>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Tak czytam te wasze posty i śmiać mi sie chce, co rusz to wypowiada sie specjalista od obstawiania i typowania spotkań (zwlaszcza po meczu ktory wiekszosc gra i pada wynik 0:zero ???? ) Kolego Wudar72 podawaj jakies mecze do grania i wtedy zobaczymy twoj profesjonalizm ???? Prawda jest taka ze nie ma nikogo z grajacych ktorzy obstawili by wszystkie mecze ktore grali ze 100% skutecznoscia. Obserwuje ten temat od poczatku, jeszcze jak Hank pisal w swoim glownym temacie i caly czas przewala sie to samo i powraca jak bumerang temat jak obstawiac, jak stawkowac itd. A wystarczy poczytac pare stron tego tematu lub Hanka...
Podaje typy w swoich dwóch tematach które prowadzę,jeśli ktoś chcę to wykorzystuje
Do wyboru możesz grać na 0:0(ostatnio seria trzech pod rząd) lub w temacie overa 2,5 na 36 meczy jeden raz 0:0 ;)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie tak dawno PGS też grało z drużyna która straciła najwięcej bramek w lidze i jak się skończyło 90% osób w tym temacie wie. Fakt, że grało na wyjeździe i bez Zlatana,
To wystarczy aby na nich nie stawiać.
Przecież oni bez Zlatana są niczym.
Co by nie było offtopa gramy Wisełkę ?
 
C 92

cebulka

Użytkownik
To wystarczy aby na nich nie stawiać.
Przecież oni bez Zlatana są niczym.

Co by nie było offtopa gramy Wisełkę ?
Akurat uważam że PSG było dobrym typem po prostu nie weszło. Nie da się mieć 100% skuteczności. Widzę, że wróciłeś to tematu po tylu pudłach masz jeszcze kapitał? Czy grasz tylko na papierze?
 
M 8

maestro92

Użytkownik
Panowie przepraszam, że tyle spamuje. Czemu bet365 zawiesza rynek całego zakładu w trakcie meczu Tak jak teraz Wisła- Bełchatów przykładowo.
PS. Rynek wraca po strzelonej bramce. To chyba trochę nie tak z ich strony
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
A może po prostu najprościej zaufać bukmacherom?
W ciągu ostatniego weekendu (od piątku do niedzieli) wynik 0:0 padł tylko w jednym spotkaniu (mówię o &quot;normalnych&quot; ligach przy czym dla mnie szwedzkie, fińskie czy słoweńskie SĄ normalnymi), gdzie kurs na OVER 2,5 był w granicach 1,70. I jest to spotkanie ligi meksykańskiej Chiapas - Club America.
W pozostałych meczach, w których padło 0:0 kursy na over 2,5 przeważnie przekraczały 2,00. Oczywiście z NIELICZNYMI wyjątkami jak PSG czy Koln, gdzie kursy były rozłożone mniej więcej 50/50.
W poniedziałek znów - jedna &quot;pomyłka&quot; buka na lidze fińskiej.
Bukmacherzy znają się na swojej robocie i kursy z kosmosu wystawiają rzadko, wykorzystujmy to.
Oczywiście każdy gra jak chce, stawkuje jak chce i dobiera mecze jak chce (w grze underowych lig też widzę sens dla osób o stalowych nerwach), cieszmy się, że dzisiaj nikt nie wtopił, chyba, że ryzykownie ciągnie dalej Ligue2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Akurat uważam że PSG było dobrym typem po prostu nie weszło. Nie da się mieć 100% skuteczności. Widzę, że wróciłeś to tematu po tylu pudłach masz jeszcze kapitał? Czy grasz tylko na papierze?
Często odpuszczałem prędzej, no i grałem za grosiki. Przerzuciłem trochę monet z Betfair wiec mam jeszcze na dwie gry o 60 min lub jedna do 80.
Co do Wisły to buk nawalił i nie dało rady obstawić kolejnego progu :/ wiec odpuściłem.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Serio grałeś Ruch też w dogrywce?

Ja chyba zacznę zapisywać kto co proponuje, bo dam sobie rękę uciąć, że ktoś pisał, że z LE jest pewny tylko Debrecena, wynik 0:0, po poście ani śladu ;)
Tak, są połowy dogrywki, można grać.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Możesz mi wytłumaczyć w jaki sposób zagrałeś ten mecz w dogrywce????
over 0,5 w pierwszej połowie dogrywki (tu siadło)
ew. grałbym over 0,5 w drugiej połowie dogrywki
Oczywiście tutaj już nie ma &quot;zakładek&quot;.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
To, że dało się grać to się domyślam, bo sam grałem superpuchar Polski do końca (hie hie hie...), chodziło mi o bardziej o dopięcie budżetu na dalszą grę i niewycofanie się wcześniej, tu się opłaciło i szacunek, ale już w dogrywkę się nigdy nie właduję ;)
 
F 72

filip11

Użytkownik
Testował ktoś czy lepiej jak najszybciej łapać zakładki np. po kursie 3.00 w górę? Czy lepiej wyczekiwać do końca zakładki (przykładowo 9, 19, 29 min)?
 
Do góry Bottom