>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gra na spadki kursów

R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Z 10 grup wrzuciło ten mecz dzisiaj. Widać ewidentnie że jedni drugich obserwują i wszycaja jeden po drugim w zależności który pierwszy coś poda. Gra po 4$ nie ma żadnego sensu bo nie ma to przełożenia na normalne granie. Za takie drobne możesz sobie grać i grać na danym buku. Ale zacznij grać stawaki po 50-100$ i wtedy zobaczysz ile dadzą Ci pograć takie mecze. 4-5 typów i po koncie a potem walka o wypłatę.
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Z 10 grup wrzuciło ten mecz dzisiaj. Widać ewidentnie że jedni drugich obserwują i wszycaja jeden po drugim w zależności który pierwszy coś poda. Gra po 4$ nie ma żadnego sensu bo nie ma to przełożenia na normalne granie. Za takie drobne możesz sobie grać i grać na danym buku. Ale zacznij grać stawaki po 50-100$ i wtedy zobaczysz ile dadzą Ci pograć takie mecze. 4-5 typów i po koncie a potem walka o wypłatę.
Spoko. Nigdy nie aspirowałem do tego żeby żyć z buka. Na szczęście mam stabilną pracę a buka traktuję jako miły dodatek. Jak się uda znaleźć buka, który daje pograć po 10-20 euro docelowo i nie oszaleje jak będę na plusie, a będę, to tyle mi wystarczy. Tu nie chodzi o stawki żeby zarżnąć buka kilkoma strzałami za wysokie stawki a robić go ilością betów i zyskiem na różnicy kursów. Akurat ten typ uciekł mi prematch ale jak wszedł live to kurs się utrzymał, może spadł i odbił, zagrałem, nie weszło, tak bywa.
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Na jakim buku teraz grasz? Bo pisałeś że zmieniłeś a nie napisałeś na jakiego.
Jak nie napisałem to póki co niech tak zostanie. Ktoś mi na priv udzielił rady, żebym nie podawał nazw buków póki gram, bo różni ludzie tu są, nieprzychylni, złośliwi, od strony buka też pewnie ktoś tu może zaglądać, chociaż ten to swój soft layout powinien poznać. Jak wleci limit to się dowiesz ;)
 
Ostatnia edycja:
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
42
43
44

W związku nawałem pracy muszę przynajmniej na okres wakacyjny zawiesić testy i granie. Czasu niewiele a obowiązki domowe i praca nie stoją w miejscu. W międzyczasie coś może pogram i wrzucę ale już raczej niezobowiązująco i bez statystyk. Opis działania macie na początku podany, wyniki były zadowalające. Gdyby nie ta wpadka z Uberlucky. Może ktoś inny podejmie się dalej gry bardziej systematycznie. Póki co odmeldowuję się. Zajrzę od czasu do czasu, może wrzucę trochę historii jak mi się uda coś złapać w wolnej chwili, której zbyt wiele nie ma. Niestety czasu brakuje na przesiadywanie tutaj i u buka, więc z czegoś trzeba zrezygnować. Trzymajcie się ciepło mordeczki :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Po ponad miesiącu kolejny zagraniczniak wlepił limity, brak możliwości postawienia zakładu. Nie powiem, męczy trochę to ciągłe skakanie od buka do buka, od weryfikacji do weryfikacji i drżenie czy wypłaci całość czy zwróci tylko depozyt. Po przerwie wakacyjnej wrócę z nieco innym projektem w oparciu o grę na spadki i dombetting.

Skupię się na polskim podwórku i próbie zrobienia jak najwyższego yieldu w grze z podatkiem. Odświeżyłem swoją listę 10 polskich buków, porównywarkę kursów, zacieśniam nieco kryteria doboru typów. Muszę uwzględnić 12% podatku, który pochłonie część wygranej i czymś to muszę zrekompensować. Porównywarka i ilość dostępnych buków co za tym idzie kursów i oferty może pomoże w ograniczeniu negatywnego wpływu podatku na wynik. Może dywersyfikacja kont pomoże przedłużyć ich żywotność. Szacuję wstępnie, że z 12% można z 4-5% urwać. Z obserwacji wynika, że niektóre kursy przed spadkiem są nawet wyższe niż te z alertów, może mają w sobie już cześć podatku, albo spadają jeszcze wolniej niż u zagranicznych. Wstępnie liczę, że może nie 20-25%, ale yield na poziomie 12-17% jest do zrobienia. W wolnej chwili poobserwuję to nasze podwórko czy jest się w co bawić :)
 
Do góry Bottom