>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gr D : Ukraina - Francja & Anglia - Szwecja [15.06.2012]

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Azjatycka liczba goli w pierwszej połowie: poniżej 1 @1.400 Bet365
Po takim kursie raczej bym nie ryzykował.
Mecz zostanie wznowiony , przestało padać , Arena w Doniecku to nowoczesny stadion , ludzie już pracują na płycie aby odprowadzić gdzieś tą wodę i warunki do gry będą moim zdaniem dobre. Ja myślę , że taka murawa to jednak zaleta do tego , aby padło dużo bramek choćby po jakimś babolu bramkarza ????
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
W meczu Ukraina - Francja, doliczony czas 1 minuta po kursie 34.00 i 2 minuty po kursie 6.50.
Sędzia nie moze szaleć z doliczaniem czasu bo stacje telewizyjne będą złe, że mecze na siebie nachodzą. Warto spróbować ????
mecze na siebie nie najdą bo mecz Anglii ze Szwecją będzie o 21 ;) / Konrad
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obie ekipy w niezbyt ciekawej sytuacji, choć zdecydowanie pod górkę mają tutaj Szwedzi po porażce z Ukrainą. Nie jest to jednak zespół, który potrafi zagrać tak źle dwa mecze z rzędu i dziś możemy zobaczyć ich całkiem odmienionych, a co za tym idzie będą pokładać napewno jakieś szanse na strzelenie przy Ibrahimovicu. Odnośnie Anglików - podobna sytuacja, choć nawet pomimo braku Rooneya posiadają potencjał strzelecki za sprawą Walbecka czy Carrolla. Uważam, że jednostronnego widowiska tutaj nie będzie i jak na mój gust to poza BTS, bardzo prawdopodobny jest tutaj również over 2,5. Ja jednak stawiam na to ,że obie strzelą.

Szwecja - Anglia &quot;obie strzelą&quot; @ 2,03 Pinnacle ✅
 
candida 45

candida

Użytkownik
witam, postawiłem zakład pierwszy rzut rozny przed 8.59 sekunda. Nieszczesliwie rzut rozny padl mniej wiecej wlasnie w czasie na granicy wyzej wymieionej lini. Czy ktos ma dokladnie co do sekundy info o rezultacie tego zakladu? Najlepiej jakis skan z klatki meczu. Dzieki za wszelka pomoc ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ponawiam, Andy od pierwszej minuty:
EURO 2012
Spotkanie: Szwecja - Anglia
Typ: Strzelec gola - Andy Carroll ✅✅✅
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Śmieszą mnie już naprawdę komentarze typu Carroll to drewno, jest słaby, nie potrafi kopnąć piłki itp. Każdy kto tak piszę jest weekendowym kibicem który widział Carrolla dwa razy na oczy, a trzy mecz PL i teraz jest wielkim ekspertem od angielskiego futbolu. Zgadzam się że po przyjściu do Liverpool&#39;u Carroll GRAŁ (czas przeszły) bardzo słabo, a wręcz do d***. Po przyjściu z Newcastle gdzie grał naprawdę dobrze, a w połowie sezonu był w czółowce ligi pod wględem goli i miał ich bodaj 12, po prostu nie potrafił się odnaleźć. Długo zajeło mu żeby odzyskąć formę kiedy grał jeszcze w Newcastle, cały czas ciążyła na nim presja tego że kosztował 35mln funtów i nic nie strzela, a chyba każdy piłkarz musi się zgrać z nowymi kolegami z drużyny, a przez tą presję ceny po prostu nie mógł grać normalnie w piłkę i grał jak grał. W końcówce sezonu wreszcie zaczął grać na naprawdę wysokim poziomie, a pokazał to wyraźnie finał FA CUP, gdzie Carroll wszedł z ławki i bez żadnego stresu zagrał świetny mecz strzelając gola, a do drugiego zabrakło mu dosłownie centymetrów. Nie można też zapominać o tym że Carroll ma dopiero 23 lata, a mimo to w pierwszym sezonie w PL miał już w połowie sezonu 12 goli, nie grając w topowej drużynie, a to wyraźnie pokazuję że Carroll to naprawdę dobry zawodnik. Odblokował się w Liverpoolu i gra naprawdę dobrze, w głosowaniu na najlepszego zawodnika maja, na LFC.pl miał 95% głosów co o czymś świadczy. W pierwszych dwóch meczach nie będzie grał Rooney, więc Carroll będzie musiał się w tych dóch meczach pokazać z jak najlepszej strony żeby utrzymać miejsce w pierwszym składzie. Myślę więc że po takim kursie warto zagrać że Andy strzeli gola bo jest to naprawdę dobry zawodnik i po cichu liczę że zostanie królem strzelców EURO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maryman 117

maryman

Użytkownik
witam, postawiłem zakład pierwszy rzut rozny przed 8.59 sekunda. Nieszczesliwie rzut rozny padl mniej wiecej wlasnie w czasie na granicy wyzej wymieionej lini. Czy ktos ma dokladnie co do sekundy info o rezultacie tego zakladu? Najlepiej jakis skan z klatki meczu. Dzieki za wszelka pomoc ;)
Skan nie ma znaczenia, liczy się czas z oficjalnego protokołu meczowego. Według info Bet365 i strony UEFA pierwszy róg był w 10&#39;.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Mialem problemy z wplata na bwina ale w koncu doszla kaska i pogralem typy ktorymi teraz moge sie podzielic a jest czym.
Anglia-Szwecja

Kto wiecej wybic z autu ?

Anglia
1,91

bwin
To samo gralem w meczu Holandia-Niemcy i byly te same argumenty i weszlo jak w maselko.
Anglia ma szybkie skrzydla, zarowno w obronie jak i pomocy. Johnson, Cole, Milner(moze Walcott) i Oxlade. Do tego Young lubi zapedzic sie pod linie. Szwedzi twardzi w defensywie, nie kombinuja i wybijaja szybko za boisko. Druzyny graly ze soba pol roku temu i pod tym wzgledem bylo 26 do 13 dla Brytoli. Kurs swietny i nic tylko brac.
Kto więcej rzutów wolnych ?
Anglia
1,95

bwin
Kolejna perełka od bwina. W innych bukach na to kto bedzie mial wiecej fauli : 1,46 betsson Szwecja, Szwecja-2 w expekcie za 1,7, 1,4 w fortunie a wiec bwin rozpieszcza. Tak jak pisalem, Angole szybkie skrzydla wiec beda zaowdnicy narazeni na faule ze strony twardzieli ze Szwecji. Pol roku temu 19 do 13 w faulach wiec mowi samo za siebie, z Ukraina Szwedzi az 20 przewinien a Anlicy z Francja zaledwie 7. Po raz drugi.. nic tylko grac.
under celnych strzałów
13,5

expekt
1,85
Anglicy tylko 1 celny strzal z Francja no i bramka, Szwedzi 7 ale Ukraincy to nie Anglicy. W ich meczu w 2011 celnych strzalow z obu stron w sumie byly... 3 !! Linia tak wysoka ze az oczy sie ciesza ;).

Francja-Ukraina

under 46,5% posiadania Ukrainy
1,70

expekt
To Francja bedzie kreowala gre, jest Nasri, Benzema ktorzy lubia utrzymywac sie przy pilce. Z Anglia mieli 60% wiec tym bardziej z gospodarzami ktorzy nie slyna z przetrzymywania pilki ( ze Szwecja o dziwo 55% ale Szwedzi jeszcze mniej slyna z grania dlugo pilka).
popieram w pelni typ na ANG wiecej wolnych - sam go mocno pogralem - teraz 1,7 ✅✅✅ ale i tak warto mocno zagrac - zespol ANG jest wg mnie najlepiej broni FAIR jesli chodzi o obrone - twardo ale fairl - zepol super ustawiony defensywnie ale z glowa...
Szwecja zdecydowanie bardziej brutalna...
Typ na Ukraine i jej posiadanie nie trafiony - ja j/w pisalem pogralem mocniej FRANCJA w 1 polowie posiadanie over 50% i liczylem ze szybko gola nie strzela - bylo 0-0 i kontrola polowy w ktorej mielismy 54% dla FRA ale w drugiej polowie odwrocilo sie i skonczylo chyba po 50% na koniec - jak gdzies juz pisalem nie warto pogrywac na posiadanie na caly mecz - w obecnej sytuacji czyli 2i 3 rundzie zespol jak strzela automatycznie sie cofa...a ze zespoly strzelaja wczesniej gole i bardziej ryzykuja...
PISALEM

typ FRANCJA OVER 50% 1 POLOWA -1,3
✅✅✅
na caly mecz nie warto teraz grywac tego typu zakladow - gdyz po strzeleniu gola kazdy zepol sie automatycznie cofa wiedzac ze to druga runda - i koniec fazy grupowej tuz tuz..

widze obecnie ze warto pogrywac typy na posiadanie na VALUE - czyli zespol slabszy - przyklad Dania zlapane za drobne kurs 8,00... strasznie dziwnie Betson rozmieszcza kursy na tego typu zaklady - na Francje na caly mecz jest tylko 1,1 - smiech na sali -
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
potwierdza sie taktyka ANG - super defensywa - grajaca z 2 defensywnymi srodkowymi pomocnikami i wszyscy fenomenalnie graja w obronie bez faulu...

rzuty wolne 15-10 dla SZWECJI czyli typ ✅✅✅
szkoda ze dopiero dzis THEO mogl pokazac swoja klase - jesli w kolejnym meczu nie wyjdzie w 11 - nienawidze Hodgsona... gol i asysta przy CUDOWNYM GOLU WELBECKA - dla mnie Rooney moze byc tylko zmiennikiem w meczu z UKR...
10 fauli miala ANG z czego chyba 4 mial CAROLL - w walce w powietrzu(3)
wiec jak przewidywalem typ izzi...
a ciekawe jak wyszedl typ na rzuty z autu - ale tak analizujac ten typ to loteria ...wybidzia zespolu broniacego i przerywania w ten sposob gry nie jest efektem gry tylko wyniku w duzej mierze...
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
potwierdza sie taktyka ANG - super defensywa - grajaca z 2 defensywnymi srodkowymi pomocnikami i wszyscy fenomenalnie graja w obronie bez faulu...


rzuty wolne 15-10 dla SZWECJI czyli typ ✅✅✅

szkoda ze dopiero dzis THEO mogl pokazac swoja klase - jesli w kolejnym meczu nie wyjdzie w 11 - nienawidze Hodgsona... gol i asysta przy CUDOWNYM GOLU WELBECKA - dla mnie Rooney moze byc tylko zmiennikiem w meczu z UKR...

10 fauli miala ANG z czego chyba 4 mial CAROLL - w walce w powietrzu(3)

wiec jak przewidywalem typ izzi...

a ciekawe jak wyszedl typ na rzuty z autu - ale tak analizujac ten typ to loteria ...wybidzia zespolu broniacego i przerywania w ten sposob gry nie jest efektem gry tylko wyniku w duzej mierze...
Rooney wyjdzie na 99% tylko pytanie za kogo ? Zarówno Welbeck jak i Carrol strzelili gole i to bardzo ładne ale &quot;Runi&quot; to &quot;Runi&quot;. Ja mimo wszystko zdjąłbym Carrola i zostawił czarnoskórego napastnika gdyż ma już on zgranie z Waynem z gry w Man Utd. Walcott wszedł i zagrał zajebisty mecz, bardzo ładny gol + świetna asysta przy trzecim golu. Motor napędowy reprezentacji i moim zdaniem powinien wejść na prawe skrzydło za niewidocznego Milnera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom