>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
dobra cóż przegrana 1 od 30 kilku meczy więc okej...
teraz myślę jak tu zarobić na tej dogrywce ????
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Gadasz tak bo jest pierwsza przegrana (przynajmniej moja) ? Nawet przy dokładnej analizie kiedyś ten wynik 0:0 sie pojawi... Fakt co niektórzy grają egzotyki lub na więcej bramek co jest drogą do bankructwa.
 
D 25

decline11

Użytkownik
Gadasz tak bo jest pierwsza przegrana (przynajmniej moja) ? Nawet przy dokładnej analizie kiedyś ten wynik 0:0 sie pojawi... Fakt co niektórzy grają egzotyki lub na więcej bramek co jest drogą do bankructwa.
To mecz o konkret. Takie radze omijac z daleka. Nie trzeba bylo byc specjalnie domyslnym, aby po chwili zastanowienia biorac pod uwage klase druzyn odpuscic to. Nie grajcie zadnych jednomeczowych finalow, gier o awans czy utrzymanie itp.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Ja uwielbiam znowu grać na mecze angielskich play offów nie wiem jak Ty ????
Z tymi jedno meczowymi finałami masz rację ale cóż każdy kiedyś jakiś błąd popełnia ja się kierowałem motywacją akurat w tym meczu ale jak sam na sam z bramkarzem nie umieją wbić bramki to cóż... ????
 
D 25

decline11

Użytkownik
Ja uwielbiam znowu grać na mecze angielskich play offów nie wiem jak Ty ????
Z tymi jedno meczowymi finałami masz rację ale cóż każdy kiedyś jakiś błąd popełnia ja się kierowałem motywacją akurat w tym meczu ale jak sam na sam z bramkarzem nie umieją wbić bramki to cóż... ????
Nie dalej jak z 10 dni temu Wigan-QPR 0-0 w pierwszym meczu play-off, wczoraj po prostu czulem, ze nasi wyjda na 0-0 z Niemcami. Ale np dzis mnie zaskonczyli meczem ostaniej ekipy ligi lotewskiej z wiceliderem z Rygi w ogole go wystawiajc do tego typu zakladow. Skorzystalem wiec skwapliwie. I takich okazji proponuje szukac.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Z meczem polaków miałem podobnie przez to nie grałem. Cóż pogodziłem się ze stratą dzisiaj teraz trzeba mozolnie odrobić dzisiejsze straty może jutro się uda... Decline11 jakieś meczyki masz na jutro? Ja myslę nad Zenitem,City,CSKA moskwa
 
D 25

decline11

Użytkownik
Z meczem polaków miałem podobnie przez to nie grałem. Cóż pogodziłem się ze stratą dzisiaj teraz trzeba mozolnie odrobić dzisiejsze straty może jutro się uda... Decline11 jakieś meczyki masz na jutro? Ja myslę nad Zenitem,City,CSKA moskwa
Jeszcze nie wiem. Anzlize zrobie z rana, okolo 11 i wtedy wybiore ze 2 mecze do pogrania. Z reguly ekipy musza wykazywac sie dosc scisle narzuconymi przeze mnie warunkami np zadnych 0-0 w ostanich spotkaniach, a przede wszystkim w bezposrednich starciach, no chyba ze to np drugi mecz jakichs rozgrywek i w pierwszym bylo 0-0 tak jak wspomniany dwumecz QPR-WIgan
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Dobra ja też wpadne na forum ok 12 zrobie parę analiz i nawjwyżej można zrobić porównanie jakieś. Tak więc spadam i oby jutrzejszy dzień był lepszy ???? CYA ????
1 meczu QPR też nei grałem za to drugi ładnie wpadło $
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Widze Panowie że faktycznie co mecz jest do grania systemem to ktoś go tu podaje na forum ????

Sporo was gra wszystko jak leci, co na początku znowu nie jest taka tragedia bo sam tak robilem. Dopóki wychodzi to się gra, ważne tylko żeby nie inwestować coraz większej ilości kapitału w 1 mecz. Bo w końcu przyjdzie wtopa i druga i trzecia. W sumie to dopiero po 3 wtopie człowiek zaczyna przywiązywać należytą uwagę do tego co gra ;)

Już tacy jesteśmy że najlepiej uczymy się na błędach, ważne tylko żeby te błędy za dużo nas nie kosztowały
 
D 25

decline11

Użytkownik
Ok, sprobujmy pobawic sie dzisiaj. Proponuje Grasshoppers w meczu u siebie z Luzerna. Gospodarze jeszcze z nadziejami na mistrzostwo kraju i nie moga sobie pozwolic na potkniecie w oczekiwaniu na strate punktow lub chociaz 1pkt ekipy z Basel. Mecze z udzialem Grasshopers koncza sie na przestrzeni ostatniego miesiaca min 2 bramkami. Faktem pozostaje jednak, ze niedalej jak rok temu mecz obu ekip zakonczyl sie.. 0-0...
Na 15:30 natomiast proponuje mecz ligi rosyjskiej Neftekhimik-Angusth. Goscie na wyjezdzie maja bilans bardziej niz szokujacy. Zaledwie 1 remis i 16 porazek,bramki 9-48. Obie ekipy juz praktycznie pozegnaly sie z liga. Mecz powinien byc ujety w interesujacych nas zakladach, bo widze ze Luch-Gazovik juz daja. Powodzenia.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Witam,
widze, ze nie tylko ja korzystam z tego swietnego systemu - choc czasami przysparzajacego o bol glowy ;)
Moim zdaniem teraz w koncowkach sezonu jest juz ciezko cos na prawde dobrego znalezc, a wiadomo ile kosztuje JEDNA pomylka.

Od siebie proponuje dzis:
Az - Groningen, sek w tym ze kolega wyzej podal rownie dobry typ w postaci Grasshoppers a mecze rozgrywane sa prawie o tej samej godzinie.
Tak czy inaczej dzis bedzie ✅✅✅
pozdrawiam
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Nie wiem czemu kolega pominął mecz Luch Energiya - Gazovik Orenburg. Obie drużyny maja szanse na baraże i mozna było przewidzieć że łatwo nie opuszczą, mimo że zakłady są teraz zawieszone to na pierwszą bramkę dało się grać, zysk nie ogromny ale zawsze coś wpadło.
Neftekhimik - Angust Nazran da się grać ale chłopki grają o pietruszkę i akurat w tym przypadku statystyki to nie wszystko;)
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
kiedy rozkminicie ze granie tym na staly zysk nie ma sensu bo 3x korzystniej jest grac over 0.5 na betfairze? ????
wydac 411 zeby uzyskac 11, przeciez to jest kurs 1.025 a nawet na becie jest wyzszy na over 0.5
glowny zysk jaki mamy tym systemem to sa zakladki a nie &quot;o na kazdym progu mamy 5j zysku wow taki bogacz&quot;
Kurs 1.025... słaby ten system.
 
Do góry Bottom