>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

R 1

redliberty

Użytkownik
Po co ma każdy wstawiać co gra? By później był płacz że grało się czyjeś typy? Akurat segregacja meczy jest banalna wystarczy troszkę poszperać po necie za info a nie grać w ciemno kogoś typ ;)
To co piszesz z jednej strony zaprzecza sensowi istnienia tego tematu, aaaa z drugiej w pełni się z tym zgadzam. Tzn. sam często jako pierwsze, potencjalne spotkania sprawdzam te proponowane tutaj. Podkreślam - sprawdzam. Bo szczerze, granie na tzw. pałe tego co ktoś wrzuci to czysta głupota i jedynie do siebie można mieć pretensje po wtopieniu pieniędzy, jeśli nie sprawdziło się wcześniej danego spotkania.

PS. Polecam zerknąć na Celte, bo ciekawie się mecz rozwinął
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Dzięki temu działowi/tematowi mogę zobaczyć czy umknął mi jakiś mecz np ;)
A co do pretensji to mnie najbardziej irytuje bo dopóki ktoś wygrywa to super fajnie nawet bez podziękowania a jak przegra no to już się lament owieczek zaczyna ????
Liverpool myśle że bramka do przerwy to lokata ???? (mogę się mylić)
 
R 1

redliberty

Użytkownik
A ja nie wiem co się z tymi włochami dzieje, juve skutecznie naparza we wszystko dookoła bramki, fiorentina to samo, a piłkarze z napoli chyba zapomnieli o ostatnim 5:0 z Lazio...a Arsenal bezczelnie bramkę strzelił...chyba wyczuli, że w ten mecz wątpiłem.
Co do dyskusji, z tymi pretensjami to chyba można tylko stwierdzić &quot;taki mamy klimat&quot; i olewać :/
 
R 1

redliberty

Użytkownik
Powiedziałbym to samo o juve, gdyby nie 13 niecelnych strzałów do 45 minuty -_-
edit. Celta dzisiaj zdecydowanie ma swój dzień...niby po pierwszej bramce przestałem grać, ale mecz miły dla oka
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Mam propozycje, by kazdy kto wystawia propozycje meczy, wystawiał tylko te co bedzie grał i i podawał swoj wynik w postaci W/P np 34/5(wygrane/przegrane)
To jest indywidualna sprawa każdego czy wkleja, jak wkleja i czy ma zamiar się rozliczać w jakiś sposób, czy nie.
Dopóki ktoś nie założy tematu, to nie można mieć pretensji :razz:
a kecaj ma rację co do typów, tym bardziej, że tu większość osób wkleja &#39;na pałę&#39;.
 
C 14

cassidybet

Użytkownik
NIe zagrałem rumunów jak teraz widzę to chyba dobrze ???? gram Freiburg delikatnie Kurs skacze do 3.00 w ok x4 minucie ???? i zakładka ???? ✅ starczy na dziś
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Według mnie warto spróbować:
Creteil - Le Havre
Valenciennes - Tours
Na pewno pogram oba mniejszą stawką (dopiero &#39;uczę się&#39; francuskiej 2 ligi, od jakiegoś czasu ;) )
 
G 282

gulikpl

Użytkownik
Też myślałem o wiśle po ostatnim strzelaniu nie spodziewałem się, że nie ukłują chociaż raz, ale jak widać Ekstraklasa nie zawodzi ???? .
Piast w formie skupił gruz od sąsiadów i leje całą ektraklasę, obrazuje to idealnie poziom naszej rodzimej ligi i powód dla, którego nie jesteśmy w stanie zbyt wiele zwojować na arenie międzynarodowej.
 
C 14

cassidybet

Użytkownik
Dziś japońska dałaby zarobić każdemu chętnemu ale się nie skusiłem ????
Zaczyna ktoś od meczu Tottenhamu vs Man City? ✅ a za to padeborn - st. pauli ⛔ w ciągu dwóch dni zainteresowałem się dwoma meczami na 0 - 0 ???? dobrze, że wybrałem jednak City
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Zgodnie z obietnicą wróciłem na jesień ????
Wczoraj mały plus, dzisiaj zacząłem od Dotmundu, póki co jest gol i dobre trafienie. Teraz gospodarze według mnie powinni zawalczyć o wyrównującego gola, więc aż się prosi grać o drugą bramkę.
Co do Legii, chyba również się zabawię.
 
Do góry Bottom