>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

thestig 71

thestig

Użytkownik
Vallecano, Sevilla, Dortmund, Leverkusen, Hertha to moje wybory na dziś. Może PSG.
StraszakSam: nie grałem, właśnie przez brak Zlatana. Teraz już wiemy, że weszłaby zakładka 2 i 3 próg ale cóż ???? ostrożności nigdy za wiele. Dortmund ze Stuttgartem ładnie weszło, na Rayo ładnie weszło, Atletico jeśli ktoś grał to na progach 6 i 7 zakładka. Ogólnie na plus. Czekam na Sevillę chyba że składy z dupy będą.
 
N 0

norbert-potok

Użytkownik
Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na tym forum. Spodobał mi się opisywany w tym wątku system, ale nie wiem czym jest &quot;zakładka&quot; dlatego proszę o wyjaśnienie tego terminu.
 
P 13

pusty

Użytkownik
Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na tym forum. Spodobał mi się opisywany w tym wątku system, ale nie wiem czym jest &quot;zakładka&quot; dlatego proszę o wyjaśnienie tego terminu.
masz postawione ze gol padnie przed np. do 20 minutą (postawiłeś to w 10 minucie meczu), w 15 minucie meczu patrzysz i widzisz ze na gola przed 30 minutą jest kurs 3 stawiasz ze padnie gol. Gola pada 18 minucie w chodzą ci 2 zakłady na gola przed 20 i 30 minuta i to jest zakładka
właśnie żeby St Etienne strzeliło 15 sekund szybciej była by zakładka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie - nie gracie czy nie piszecie?
Ja tez korzystam raczej ze swoich analiz, bo ostatnia wtopa po propozycji stad :razz:

18:00
A. Lustenau - Liefering ✅✅✅
20:30
Mainz - Hoffenheim ⛔⛔⛔
[jak zobaczylem ze nie ma najlepszego strzelca przeszedlem na Leczna i co? A g.... bo zaspalem 1 minute, a stawkowanie bylo wysokie co by Mattersburg odrobic, no to odrobilem... ???? niech ktos mnie ogarnie z tym graniem przypadkowych meczy!!!]
P.s
BĘDZIE ZIELONO !!!
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Ogólnie ja się wycofałem z tego typu zakładów na rzecz innego systemu, który obecnie testuje, bo mógłbym nie wyrobić z budżetem na oba, a nie lubię grać na sucho ;P Jednak kiedyś wrócę.
 
A 1

arsenewenger

Użytkownik
Ja nie będę ukrywał, że konto prawie wyzerowane przez Barcelonę...
Ale z bagażem nowych doświadczeń gramy dziś:
Arsenal - Tottenham
Liverpool - Everton
Manchester - West Ham
Villarreal - Real Madryt
Borrussia - Schalke
Chelsea - Aston Villa (choć tu kursy raczej nie będą rozpieszczały)
Athletic Bilbao - Eibar
Wolfsburg - Werder
Nottingham - Brighton
Barcelona - Granada (tu jak Chelsea)
Na teraz to wszystko, zobaczę jeszcze w praniu, w jaki mecz wchodzić.
Owocnych wygranych!
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Radzę uważać na drużyny grające w następnym tygodniu puchary.
To są dla nich priorytety i raczej będą oszczędzać najlepszych piłkarzy, a to może ograniczyć liczbę strzelanych bramek.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Nie zgodzę się. To dopiero początek sezonu, więc nie ma mowy że któraś z drużyn może się w lidze oszczędzac. Muszą grac na najwyższym poziomie zarówno w w lidze jak i w europejskich pucharach. Tymbardziej drużyny, które zanotowały lekko bądź bardzo rozczarowujący start w lidze (Liverpool, United, Real, Borussia, Athletic czy nawet Bayern, który pewno te 2 dotychczasowe remisy traktuje jak porażki). Zawodników to mogą lekko oszczędzac w pucharach krajowych z dużo gorszymi rywalami. Ale wiadomo, że 0-0 może i tak wpasc.
Dobrym przykładem jest Liverpool, grają w tygodniu trudny wyjazd z Basel, a w pierwszej połowie derbów Liverpoolu tempo jest świetne. Co nie zmienia faktu, że jest 0-0 ???? Ale według mnie nie ma tu mowy o oszczędzaniu się.
 
M 8

maestro92

Użytkownik
Koln - Bayern ✅ (z zakładką)
Chelsea- Aston Villa ✅ (z zakładką)
Villarreal- Real ✅

na dzisiaj do pogrania jeszcze:

AS Roma- Verona 18:00
może Atalanta- Juve (zależnie od składów)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thestig 71

thestig

Użytkownik
na dzisiaj do pogrania jeszcze:

AS Roma- Verona 18:00
może Atalanta- Juve (zależnie od składów)
Odpuszczam, bo Atalanta ma 1.5 gola na mecz średnio a Juve 1.8 Jadą na obcy teren, w tygodniu mają LM, mogą się oszczędzać trochę. A na Atalantę nie ma co liczyć, bo Juve w 4 meczach nie straciło jeszcze bramki. Obrona poukładana. Pas. ;) Vallecano to może być mecz do grania dziś, ale ja jestem zadowolony z dzisiejszych wyników więc też odpuszczam sobie już. Wszedł mi Stuttgart na wysokim progu, Blackburn ładnie, City, PSG i Real dali zarobić także dzień udany mimo wtopy na Freiburgu, bo do progu 70:00 to grałem.
 
D 0

doco2

Użytkownik
Ocencie mój pierwszy typ tym systemem. Bordeux - Rennes. Już się pogubiłem, które statystyki mnie przekonały, ale jakby ktoś ocenił i napisał swój tok rozumowania, to będę wdzięczny.
Docenię też wskazówki na jakich statystykach na scorestats sie skupić, trochę się jeszcze w nich gubię.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Bordeaux - Rennes jak najbardziej dobry typ. Liga underowa, ale druzyny póki co bardzo obiecująco grają.
Kursy mogą być w miarę ok, bo zwykle na francuską ligę takie są.
Jakie statystyki brać pod uwagę? Zależy od typującego. Ja patrzę na ostatnie spotkania i formę, ew. statystyki jaka jest średnia goli na mecz, w której połowie zwykle padają bramki, a w szczególnych przypadkach (początek sezonu), jak sobie drużyna radziłą w przerwie między sezonami, jakim wtedy grała składem, czy zaszły jakieś znaczące zmiany kadrowe od zeszłego sezonu, no i chyba tyle... co do reszty to opieram się o to co widziałęm na boisku wcześniej, albo o jakieś tam niuanse, których się dopatrzę.
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Jak dla mnie to analiza jest taka sama jak przy typowaniu over/under 2.5. Ale na lidze francuskiej to bym analizował 2 razy zanim bym pograł. Warto tam inwestować w Evian, Marsylię, Tuluzę - w meczach tych drużyn pada najwięcej goli. Omijać te, w których jest najmniej, jakieś Montpellier czy Lille. Co do konkretnie tego typu to mówię tylko, że już raz w tym sezonie Rennes zremisowało na wyjeździe 0:0 z St. Etienne - tam był przestrzelony karny przez gospodarzy, ale z kolei Rennes nie oddało celnego strzału... Ciężko o gole gdy się nie strzela na bramkę, o czym przekonała się Barcelona ostatnio :p Ogólnie w 5 ost. meczach Rennes nie strzeliło gola aż w 3. Z drugiej strony 5 ostatnich meczów Bordeaux to 5 BTS-ów. Sam nie wiem. Może bym pograł, ale tylko do 1 gola.
 
M 8

maestro92

Użytkownik
Odpuszczam, bo Atalanta ma 1.5 gola na mecz średnio a Juve 1.8 Jadą na obcy teren, w tygodniu mają LM, mogą się oszczędzać trochę. A na Atalantę nie ma co liczyć, bo Juve w 4 meczach nie straciło jeszcze bramki. Obrona poukładana
Jednak zagrałem jak zobacxyłem składy ???? przy Romie nerwówka ale weszło. Juve też ładnie. Tylko się cieszyć .
 
emm 99

emm

Użytkownik
Wszystko zostalo opisane w temacie Hanka i to TAM jest zrodlo z ktorego nalezy korzystac. Wszystko zalezy od zasobnosci portfela..
6,10,15,25,40,70,115..

30,50,90,150,210, 350, 150...

Wszystko zalezy od grajacego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 40

mazda

Użytkownik
witam tak czytam i jak szukacie bardzo bramko strzelnej ligi to Czeska U21 mozna pozagladać, doslownie kazdy mecz to 3-4 a nie rzadko 6 bramek i jest możliwość stawiania ich live na bet 365
 
Do góry Bottom