoim ręku kiedy będą rozdawane stałe dzikie karty. Jechał już w tym roku jako dzika karta w Lesznie i wtedy zajął tam 4 miejsce. Z presją takich zawodów powinien sobie spokojnie poradzić. Buki również uważają Kołodzieja jako jednego z faworytów tych zawodów odzwierciedleniem tego jest kurs 7.00 na wygraną Janusza a na Protasiewicza około 50. Więc musi być dobrze.

Janusz Kolodziej - Piotr Protasiewicz @ 1,30 Betsafe ✅
A GP w telewizji tylko w Canal+ pewnie będą transmisje na internecie a najlepsze rozwiązanie to Sportowa 2 ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
dawid.400 w swoim temacie zagrałeś na to, że Gollob wygra w Bydgoszczy, a swój typ poparłeś tym, że info o kontuzji to plotka. Mógłbyś podać link albo skąd wiesz, że to ściema?
Chodzi już za mną ten sam typ od kilku dni, ale się wahałem czy ostatecznie to zagrać. Dobrze, że się powstrzymałem, bo kursy na Tomka poszły w górę.
Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby Gollob po tak wspaniałym sezonie w GP nie wygrał na swoim torze.
Gollob wygra GP w Bydgoszczy @ 3,00 bet365
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Występ Tomasza Golloba w sobotnim Grand Prix nie stoi pod znakiem zapytania. Co prawda zawodnik eSpeedway Team nie weźmie udziału w piątkowym treningu, jednak jego start w Bydgoszczy jest niezagrożony. Co więcej Gollob liczy na dobry występ i co najmniej miejsce w biegu finałowym.
Ostatnio pojawiła się informacja, że udział Golloba w Grand Polski stoi pod znakiem zapytania . Postanowiliśmy sprawdzić te informacje. Okazało się, że zawodnik eSpeedway Team ze spokojem przygotowuje się do turnieju w Bydgoszczy.
- Start Tomka nie jest w najmniejszym stopniu zagrożony - mówi menadżer Golloba, Tomasz Gaszyński. - Narzeka na pewne kłopoty zdrowotne i nie wystartuje w piątkowym treningu, jednak w sobotę będzie już w pełni gotów do walki o jak najwyższe cele - dodaje Gaszyński.
Gollob zapewnił już sobie tytuł Mistrza Świata na sezon 2010, jednak nie zamierza ulgowo traktować ostatniego turnieju Grand Prix w tym roku . - Planem minimum jest udział w finale - mówi Gaszyński. - Tomek liczy na wsparcie ze strony polskich kibiców i ma nadzieje, że w sobotę stadion Polonii wypełni się do ostatniego miejsca - powiedział menadżer zawodnika eSpeedway Team.
I nie wiem ile w tym jest prawdy niby Gollob był dzisiaj widziany w Bydgoszczy bez kul więc chyba tylko media rozdmuchały tę sprawę a z nim nie jest aż tak źle.
Aaa i w Expekcie jest @ 3.25 ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
I nie wiem ile w tym jest prawdy niby Gollob był dzisiaj widziany w Bydgoszczy bez kul więc chyba tylko media rozdmuchały tę sprawę a z nim nie jest aż tak źle.
Aaa i w Expekcie jest @ 3.25 ;)
Dzięki ;)
Ano widzisz, ja na SF przeczytałem trochę inną wypowiedź Gaszyńskiego.
Tomasz Gollob doznał zerwania torebki stawowej w wyniku upadku na crossie. Występ najlepszego polskiego żużlowca w Grand Prix w Bydgoszczy stoi pod znakiem zapytania. Golloba na nogi starają się postawić bydgoscy lekarze.
- Jest rzeczywiście zerwana torebka stawowa. Jest to brzydka kontuzja. Tomek potrzebuje czasu na rehabilitację, a my niestety tego czasu nie mamy. Specjaliści w wojskowym szpitalu w Bydgoszczy robią to, co mogą, żeby w miarę postawić Tomka na nogi, by mógł wystartować w jutrzejszych zawodach. Na treningu crossowym Tomek niefortunnie wyskoczył i niefortunnie wylądował - powiedział na antenie Radia Zachód Tomasz Gaszyński, menadżer Golloba.
Z tego artykułu wynika, że nie wiadomo, czy w ogóle Gollob wystartuje, a jak wystartuje to w jakim stanie zdrowia.
Coś mi tutaj jakoś nie bardzo pasuje.
Która z informacji to prawdziwa ściema, tylko która?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja mimo wszystko zagrałem zwycięstwo. Jeśli był wał z tą kontuzją to wielce prawdopodobne że typ wejdzie, a jeśli nie to mówi się trudno. Jeśli prawdą jest że porusza się bez kul to chyba aż tak poważnej kontuzji nie było. Kurs jaki teraz proponują buki według mnie jest do grania bo po kursie ~2.00 napewno bym tego nie zagrał. Ze stawką też nie ma co szaleć. Jest wiele ciekawszych betów do zagrania no to GP. ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Może napiszę,co myślę o tej całej sytuacji z kontuzją Tomka. Myślę,że nie będzie ona miała większego wpływu na jego postawę,bo jak jesteś w stanie wsiąść na motor tzn,że nie jest źle,a jak staniesz pod taśmą z 3 innymi zawodnikami to zapominasz że cię boli..Pomijając jednak tą kontuzję,według mnie Tomek nie będzie jutro walczył o zwycięstwo,w tym sezonie głód wygrywania już zaspokoił. Więc typ na wygraną Golloba uważam za wielce ryzykowny,prędzej zagrałbym jakiś H2H,ale jeszcze nie ma oferty u mojego buka.A jako zwycięzcę można typować Hampela po kursie 9,0 lub Crumpa 13,0-ryzyko podobne jak na Golloba,a kurs o wiele większy ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Ja proponował bym taki h2h Kenneth Bjerre - Piotr Protasiewicz 1,80. Bjerre w walce o podium już się nie liczy ale nadal może pozostać na 4 miejscu. 5 holta traci do niego 5 punktów wiec na pewno nie będzie łatwo. Pepe mówił ze jedzie tylko ze względu na sponsora wiec raczej nie będzie sie wysilał i więcej jak 5 punktów nie powinien zrobić. Pozatym Pepe jeździ w dość silne obsadzonych biegach, a w 16 spotka sie razem z Bjerre i myślę ze będzie to kluczowy bieg dla tego h2h.
co myślicie o Janusz Kolodziej - Nicki Pedersen. to ze koldi ma sezon zycia i lata po torze to pisac nie trzeba, pozatym bedzie chciał pokazać ze zasługuje jak nikt inny na dzikusa i pojedzie na 120% swoich mozliwosci, ale zastanawia mnie Niki i dlatego niejstem do konca pewny tego typu
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
janusz kolodziej w tej parze, nickus cos oslabl, jedyny minus to taki, ze kolodziej startuje z 3 pola, ale gosc jest tak szybki, ze nie powinno byc problemow, nie wiem jaki jest tutaj kurs, ale pewnie w okolicach 1.4, wiec nie wiem czy oplaca sie grac
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Panowie jeżeli chcecie grać na win Golloba to ja mam lepszą opcję.
Zwycięzca 2 wyścigu
Gollob - w Tobet wyceniany na 1.45 a w bet365 na.............2.05!!!
Bardzo ładny kursik zważywszy na to, że to Gollob no i na to, że jedzie z pierwszego pola startowego.
Na win Golobba macie ok 2,5 moze 3 a tutaj za tylko jeden wyścig gdzie jest murowanym faworytem 2.05. Dla mnie wybór jest oczywisty. Popatrzcie też z kim jedzie w tym wyścigu.;)
Co o tym sądzicie?
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Panowie jeżeli chcecie grać na win Golloba to ja mam lepszą opcję.
Zwycięzca 2 wyścigu
Gollob - w Tobet wyceniany na 1.45 a w bet365 na.............2.05!!!
Bardzo ładny kursik zważywszy na to, że to Gollob no i na to, że jedzie z pierwszego pola startowego.
Na win Golobba macie ok 2,5 moze 3 a tutaj za tylko jeden wyścig gdzie jest murowanym faworytem 2.05. Dla mnie wybór jest oczywisty. Popatrzcie też z kim jedzie w tym wyścigu.;)
Co o tym sądzicie?
Bet pewnie sie pomylil i zaraz to naprawia a tobie zaklad anuluja
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Mam nadzieję, że nie bo troszkę w ten zakład zainwestowałem ;-)
Myślę, że kurs związany jest z kontuzją Golloba. Wydaje mi się, że kurs jest poprawny ponieważ na pozostałą trójkę w tym wyścigu w Tobet jest ok 6 a w bet365 ok 4,5.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Panowie jeżeli chcecie grać na win Golloba to ja mam lepszą opcję.
Zwycięzca 2 wyścigu
Gollob - w Tobet wyceniany na 1.45 a w bet365 na.............2.05!!!
Bardzo ładny kursik zważywszy na to, że to Gollob no i na to, że jedzie z pierwszego pola startowego.
Na win Golobba macie ok 2,5 moze 3 a tutaj za tylko jeden wyścig gdzie jest murowanym faworytem 2.05. Dla mnie wybór jest oczywisty. Popatrzcie też z kim jedzie w tym wyścigu.;)
Co o tym sądzicie?
Bet pewnie sie pomylil i zaraz to naprawia a tobie zaklad anuluja
Powiem, że niekoniecznie bo spójrzcie na ofertę sportingbetu - tam win TG w 2 biegu wyceniany jest na bagatela 1,909... Może prędzej to tobet zaniżył kurs, sam nie wiem zresztą ale skoro sbet ma podobnie to raczej nie anulują.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bet pewnie sie pomylil i zaraz to naprawia a tobie zaklad anuluja
Kurs nadal wynosi 2,05 i myślę,że naprawdę warto go zagrać.Gollob jedzie z 1 pola i powinien wygrać.

Moje typy na dziś z Bet365 to:

Harris-Jonsson 1@1,9⛔⛔⛔ No to AJ zaszalał,niezła para wyszła bo zajęli pierwsze dwa miejsca...AJ zjeżdżaj z Polonii,dzięki za wszystkie sezony,ale już 2 razy nas spuśiłeś do 2 ligi,a w GP wygrywasz???? Co tu dużo mówić,ostanio Bomber mi przynosi szczęście,jest w genialnej formie(poza polską ligą oczywiście),właśnie poprowadził Coventry do mistrzostwa Wlk.Brytanii. Jonsson natomiast poprowadził Polonię do 1 ligi, w sezonie na torze w Bydgoszczy przegrywał nawet z juniorami drużyn przyjezdnych...Oczywiście istnieje szansa,że dziś wystrzeli z formą,ale dla mnie jest to mało prawdopodobne.

Zetterstroem-Woofinden 1@1,54✅✅✅ Tutaj również widzę ogromną różnicę w formie obu zawodników. Zorro ma dobry sezon,w finale IM Szwecji był na podium. Woofi natomiast cieniuje cały sezon i dziś będzie podobnie w Bydgoszczy

Harris over 7pkt @1,75 ⛔ tylko 7 pkt w zasadniczej,ale ostatecznie 2 msc więc tak jak mówiłem-Bomber super forma:cool:Nie będę się powtarzał na temat Harrisa,po prostu zobaczycie jak będzie dziś szalał na torze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom