>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grać by nie przegrać wszystkiego Pato

pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? DeAndre Jordan over 10,5 pkt (1,75)(14 pkt) ✅
Kurs: 1,75
Stawka: 100 PLN
EW: 175 PLN ✅
Buk: bet365
Stawiam na noc że Jordan rzuci więcej niż 10,5 pkt dlaczego ? ponieważ w meczu New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers powinno być bardzo dużo punktów obie drużyny lubią rzucać a co za tym idzie ktoś musi pomóc Griffinowi i Paulowi rzucać stawiam ze tą osobą będzie własnie Jordan według mnie bardzo fajny bet. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Pengfei - Williams (1,50) (0:4) ✅
McGill - Day (1,57) (4:1) ⛔
Kurs: 2,35
Stawka: 100 PLN
EW: 235 PLN ⛔
Buk: bet365
Stawiam na dwóch największych faworytów gospodarzy rywal Williamsa jest zwykłym przeciętniakiem,forma Walijczyka jest tez mierna ale gra u siebie więc powinien pokazać najlepszy snooker jaki na tą chwile może grać. Drugim typem jest Day który gra na McGilla a ten zaś gra bardzo słabo z słabymi rywalami jeszcze sobie radzi ale jesli trafi na kogoś bardziej wymagającego dostaje ostre lanie. Powodzenia!
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Roy Hibbert over 12,5 pkt (2,00) (4 pkt) ⛔
Kurs: 2,00
Stawka: 100 PLN
EW: 200 PLN ⛔
Buk: bet365
Wracam z typami po krótkiej przerwie a na dzien dobry proponuje zagrać overek Hibberta dlaczego ? otóż już pisze. Indiana zagra dzisiejszej nocy z Bobcats niby łatwy rywal ale ostatnio Pacers gra miernie niby wygrywaja ale trzeba zaznaczyć ze ich rywale są z dolnej części tabelii a zwycięstwa w samej koncówce kilkoma punktami nie robią wielkiego wrażenia na liderach konferencji. Moim zdaniem kluczem do zwycięstwa w dzisiejszym meczu jest center druzyny Indiany. któremu leży dzisiejszy rywal w tym sezonie w każdym meczu na &quot;Bobki&quot; dobrze punktował. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Köln - Cottbus (1,36) (2:1) ✅
⚽ Marseille - Nice (1,53) (0:1) ⛔
Kurs: 2,08
Stawka: 100 PLN
EW: 208 PLN ⛔
Buk: bet365
Dubel morderca na dzisiaj według mnie bardzo fajne typy obie drużyny posiadają lepszy skład bardziej kompletny mają wyższe aspiracje w tym sezonie a ponadto graja na własnych stadionach. Cottbus i Nice graja tragicznie na wyjazdach przegrywając mecz za meczem. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Pogoń Szczecin - Cracovia (1,85) (0:0) ⛔
Kurs: 1,85
Stawka: 100 PLN
EW: 185 PLN ⛔
Buk: bet365
Według mnie bet dnia i to już o 13:00 ! Pogon od początku rundy rewanżowej gra fajnie nie mieli łatwych rywali a zdobyli 7 pkt stracili pkt jedynie z Podbeskidziem ale trzeba zaznaczyć ze w meczu nie mógł zagrać najlepszy strzelec &quot;Portowców&quot; Marcin Robak. Bardzo fajnie to wygląda a w słabej formie jest Murayama. Cracovia od początku rundy gra słabo przegrywają po słabej grze brak Nowaka,Kosanovicia i Budzinskiego mało to kontuzje złapał jeszcze Ntibazonkiza i Kuś natomiast za kartki nie zagra Marciniak. Drużyna nie ma tego błysku który można było zobaczyć w poprzedniej rundzie .Dzisiejszy mecz ma tylko jednego faworyta i musi nim być zespół gospodarzy w koncu kto ma strzelać bramki w Cracovii skoro Ci którzy straszyli obrony rywali nie zagrają w dzisiejszym meczu.Gorąco polecam typ. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Lok. Moscow - Ural (1,35) (3:0) ✅
⚽ Köln - Aalen (1,40) (0:0) ⛔
Kurs: 1,89
Stawka: 100 PLN
EW: 189 PLN ⛔
Buk: bet365
Wracam po krótkiej przerwie na początek proponuje uderzyć w takiego dubelka. Drużyna z Niemiec gra bardzo nieskutecznie ale dzisiaj gra u siebie a ich rywal jest mierny na wyjazdach a ich ostatnie dwa mecze były bardzo slabe uwazam ze nie odkują się dzisiaj na tak ciężkim terenie i z tak ciężkim rywalem jak druzyna z Kolonii. Drugim typem w tym kuponie jest jeden z kandydatów na mistrza ligi Rosyjskiej Lok.Moskwa ich moc z przodu jak i z tyłu jest wielki według mnie mistrza nie wygraja ale dzisiaj powinni poradzic sobie bez najmniejszych problemów z ich dzisiejszym przeciwnikiem który w tabelii jest praktycznie na samym dole.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Lech Poznań - Lechia Gdańsk (1,67) (2:1) ✅
⚽ Galatasaray - Kayserispor (1,25) (0:1) ⛔
Kurs: 2,08
Stawka: 100 PLN
EW: 208 PLN ⛔
Buk: bet365
Według mnie murowani faworyci więc gram.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Dyn. Moskwa - Kazan (1,77) (0:0) ⛔
Kurs: 1,77
Stawka: 100 PLN
EW: 177 PLN ⛔
Buk: bet365
Stawiam na Dynamo na przełamanie ostatnio idzie mi bardzo kiepsko. Gospodarze tego spotkania od poczatku sezonu graja z mocnymi rywalami i dają sobie w miare spokojnie rade oprocz pechowego remisu z mocnym Kubanem. Kuranyi jest w znakomitej formie i on dzisiaj powinien być kluczową postacią w zwycięstwie drużyny z Moskwy. Natomiast goście graja słabo i w Pucharach gdzie już odpadli jak i w lidze porazki z bardzo osłabioną drużyną Anzhi nie jest dobrym znakiem. Powodzenia !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Ding Junhui - John Higgins - over 7.5 (5:2) ⛔
Kurs: 1,80
Stawka: 100 PLN
EW: 180 PLN ⛔
Buk: bet365
Stawiam na overa w tym świetnym meczu który według mnie zakonczy sie w deciderze. Jasiek jest w świetnej formie gdyby mi ktoś powiedział pare miesięcy temu że będzie w takiej formie to pewnie bym go wyśmiał ponieważ przegrywał wszystko i ze wszystkimi a teraz przeżywa drugą młodość wygrywa pewnie wysoko bez większego oporu jego gra jest równa i pewna. Ding gra u siebie może nie jest w jakiejś mega formie ale to zawsze jest Ding który nie bedzie chciał przegrać na swojej ziemi a na pewno żaden z nich nie przegra tego meczu bez walki, zatem szykuje się bardzo zacięty mecz na wysokim poziomie a wygra lepszy !
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Seppi - Murray (1,22) (0:3) ✅
???? Kavcic - Weintraub (1,22) (2:3) ⛔
Junhui - King (1,20) (5:2) ✅
Dunn - Selby (1,11) (5:3) ⛔
Kurs: 1,99
Stawka: 100 PLN
EW: 199 PLN ⛔
Buk: bet365
Taśma na dobry początek piątku
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Malaga - Granada (2,05) (4:1) ✅
Kurs: 2,05
Stawka: 100 PLN
EW: 205 PLN ✅
Buk: bet365
Po ostatnich chudych typach mam nadzieje że przyjdzie całkowicie inny czas, czas zwycięstw niedziele proponuje zacząć typem z Ligi Hiszpańskiej. W samo południe Malaga podejmie na własnym stadionie Granade obie drużyny w tabelii są blisko siebie ale patrząc na skład obu ekip już tak wesoło dla gości nie jest. Gospodarze tego spotkania w poprzedniej kolejce wygrali w dobrym stylu z broniącym się przed spadkiem zespołem Betisu chociaż mecz do samego końca trzymał w napięciu to trzy &quot;oczka&quot; trafiły do drużyny która lepiej się prezentowała. Natomiast Granada gra ostatnio miernie przegrała w ostatniej kolejce z Levante które zdominowało ten mecz grając z kontry. Według mnie typ bardzo ciekawy do zagrania. Powodzenia !!
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Anzhi - Dyn. Moskwa (1,91) (4:0) ⛔
Kurs: 1,91
Stawka: 100 PLN
EW: 191 PLN ⛔
Buk: bet365
Myślałem czy grać ten mecz czy jednak się powstrzymać ale doszedłem jednak do wniosku ze dlaczego nie ? drużyna z gospodarzy jest na skraju bankructwa nie ma już tych piłkarzy którzy mogli samodzielnie przechylic losy spotkania na swoja korzyść natomiast drużyna Dynama ostatnio wygrała w lidze i jest bardzo bliska gry w pucharach no ale żeby własnie tam grać muszą wygrywać takie mecze jak dzisiaj atak Dynama jest niesamowicie mocny Kokorin i Kuranyi to wielka klasa i według mnie własnie oni dzisiaj będą katem drużyny Anzhi. Powodzenia !!
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Tottenham - Sunderland (1,57) (5:1) ✅
⚽ Juventus - Livorno (1,17) (2:0) ✅
⚽ Benfica - Rio Ave (1,25) (4:0) ✅
Kurs: 2,29
Stawka: 100 PLN
EW: 229 PLN ✅
Buk: bet365
Tripel morderca na dzisiaj ! Totki graja ostatnio słabo no ale żeby grać w pucharach muszą wygrywać takie mecze jak dzisiaj w koncu graja na swoim stadionie a to jest bardzo ważne w tym meczu Ponadto gospodarze tego spotkania wygrywaja zazwyczaj ze Sunderlandem. Pozostałe dwa mecze to typowe pojedynki Dawida z Goliatem więc nie będę się rozpisywał o tych meczach.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Walker - Taylor (1,33) (10:8) ✅
Steadman - Jones (1,22) (10:7) ✅
Wattana - Borg (1,33) (9:10) ⛔
Kurs: 2,17
Stawka: 100 PLN
EW: 217 PLN ⛔
Buk: bet365
Typy na jutrzejsze kwalifikacje do Mistrzostw Świata w snookera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
:siata: Chemik Police - Wrocław (1,25) (3:1) ✅
⚽ Udinese - Juventus (1,60) (0:2) ✅
Kurs: 2,00
Stawka: 100 PLN
EW: 200 PLN ✅
Buk: bet365
Dubelek na noc. Juve musi zdobywać punkty ponieważ nikt nie odda im mistrzostwa na złotej tacy a Roma tydzien po tygodniu wygrywa swoje mecze. Natomiast Drużyna gospodarzy nie gra dobrej piłki i według mnie to za mało na gości z Turynu. Drugim typem jest Chemik Police który ma najlepszy skład w lidze i po takim kursie można spokojnie pograć ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Vekic - Chan Y-J (1,28) (2:1) ✅
???? Pliskova - Krunic (1,16) (2:0) ✅
???? Washington - Miami (1,45) (114:93) ✅
???? Chicago - Orlando (1,12) (108:95) ✅
Kurs: 2,42
Stawka: 100 PLN
EW: 242 PLN ✅
Buk: bet365
Taka mini taśma na noc. Czarodzieje powinni wygrać ponieważ Miami ma wielkie braki w kadrze. Chicago jest pare klas lepszą drużyną niż Orlando. a co do Tenisu to gram na dwie faworytki więc nie będę sie rozpisywał co do tych meczy.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Anderson - Monfils -1,5 seta (2,00) (0:2) ✅
Kurs: 2,00
Stawka: 100 PLN
EW: 200 PLN ✅
Buk: bet365
Według mnie typ bardzo pewny dlaczego? otóz, szalonemu Francuzowi gra na piachu odpowiada jego sprawność fizyczna i świetny serwis idealnie pasują do gry na takich własnie kortach. Natomiast Anderson jest kiepski właśnie na takich kortach sezon zaczął również kiepsko od porażki z Hanescu a ten nie jest jakimś wybitnym graczem dlatego uważam że jeśli tylko Gael nie przegra meczu w głowie to zwycięzca tego meczu może być tylko jeden
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
⚽ Rennes - Angers (1,57) (3:2) ✅
⚽ Anderlecht - Waregem (1,53) (0:0) ⛔
⚽ Arsenal - West Ham (1,36) (3:1) ✅
Kurs: 3,28
Stawka: 100 PLN
EW: 328 PLN ⛔
Buk: bet365
Coś z piłeczki na wieczór. Stawiam na Arsenal poniewaz muszą wygrywać zeby grać w Lidze Mistrzów każda ich wpadka mocno komplikuje im sprawe. Następnym typem jest drużyna &quot;Grosika&quot; Rennes która gra dzisiaj na swoim stadionie z drużyną drugiej ligi Francuskiej według mnie powinni spokojnie ogarnąć sprawe do tego graja na własnym obiekcie. A ostatnim typem jest Anderlecht który na własnym boisku ostatnio jest świetny wygrywa mecz za meczem i to w bardzo dobrym stylu i również oni muszą wygrywać żeby walczyć o mistrzostwo swojej ligi.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Mahut - Almagro (1,10) (0:2) ✅
???? Dimitrov - Ramos (1,25) (2:1) ✅
???? Wawrinka - Cilic (1,50) (2:0) ✅
???? Monfils - Carreno-Busta (1,25) (0:2) ⛔
Kurs: 2,57
Stawka: 100 PLN
EW: 257 PLN ⛔
Buk: bet365
Taśma z tenisa na popołudnie. Nie ma czasu na opis meczy
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Desein - Pospisil (1,33) (1:2) ✅
???? Donskoy - Samper-Montana (1,20) (2:0) ✅
⚽ Tottenham - Fulham (1,53) (3:1) ✅
Kurs: 2,36
Stawka: 100 PLN
EW: 236 PLN ✅
Buk: bet365
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom