>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gr D : Ukraina - Francja & Anglia - Szwecja [15.06.2012]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

SzwecjaAnglia


Szwedzi fatalnie zagrali w inauguracyjnym spotkaniu z Ukrainą. Z przodu osamotniony Ibrahimovic , który grał jako cofnięty napastnik, nie miał natomiast nikogo, kto mógłby wykończyć jego podania. W obronie grali nieźle jednak przy dwóch dośrodkowaniach wiekowemu Szewczence udało się uciec. Atmosfera w zespole jest podobno fatalna, po meczu z Ukrainą czytałem, że piłkarze zanim poszli do szatni to podeszli do swoich żon siedzących na trybunach, na co ostro zareagował Ibra. Do tego jeszcze dochodzą takie głosy: http://ofsajd.onet.pl/newsy/wojna-domowa-w-szatni-szwedow,1,5160975,artykul.html. Oczywiście jestem daleki od tego, by wierzyć w to wszystko ale pewnie jakaś w tym prawda jest.
Anglicy w meczu z Francją pokazali, że będą liczyć przede wszystkim na kontry bo skrzydłowych mają bardzo szybkich. Będzie to poważne zagrożenie dla bramki Isakssona, gdyż Ukraińcy również potrafili narobić sporo wiatru przy bocznych liniach. W obronie też potrafili powstrzymać rywali przed polem karnym, rzadko kiedy wpuszczali tam swoich rywali.
Szwedzi w pierwszym spotkaniu bardzo dużo faulowali, dziś przy niekorzystnym rezultacie dojdzie do tego jeszcze złość, nie tylko ta piłkarska. Przy konfliktach w zespole może to wyglądać tak, jak miało to miejsce w RPA w wykonaniu Francuzów. Sędziuje Skomina, który w meczu HolandiaDania mało gwizdał ale tam był mecz dość spokojny, teraz przewiduje o wiele więcej nieczystych zagrań, przede wszystkim piłkarzy Trzech Koron.

Moje typy:
Anglia wygra 2,17 ✅ Betsson
Faule: over 25,5 1,81 ⛔ Betsson
Więcej fauli: Szwecja 1,66 ✅ Betsson
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Euro
15.06.2012 18:00
Ukraina - Francja, Ile rzutów rożnych wykona drużyna 2 w 1. połowie spotkania?
Typ: Więcej niż 2,5
Kurs: 1.78 Bwin
Analiza:
Przed nami druga kolejka zmagań w grupie D. Naprzeciw siebie stanie drużyna gospodarzy Ukraina i ekipa Francji, chyba jedna z najmłodszych drużyn na Euro. Co skłoniło mnie do zagrania takiego typu ? Odpowiedz jest banalnie prosta, taktyka francuzów jest bardzo prosta, każdy z nich ma brać odpowiedzialność na siebie i kończyć akcje jeżeli mają do tego tylko okazje, z tej racji widzieliśmy bardzo wiele strzałów na bramkę Harta. Każdy z zawodników Francji, gdy tylko miał piłkę na strzał bez zastanowienia robił to i starał się sprawić jak największe problemy bramkarzowi reprezentacji Anglii. W wyniku tego ostrzału Francuzi oddali bodajże w granicach 18 strzałów co jest niesamowitą statystyką na takim turnieju jak Euro. W wyniku częstych strzałów Francuzi wywalczyli 11 rzutów rożnych. Czym to było spowodowane dokładnie tymi strzałami, wiele z nich w sumie bronił Hart, ale część z nich wybijał na rzuty rożne lub strzały wcześniej były blokowane częściowo przez zawodników angielskich i wychodziły za bramkę, stąd typuje w jutrzejszym meczu, że Francuzi zdobędą więcej niż 2 rzuty rożne w pierwszej połowie. Wilki pewniak moim zdaniem. Kolejnym faktem przemawiającym za Francuzami jest ich posiadanie piłki i optyczna przewaga w grze i ciągłe ataki, które na pewno będą powodowały ciągłe wybijanie piłek przez Ukraińców. Jeszcze jednym aspektem, który przemawia za moim typem jest bramkarz Ukrainy. Warto wspomnieć, iż jest to czwarty bramkarz reprezentacji Pyatov. Zdecydowanie jest on gorszym bramkarzem od Harta i zdecydowanie więcej piłek wypuści lub też wybije co spowoduje większą liczbę rzutów rożnych dla Francji. Zachęcam do grania.
 
R 28

roki1

Użytkownik
Bo tak Sparta to czasem wyglada wedlug mnie.Z Anglikami ta pierwsza polowa tez za specjalna nie byla.Wiadomo w kazdym meczu nie beda dostawc bramek w pierwszej polowie tu sie zgodze.Ale jest calkiem mozliwe ze wyjda do tego meczu z zaduzym respektem do rywala i moze sie to skonczyc utrata bramki.Zostawmy juz te pierwsze polowy,ja tez nie mowie ze tak bank strata bramki po gwizdku.Mecz jest znacznie dluzszy i jak dla mnie podbudowana Ukraina ma szanse cos strzelic.Nie mowie ze wygraja bo tego nie wiem.Ale licze na bramke.O Francje jestem raczej spokojny ze strzela bo jak przytoczylismy te wszytkie wyniki to widac ze troche wpada.Jak i na calym Euro.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Ukraina -Francja
Typ - poniżej 1.5 gola
Kurs - 3.0
Buk - Unibet
Analiza :
Dziś drugi mecz obu drużyn na Euro. Ukraińcy po dobrej grze ze Szwecja zdobyli 3 punkty. Natomiast drużyna Francji zdobyła 1 punkt w meczu z Anglikami. Uważam, że dziś Ukraińcy będą starali sie zdobyć 1 punkt aby znacznie przybliżyć się do ćwierćfinałów natomiast Francuzi będą chcieli wygrać jedna nie za wszelką cenę maja jeszcze trzeci mecz. piłkarsko lepiej prezentuje sie drużyna Francji Nasri,Malouda,Riberi,Benzema to super zawodnicy jednak mecz z Anglia zagrali zachowawczo. Moim zdaniem dziś zagrają ostrożnie. Również Ukraińcy nie otworzą się im remis dużo daje i zagrają bezpiecznie w tyłach. dziś spodziewam się spokojnego rozgrywania piłki małej ilości bramek chociaż szybko strzelona bramka może zmienić oblicze meczu.uważam jednak , że dziś zachowawcza gra weźmie gorę co zaowocuje niskim wynikiem.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Ukraina - Francja 1.95 @ Bet365

W pierwszej kolejce Ukraina pokazała swoją waleczność. Andriej Szewczenko strzelił dwa wspaniałe gole i Ukraina przegrywając ze Szwedami 1:0 dała radę wyciągnąć na 2:1 dla siebie. Mecz był dość sprawnie rozegrany, tempo nienaganne. Szwedzi wcale nie zaprezentowali się ze złej strony, po prostu Ukraina zagrała dużo lepiej tamto spotkanie i została liderem grupy. Jednak to by było na tyle jeżeli chodzi o zwycięstwa. Dzisiaj spotykają się z Francją w bardzo ważnym meczu. Jeżeli Francuzi przegrają dzisiaj, a jeszcze Anglicy wygrają i Francja podobnie jak Holandia, może powoli żegnać się z turniejem. Tricolore powinni dać sobie radę z przyzwoicie grającą Ukrainą. Ostatni mundial zakończyli nie wychodząc nawet z grupy. Atmosfera z kadrze się zdecydowanie poprawiła, jak najbardziej typ do grania!
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
VS


ANGLIA - SZWECJA

Tak naprawde w 1 swoich meczach obie ekipy zawiodly - anglicy pokazali sie ze swoja minimalistyczna taktyka (1 celny strzal w swiatlo bramki) a potem &quot;murowaniem bramki ale Chelsea Londyn&quot; natomiast szwedzi roztrwonili prowadzenie z gospodarzami. Oba zespoly prowadzily w swoich meczach i oba nie potrafily tej przewagi dowiezdz do konca - to moze o czyms swiadczyc.

W moich oczach bardziej zawiodla Szwecja i to nie tylko ze wzgledu na wynik (porazke 2-1 z Ukraina) ale gre w formacji obronnej oraz bardzo mala pomoc Zlatanowi. O ile Ibra tak jak przypuszczalem bedzie w formie (gdzie on nie byl na boisku tego dnia ? srodek pomocy, skrzydlo, szpica itd. z czego nie strzelal tego dnia ? glowka w slupek, mocny kasliwy wolej, bramka z dolozeniem nogi... swietne rozegrania do kolegow, o maly wlos a cudowna asysta na 2-2 do Elmandera, duzo walki i bardzo madrego zastawiania i przetrzymywania pilki) to jego koledzy z formacji ofensywnej odstawali od niego poziomem i to sporo. Sam Ibra moze wygrac mecz, ale potrzebuje niewatpliwie wsparcia. Gdyby reprezentacja Szwecji posiadala w swoich szeregach klon Zlatana, sila razenia skandynawow bylaby potezna.

Anglia zagrala swoje, czyli to do czego przyzwyczaila wszystkich w sparingach przed Euro. Szybko zdobyty gol i bronimy wyniku. O ile z Norwegia (1-0) i Belgia (1-0) to sie udawalo, o tyle juz francuzi potrafili wrocic do gry. Mecz ogladalem ze zdumieniem - bo byly to jak dotad dla mnie najgorsze zawody - jak mozna nie chciec momentami grac w pilke. Synowie Albionu definitywnie nie maja umiejetnosci, graja momentami na stojaco az do bolu. Wymiany pilki na odcinku 30-40 metrow to wrecz totalna odwrotnosc tego co gra hiszpania (szybkie i krotkie serie wymiany pilki). Wyprowadzenie pilki po przejeciu we wlasnym polu karnym to tez meczarnia i 1na2 podania trafialo z powrotem pod nogi francuzow. Tricolores natomiast momentami sprawiali wrazenie jakby po prostu nie chcialo im sie grac. Podania do partnera byly do bolu nie dokladne badz pilka byla za lekko kopnieta. Checi natomiast mozna bylo zauwazyc od razu po stracie bramki. Ofensywni gracze zaczeli sie ruszac, zmieniac pozycjami i Francja potrzebowala niecale 10 min zeby rozmontowac i zmylic swietnie dysponowana obrone Trzech Lwow. W drugiej polowie schemat byl podobny z tym, ze Tricolores przejawiali troche wiecej checi aczkolwiek wejsc w pole karne nie zdolali (kasliwe strzaly z dystansu Benzemy czy Debuchy&#39;ego) a anglicy nie zdolali juz na powaznie zagrozic Llorisowi.

Jak dotad po objeciu sterow przez Hodgsona wszystko uklada sie po jego mysli - to Trzy Lwy zdobywaja 1 gola i potrafia w ten sposob zamknac sie tak szczelnie, ze nie przegrywaja. Ciekawi mnie natomiast co jesli 1 bramke zdobedzie rywal ? Hodgson to slaby taktyk i motywator i jego osoba nigdy nie powalala mnie na kolana. Nie do konca pamietam wszystkie jego mecze w poprzednich klubach (Fulham, Liverpool, WBA) ale ogolne wrazenie odnosnie jego mam takie, ze w kryzysowych sytuacjach radzi sobie beznadziejnie... Angole narazie zaprezentowaly 1 rodzaj taktyki - strzelamy, prowadzimy i bronimy w 8-9 ludzi dwoma blisko ustawionymi liniami. Ciekawe jaki maja wariant jesli to oni pierwsi straca gola ? Bronic sie nie beda mogli a jakos nie widze zeby mogli usiasc na rywalu i zamknac go grajac pozycyjnie...

Z obozu szwedow dochodzi, ze jest tam niby konflikt i potworzyly sie obozy. Oczywiscie prowodyrem nie kto inny - Zlatan Ibrahimovic. Hmm, no to skoro mamy oficjalny rozlam w ekipie, szwedzi maja noz na gardle i tak naprawde to oni beda zmuszeni zaatakowac pierwsi co bedzie anglikom na reke - to czemu kursy w strone Synow Albionu rosna ? Anglicy faworytem na papierze moze i sa, ale jesli mam komus dac wiecej szans, ze po straconej bramce wroci do gry, to sa to szwedzi. Nie widze angolow rzucajacych sie na rywala jesli beda przegrywac czego o szwedach nie powiem, bo przegrywajac z Ukraina potrafili zagrozic. Kierunek skandynawski a podczas pisania tej analizy kurs u V.Chandlera spadl z 2.60 do 2.25...

Anglia - Szwecja 2 dnb @ 2.40 Expekt
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
vs.

Czas na druga kolejkę w grupie D, w której to dość niespodziewanie prowadzi nasz współorganizator imprezy Ukraina chociaż najważniejsze mecze dopiero przed nimi. Do meczu z Francuzami przystąpią w świetnych humorach zwycięstwo 2-1 ze Szwecja i co najważniejsze po dwóch bramkach legendy Ukraińskie piłki Shevchenko, który mimo 35 lat na karku wciąż jest w znakomitej formie. W pierwszym meczu Ukrainy z dobrej strony pokazali się Jarmolenko i Konoplanka, którzy raz po raz zagrażali bramce Szwedów + do tego trzeba dodać solidna grę w defensywie, która nie popełniła większych błędów. W hicie tej grupy w pierwszej rundzie Francja zremisowała 1:1 z Anglią. Wiele o tym meczu mogą powiedzieć strzały oddane na bramkę przez oba zespoły Francja miał ich, aż 19 natomiast Anglicy zaliczyli zaledwie 3 próby. Także bardziej zadowoleni z tego remisu może być reprezentacja Anglii. Tak, więc Ukraina do dzisiejszego meczu przystąpi z 3pkt. i szansami na zapewnienie sobie awansu to kolejnej rundy, ale czy im się to uda? Moim zdaniem nie, Francja to jej z pretendentów do zdobycia tytułu, pierwszy mecz wyszedł im średnio, ale włąśnie to było ich pierwsze spotkanie w tych mistrzostwach w dodatku vs. Anglia. Ich siła ofensywa jest zbyt duża Benzema, Ribery, Giroud itd. aby Ukraińcy potrafili ich powstrzymać do tego dochodzi determinacja, bowiem remis Francuzów nie urządza ten mecz po prostu trzeba wygrać. Oczywiście Ukraincy będą mieli atut własnego boiska i kibiców + można dodać do tego mniejsza presje bo przecież oni &quot;mogą&quot; nie muszą wygrywa tego spotkania.

Typ: Francja @ 1.91 Tobet

✅✅✅
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Ukraina – Francja

Współgospodarze pięknie zaczęli te mistrzostwa od zwycięstwa nad Szwecją. Triumf zapewnił im Szewczenko, który pokazał krytykom, że w reprezentacji na turniej jest nie tylko ze względu za zasługi. Jak można było przewidzieć przed pierwszą kolejką największą bronią Ukraińców są skrzydła, gdzie grają Jarmolenko i Konoplanka.
Francuzi w spotkaniu z Anglikami nie mieli zbytnio pomysłu jak oszukać obronę rywali. Zatrzymywali się tuż przed linią pola karnego i próbowali szczęścia strzałami z dystansu. Ich mocną stroną powinny być stałe fragmenty, choć to właśnie ze stojącej piłki Gerrard podał na głowę Lescotta, który zdobył jedyną bramkę dla swojej drużyny w tamtym meczu.
Faworytem spotkania są Trójkolorowi ale nie zdziwiłbym się , gdyby padł tu inny wynik niż wygrana drużyny Blanca. Ciekawym typem jest gra na ilość spalonych. Wydaje się, że grę prowadzić będą Francuzi. Grają tylko jednym napastnikiem Benzemą, który ciągle cofa się bardzo głęboko po piłkę, co dość znacząco zmniejsza szanse na większą liczbę spalonych. Ukraińcy natomiast w spotkaniu ze Szwecja mieli ich tylko dwa, tutaj będą musieli bardziej cofnąć i nie powinni tego wyniku powtórzyć.

Moje typy:
Spalone under 4.5 1,96 ⛔ Betsson
Więcej rzutów rożnych : Francja 1,40 ✅ Betsson
 
maryman 117

maryman

Użytkownik
Ukraina - Francja

Cóż, bez zbędnego rozpisywania się ja pogram na moim zdaniem bezpieczny rynek - rzuty rożne. Francja w meczu z Anglią miała bardzo dużo miejsca i skrupulatnie z tego korzystała choć trzeba przyznać, że nieskutecznie, co dało tylko jedną bramkę. Skrzydła Francji znamy, obrona Ukrainy to też nie są wirtuozi i nikt ryzykować raczej nie będzie bo i stawka w meczu jest wysoka. Dużo strzałów Francji w światło bramki w meczu nr 1 dało też dużo rzutów rożnych. Myślę, że w tym meczu też będzie podobnie. Ukraina będzie nieco cofnięta i pozwoli grać Francji a to będzie dość dużo aby dać over 9.5 rożnych w meczu - 1.78 Bet365.✅
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Statystyki nie kłamią mimo iż w tamtym roku Anglicy wygrali 1-0 z zespołem trzech koron to wcześniej zanotowano 3 remisy i 3 zwycięstwa Szwedów.Gra wyspiarzy oraz ofensywne nastawienie Szwedów nie przekonują mnie do faworyzowania kogoś.Trzy korony zawiedli prowadzili a mimo przegrali,mogli wyrównać ale zabrakło skuteczności.Anglia tak samo zrobili swoje strzelili bramke i potem myśląc że dotrwają z tym wynikiem do końca dali sobie wbić wyrównującego gola.
Obu drużynom będzie zależeć na 3 punktach ale to żółto-niebiescy będą musieli zaatakować jako pierwsi(mając zerowy stan punktowy) co zapewne będzie na ręke przeciwnikom.
Mój typ to BTS
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Ukraina - Francja
Swoje pieniądze poświęcę na współgospodarzy turnieju,Ukraińców.Chłopaki wyglądają na naprawdę b.dobrze przygotowanych do turnieju ze starym,ale jarym Szewczenką na czele.Nigdy Ukraińcom nie odmawiałem umiejętności piłkarskich oraz ambicji,którą pokarzą jeszcze i w dzisiejszym meczu jak i w trzecim meczu przeciwko Anglii.Strasznie podobała mi się gra Yarmolenki i Konoplyanki,świetni młodzi gracze którzy już pewnie są zapisani w notatniku wielu trenerów świata,mamy też doświadczonych jak Tymoszczuk,Gusev czy wcześniej wspomniany Szewa który jak każdy widzi ma druga młodość na swojej ostatniej wielkiej imprezie i to w jego kraju.Mieszanka młodości z rutyną + wielka ambicja tych zawodników spokojnie może poprowadzić Ukrainę do przynajmniej remisu w tym meczu.
Co do Francuzów..Owszem podobali mi się w towarzyskich meczach..Ale to &quot;tylko&quot; towarzyskie.Ze słabą Anglią owszem też grali nieźle,ale bardzo nie skutecznie.Benzema niby coś próbował grac,ale kręcił się bez większego sensu,nie mógł odnaleść miejsca na boisku.Ogólnie widze,że większość stawia czysty typ na Francję,nie byłbym taki pewien na waszym miejscu.Ukraina to nie byle jaka drużyna,po drugie jeśli trybuny będa tak żyć jak ze Szwedami to będzie niesamowita atmosfera ponownie która doprowadzi absolutnie współgospodarzy do gryzienia trawy,żeby tylko wygrac i mieć zapewnione historyczne wyjście z grupy już po dwóch meczach,to jest historyczna szansa dla nich i moga być nawet słabsi piłkarsko od Francji,ale wydaję mi się,że wielka motywacja będzie miała większy wpływ na wynik tego meczu..
Typ : 1X
Kurs : 1.72
Bet365
Szwecja - Anglia
Szwecja tego nie przegra.Mają patent na Angolów podczas wielkich imprez.Nie licząc ostatniego meczu towarzyskiego między tymi drużynami z końca 2011 roku gdzie Angliscy wygrali 1-0,to Szwedzi na międzynarodowych imprezach nie przegrali z Anglikami ponad 50 lat a tych spotkań było naprawdę sporo.To będzie mecz walki z przewagą Szwedów jak w każdym meczu przeciwko Anglii.A bądźmy szczerzy,kadra Albionu jest obecnie dosyć słabą drużyną z wieloma pseudo kopaczami jak Carrol,Downing czy Henderson w tej kadrze a jak nie potrafili wygrać za najlepszych czasów Lamparda,Gerrarda,Scholesa,Bekchama itd to z czym do ludzi dziś ? W ogóle to co zaprezentowali z Francją to..to najgorsza drużyna 1 kolejki z Irlandią.Oddac najmniej strzałów w pierwszej kolejce oraz konkretny brak stylu..Mieli wielkie szczęście,że uratowali remis z tak nieskuteczną wówczas Francją.A,jeśli liczą na stały fragment gry i fuksiarską bramkę jak w pierwszym meczu to i oto będzie trudno,bo nie od dziś to wiadome,że Szwedzi są świetni w pojedynkach powietrznych.
Co do Szwecji może lekko martwić to,że jak czytałem w tamtejszych mediach informację co do kadry to atmosfera po pierwszym meczu była lekko nieciekawa.Kłótnia Zlatana z Allbackiem byłym gwiazdorem Szwedów obecnie asystentem Hamrena.Jakieś pranie brudów na zewnątrz szatni,pretensje,że piłkarze zamiast zamartwiać się porażką to od razu poszli do swoich rodzin.Ale wiem jaki to jest naród,ambitny i nieprzewidywalny i można się założyć o naprawdę wszystko,że jeśli nawet atmosfera nie jest sielankowa to wyjdą na boisku i pokarzą przysłowiowe jaja oraz wyprują flaki,żeby tylko osiągnąć zamierzony od początku cel.
Typ : Szwecja DNB
Kurs : 2.30
Bet365
Typ : under 2.5
Kurs : 1.60
Bet365
Choć bym lekko z tym underem uważał,bo niby dużo wskazuje na under,ale te nasze mistrzostwa są jednak overowe.
Heja Sverige !
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ukraińcy ze Szwedami jako tako sobie radzili choć wynik śmiało mógł iść w dwie strony , dziś rywal o wiele trudniejszy i nie ukrywam , że spodziewam się pewnej wygranej Francuzów. Od jakiegoś czasu grają ładnie i skutecznie. Z Anglikami cała masa zmarnowanych sytuacji , i Anglicy mocno skupili się na tym aby nie przegrać. Ukraińcy moim zdaniem podochoceni meczem ze Szwedami będą chwilami tak sunąć na bramkę Llorisa , że skontrowanie ich przez takich piłkarzy jak Benzema , Menez , Nasri czy Ribery nie powinno być problemem. Ładne otwarte mistrzostwa mamy , i dziś spodziewam się kolejnego dobrego meczu ale pkt dla współgospodarzy dziś nie przewiduję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik



⚽ Ukraina - Francja ✅
Pick: 2
Kurs: 2.07
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj o godz. 18 gospodarze turnieju zmierzą się z zespołem który po kompromitacji w RPA chce jak najlepiej wypaść na tym turnieju i mają duże szanse ale po prostu mecz takie jak te muszą wygrywać. Ukraina nie grał nic nadzwyczajnego w pierwszym spotkaniu i gdyby nie stary wyjadacz śmiem twierdzić że to spotkanie by przegrała. Francja zaprezentowała się naprawdę bardzo dobrze jeśli chodzi o grę w środku pola jak i na przekroju całego spotkania lecz brakowało skuteczności jeśli choć o połowę będzie lepiej dziś to o wynik można być spokojny.​
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mialem problemy z wplata na bwina ale w koncu doszla kaska i pogralem typy ktorymi teraz moge sie podzielic a jest czym.
Anglia-Szwecja

Kto wiecej wybic z autu ?

Anglia
1,91

bwin
To samo gralem w meczu Holandia-Niemcy i byly te same argumenty i weszlo jak w maselko.
Anglia ma szybkie skrzydla, zarowno w obronie jak i pomocy. Johnson, Cole, Milner(moze Walcott) i Oxlade. Do tego Young lubi zapedzic sie pod linie. Szwedzi twardzi w defensywie, nie kombinuja i wybijaja szybko za boisko. Druzyny graly ze soba pol roku temu i pod tym wzgledem bylo 26 do 13 dla Brytoli. Kurs swietny i nic tylko brac.
Kto więcej rzutów wolnych ?
Anglia
1,95

bwin
Kolejna perełka od bwina. W innych bukach na to kto bedzie mial wiecej fauli : 1,46 betsson Szwecja, Szwecja-2 w expekcie za 1,7, 1,4 w fortunie a wiec bwin rozpieszcza. Tak jak pisalem, Angole szybkie skrzydla wiec beda zaowdnicy narazeni na faule ze strony twardzieli ze Szwecji. Pol roku temu 19 do 13 w faulach wiec mowi samo za siebie, z Ukraina Szwedzi az 20 przewinien a Anlicy z Francja zaledwie 7. Po raz drugi.. nic tylko grac.
under celnych strzałów
13,5

expekt
1,85
Anglicy tylko 1 celny strzal z Francja no i bramka, Szwedzi 7 ale Ukraincy to nie Anglicy. W ich meczu w 2011 celnych strzalow z obu stron w sumie byly... 3 !! Linia tak wysoka ze az oczy sie ciesza ;).

Francja-Ukraina

under 46,5% posiadania Ukrainy
1,70

expekt
To Francja bedzie kreowala gre, jest Nasri, Benzema ktorzy lubia utrzymywac sie przy pilce. Z Anglia mieli 60% wiec tym bardziej z gospodarzami ktorzy nie slyna z przetrzymywania pilki ( ze Szwecja o dziwo 55% ale Szwedzi jeszcze mniej slyna z grania dlugo pilka).
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Francja - Powyżej 5.5 rzutów rożnych @ 1.72 Bet365 ✅

W mojej ocenie nisko ustawiona linia. Francuzi z Anglikami nabili aż 11 rzutów rożnych. Ukraina to zespół o wiele słabszy. Dzisiaj dla podopiecznych Błochina remis byłby dobrym rezultatem. Spodziewam się, że zaczną raczej lekko cofnięci choć nie ukrywam, że wymiana ciosów byłaby mi bardzo na rękę. Boczne sektory Francja ma bardzo dobrze obsadzone. Ribery i Nasri robili wiele wiatru w meczu z Anglikami i dzisiaj będzie tak samo. Tym bardziej, że Selin i Gusev którzy najprawdopodobniej wystąpią nie są wybitnymi zawodnikami. Dodatkowo będą wspierani dwójką ofensywnie usposobionych obrońców - Debuchym i Clichym. Defensor Lille w meczu z Anglią bezlitośnie objeżdżał Cola. Następna sprawa to liczba strzałów ekipy Blanca. Francuzi z Anglikami oddali aż 15 strzałów w światło bramki(statystyka UEFA...)! To wszystko prowokuje wybicia piłki przez bramkarza na rzut rożny lub rykoszety od obrońców. Na koniec to wydaje mi się, że Francuzi mogą dzisiaj stłamsić współorganizatorów imprezy. Szwedzi zagrali bardzo słaby mecz przeciwko Ukrainie, a i tak Zlatan w pojedynkę ciągnący ofensywę był w stanie zagrażać bramce i nawet strzelić gola. Francuzi poprzeczkę postawią o wiele wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Ukraina - Francja 4.00 -- 3.10 -- 2.00 Betclic
Pisałem o tym meczu w temacie ogólnym dotyczącej tej grupy.
Za 5 minut mecz, więc dużo czasu nie mam.
Polecam grać na Francję. Grają bardzo dobry football, mają dużą siłę rażenia w ofensywie, mają pomysł na grę. Skrzydła, środek, wszystko funkcjonuje. Druzyna jest poukładana.
Ukraina wyszalała się w meczu z Szwecją. Według mnie w cale nie była drużyną lepszą od Skandynawów.
Dzisiaj faworyt jest jeden - Francja.
Kurs 2.00 w Betclic to dobry kurs.
 
A 0

armani91

Użytkownik
Ja dzisiaj postanowiłem obstawić mecz Anglików ze Szwecją. Moim faworytem są zdecydowanie Anglicy. W ostatnim czasie pokazali pewną świeżość która moim zdaniem może napawać optymizmem. Grali z polotem, mieli pomysł na grę. Co prawda brakuje Rooneya w podstawowym składzie ale patrząc na grę Szwedów myślę, że jego brak w podstawowej jedenastce nie będzie wielkim minusem. Szwedzi nie pokazali się z dobrej strony, brak pomysłu na grę, chaos. Do tego doszedł konflikt w zespole który na pewno nie będzie sprzyjał dobrej grze - myślę, że przez to będzie sporo indywidualności.
Mój typ to zdecydowanie Anglia ;)
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ukraina vs Francja (przerwany z powodu deszcze w 8 (?) minucie)
Azjatycka liczba goli w pierwszej połowie: poniżej 1 @1.400 bet365 ✅ HT 0:0
Pada bardzo mocno. Woda w niektórych miejscach na boisku już stoi. W tych warunkach ciężko o konstruktywną grę, za to łatwiej się bronić. Jeśli mecz zostanie dzisiaj wznowiony, to sytuacja na boisku nie ulegnie już wielkiej poprawie. 1 gol to maks w tych warunkach w ciągu następnych 40 minut, a wtedy mamy zwrot. Ja w to wchodzę.
EDIT: Środek boiska to jedna wielka kałuża. Mecz przed 19 nie zostanie wznowiony (oficjalny komunikat). Radzę jednak wstrzymać się moim typem do czasu aż sytuacja się wyklaruje. Jeśli jednak dzisiaj zagrają, to podtrzymuję swój typ.
 
S 0

sledzior

Użytkownik
No to mamy dużą niespodziankę i to w dodatku tuż po rozpoczęciu meczu. Jeśli na boisku będzie dużo wody to w lepszej sytuacji znajdą się Ukraińcy. Jeśli chodzi o długie podania, dośrodkowania i strzały głową to jak słusznie zauważyli komentatorzy Francja traci zdecydowanie siłę w ataku. Ja osobiście myślę, że sędzia nie pozwoli na rozpoczęcie meczu w warunkach kiedy na murawie będzie stała woda. Jeśli będzie więc mokro ale nie na tyle aby piłka zatrzymywała się na murawie to myślę, że technika i zwinność Francuzów będzie jednak kluczowa. Oczywiście wszystko okaże się za parę minut.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom