>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

ms15 87

ms15

Użytkownik
Co do tak wysokich kursów na Rio Ave- po ostatnich porażkach stwierdziłem, że znowu sobie sporo potestuję. I wpadłem na pomysł, że będę dokładnie porównywał rezultaty na &#39;pewniakach&#39; granych grubo bo z mniejszymi kursami (ale to dosłownie kilka spotkań w tygodniu), innych &#39;wyselekcjonowanych&#39; typach oraz kilku/kilkunastu spotkaniach danego dnia kompletnie na pałe, bez zaglądania do praktycznie jakichkolwiek statystyk, czyli właśnie wielokrotnie z dużymi kursami. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
Wszystko sobie zapisuję, także po paru tygodniach może wynikną z tego jakieś ciekawe wnioski ???? Nie zdziwię się jeśli na wszystkich metodach otrzymam bardzo podobny rezultat.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Coś mi się wydaje, że to może zdać egzamin.
Duże prawdopodobieństwo zakładek.
Ja bym się pokusił zagrać jeszcze na 2.75, co by zwiększyć liczbę zakładek no i przede wszystkim :
DO 1 BRAMKI
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Ostatnio zacząłem grać przy kursie 2.5 co w dużej ilości meczy daje mi zakładki około 8 minutowe. Całkiem ciekawe efekty, ale boję się co będzie przy pierwszej porażce, bo nie liczyłem jeszcze jak to się przełoży na czas odrabiania straty
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Na coś takiego jak Niemcy-Gibraltar to można grac i 1.5-1.8. Koszt progresji gigantyczny, ale wygrana pewna. Cuda w sporcie się zdarzają, ale nie aż takie ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ostatnio zacząłem grać przy kursie 2.5 co w dużej ilości meczy daje mi zakładki około 8 minutowe. Całkiem ciekawe efekty, ale boję się co będzie przy pierwszej porażce, bo nie liczyłem jeszcze jak to się przełoży na czas odrabiania straty
Dlatego proponuje nie grać do 80 czy na maxa.
W tych meczach 2.50 zapewne 90% bramek padło przed 60 min dlatego uważam, że 60 min to max , kolejna (70&#39;) na odzyskanie strat, a jak ktoś jest kamikaze to jeszcze raz za stawkę 70&#39; zagrać 80&#39; ale jeżeli mecz był dobry to powinien już w 70&#39; się zamknąć.
Tak to wygląda u mnie, dla kursu 3.00.
Meczów gdzie zakładkę łapie się przy 9:00 min nie gram

Co do Gibraltaru... zapewne znajdą się ciekawsze mecze.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Możemy się tylko domyślać czy bukmacher z premedytacją wystawia kursy na takie spotkania a na pozostałe o tej porze już nie (h2h, aktualna forma, jakieś osłabienia w kadrach, bardziej underowe drużyny.. nie wiem).
To się źle domyślasz ;)
relacja live jst wtedy, kiedy bet ma taką możliwość. W tym przypadku po prostu u tych &#39;lepszych&#39; klubów młodzików są lepsze warunki o pozwala to na wprowadzenie transmisji live i jest to dla nich opłacalne. Tak samo jak w niekótryh niższych albo mniej popularnych ligach, kiedy to tylko spotkania &quot;na szczycie&quot; mają transmisję.


Jak dla mnie Czechy u21 warto ciągnąć maksymalnie do 50&#39;, bo później wychodzenie z profitem po jakimś kursie 2,25 to nieporozumienie.
To jeśli granie po takim kursie jest dla Ciebie nieporozumieniem, to rozumiem że meczów reprezentacyjnych też grał nie będziesz, mimo że ja np. w meczu Niemców z Gibraltarem będę łapał prawdopodobnie coś po kursie 1,8?

Przemyśl to sobie ;)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Granie Niemcow z Giblartarem nawet po @1.8 to jest jak promocja ???? I to za gruba kase bo nie wierze ze tam do 80 minuty nie bedzie bramki. A nie skorzystac z tego meczu to jest grzech. O ile dadza minutowki.
A masz budżet aby grać po kursie 1.80 do 80 min ?
na szybko wyszło mi aby postawić do 80 min aby mieć stały zysk 1,40j potrzebujesz 828,80j ????
Stawiając tyle to lepiej postawić zdarzenie z kursem 1,01 i masz 8,29j na czysto ????
Czy warto grać progresję na 1.80 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ms15 87

ms15

Użytkownik
Ale tak szczerze, to chyba nikt tu nie spodziewa się grania na 8 progów, do 80min to pewno będzie granie na 6-7 bramke. Na pierwszą spokojnie powinny wystarczyć 2-3 progi.
Zamiast stawiania wszystkiego na 1.01 zawsze możesz na rozpoczęciu meczu rozdysponować całe 800j- symboliczna kwota po tym kursie 1,80 do 10min, trochę większa na gola do 20min po kursie pewno 1,5 czy coś takiego. I tak rozrzucić to na 4-5 progów, ostatnia najwieksza kwota na gola do 50min (pewno po śmiesznym kursie, nawet nie wiem jaki może być na początku meczu, 1.05-1.1?). I wtedy jeśli Niemcy strzelą szybko (no a tak będzie, CHYBA ???? ) to zysk ze wszystkich zakładów nie będzie już tak śmieszny jak 1j czy 8j.
Wiadomo, że jest to ryzykowne, np Niemcy strzelają w 31min i zysk mały albo żaden. Po prostu przed takim meczem trzeba jak najwięcej sposobów rozważyć. Jedne bardziej ryzykowne, drugie mniej ale ze słabym zyskiem. Wiadomo, że jak się ma kapitał to można się bawić grubo w progresje po małych kursach- wtedy mamy sytuacje idealną, praktycznie nie do przegrania ????
 
S 2

seyonne

Użytkownik
Ciekawe czy w ogóle będzie ten mecz, bo na becie na razie przy innych meczach na euro jest powyżej 80 zakładów a na ten mecz niemiec jest tylko 37. Tak samo nie ma under/over na ten mecz jeszcze ;x
Na unibet kurs na uni.bet over 9.5 to 1,9, więc nie wiem czy na minutówki w ogóle będzie więcej niż 1,5 ????
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
A masz budżet aby grać po kursie 1.80 do 80 min ?
na szybko wyszło mi aby postawić do 80 min aby mieć stały zysk 1,40j potrzebujesz 828,80j
Stawiając tyle to lepiej postawić zdarzenie z kursem 1,01 i masz 8,29j na czysto
Czy warto grać progresję na 1.80 ?
Oczywiście, że nie warto, tym bardziej z tak wysoką stawką i przy tak marnym zysku jak 1.40j. Ale każdy gra jak chce.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
A masz budżet aby grać po kursie 1.80 do 80 min ?
na szybko wyszło mi aby postawić do 80 min aby mieć stały zysk 1,40j potrzebujesz 828,80j ????
Stawiając tyle to lepiej postawić zdarzenie z kursem 1,01 i masz 8,29j na czysto ????

Czy warto grać progresję na 1.80 ?
1.01 to moze bedzie do 50 min. Do 80 to wcale kursu nie bedzie wiec nie wiem czy tak lepiej ;)
I właśnie tak wygląda większość waszych wyliczeń, oparte na przypuszczeniach i pomijające ważne wyjątki.

Każdy się śmieje jak to jak wygrywam niby grube miliony ( mnie to również śmieszy ???? ), jednoczesnie przeygrywa grajac po swojemu to sie pytam gdzie tu logika ;)

Niemcy moze i niskie kursy, ale lepszego meczu nigdy nie znajde wiec ja wchodze all in. Tylko trzezba bedzie poczekac jak kursy beda sie ksztaltowaly zeby dobrac stawkowanie i zakladke oraz podzielic odpowiednio pule. No i limity posprawdzac zeby dali postawic za tyle ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Przecież to jest wręcz niemozliwe zeby w meczu Niemców nie było bramki do przerwy, o czym wy w ogole mowicie?
Tam byłby gol gdyby nawet grały młodziki przeciwko tym Gibraltarczykom.
No ale jak komuś pewne pieniądze się nie opłacają to nie będę wam kazał grać ????
 
Do góry Bottom