>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Golf

tomex94 16

tomex94

Użytkownik
W czwartek zaczyna się kolejny turniej Wielkiego Szlema, najsłynniejszy golfowy turniej - The Open! Faworytów jak zwykle jest wielu: Rory, Donald, Kuchar, Els, Westwood, Kaymer i wielu innych. Dzisiaj przeglądając ofertę Fortuny znalazłem 2 ciekawe pary.

P.Hanson - B.Watson /1 @ 1,85
Pole to trudny links, Bubba uderza bardzo daleko driverem, i często nie trafia w wąskie fairway. Linksowe rough&#39;y są wysokie i bardzo trudne do wyjścia, co może przysporzyć mu kłopotów. Na linksach po bokach fairwayów jest dużo bunkrów, nie inaczej jest na Royal St. George&#39;s. W niedzielę zakończył się Scottish Open, tradycyjnie w tygodniu poprzedzającym The Open. Na linksie podobnym do St. George&#39;s Hanson zajął wysokie T10. Zagrał 3 równe rundy i skończył na -13 co jest dobrym wynikiem potwierdzającym niezłą formę.

R.Karlsson - A.Quiros /1 @ 1,88
Karlsson - solidny gracz, ma duże doświadczenie w turniejach. Ostatnio zawsze przechodzi cuta. Quiros jest świetnym zawodnikiem, ale ma chwilową zadyszkę, we Francji daleka pozycja, US Open - przeszedł cuta, ale nie zabłysnął.
 
S 18

skiper

Użytkownik
Koncept grania przeciw Bubbom i Quirosom tego świata na takich polach jak Royal St. Georges popieram, generalnie jestem podobnej myśli. Tee shot mniej ważny, zresztą wiele fairway&#39;i jest tak dziwnie pofałdowana że perfekcyjny strzał leci do rough&#39;u. Ważniejszy za to drugi strzał i gra wokół greenów, czyli specjalność Luke&#39;a Donalda choćby.
W podobnym tonie można pomyśleć nad &quot;eliminacją&quot; Woodlanda (kolejny big hitter), jest choćby w pinie w parze z Geoffem Ogilvy&#39;m.
Els&#39;a jak mniemam przez przypadek wymieniłeś, bo choć ma bodajże 5 top-10 w ostatnich 7 British&#39;ach, to w tym roku kompletnie nic nie gra.
Co do samych rough&#39;ów, jak moje rozeznanie mów że wcale jakoś specjalnie wysokie nie będą. Np.:
&quot;I think especially with the rough not being up, I think this golf course is going to be all about the second shot and making sure that you get the ball in the right position on the green, because the greens are so slopey that you&#39;re going to have 25-, 30-footers all day if you do hit the greens.&quot;
 
N 23

nekar

Użytkownik
Minął rok od ostatniego wpisu i mamy kolejny British Open. Wybrałem smakowity pojedynek
P. Harrington - L. Oosthuisen 1 1.80 fortuna /do 15.20
Louis wygrał w Malezji i od tego czasu w słabiutkiej formie. Padraig wygrał Open w 2007-08.Jest w b. dobrej formie. Z dużymi szansami na wygranie turnieju.
P. Harington outright winner 25-1 each -way 1/4 1-2-3-4-5 bet365 in-play
n.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jutro trzeci dzień zmagań na British Open, myśle że spokojnie w pierwszej piątce zobaczymy Tiger Woodsa który obecnie jest trzeci. Widać że Tiger wraca do swojego wielkiego golfa, to co pokazał wczoraj na ostatnim dołku tylko to potwierdza, a kurs na to zdarzenie jest 1,45. Ja szczerze mówiąc wierze że po 4 latach wreszcie zdobędzie wielkego szlema bo po powrocie nie szło mu, ale teraz wyraźnie widać że jest to znowu numer 1 i myśle że w niedziele może to potwierdzić.
 
A 4

alkocholik

Użytkownik
orienktuje sie ktos ile rund jest w turnieju golfa Sherwood ? wczoraj odbyla sie jedna runda ale kupon na zwyciezce nadal nie jest rozliczony
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Czas Odświeżyć nie co już zapomniany temat golfa i podać jakieś fajne ciekawe typy ????
Gram tylko w Expekt i raczej tylko na 72 dołki a więc na cały turniej...z graniem na 18 dołków na dany dzień jest nie co trudniej można ustrzelić lepsze kursy jednak często zdarza się że faworyci mają gorszy dzień i coś im nie wyjdzie...na czym można się łatwo przejechać....
Jutro startują dwa turnieje jeden z cyklu European Tour i drugi w ramach PGA Tour...
Zacznę od typów na European Tour:
Spośród proponowanych przez Expekt par wybrałem te które uważam za najbardziej pewne
Fisher Ross - Harrington Padraig
Biore pod uwage trzy ostatnie turnieje i na tej zasadzie eliminuje jednego z zawodników oczywiście często zdarza się że zawodnicy zestawieni w parach nie grali w trzech ostatnich turniejach lub nie grali w danym cyklu zawodów...
W tej parze Fisher Ross gra regularnie w cyklu zawodów European Tour i tak patrząc 3 ostatnie zawody 276 zdobyte w BMW International 284 w Irsih Open i 288 w Alstom Open De France widać troche forma spadkowa jednak stabilnie bez Missed The Cut...
Padraig Harrington nie brał udziału ani w Bmw International ani w Alstom Open De France a W Irish Open po MIssed Cut 145 i nie ukończył turnieju Harrigton zdecydowanie lepiej wypada i częsciej gra w zawodach z cyklu Pga Tour niż w Europie a więc jak dla mnie w tej parze powinien wygrać Fisher Ross ;)

Fisher Ross - Padraig Harrington
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,9
Bukmacher: Expekt

Bjoern Tomas - Matteo Manasero

Druga Para warta uwagi tym razem raczej stali gracze biorący udział w zawodach z cyklu European Tour patrząć od Bmw International Tomas 271,283,283 a Manasero 277 w Irish Open Nie grał i 286 w Alstom De FRance a więc dwa razy lepszy Tomas jest on też minimalnie faworyzowany przez Expekt moim zdaniem i tym razem będzie lepszy od Manasero
Bjoern Tomas - Matteo Manasero
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,83
Bukmacher: Expekt


i to tyle z European Tour....
Teraz dwa Typy na Pga Tour
Stanley Kyle - Villegas Camillo
W tej parze zdecydowanym faworytem jak dla mnie jest Villegas co prawda nie gral w ostatnim turnieju z tego cyklu czyli w The GReenbrier Classic ale w poprzednich spisywał się dobrze W Travelers Championschip 279 i W At &amp; T 282 natomiast Stanley Kyle dwa razy Missed The Cut W Greenbier i W Travelers Championschip a W At &amp; T nie brał udziału.....

Stanley Kyle - Villegas Camillo
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,9
Bukmacher: Expekt


English Harris - Hoffman Morgan

Kolejny mój Faworyt czyli Hoffman Morgan bardzo stabilna gra brał udział we wszystkich trzech ostatnich zawodach z wynikami 273 , 280 i 274 Harris nie gral w Ostatnim The Greenbier Classic natomiast w poprzednich 285 o piec trafien gorzej od Morgana w At&amp;t oraz 278 w Travelers Championschip też o 5 trafień gorszy...

English Harris - Hoffman Morgan
Typ: 2 Zwrot
Kurs: 1,9
Bukmacher: Expekt

Nie jestem jakimś znawcą wielkim golfa ale może ktoś skorzysta z Typów...ja na pewno zagram .... Obydwa Turnieje zaczynają się Jutro a konczą w niedziele jeśli w którys dzień zdecyduje się grać na 18 dołków to dostawię kolejne typy.... Powodzenia życzę i zachęcam do dyskusji jeśli jest na forum ktoś kto interesuje się golfem :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
odi 2,3K

odi

Forum VIP
95th USPGA Championship

Oficjalna strona turnieju
Sezon golfowy w sumie się kończy, ale ostatnio całkowicie prywatnie nieźle mi szło więc pozwolę sobie jakieś typy i przemyślenia tutaj podawać.
1. Furyk, Jim 2. Bjorn, Thomas 3. Uihlein, Peter --&gt; najlepszy z tej trójki FURYK [1.92] Marathonbet ✅
Furyk wczoraj wygrał pierwszą rundę sprawiając nie lada niespodziankę, jego wynik (65) zrównał tylko jeden z głównych faworytów turnieju Adam Scott. Powtórzenie tak dobrego wyniku dzisiaj zapewne Furyka przerośnie, jest to zawodnik z aspiracjami na top25 i przy dobrej formie osiąga właśnie top10 i top25. Dziś po wczorajszym wystrzale pewnie spadnie gdzieś pomiędzy 10-25.
Idąc do rzeczy czemu stawiam na kogoś kto mógłbyć jednodniowym wystrzałem? Bo rywale z którymi został zestawiony to zdecydowanie jeszcze niższa liga. Bjorn ma bardzo słaby sezon brał udział tylko w trzech turniejach i każdy zakończył się totalną klapą. Uihlein to młodziak bez perspektyw na wielką karierę raczej, w PGA gra po raz pierwszy. Duńczyk wczoraj zakończył z wynikiem 70 i top36 z czego i tak powinien być zadowolony bo sądzę że dziś powyżej 70 zrobi. Uihlein zaliczył 18 dołków z rezultatem 77 i współczynnikiem +7 co tak szczerze mówiąc jest wynikiem bliskim ośmieszeniu się.
Reasumując Furyk miejsca 15-25, Bjorn 35-50, Uhlein powyżej 100.
EDYT: jest też po 1.95 w Bet365 :smile:
do tego jeszcze na tej samej podstawie
Furyk lepszy od Uhlein [1.42] Unibet ✅
Później coś dorzucę pewnie jeszcze :smile:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
odi 2,3K

odi

Forum VIP
1. Kuchar, Matt 2. Garcia, Sergio 3. Fowler, Rickiea --&gt; najlepszy z tej trójki Matt Kuchar [2.52] Marathonbet ✅
Kuchar to 2 golfista w rankingu FedEx. 18 startów w tegorocznym tourze wskazuje na sporą determinację w robieniu kasy i dobrych wyników. Wczoraj poszło mu bardzo dobrze, oprócz Scotta to z czołówki właśnie Kuchar wypadł tu najlepiej i zakończył z 67 i -3 PER. Moim zdaniem jest to poważny kandydat do TOP3 zwłaszcza gdy część istotnych faworytów jednak zawiodła (Woods, Mickelson). Garcia i Fowler to gracze utrzymujący się w zawiasie miejsc 30-50. Buki obawiają się, że wystrzelić może Garcia bo do PGA Championship przygotowywał się chwilę. Na pierwszej rundzie widać jednak wyraźnie że nie będzie go tu stać na jakiś super występ, raczej top20 będzie dla niego sukcesem. Fowler mimo że jest w skali graczem bardzo podobnym to powinien tu jeszcze gorzej wypaść.
Analogicznie do tego co wyżej napisane zakład:
Matt Kuchar - Fowler Rickie --&gt; Kuchar lepszy 1.60 Unibet
✅
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jeszcze taki dubel se wpisze wynikający z poprzednich postów:

Matt Kuchar - Fowler Rickie --&gt; Kuchar lepszy 1.60 ✅
Furyk - Uhlein --&gt; Furyk lepszy 1.42
✅
Unibet
AKO - 2.27

Tim Clark - Miguel Angel Jimenez --&gt; Jimenez lepszy 1.95 Bet365 ⛔
Hiszpan wczoraj dzielnie dotrzymywał kroku i widać że jest solidnie przygotowany. Już w poprzednim wielkim turnieju golfowym czyli w The Open Championship zaprezentował się naprawdę fajnie (T13) i podparł to jeszcze plasując się tuż za podium (T4) w World Golf Championships-Bridgestone Invitational. Dla porównania w tym samym Openie Tim Clark doczołgał się na miejscu 44 z wiele mówiącym stosunku PER +10.
Kursów nie rozumiem bo Clark podróżuje w drugą stronę, wczoraj co prawda nie dużo gorzej od Jimeneza bo wynik 69 (Hiszpan o oczko lepiej), ale patrząc na rozkład dołek po dołku to właśnie Europejczyk był stabilniejszy 5 eagles pod rząd na pierwszych dołkach wskazuje że będą mu leżeć. Jakby nie Double Bogey na 17 dołku który jest najcięższy z całego pola to byłby tu top5 może nawet dla Jimeneza.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Kevin Streelman - Bernd Weisberger - Caine Fitzgerald --&gt; Streelman najlepszy z tej trójki --&gt; 1.91 Marathonbet ✅
Streelman gra najlepszy sezon w karierze, ma już spore doświadczenie wygrał w tym roku pierwszy w życiu turniej PGA i ogólnie można się po nim spodziewać tutaj top50 na spokojnie a może nawet pokusi się o lepsze liczby top25 w zasięgu. Weisberger dopiero od dwóch lat ma do czynienia z PGA i zbierze tu frycowe. Austriak pierwszy raz bierze udział w turnieju Championship i chociaż w 1 rundzie obaj zrobili EVEN (po 70 pkt) to utrzymanie tego dużo łatwiej przyjdzie Streelmanowi. Fitzgerald tutaj się zupełnie nie będzie liczył i raczej po tej rundzie odpadnie z rywalizacji.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Po CUT-ach trochę oferta osłabła, ale z tego co obserwowałem tak dzieje się zawszę. Mniejsza liczba uczestników mocno wpływa na wyższy poziom w kolejnych rundach. Coś tu na dziś wygrzebie, będę dodawał w trakcie dnia również.

Thorbjorn Olesen ₋ K.J. Choi --&gt; Choi lepszy -1,5 -&gt; 1.36 ✅
Jason Dufner ₋ Adam Scott --&gt; Scott lepszy -1,5 -&gt; 1.33 ✅
AKO = 1.82 WilliamHill

Zaczynając od pierwszej pary, Olesen to talent, ale trzeci rok w PGA dopiero i mimo dobrego wyniku w Masters w dwóch kolejnych &quot;szlemach golfowych&quot; załapał się na CUT. Widać że brakuje jeszcze ustabilizowania, a nie można tego odmówić Koreańczykowi.
Choi to solidne T30-T50 w każdym większym turnieju, w karierze wygrał 8 turniejów PGA i chociaż zawalił pierwszą rundę to widać wyraźnie jak dobrze odrobił zadanie domowe bo w drugiej wczorajszej edycji zrobił już -5 i awansował prawie o 100 pozycji. Choi z double bagey na dołkach 5 i 9 poprawił się na birdie czyli praktycznie o -3 na jednej &quot;dziurze&quot;! Co prawda nie radzi sobie z najcięższą częścią pola czyli 16-17-18 ale tam także i Norweg daje ciała także z handi spora przewaga Azjaty.
Na Scotta szukałem jakiegoś odpowiedniego zakładu bo widać że celuje tu w turniejowe zwycięstwo. Wybrałem w miarę bezpieczną opcję, bo handi przeciwko Duffnerowi wydaje się optymalne. Scott ma dużą pewność siebie, trafia nawet z ciężkich pozycji (np wczoraj z gęstej trawy piękna podcinka). Duffner wczoraj wyrównał rekord zawodów robiąc fenomenalne -63, ale umówmy się na trzech dołkach miał niebywałego fuksa i nic takiego dwa razy się nie zdarza zwłaszcza dla gracza z rankingu poza top50. Scott tutaj nie odpuści widząc szansę w postaci słabszej formy Tigera i Mickelsona, handi dodaje pewności bo nie wiem co by się tu musiało stać Australijczykowi żeby być gorszym aż o dwa punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Długoterminówka, chociaż nie wiem czy tak można nazwać zakład który rozstrzygnie się w poniedziałek
Adam Scott - TOP5 --&gt; 1.60 ZWROT
O Scott&#39;cie już pisałem, nie zagram na zwycięstwo bo jest jeszcze jednak dwie rundy natomiast z chęcią zagrałbym że będzie w TOP3 ale takiego zakładu nie ma. Zadowole się więc TOP5 po takim kursie, on tutaj z pewnością nie wyleci poza piątkę nawet w przypadku ewentualnie słabszej jednej rundy na poziomie EVEN trzy pozostałe odrobią mu wynik. Zagrożen praktycznie nie widzę i myślę że o zwycięstwo powalczy właśnie Scott, Kuchar i może Rose.
Pierwotnie chciałem to zagrać w dublu z Rose będzie najlepszym z Anglików (1.25 - Unibet) jednak okazało się że nie można połączyć tego zakładu... Szkoda, jeśli ktoś szuka w miarę pewnego typu na 1.25 to można tam przyłożyć też. Ja odpuszczam bo nie gram takich rzeczy na singlu :smile:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Stenson - Garcia -&gt; Stenson lepszy (runda 3) [1.72] ✅
Przeciwko Garcii stawiałem już wcześniej i chociaż i tak zaskoczył mnie pozytywnie utrzymując się w top20 to zestawienie go ze Stensonem po tym kursie jest bardzo korzystne. Szwed wczoraj nie pomylił się ani razu. Owszem nie szarżował też i zbudował lekki plus na kilku birdies, ale co najważniejsze umie grać na trudnych dołkach (16-17-18 żadnej pomyłki przez 2 rundy a nawet jedno birdies wczoraj). Garcia niby też radzi sobie na trudnym terenie, ale co z tego skoro wszystko przeplata wpadkami na wydawać by się mogło prostszych ustawieniach.
Stenson po słabszym 2012 wrócił do formy i nawet w OPEN był drugi, forma więc jest i tutaj ma on wszelkie argumenty by pozostać w top5 a kto wie może i powalczyć o coś więcej.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
4. runda
Jim Furyk - Jason Dufner --&gt; Furyk lepszy -2,5 [1.35] ⛔
Rory McIlroy ₋ Lee Westwood --&gt; McIlroy lepszy -1,5 [1.40] ✅
AKO = 1.89
WilliamHill

Ostatnia runda i kursy wyważone przez bukmacherów nieźle, pary ciężkie ale coś wybrać się dało. Furyk ani raz nie zszedł w turnieju powyżej EVEN jego wyniki z pierwszych trzech rund to 65-68-68. Dufner ma większy rozrzut w dwóch z trzech dni był wyraźnie gorszy od Furyka (1 dzień i 3 dzien), lepszy był tylko w drugiej rundzie gdy przy dużej dozie szczęście upierdzielił to rekordowe 63. Furyk powinien powalczyć tu o wygraną, szczerze nie widzę Dufnera nawet w top3 wczoraj zagrał na +1 a dużo stabilniej wyglądają na tą chwilę Adam Scott i Henrik Stenson. Nie rozumiem więc kursu trzydrogowego 2.10 na Furyka - ulepiłem więc z tego mega pewne handi -2,5 i do dubla z tym.
Rory im bliżej końcówki sezonu tym forma wyższa. Irlandczyk zagrał wczoraj fenomenalnie na dwóch ostatnich dołkach najtrudniejszych z całego pola 17 i 18 zdobył po birdies. O zwycięstwie turniejowym nie może być mowy bo przespał trochę dwie pierwsze rundy i walczył nawet przed CUTem, ale przy podtrzymaniu tej dyspozycji i kolejnym -3 może się zdarzyć nawet podium. Weestwood to dobry gracz, ale miał dużą wpadkę na drugiej rundzie i chociaż teoretycznie tutaj chciałby jeszcze o coś powalczyć to takiej szansy raczej nie będzie. Powinien teoretycznie koło EVEN dziś wykręcić i tutaj handi zapewni jego rywalowi zwycięstwo.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
4.runda

Henrik Stenson wynik poniżej lub równy 70 [2.25] Bet365
✅
Ten kurs to chyba jakiś żart. W każdej z dotychczasowych trzech rund Szwed zrobił wynik under 70. Najgorzej było wczoraj gdzie ustrzelił 69, ale wczoraj był ogólnie kiepski dzień dla większości (najgorsze współczynniki ogólne z trzech rund). Nie jest to więc żaden trend wskazujący na obniżkę formy, wręcz przeciwnie. Stenson w dwóch ostatnich turniejach PGA zajmował drugie miejsca, tutaj ma naprawdę dużą szansę na taki sam rezultat a nawet na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Patrząc na ostatnie jego turnieje to nie pękał na ostatnich dołkach raczej udanie bronił a nawet atakował pozycję więc tutaj widzę sporę szansę powodzenia a po tym kursie trzeba zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
odi 2,3K

odi

Forum VIP

Solheim Cup

Solheim Cup to odbywający się co dwa lata turniej golfowy dla zawodowych golfistek rywalizujących ze sobą w grupach reprezentujących Europę i Stany Zjednoczone.

W tym roku odbędzie się na polu Colorado Golf Club położonym na wysokości prawie 2 tysięcy m.n.p.m.​
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Solheim Cup
USA lepsze od Europy --&gt; 1.42
Unibet
stawka podwójna (20j)
Personalia przemawiają za gospodarkami ze Stanów Zjednoczonych. Po pierwsze w ich ekipie jest większe doświadczenie, bo w ekipie z Europy jest w tym roku wiele niewiadomych. Sześć debiutantek, które o Solheim walczą pierwszy raz, do tego absencja legendarnej postaci jaką była/jest Laura Davis.
Liderkami reprezentacji Starego Kontynentu mają być Pettersen i Matthew, ale patrząc na aktualny sezon to tylko Norweżkę stać na dobry występ w Colorado. Jest to zawodniczka z pierwszej trójki rankingu Rolex (kroczącego oficjalnego ranku golfistek). W zawodach wyżej rozstawiona będzie tylko Amerykanka Stacy Lewis, z tą tylko różnicą że Lewis ma większe wsparcie w swojej drużynie...
W USA debiutantek jest cztery, czyli kadra jest zestawiona optymalnie (składy po 15 osób). Poza tym w ich przypadku może i są to żółtodzioby (nie wiem jak to odmienić w formie damskiej) ale popatrzmy proszę na te dziewczyny: Lexi Thompson i Jessica Korda wygrały już w karierze zawody z cyklu PGA - to o czymś znaczy. Liderką ma być wspomniania Lewis, która w rankingu kroczącym jest druga, do tego jest w ogromnym gazie bo na początku sierpnia wygrała bardzo ważny turniej British Open. Zresztą te właśnie zawody powinny być dużym wyznacznikiem formy i tutaj liczby nie kłamią - w TOP10 znalazło się aż 5 Amerykanek (w tym zwyciężczyni Lewis), a zawodniczek z Europy było... była jedna (Pettersen). Resztę stanowiły Azjatki.
W tych zawodach liczy się zespołowość, jedna czy dwie zawodniczki robiące słabszy wynik mogą pociągnąć swoją drużynę na dno. W USA jest mniej potencjalnych słabszych ogniw, a w razie czego jest więcej potencjalnych liderek które stratę odrobią bo Lewis ma mocne wsparcie Pauli Creamer.
Do całości trzeba przypomnieć - turniej jest w Colorado, częściej trenowały tam i grały Amerykanki (zwłaszcza że wśród Europejek jest duże grono debiutantek). Wysokość prawie dwóch tysięcy metrów robi swoje, w Europie mało jest pól golfowych położonych w takim miejscu.
Słowem wyjaśnienia jeszcze dlaczego gram to już dziś, a zawody rozpoczynają się na dobrą sprawę w piątek. Dziś oficjalne sesje treningowe, po których jak dobrze myślę kursy pospadają do granic opłacalności a właściwie pod granicę opłacalności (pod 1.25). Już niektóre buki wykonały korekty na 1.35 więc jak grać to po 1.40.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Solheim Cup

Najlepsza zawodniczka ogólnie -&gt; Stecy Lewis -&gt; 8
stawka 1j (moja nominalna to 10j)
http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=8325&amp;bid=3240
Marathonbet
Trochę rozmyślałem nad zakładem na najlepszą Amerykankę lub najlepszą Europejkę. Im dłużej myślałem tym więcej miałem wątpliwości i w końcu doszło do tego że gram po prostu na najlepszą zawodniczkę turnieju. Tutaj wskazuje na Stacy Lewis , bo Amerykanka jest absolutnie najbardziej w gazie ze wszystkich obecnych tu dziewczyn.
Numer dwa światowego rankingu (Rolex), ostatnio wygrana w prestiżowym British Open. Najgroźniejszymi jej rywalkami będzie rodaczka Creamer, Norweżka Pettersen oraz Szkotka Matthew. Szczerze bałbym się tylko o Pettersen, bo ma dziewczyna parę w długich uderzeniach. W każdym innym punkcie Lewis jest obecnie poza zasięgiem, ale nawet zestawienie jej z Pettersen będzie na korzyść dla Lewis - jest u siebie, a od czerwca w każdym zawodach w jakich grała nie wypadła poza TOP10 (tego się o jej rywalkach powiedzieć nie da).
Dwa lata temu w Solheim rozgrywanym w Irlandii Lewis debiutowała i nie spisała się najlepiej, teraz pora na zmianę trendu i nie będzie o to trudno, bo od tamtego czasu ona zdobyła dwa mistrzostwa wielkich turniejów i była najlepszą zawodniczką świata w 2012.Dlaczego ten typ zakładu? Kursy na zwycięstwo &quot;top American&quot; to &quot;jedynie&quot; 5, biorąc pod uwagę jakieś potencjalne ryzyko ze strony Creamer to już lepiej wejśc na rynek ogólny, zgarnąć 8 bo jest to najbardziej prawdopodobny typ.
 
Do góry Bottom