>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Myślałem myślałem i zdecydowałem że pogram Liverpool - Real za cała pule ???? albo do przodu albo zrobie sobie wakacje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
renthus 5

renthus

Użytkownik
Witam
Zamierzam od dzisiaj wrócic do bukmacherki i zamierzam grac tym sposobem. Ktoś napisał żeby z LE być ostrożnym mysle ze na spokojnie mozna grac Moenchengladbach Salzburg i Tottenham. A dzisiaj oczywiscie real i moze galatasaray bo to co dortmund robi to sie mija z celem
 
renthus 5

renthus

Użytkownik
Niestety ale ja bym nie grał na to że Dortmund wygra bo duże ryzyko moim zdaniem Galatasaray u siebie to będzie ciężki orzech dla dortmundu zobaczyby jak to będzie myślę że bramek z jednej i z drugiej strony będzie sporo. A kalkulator progresji można znaleźć w dziale programy bukmacherskie. A co panowie myślicie o meczu Legi?
 
emm 99

emm

Użytkownik
Wracajac do stawkowania, ktos probowalem gry np.
20-30` 10 x3,4
25-40` [w zaleznosci od kursu, ale ok pasuje ok 2,5] 10x 3,4 - a reszte stawki puscic po kursie 3-3,25
Chodzi mi o zwiekszenie szansy na zakladke. Po prostu zeby nie grac od razu calej kwoty nastepnego progu tylko rozbic ja na dwa.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Zmieniłem nieco wygląd ale mam nadzieję że nie popsułem formuł, jeżeli zauważycie jakieś błędy dajcie znać.

Kalkulator stawkowania:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
thestig 71

thestig

Użytkownik
Real atletico ładnie na + Ma ktoś jakiś pomysł jutro na LE na godzinę 19? bo mi jedyne co przychodzi to grac seville jak myślicie?
Sevilla, Feyenoord, Napoli. Te będę grał. A co do dzisiejszych meczów - cud miód malina. Atletico zakładka 50+60, Leverkusen zakładka 60+70, Arsenal wszedł na ostatnim progu ale wszedł, i co najlepsze najsłabiej wyszedłem dziś na Realu ???? Ale tu miałem pograne dosyć solidnie Real wygra i over 2.5 więc też dobrze.
 
nornica 0

nornica

Użytkownik
Czy u jakiegokolwiek innego bukmachera niż całoroczny możliwa jest gra tym systemem? w temacie wyczytałem, że bwin oferuje tego typu zakłady na live, jednak widzę tam tylko grę w przedziałach (np. od 15.01 do 30.00), a nie zakłady typu gol do x minuty. Ktoś sie orientuje?
 
K 15

kolewacz

Użytkownik
Czy u jakiegokolwiek innego bukmachera niż całoroczny możliwa jest gra tym systemem? w temacie wyczytałem, że bwin oferuje tego typu zakłady na live, jednak widzę tam tylko grę w przedziałach (np. od 15.01 do 30.00), a nie zakłady typu gol do x minuty. Ktoś sie orientuje?

Po raz enty. Tym systemem da sie grac tylko w bet365.
 
Do góry Bottom