>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[GR. A] Portugalia [2:0] Turcja 07 VI

tbm 642

tbm

Forum VIP
Początkowo byłem zdecydowany na zagranie grubo na wysoką wygraną Portugalczyków, ale potem doszedłem do wniosku, że Turcy wcale tak słabo zagrać nie muszą, a wręcz przeciwnie... w związku z tym uznałem, że lepszym jest typ na over 2,5 o czym wcześniej pisałem. No ale... pozyjemy, zobaczymy jak to będzie ;)
 
M 55

meggie1

Użytkownik
1.Portugalia - Turcja handicap 0:1 - 1
kurs: 3,10
2. Portugalia - Turcja wynik 2:0
kurs:7,5
3. Turcja nie strzeli żadnej bramki przeciw Portugalia 2,20

Spodziewam się dzisiaj przynajmniej 2-bramkowego zwycięztwa Portugali. Portugalia powinna juz od 1wszych minut przejąc inicjatywę , obie druzyna graja dosc agresywnie dlatego nie zdziwie sie jak w meczu zobaczymy chociaz jedna czerwona kartkę.
Jest to 1wszy mecz grupy A i wg mnie Turcja mimo ze jest najslabsza druzyna tej grupy moze sprawic jakas niespodzianke, jednak w tym przypadku licze na Portugalie ktora zapewne bedzie sie chciala pokaza z jak najlepszej strony.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Portugalia - Turcja
Typ: Która drużyna wykona więcej rzutów rożnych? - Portugalia (-2)
Kurs: 1.95
Buk: Expekt
Portugalia jest uznawana przez bukmacherów faworytem w pojedynku z nieobliczalnymi Turkami. Ja mam jednak odmienne zdanie. Uważam, że podopieczni Felipe Scolariego mogą mieć problemy nawet z wyjściem z grupy. Faktem jest, że mają fantastyczną drużynę z wieloma gwiazdami w składzie, jednak jest to moim zdaniem drużyna niepoukładana i brakuje im zgranego teamu w przeciwieństwie do Turcji, której główną siłą jest jedność i zgrany zespół. Na dzisiejszy wieczór przewiduję sensację. Myślę, że Turcja wyjdzie na prowadzenie już na wczesnym etapie gry, co zmusi Portugalczyków do coraz to częstszych i śmielszych ataków, a głównym atutem podopiecznych F. Scolariego jest gra skrzydłami. Indywidualności takie jak C. Ronaldo, czy Quaresma będą zmuszone do częstych ataków skrzydłami, co powinno zaprocentować dużą ilością rzutów rożnych dla Portugalii. Nawet jeśli mój scenariusz się nie sprawdzi, to wszyscy wiemy, że Portugalia lubi prowadzić grę i tak jak już wspomniałem ich siłą są ataki skrzydłami, które owocują w dużą ilość cornerów. Myślę, że jest to dość pewny typ po całkiem niezłym kursie. Polecam.
 
J 19

jajo

Użytkownik
dla mnie ciekawe typy w tym meczu to te na kartki. Turcy zawsze grają bardzo ostro. Oba narody maja gorace glowy, co juz nie raz sie na boisko przekladalo.
Np w expektcie:
55,5 punktów za kartki (zółta 10, czerwona 25)
over
kurs: 2,05
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
Turcja KURS 5.75
jak dla mnie Portugalia to jest wybitnym super faworytem tego meczu ich skład wygląda naprawdę imponująco jednak Turcja to bardzo dynamiczny nieprzewidywalny zespół ich linia pomocy wygląda dosyć solidnie.nie wiem czemu wszyscy uważają turków za outsidera tej grupy dla mnie to oni mogą wygrać tą grupę to jest turniej a na turnieju wygrywają drużyny a nie zawodnicy(nawet tacy jak c.Ronaldo)
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Turcja KURS 5.75
jak dla mnie Portugalia to jest wybitnym super faworytem tego meczu ich skład wygląda naprawdę imponująco jednak Turcja to bardzo dynamiczny nieprzewidywalny zespół ich linia pomocy wygląda dosyć solidnie.nie wiem czemu wszyscy uważają turków za outsidera tej grupy dla mnie to oni mogą wygrać tą grupę to jest turniej a na turnieju wygrywają drużyny a nie zawodnicy(nawet tacy jak c.Ronaldo)
wyborna analiza wielki typerze... :-|
 
M 55

meggie1

Użytkownik
1.Portugalia - Turcja handicap 0:1 - 1 ✅
kurs: 3,10
2. Portugalia - Turcja wynik 2:0✅
kurs:7,5
3. Turcja nie strzeli żadnej bramki przeciw Portugalia 2,20 ✅

Spodziewam się dzisiaj przynajmniej 2-bramkowego zwycięztwa Portugali. Portugalia powinna juz od 1wszych minut przejąc inicjatywę , obie druzyna graja dosc agresywnie dlatego nie zdziwie sie jak w meczu zobaczymy chociaz jedna czerwona kartkę.
Jest to 1wszy mecz grupy A i wg mnie Turcja mimo ze jest najslabsza druzyna tej grupy moze sprawic jakas niespodzianke, jednak w tym przypadku licze na Portugalie ktora zapewne bedzie sie chciala pokaza z jak najlepszej strony.


Dzien na wielkim ✅ Portugalia grala naprawde niezla pilke i miala mnostwo sutyacji w sumie moglo sie zakonczyc co najmniej 5:0. Turcja tez czasem przycisnela, miala jedna wielka szanse ktorej jednak nie wykoszystala. W kazdym badz razie Euro rozpoczęte bardzo pozytywnie ????
Co do czerwonych kartek to typ tez byl bliski wejscia gdyby tylko sedzia otworzyl nieco oczy :/
 
D 0

damafi

Użytkownik
No i kuponik wszedł ???? Jeśli Portugalia poprawi skuteczność to myśle że w następnym meczu spokojnie można postawić na to ze strzela powyżej 2,5 bramki????
 
Do góry Bottom