>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GR. A

Status
Zamknięty.
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
ja generalnie bałem się w tym meczu obstawiać Polaków... nowy teren, narzekali trochę na aklimatyzację po powrocie z USA, dobrze że potem rewanże w Łodzi (jutro znowu dość ryzykowne do obstawiania spotkanie) - czyli nie będzie ponownie zmiany czasu więc w Łodzi muszą być 2 zwycięstwa! :p [bo i ja tam będę ???? ]
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Według mnie najmocniejszą bronia Serbów była zagrywka, cała szóstka serwowała znakomicie. Wielokrotnie odrzucili polski zespół od siatki. Bezwątpienia najlepiej z biało-czerownych grali środkowi oraz Zagumny. Reszta grała zbyt słabo, aby wygrać z Serbami. Pozostaje wierzyć, że jutro zagramy lepiej :wink:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Według mnie najmocniejszą bronia Serbów była zagrywka, cała szóstka serwowała znakomicie. Wielokrotnie odrzucili polski zespół od siatki. Bezwątpienia najlepiej z biało-czerownych grali środkowi oraz Zagumny. Reszta grała zbyt słabo, aby wygrać z Serbami. Pozostaje wierzyć, że jutro zagramy lepiej
Tak zagrywka to był klucz do zwycięstwa. Jednak moim zdaniem zamiast Świderskiego w pierwszym składzie powinien się znaleśc albo Winiarski albo Szymański.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Polska zawiodła, ale nie mozna jej zarzucić jednego WALKI !! Po prostu nie mieliśmy szczęścia ( i tak myśle że ten sędzia nie był dwustronny) Jestem pewien że jutro się zrewanżujemy i po dobrej grze wygramy. :?
dokładnie...! Polska nie miała szczęścia dzisiaj... jutro zapowiada się ciekawy mecz, gdzie wygramy 3-1, 3-2!!
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Tak zagrywka to był klucz do zwycięstwa. Jednak moim zdaniem zamiast Świderskiego w pierwszym składzie powinien się znaleśc albo Winiarski albo Szymański.
Za Świderskiego nie mógł zagrać Szymański bo grają na dwóch róznych pozycjach.
 
sevald 0

sevald

Użytkownik
Obawialem sie wlasnie tego, ze Polacy moga ten mecz przegrac. Ale to i tylko zmoblizuje do rewanzu. Polacy juz przed startem wiedzieli, ze ich najgrozniejszym rywalem bedzie SiC. Po wygranej z USA i kiepskim starcie SiC wszyscy mysleli, ze Polacy dadza sobie rade. Teraz wszystko wrocilo jak by do normy i SiC jest wlasnie tym trudnym rywalem. W drugim spotkaniu miedzy tymi druzynami wieksza presja spocznie na pewno na gospodarzach, a Polacy &quot;na luzie&quot; odegraja sie za porazke.

Dzis w rewanzu wygraja Polacy, mysle ze bedzie to 3-1 dla naszych. Na gwiazde wieczoru typuje Wlazłego. Wczoraj nie pokazal sie z najlepszej strony, ale dzis powinien blyszczec.
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Jakoś przeczuwałem że wczoraj Polacy przegrają, dlatego tego meczu nie obstawiałem:p. Doszedł do serbów Milijkowić to nie mieli zbyt dużych szans. W dzisiejszym meczu Polacy pewnie będą chcieli się zrewanżowac i wygraja a kurs będzie na pewno wyższy ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Polska wczoraj wspaniale walczyła popełnialiśmy kilka glupich bledow brak szczescia...Dzisiaj mam przeczucie, ze bedzie podobnie. Serbowie sa na gazie ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Po wczorajszym horrorze w 4 secie widzę dzisiaj nasze zwycięstwo. Jeżeli przcisniemy od początku może być 3-0, jednak najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się być 3-1 tylko w drugą stronę niż wczoraj. :]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Niestety, Polska znowu przegrała i znowu kluczem do zwycięstwa była zagrywka. Mieliśmy problemy z przyjmowaniem ich bardzo silnej zagrywki. Musimy popracować na tym. Ale wieże że w spotkaniach na własnym terenie, damy rade i wygramy oba mecze.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech wkurzaja mnie Ci Serbowie kiedy my z nimy wygrmy :zy3ou: Dzisiaj w time breaku takie glupie bledy kurcze szkoda gadac ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ale dzisiaj nastąpi rewanż. Gramy dwa mecze u siebie. Powinniśmy to wygrac przy dopingu takich kibiców jakich ma Polska. Nie wykluczam w dzisiejszym meczu tie-breka, ponieważ serbowie to bardzo silny zespół i nie przyjechał do nas żeby oddać dwa mecze bez walki. Ale myśle że Polska wygra i bedzie chciała zatrzeć złe wrażenie z przed tygodnia.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
WIN ??
Polska to silny zespół ale Serbia jeszcze silniejszy Za nami przemawiają takie atuty jak gra u siebie i świetny doping :p 2 mecze przegrane z Serbią to w duzej mierze błędy w przyjęciu Jednak LOZANO zapowiedział poprawe odbioru i dokładniejszą gre Jeśli nasi chłopcy sprostają temu zadaniu to zwycięstwo jest pewne . ja jestem na tak i stawiam na Polske i myśle że będzie 3-1 dla naszych
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Kurde... piąta porażka z rzędu z Serbami. Co się dzieje z naszymi?? Dzisiaj znowu słabe przyjęcie oraz słaba zagrywka, chociaż trochę lepiej niz ostatnio. Jeżeli jutro przegramy, to mozemy pomarzyć o wejście do finału. :zy3ou: :zy3ou:
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Dziś polski zespół zagrał fatalnie. Moim zdaniem bardzo słabo grał P. Zagumny, popełnił sporo błędów, grał dość czytelnie. Raz zupełnie nie potrzebnia zagrał 3 razy do Michała Winiarskiego. Lozano powinien wpóścić Żygadło, może ta zmiana by coś dała. A tak dostaliśmy niezłe lanie :zy3ou:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
No niestety przegraliśmy w fatalnym stylu!! W 1 secie grali jak dzieci z podstawówki, nic im nie wychodziło, ciągle łapani byli na bloku albo leciutko przebijali... no i przyjęcie!! 2 set już lepszy, dużo aktywniej grali i odważnie i było widać skutki. 3 set nawet ładnie bo dogonili ich w koncówce, ale 2 ostatnie pkt stracone to porażka!! 4 set bez wiary i zaangażowania, głupie błędy, mnożyły się wręcz!! Jeżeli jutro nie wygramy to będzie nam naprawde bardzo cięzko!! Obyśmy jutro przełamali kompleks serbski i za 6 razem nam wyszło!! Trzeba wierzyć!! Jutro możliwe że przegramy 1 seta, a potem wygramy kolejne 3 lub będzie tie-break co jest bardzo prawdopodobne!!
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Polska - Serbia 3:1 !!!!! (25:23,21:25,25:18,25:19)
Brawo Polacy. Kompleks Serbii przełamany. Grali fantastycznie i w ataku i w bloku. Serbowie po tym meczu muszą chyba udać się do psychologa bo Polacy ich zniszczyli i długo jeszcze tego meczu nie zapomną.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wreszcie ???? Zła pasa przełamana. W tym meczu byliśmy zdecydowanie lepsi. W pierwszym i drugim secie była jeszce dość wyrównana walka. Ale w trzecim i czwartym zdeklasowaliśmy przeciwników. Wreszcie operowaliśmi dobrą zagrywką oraz blokiem. Było widać że Mariusz Wlazły wraca już do formy. Nie popełnialismy prostych błędów co się zdarzało w poprzednich meczach. Szybsze wystawianie Zagumnego przynosiło skutki w wyniku kończących ataków przez naszych środkowych oraz ataujących . Gratulacje, i trzymać tak dalej bo jeszcze przed nami cztery mecze z Japonią oraz dwa z USA.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Brawo nasi chłopcy dzis wygrali 3-1!!Zagrali spokojnie ale ryzykownie w zagrywce co przyniosło efekt w 4 secie gdzie wygrali 25-19 głównie dzięki zagrywkom Kadziewicza.Zwycięstwo w pierwszym secie zapewnił Dawid Murek, ale i tak Polacy nie ustrzegli się błędów.Tracili punkty seria za co winić można Pawła Zagumnego.który grał zbyt schematycznie do Wlazłego.Serbowie nie są doskonałą drużyną .Wiek zrobił swoje i opadli z sił a biało-czerwoni wykorzystali to bezwzględnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom