>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Grać by nie przegrać wszystkiego Pato

pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Villarreal - Almeria (1,25) (2:0) ✅
⚽ Chelsea - Manchester Utd (1,70) (3:1) ✅
Kurs: 2,12
Stawka: 100 PLN
EW: 212 PLN ✅
Buk: bet365
Według mnie bardzo fajny dubelek. Villareal ostatnio w lidze gra świetną efektowną i efektywną pilke 10 bramek w dwóch meczach to jest kosmos na który jedynie Real i Barcelona moze sobie pozwolic. A ich rywale Almeria według mnie i według tabelii bardzo słaba drużyna która nie posiada zbyt wiele argumentów na wywiezienie jakiś punktów z stadionu Villarealu. Drugim typem sa derby Anglii, moim zdaniem Chelsea jest wielkim faworytem dlaczego ? po pierwsze atut własnego boiska po drugie słaba forma Man Utd, a po trzecie braki kadrowe gości Rooney,Ferdinand,Nani,Fellaini,Robin van Persie a po urazach wracają Jones i Evra wiec kiedy wygrywac z Man Utd jak nie dzisiaj ?. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Francja - Chorwacja (2,05) (27:25) ✅
Kurs: 2,05
Stawka: 100 PLN
EW: 205 PLN ✅
Buk: bet365
Mecz dwóch najlepszych drużyn swoich grup, dwie niepokonane drużyny na Mistrzostwach ale według mnie faworytem tego meczu moze byc tylko i wyłącznie drużyna Francji. Dlaczego ? w każdym meczu na mistrzostwach Francja miała innego najlepszego strzelca Karabatić,Nyokas,Joli każdy z tych zawodników praktycznie sami wygrywali mecze a nie musze wspominać że w drużynie są jeszcze takie gwiazdy jak Abalo,Sorhaindo, Narcisse,Fernandez skład jest niesamowity na każdej pozycji gra zawodnik Top3 na świecie to chyba mówi samo przez siebie. Ich rywale Chorwacja niby tez ma świetny skład równy wygrywa mecze i to pewnie no ale według mnie to inny rozmiar kapelusza. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ West Brom - Everton (2,05) (1:1) ⛔
Kurs: 2,05
Stawka: 100 PLN
EW: 205 PLN ⛔
Buk: bet365
Kolejke BPL zamyka własnie to spotkanie. Everton moim zdaniem jest faworytem dlatego poniewaz ma duzo równiejszy skład posiada zgraną paczke piłkarzy którzy są dobrzy i technicznie i fizycznie. West Brom od początku w lidze spisuje sie miernie ostatnie dwa mecze to dwie porażki i to nie z jakimis potentatami BPL. Natomiast Everton od początku ligi bije sie w czubie tabelii i musi poradzic sobie dzisiaj z niżej notowaną drużyną West Bromu jeśli chce ciągle trzymać się w górnej połowie tabeli . Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Monts - Monaco (1,16) (0:3) ✅
Francja - Szwecja (1,30) (28:30) ⛔
Austria - Węgry (1,45) (24:25) ⛔
Kurs: 2,17
Stawka: 100 PLN
EW: 217 PLN ⛔
Buk: bet365
Postanowiłem dzisiaj zagrać takiego tripla według mnie bardzo ciekawy. Monaco jak wiadomo druga siła ligi Francuskiej i w meczu z jakimis ogórkami w pucharze muszą sobie poradzic bez dwóch zdan. Pozostałe mecze to piłka ręczna Francja jak juz pisałem w typach u góry ma świetny skład najlepszy na świcie na każdej pozycji jest gwiazda niby awans mają juz w kieszeni no ale jednak Szwedzi po wczorajszej kompromitacji z Polska graja tez o pietruszke więc faworyt tego spotkania jest jeden. Kupon zamykaja Węgry którzy graja na Austrie. Austria przegrywa praktycznie ze wszystkimi a Węgry z każdą drużyna graja jak równy z równym i uważam ze powinni dać sobie dzisiaj rade. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Berrer - Becker (1,72) (2:0) ✅
???? Gojowczyk - Basic (1,20) (2:0) ✅
Kurs: 2,07
Stawka: 100 PLN
EW: 207 PLN ✅
Buk: bet365
Po ostatnich dwóch wtopach trzeba sie odegrać na tenisie stawiam dzisiaj takiego dubelka. Gojowczyk od początku sezonu gra fajny tenis dzisiaj gra z Basiciem który przerwał wczoraj tragiczną passe meczy bez zwycięstwa a Niemiec wygrał dosyc pewnie z Brownem dobrym graczem Challengererowym. Drugim typem jest Berrer który wczoraj dał dobre widowisko z Mertlem jego rywalem będzie Becker który jest juz chyba na mecie swojej kariery. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Dancevic - Garanganga (1,14) (0:2) ⛔
???? Lama - Falla (1,16) (1:2) ✅
⚽ Fiorentina - Siena (1,25) (2:1) ✅
???? Barcelona - Unicaja (1,16) (83:79) ✅
Kurs: 1,93
Stawka: 100 PLN
EW: 193 PLN ⛔
Buk: bet365
Postanowiłem zagrać taka taśme dla zabawy nie będe opisywał tych typów ponieważ kazdy z nich jest faworytem swoich meczów. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Islandia - Polska (1,85) (28:27) ⛔
Kurs: 1,85
Stawka: 100 PLN
EW: 185 PLN ⛔
Buk: bet365
Mecz o 5 miejsce na Mistrzostwach Europy stawiam w ciemno na Polaków pokazali ze maja jaja niby młody skład niby nie byli faworytami ale w kazdym meczu nawet z faworyzowanymi rywalami typu Szwecja,Chorwacja,Francja grali jak równy z równym a czasem nawet lepiej niż oni w ostatnim meczu grupowym na Chorwacje brakowało Polakom gry w obronie czym imponowali przez całe mistrzostwa. A Islandia z Danią wyglądała tragicznie przegrali bez najmniejszego oporu. Pálmarsson największa gwiazda reprezentacji Islandii nie zagra dzisiaj ponieważ nabawił sie kontuzji więc tym bardziej Polakom powinno byc łatwiej. Kursy lecą na łeb na szyje więc proponuje brać póki gorące. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Bournemouth - Liverpool (1,30) (0:2) ✅
⚽ Real Madrid -1,5 - Granada (1,16) (2:0) ✅
⚽ Dortmund - Augsburg (1,33) (2:2) ⛔
⚽ Manchester City - Watford (1,10) (4:2) ✅
Kurs: 2,22
Stawka: 100 PLN
EW: 222 PLN ⛔
Buk: bet365
Mini taśma do odegrania się. każdy z tych typów jest pewniakiem każdy gra o coś kazdy musi z tych druzyn musi wygrać żeby albo awansować dalej albo umocnic sie w tabelii na wysokich miejscach, dlatego nie bede bardziej opisywał tego kuponu. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Fenerbahce - Konyaspor (1,20) (2:1) ✅
⚽ Real Sociedad - Elche (1,50) (4:0) ✅
???? Galatasaray - Anadolu Efes (1,25) (67:78) ⛔
Kurs: 2,25
Stawka: 100 PLN
EW: 225 PLN ⛔
Buk: bet365
Tripel Morderca. Galatasaray zdecydowanie lepsza drużyna wygrywa pewnie na swoim stadionie natomiast ich rywale graja ostatnio bardzo miernie czesto przegrywaja. Drugim typem jest Fenerbahce którzy tez sa pewniakiem na dzisiaj. Kupon o 22 zamyka Sociedad i mimo wszystko graja ostatnio troche gorzej ale wystarczająco zeby wygrac u siebie z Elche.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Haas - Becker (1,44) (2:1) ✅
???? Janowicz - Mannarino (1,38) (2:0) ✅
Wisła Płock - Dunkerque (1,25) (32:25) ✅
Kurs: 2,50
Stawka: 100 PLN
EW: 250 PLN ✅
Buk: bet365
Wracam z typami po przerwie. Na dzisiejszy wieczór proponuje zagrać coś takiego. Janowicz jest dużo lepszym zawodnikiem od Mannarino mimo że nie jest jakoś super przygotowany do sezonu, gra na hali a to jest wielki plus dla jego serwisu oraz jego gry. Drugim typem jest Wisła Płock która gra u siebie z najsłabszą drużyną swojej grupy więc żeby umocnic sie na miejscu premiowanym awansem do następnej rundy trzeba ten mecz wygrac. Kupon zamyka Tommy Hass który w tym roku gra mocno srednio ale wiadome nie od dzisiaj ze Becker jest po drugiej stronie już i jego gra jest kiepska jak serwis nie wchodzi to nie ma gry a ostatnio nie może liczyc na swoje podanie.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Selt - Saif (1,16) (4:2) ✅
Davis - Yotharuck (1,20) (4:2) ✅
Selby - Zhe (1,08) (4:0) ✅
Trump - Chuang (1,14) (4:2) ✅
Murphy - O&#39;Neill (1,16) (4:0) ✅
Maguire - Xinlong (1,14) (4:0) ✅
Kurs: 2,22
Stawka: 100 PLN
EW: 222 PLN ✅
Buk: bet365
Wszyscy zawodnicy z tego kuponu prezentują sie całkiem dobrze a ich rywale to ogórki którzy nigdy nic nie osiągneli. Kursy niskie, ale typy pewne więc dlaczego nie zagrać dla odmiany takiej taśmy. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Vitesse - Den Haag (1,22) (0:0) ⛔
⚽ Rangers - Dunfermline (1,14) (4:0) ✅
???? Gasquet - Olivetti (1,08) (2:0) ✅
???? Kohlschreiber - Evans (1,16) (1:2) ⛔
Porto - Kielce Vive (1,14) (30:35) ✅
Kurs: 2,01
Stawka: 100 PLN
EW: 201 PLN ⛔
Buk: bet365
Kolejna taśma na dzisiaj, nie ma co sie rozpisywać każdy z tych typów to według mnie peffka zobaczymy jak to wyjdzie. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Gonzalez - Chardy (1,20) (0:2) ✅
???? Dolgopolov - Cuevas (1,36) (2:1) ✅
???? Montanes - Giraldo (1,36) (0:2) ✅
Kurs: 2,19
Stawka: 100 PLN
EW: 219 PLN ✅
Buk: bet365
Typy na dzisiejszy tenis. Chardy jest w znakomitej formie wygrywa z niezłymi rywalami a w dzisiejszym meczu jest murowanym faworytem. Dolgopolov wraca do gry na piasku wczesniej grał niezle na hardzie a jego dzisiejszy rywal Cuevas jest idealnym graczem do rozpoczecia sezonu na nowej nawieszchni. Kupon zamyka Giraldo który gra z Montanesem a ten zaś gra najgorszy tenis od dawna przegrywa wszystko w tragicznym stylu więc czemu dzisiaj ma byc inaczej? ???? Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
:hokej: Rosja - Słowenia over 6,5 (1,75) (5:2) ✅
Kurs: 1,75
Stawka: 100 PLN
EW: 175 PLN ✅
Buk: bet365
Rosja rozgrywa dzisiaj pierwszy mecz a co za tym idzie będą chcieli ostro wejść w turniej ich skład to istny &quot;sezam&quot; Ovechkin, Malkin, Kovalczuk, Datsyuk są to zawodnicy których znaja praktycznie wszyscy ich rywalem jest słabiutka Słowenia która w grupie jest skazana na ostatnie miejsce. Według mnie bet dnia. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
:hokej: Kanada - Norwegia over 6,5 (1,72) (3:1) ⛔
Kurs: 1,72
Stawka: 100 PLN
EW: 172 PLN ⛔
Buk: bet365
No to kolejny tym z IO i kolejny overek. Według mnie faworyci do zwycięstwa na całym turnieju Kanadyjczycy mają świetny skład nawet chyba lepszy niz gospodarze a na pewno równiejszy.Crosby,Getzlaf,Tavares,Perry,Kunitz to jedni z najlepszych strzelców NHL kazdy z nich może bez trudu pokonac bramkarza a Norwegia to szczerze mówiąc słaba drużyna posiadająca tylko trzech graczy z NHL. Według mnie będzie to mecz do jednej bramki. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Cracovia - Zawisza Bydgoszcz (2,88) (0:2) ✅
Kurs: 2,88
Stawka: 100 PLN
EW: 288 PLN ✅
Buk: bet365
Według buków faworytem tego meczu jest Cracovia według mnie jest to bardzo mylne stwierdzenie dlaczego ? otóż już wyjasniam. W drużynie z Krakowa zabraknie wielu zawodników którzy w poprzedniej rundzie byli znaczącymi postaciami swojej druzyny. Kosanovic odszedł z klubu Budzinski nie zagra ponieważ ma kontuzje najlepszy strzelec pasów Dawid Nowak również leczy kontuzje. Natomiast zespół Zawiszy jest rewelacją sezonu nikt nie spodziewał się ze beniaminek Ekstraklasy będzie grał az tak dobrze. W przerwie zimowej nikt znaczący nie odszedł z klubu mało tego Zawisza jeszcze się wzmocniła jeśli nowi zawodnicy z Ligi Portugalskiej (Kadú i Alvarinho) będą tak samo trafione jak poprzednie to Zawisza nie dość ze w tym meczu powinna spokojnie wygrać to nie powinna mieć większych problemów żeby awansować do najlepszej ósemki ligi. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
:hokej: Szwecja - Kanada (1,90) (0:3) ✅
Kurs: 1,90
Stawka: 100 PLN
EW: 190 PLN ✅
Buk: bet365
Na zakończenie Igrzysk wielki finał to na co wszyscy kibice hokeja czekali. Jak to pisałem kilka dni temu Kanada jest moim faworytem co do złotego krążka i nie pomyliłem się, wygrali wszystko co sie da grajac bardzo fajnie. Skład jest bardzo mocny najlepszym potwierdzeniem tych słów są statystyki Crosby i Tavares dwie największe armaty reprezentacjii Kanady nie strzelili jeszcze żadnej bramki to az nie możliwe a jednak, moc drużyny jest wielka skoro gwiazdy nie strzelają a drużyna wygrywa w bardzo pewnym stylu. Przez cały turniej Kanadyjczycy stracili tylko trzy bramki co tez jest świetnym wynikiem. Według mnie ten mecz zakończy się w 60 minutach a po meczu złote krążki dostanie druzyna z liściem klonu na fladze. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Maflin - Fu (1,50) (1:4) ✅
Chuang - Perry (1,36) (0:4) ✅
Harold - Selby (1,16) (1:4) ✅
Kurs: 2,36
Stawka: 100 PLN
EW: 236 PLN ✅
Buk: bet365
Zaczynamy turniej w Walii według mnie bardzo ciekawy turniej gdzie nikt nie powinien odpuszczać. Postanowiłem zagrać takiego tripla dlaczego ? juz pisze. Selby jest jednym z faworytów do wygrania calego turnieju a jego rywal jest zwykłym przeciętniakiem. kolejny mecz to Perry który który ostatnio nie jest w wielkiej formie no ale jednak co umiejętności to umiejętności jego rywal tez nie błyszczy zeby nie powiedziec że jest miernym zawodnikiem. Ostatnim typem jest Fu z tego co widziałem ludzie stawiają na over ale ja wole sie nie bawic w overy bo róznie to bywa i często sie na tym przejezdzałem stawiam na zwycięstwo Fu chociaz domyslam się ze łatwo nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom