>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

[GRA ZA REALNĄ KASĘ] Zmodyfikowana 15-tka & 90 zakładów pod rząd ALL-IN

S 440

straszaksam

Użytkownik
kciuki trzymać będę bo się na pewno przyda, ale czemu tak się afiszować z graniem za realną kasę? :razz:
ja mogę Ci dać typ z tenisa na wieczór i to nawet za więcej niż 1,10 :razz:
Goffin D. - Nishikori K. @1,14 obecnie
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Prefix o realnej kasie to taki &quot;chwyt marketingowy&quot; żeby temat cieszył się większą popularnością ????
Sam się łapię na tym, że chętniej odwiedzam tematy gdzie ktoś gra realnie, 4fun to nie to samo ;)
Dodatkowo z każdego zakładu/kuponu będzie screenshot tak aby w razie przebrnięcia przez któryś challenge nikt nie podważył wiarygodności gry ;)
No to na chrzest tematu i pierwszy zakład leci Twój Typ StraszakSam - oby rozpoczął dobrą passę ????
#90 ZAKŁADÓW @1,1
1. ZAKŁAD
???? Goffin - Nishikori
typ: 2 @1,14 (bet365)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Spotkanie miało startować o 21 .. teraz o 22 .. nie znam się na tenisie - czym, że to spowodowane jest?
 
M 9

mores

Użytkownik
Witam, może np.padac deszcz, albo nie skończyło się jeszcze poprzednie spotkanie jeżeli grają na tym samym korcie. ..
Pozdrawiam
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Zaczynam powątpiewać czy dziś dojdzie do tej konfrontacji i tym samym oficjalnie zrażam się do ???? ????
 
S 5

speed90

Użytkownik
kolego jak Ty za 1.42 chcesz siedziec i ogladac to spotkanie to dobry jestes ???? ja to bym poszedl w kime jednak nie czekajac na wynik ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Boże widzisz i nie grzmisz...
Rozgryzłeś mnie, z zapartym tchem czekam na koniec spotkania a w międzyczasie robię zakupy na allegro, które zostaną opłacone właśnie z ewentualnego zysku (tj. 1,42zł) ....
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Tak też właśnie mi się wydaje, że już bliżej niż dalej ????
Dziś będę łapał dubla na live over 0,5 gola w meczu Napoli i Sevilli gdy kursy dojdą do 1,1 co da ako@1,21 ;) Screen jak postawię zakład.
#90 ZAKŁADÓW @1,1
2. ZAKŁAD (#LIVE)
⚽ Napoli - Dnipro
typ: under 3,5 @1,11 (bet365)
⚽ Sevilla - Fiorentina
typ: 1X @ 1,05 (bet365)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
#90 ZAKŁADÓW @1,1
2. ZAKŁAD (#LIVE) ✅✅
⚽ Napoli - Dnipro #1-1 ✅✅
typ: under 3,5 @1,11 (bet365)
⚽ Sevilla - Fiorentina #3-0 ✅✅
typ: 1X @ 1,05 (bet365)
Niestety Sevilla uprzedziła mnie strzelając pierwszą bramkę zanim kurs wskoczył na @1,1 i musiałem trochę zmienić koncepcję gry ;)
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Szkoda, że wcześniej tu nie zajrzałem, dałbym Ci w hokeju Szwedów oraz Finów, kurs był łącznie 1.18. No, ale jak będę mieć coś ciekawego, to się podzielę, sam prowadzę temat także ????

Ps: Czyli rozumiem, że pierwszy zakład stawiałeś za 10 zł i każdy kolejny to te 10 zł + zysk z tego, co wygrałeś, tak? Czyli w kolejnym stawiasz wszystko, co do tej pory wygrałeś? ????

Pozdrawiam.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Szkoda, że wcześniej tu nie zajrzałem, dałbym Ci w hokeju Szwedów oraz Finów, kurs był łącznie 1.18. No, ale jak będę mieć coś ciekawego, to się podzielę, sam prowadzę temat także ????
Ps: Czyli rozumiem, że pierwszy zakład stawiałeś za 10 zł i każdy kolejny to te 10 zł + zysk z tego, co wygrałeś, tak? Czyli w kolejnym stawiasz wszystko, co do tej pory wygrałeś? ????
Pozdrawiam.
Będę wdzięczny za propozycję typów na przyszłość - każdy z nich rozważę ;)
Co do pytania odpowiedź brzmi : TAK
Zaczynałem od 10zł i każdy kolejny zakład to ALL-IN ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@DESTRO-THAI, a może zamiast tak mocno dozować nam tu napięcie ( czego Ci życzę jako tam dotarcie ) aż przez 90 kolejnych gier - zrób to w tempie ekspresowym i graj po 4-5 zdarzeń z kursami ~ @1.1 na ich ako?
Bowiem rozumiesz oczywiście, iż ALL-IN np. 4 kolejnych zdarzeń z początkową stawką 10j. i ako z nich z tą samą stawką 10j , daje przecież taki sam efekt... ????
ALL-IN:
10j.*1.1=11
11*1.1=12.1
12.1*1.1=13.31
13.31*1.1=14.64
AKO:
10j.*(1.1^4)=14.64
...............
Pozdrawiam
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
#90 ZAKŁADÓW @1,1
3. ZAKŁAD (LIVE)
⚽ PSG - Guingamp
typ: over 1,5 @1,12 (bet365)

@DESTRO-THAI, a może zamiast tak mocno dozować nam tu napięcie ( czego Ci życzę jako tam dotarcie ) aż przez 90 kolejnych gier - zrób to w tempie ekspresowym i graj po 4-5 zdarzeń z kursami ~ @1.1 na ich ako?
Bowiem rozumiesz oczywiście, iż ALL-IN np. 4 kolejnych zdarzeń z początkową stawką 10j. i ako z nich z tą samą stawką 10j , daje przecież taki sam efekt... ????
ALL-IN:
10j.*1.1=11
11*1.1=12.1
12.1*1.1=13.31
13.31*1.1=14.64
AKO:
10j.*(1.1^4)=14.64
...............
Pozdrawiam
Dopiero zauważyłem ten wpis - oczywiście w weekendy kiedy będzie więcej spotkań mam zamiar tak właśnie grać ;) Nie ukrywam, że dowiedziałem się o tym jakoś niedawno dopiero po odwiedzeniu Twojego wątku &quot;jak grać ako singlami&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dopiero zauważyłem ten wpis - oczywiście w weekendy kiedy będzie więcej spotkań mam zamiar tak właśnie grać ;) Nie ukrywam, że dowiedziałem się o tym jakoś niedawno dopiero po odwiedzeniu Twojego wątku &quot;jak grać ako singlami&quot; ????
No to jeszcze wszystko przed Tobą, ale 90 spotkań bez podpórki...
Oczywiście życzę jak najlepiej ale uważaj, ostrożnie i się nie podpalaj za wcześnie.
Przede wszystkim KONSEKWENCJA (co bym dał by nabyć tą umiejętność :razz: )
 
Do góry Bottom