>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gra na remisy - duże bezpieczeństwo

M 29

mariuszwyl

Użytkownik
Witam przeciwników i zwolenników progresji. Na tym forum już przedstawiono chyba wszystkie &quot;za&quot; i &quot;przeciw&quot;. Osobiście próbuję różnych systemów, ale tylko na progresji coś ugrałem. Gram podobnie jak twórca tego wątku, kilka, a czasami kilkanaście drużyn równocześnie. Gram na ligach: włoskiej B, hiszpańskiej, tureckiej 1 i 2, francuskiej 2 i national, portugalskiej 1 i 2, argentyńskiej, irańskiej (polecam!) i kilku innych. Gram małe stawki (od 5 zł), stawiając cały czas na tę samą drużynę, puki nie zremisuje. Ale gram tylko do 8 progu. Od sierpnia padłem tylko na jednej progresji (Maritimo B w drugiej portugalskiej) i kosztowało mnie to ok 500 zł. Ogólnie jestem do przodu jakieś 1200, ale tylko teoretycznie, bo zysk &quot;przerobiłem&quot; na innych systemach :-(. Reasumując uważam, że w pewnym momencie trzeba mieć hamulec i nie brnąć dalej. Oczywiście progresja nie jest systemem idealnym, ale co nim jest? po prostu nie można myśleć, że kiedyś moja drużyna zremisuje, bo stać się to może nawet za kilkanaście kolejek. Jak pamiętam w zeszłym sezonie Bolton doszedł do dwudziestu kilku meczy bez remisu, a Levski Sofia nie remisował ponad rok. Dlatego zachęcam, wspierajmy się merytorycznymi uwagami, dzielmy się doświadczeniem, ale nie negujmy wszystkiego, gdyż łączy nas wspólny cel - ograć buka. Prócz systemu potrzebne jest również szczęście (jak w każdym biznesie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom